Nieuws

24-10

Thuis Uit Locatie (Scheidsrechter) Aanvang Vertrek
 
09-11-2017
Unitas/Perspectief MW1SKF MW1 De Sypel ( Christiaan Houtman )   19:35  
 
11-11-2017
Unitas/Perspectief 1AW/DTV 1 De Sypel ( KNKV )   19:30  
Unitas/Perspectief 2AW/DTV 2 De Sypel ( KNKV )   17:45  
DOS '46 3Unitas/Perspectief 3 De Eendracht in NIJEVEEN   16:30 13:00
Sparta (Zw) 3Unitas/Perspectief 4 Windesheim in ZWOLLE   16:15  
Unitas/Perspectief 5SKF 4 De Sypel ( Willem van Garderen )   20:50  
Unitas/Perspectief A1AW/DTV A1 De Sypel ( KNKV )   16:00  
Victum/War Child A2Unitas/Perspectief A2 Weteringhoek in HOUTEN   12:10 11:30
    Rijden:  Danella van Drunen, Joran Visser, Jonne Tönjes, Sam Scharft
Unitas/Perspectief A3Telstar/dé Register Makelaar A2 De Sypel ( Mark Kreikamp )   13:00  
Unitas/Perspectief B1DOS '46 B1 De Sypel ( KNKV )   14:30  
De Meeuwen B2Unitas/Perspectief B2 Meeuwen-hal in PUTTEN   13:00 12:00
    Rijden:  Ruben Ten Hove, Sophie van de Mars, Tom Noordanus
DOS Kampen/Veltman B3Unitas/Perspectief B3 De Reeve in KAMPEN   11:00 09:50
    Rijden:  Anouk Reimink, Claudia Gerlofsma, Floortje Bos
Drachten/Van der Wiel C1Unitas/Perspectief C1 SNIJ Noord Hal in DRACHTEN   12:10 10:15
    Rijden:  Boaz Poppe, Ferdi Meyer, Gydo Pos
Unitas/Perspectief C2DOS '46 C4 De Sypel ( Anouk van Bussel )   12:00  
DOS Kampen/Veltman C3Unitas/Perspectief C4 Cellesbroek in KAMPEN   10:00 08:45
    Rijden:  Britt Klinge, Daan van der Velde, Demi De Vries
ASVD D1Unitas/Perspectief D1 't Dok in DRONTEN   14:05 13:00
    Rijden:  Esmay Wijnholds, Indy van Uxem, Jordan Busscher
Exakwa D4Unitas/Perspectief D4 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   11:00 10:00
    Rijden:  Chris Leeuwangh, Emma Werkman, Emmy Meijer
Unitas/Perspectief D5Spirit D5 De Sypel ( Frederique Kats )   11:00  
Exakwa E1Unitas/Perspectief E1 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   09:00 08:00
    Rijden:  Daan Zakonski, Femke Ten Hove
Reehorst '45 E1Unitas/Perspectief E2 De Reehorst in EDE GLD   09:05 08:05
    Rijden:  Annemijn Den Hartog, Daan van der Beek
Unitas/Perspectief E3Exakwa E2 De Sypel ( Thomas Spijkerboer )   10:00  
Unitas/Perspectief E4ASVD E2 De Sypel ( Marilyn Bouw )   10:00  
Wolderwijd E1Unitas/Perspectief E5 De Horst in ZEEWOLDE   11:30 10:40
    Rijden:  Fae Wever, Lieke L Weijenberg
DOS '46 E3Unitas/Perspectief E6 De Eendracht in NIJEVEEN   11:00 09:50
    Rijden:  Lize Kost, Mineke de Rooij
Spirit E3Unitas/Perspectief E7 't Trefpunt in VOORTHUIZEN   10:00 09:00
    Rijden:  Illay Fokkens, Joelle de Korte
De Meeuwen F1Unitas/Perspectief F1 Meeuwen-hal in PUTTEN   09:00 08:00
    Rijden:  Mats Luijendijk, Nienke Streefkerk, Nienke Streefkerk
Unitas/Perspectief F2Sparta (N) F1 De Sypel ( Annelie de Korte )   09:00  
Unitas/Perspectief F3Elburg F1 De Sypel ( Marit Roozeboom )   09:00  
Sparta (Zw) F3Unitas/Perspectief F4 Windesheim in ZWOLLE   12:00 10:45
    Rijden:  Amy Fasen, Caithlynn Knoop
 
