Nieuws
Op 25 mei gaan Unitas, VVH en Rebound de strijd aan in een drietal sporten om te bepalen wie de beste en gezelligste vereniging van Harderwijk is. De wedstrijden worden afgesloten met een groots feest dat in het thema van âOld School Sportâ zal staan.
Locatie toernooi: Sporthal de Sypel.
Datum: Vrijdag 25 mei, vanaf 18:00
De teams:
Per vereniging zullen er twee teams strijden voor hun club, 1 dames- en 1 herenteam. Elk team bestaat uit acht of negen spelers:
Team 1:VVH Heren.
Team 2:VVH Dames
Team 3:Unitas Heren
Team 4:Unitas Dames.
Team 5:Rebound Heren.
Team 6:Rebound Dames.
Bij de korfbalwedstrijden worden de heren- en damesteams per vereniging door elkaar gemixt, elke verenging is ook nu door 2 teams vertegenwoordigd!
De Lunch:
Voor we met de wedstrijden beginnen is er vanaf 18:00 een lunch voor alle deelnemers. Tijdens de lunch leggen de organisatoren het schema en de regels kort uit. (Praktische informatie voor de lunch volgt nog.)
De Wedstrijden:
De wedstrijden worden gespeeld van 19.00-21.30. Hier speel je dus zowel volleybal, basketbal als korfbal!
Het Feest:
Locatie: Bar sportief! (met het treintje zullen wij vanaf de Sypel gezamenlijk naar bar Sportief gaan)
Na het sporten zal er een groot feest plaatsvinden waar de prijzen worden uitgereikt. Alvorens de prijsuitreiking kunnen de clubs bonuspunten verdienen met drie gezelligheidsspellen en vervolgens barst het âOld School Sportâ feest los.
Agenda
Webshop
Archief
- juni 2026
- mei 2026
- april 2026
- maart 2026
- februari 2026
- januari 2026
- december 2025
- november 2025
- oktober 2025
- september 2025