15-11-2017
De Meeuwen MW2Unitas/Perspectief MW1 Meeuwen-hal in PUTTEN   21:15  
 
18-11-2017
Wageningen 1Unitas/Perspectief 1 De Aanloop in WAGENINGEN   19:30  
Blauw-Wit (A) 3Unitas/Perspectief 2 Blauw-Withal in AMSTERDAM   16:15  
Unitas/Perspectief 3Tweemaal Zes 2 De Sypel ( KNKV )   19:30  
Unitas/Perspectief 4ASVD 4 De Sypel ( KNKV )   18:10  
DOS (W) 3Unitas/Perspectief 5 De Vierstee in MAARTENSDIJK   17:45  
Regio '72 4Unitas/Perspectief 6 De Wieken in VAASSEN   14:00  
DOS '46 A1Unitas/Perspectief A1 De Eendracht in NIJEVEEN   19:45 18:00
    Rijden:  Matté Lipke, Sabine Verhoef, Tom van de Berg, Mees Andreae
Unitas/Perspectief A2Fortissimo A1 De Sypel ( Ronald Korevaar )   17:00  
De Meeuwen A4Unitas/Perspectief A3 Meeuwen-hal in PUTTEN   17:00 15:45
    Rijden:  Konrad Kajzar, Stella Barneveld, Lars Den Hartigh
Spirit B1Unitas/Perspectief B1 De Voorde in VOORTHUIZEN   14:20 13:00
    Rijden:  Thomas Spijkerboer, Annelie de Korte, Nils Aikema
Unitas/Perspectief B2KVZ B2 De Sypel ( Martijn Huijberts )   16:00  
Unitas/Perspectief B3Hellas '63 B2 De Sypel ( Jesse Roozeboom )   15:00  
Unitas/Perspectief C1DOS '46 C1 De Sypel ( Jelmer van der Beek )   14:00  
De Meeuwen C3Unitas/Perspectief C3 Meeuwen-hal in PUTTEN   15:00 14:00
    Rijden:  Aniek Noordanus, Dide Krolis, Fleur Vrijhof
Unitas/Perspectief C4Exakwa C3 De Sypel ( Sabine Verhoef )   11:00  
Unitas/Perspectief C5Revival C1 De Sypel ( Mirja Kok )   12:00  
Unitas/Perspectief D1Amicitia D1 De Sypel ( Mike van Boven )   13:00  
De Meeuwen D2Unitas/Perspectief D2 Meeuwen-hal in PUTTEN   11:00 10:00
    Rijden:  Arjan Veenendaal, Fleur Kattouw, Thom Munnik
Telstar/dé Register Makelaar D2Unitas/Perspectief D3 De Slag in HOEVELAKEN   16:00 15:00
    Rijden:  Tirza Tempelman, Annika Van Der Velde, Bastiaan Kats
Unitas/Perspectief D4Sparta (Zw) D3 De Sypel ( Stijn Leeuwangh )   10:00  
DWS D3Unitas/Perspectief D5 Veluwehal in BARNEVELD   12:00 10:45
    Rijden:  Boaz Oskam, Carine Nijmeijer, Elisa Van Der Ploeg, Iris Sanders
Unitas/Perspectief E2Spirit E1 De Sypel ( Gerwin van de Werfhorst )   09:00  
Exakwa E6Unitas/Perspectief E6 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   09:00 08:00
    Rijden:  Colin Enklaar, Elena de Ruiter
Unitas/Perspectief E7DWS E1 De Sypel ( Ilse Wilkeshuis )   09:00  
Unitas/Perspectief F1Exakwa F1 De Sypel ( Annemijn Koornwinder )   09:00  
ODIK F2Unitas/Perspectief F2 Veluwehal in BARNEVELD   11:00 09:45
    Rijden:  Ilse van der Heijden, Jesse Corn� Kamphorst
De Meeuwen F4Unitas/Perspectief F3 Meeuwen-hal in PUTTEN   10:00 09:00
    Rijden:  Puc Van De Greijn, Suzanne Van Den Berg
 
25-11-2017
Tweemaal Zes 1Unitas/Perspectief 1 De Vierstee in MAARTENSDIJK   21:10  
KZ/Hiltex 3Unitas/Perspectief 2 Topsportcentrum De Koog in KOOG AAN DE ZAAN   16:40  
Unitas/Perspectief 3Nic. 3 De Sypel ( KNKV )   20:30  
Unitas/Perspectief 4Oranje Zwart 3 De Sypel ( KNKV )   19:10  
Antilopen/Lancyr Deelen 5Unitas/Perspectief 5 De Korf in LEUSDEN   19:35  
Juventa 5Unitas/Perspectief 6 De Beek in HARDENBERG   17:00  
De Meeuwen A1Unitas/Perspectief A1 Meeuwen-hal in PUTTEN   17:25 16:10
    Rijden:  Nynke Kramer, Ilse Wiegersma, Nena Ellermeijer, Mike van Boven
Unitas/Perspectief A2HKC (U) A1 De Sypel 18:00  
Harkema/Frigro/Invicta B1Unitas/Perspectief B1 De Fugelkamp in HARKEMA   17:15 15:00
    Rijden:  Nils Aikema, Annelie de Korte, Marilyn Bouw
Unitas/Perspectief B2Elburg B1 De Sypel ( Angela Gulje-Vierhout )   17:00  
Unitas/Perspectief C1ASVD C1 De Sypel ( KNKV )   16:00  
Oranje Zwart C1Unitas/Perspectief C2 ZBC-hal in ZWOLLE   15:00 13:45
    Rijden:  Anniek Zakonski, Damian Parera, Danique van der Laan
Unitas/Perspectief C3DWS C1 De Sypel ( Bouke de Jong )   14:00  
Unitas/Perspectief C4Sparta (Zw) C2 De Sypel ( Tom Korevaar )   13:00  
SKF C6Unitas/Perspectief C5 SKF-hal in VEENENDAAL   15:10 14:00
    Rijden:  Dafne Haagswoud, Iris Bartels, Jana van den Bor
Unitas/Perspectief D1DOS '46 D1 De Sypel ( Roy van Boven )   15:00  
Sparta (N) D1Unitas/Perspectief D2 Watergoor in NIJKERK GLD   11:00 10:00
    Rijden:  Floor van Gelder, Isabelle Rijnfrank, Jamie Plet
ODIK D1Unitas/Perspectief D3 Veluwehal in BARNEVELD   09:15 08:00
    Rijden:  Charlotte Koornwinder, Jasper van Diepen, Kyona Schmidt
Rood-Wit D3Unitas/Perspectief D4 Erica Terpstrahal in WEZEP   12:00 11:00
    Rijden:  Fiona Enklaar, Jasmijn Jongstra, Marc van Loo
Unitas/Perspectief D5Telstar/dé Register Makelaar D3 De Sypel ( Jeroen Commandeur )   12:00  
SKF E2Unitas/Perspectief E2 SKF-hal in VEENENDAAL   10:00 09:00
    Rijden:  Ellen Blom, Joshua Parera
Unitas/Perspectief E3ASVD E1 De Sypel ( Odette van de Mheen )   10:00  
Oranje Zwart E1Unitas/Perspectief E4 ZBC-hal in ZWOLLE   14:00 13:00
    Rijden:  Bregt van der Heijden, Job Van Dijken
Unitas/Perspectief E5Exakwa E8 De Sypel ( Marco Jansen )   11:00  
Unitas/Perspectief E6Elburg E2 De Sypel ( Nena Ellermeijer )   11:00  
Unitas/Perspectief F1Dindoa F1 De Sypel ( Nynke Kramer )   10:00  
Unitas/Perspectief F2Spirit F2 De Sypel ( Annelieke Claessen )   10:00  
Unitas/Perspectief F3Dindoa F2 De Sypel ( Roos Ritmeester )   09:00  
Unitas/Perspectief F4Wolderwijd F1 De Sypel ( Lars Den Hartigh )   09:00  
 
30-11-2017
Unitas/Perspectief MW1Spirit MW1 De Sypel ( Christiaan Houtman )   19:30  
 
02-12-2017
Unitas/Perspectief 1Groen Geel 1 De Sypel ( KNKV )   19:20  
Unitas/Perspectief 2DVO/Accountor 3 De Sypel ( KNKV )   17:35  
TOP/SolarCompleet 4Unitas/Perspectief 3 De Korf in SASSENHEIM   20:10  
NKC '51 4Unitas/Perspectief 4 Het Ravijn in NIJVERDAL   14:20  
Unitas/Perspectief 6DOS Kampen/Veltman 4 De Sypel ( Friso Bom )   20:40  
Unitas/Perspectief A1Groen Geel A1 De Sypel ( KNKV )   15:45  
OVVO/De Kroon A2Unitas/Perspectief A2 OVVO-hal in MAARSSEN   11:05 09:20
    Rijden:  Rico van Drunen, Ramin Jaafar, Luuk Wilkeshuis, Daphne Kraaijenhof
Unitas/Perspectief B1AVO B1 De Sypel ( KNKV )   14:15  
Elburg B3Unitas/Perspectief B3 't Huiken in ELBURG   14:00 13:00
    Rijden:  Ismay Pos, Julia Kattouw, Marit Hamberg
KVZ C1Unitas/Perspectief C1 Hanzehal in ZUTPHEN   14:25 13:00
    Rijden:  Iris ten Hove, Jonathan Rekers, Loís Reijerse
Unitas/Perspectief C5ODIK C3 De Sypel ( Ineke de Boer )   12:55  
Juventa D1Unitas/Perspectief D1 De Beek in HARDENBERG   12:00 10:30
    Rijden:  Ruben Blom, Sam Spijkerboer, Arne Luijendijk
Unitas/Perspectief D2Antilopen/Lancyr Deelen D1 De Sypel ( Maike van den Berg )   11:55  
Unitas/Perspectief D3Antilopen/Lancyr Deelen D2 De Sypel ( Johan Lagemaat )   10:55  
Revival D1Unitas/Perspectief D5 Veluwehal in BARNEVELD   11:00 09:45
    Rijden:  Emma Sophie Slingerland, Lucas Poel, Lynn de Vries, Rachel Jansen
Unitas/Perspectief E1Dindoa E1 De Sypel ( Kjell Jacobi )   10:00  
DOS Kampen/Veltman E1Unitas/Perspectief E3 De Reeve in KAMPEN   09:00 08:00
    Rijden:  Floris Aikema, Bas-Pieter Visscher
Unitas/Perspectief E4Oranje Zwart E1 De Sypel ( Michel Verhoef )   09:00  
Unitas/Perspectief E5Wit-Blauw/Green Organics E3 De Sypel ( Ante Huijberts )   09:00  
Hellas '63 F1Unitas/Perspectief F1 De Brake in NUNSPEET   09:15 08:15
    Rijden:  Timo van der Beek, Djalia Descendre
De Meeuwen F2Unitas/Perspectief F2 Meeuwen-hal in PUTTEN   09:00 08:00
    Rijden:  Meike van der Heijden, Nova Schilderman
Oranje Zwart F1Unitas/Perspectief F4 ZBC-hal in ZWOLLE   12:00 10:45
    Rijden:  Henk Methorst, Rosanne Kok
 
09-12-2017
SCO 1Unitas/Perspectief 1 De Steense in WOLVEGA   20:00  
TOP/SolarCompleet 3Unitas/Perspectief 2 De Korf in SASSENHEIM   16:15  
LDODK/Rinsma Fashion 3Unitas/Perspectief 3 Kortezwaag in GORREDIJK   18:00  
Unitas/Perspectief 4DOS Kampen/Veltman 3 De Sypel ( KNKV )   19:25  
Unitas/Perspectief 5Telstar/dé Register Makelaar 4 De Sypel 18:15  
AVO A1Unitas/Perspectief A1 Marsdijk in ASSEN   14:45 12:35
    Rijden:  Floor Munnik, Matté Lipke, Sabine Verhoef, Tom van de Berg
Unitas/Perspectief A2Dalto/Klaverblad Verzekeringen A3 De Sypel ( Kilian Bakker )   19:00  
Drachten/Van der Wiel B1Unitas/Perspectief B1 SNIJ Noord Hal in DRACHTEN   16:00 14:00
    Rijden:  Joel Poppe, Kjell Jacobi, Linda Slot
Unitas/Perspectief B2Juventa B2 De Sypel ( Christiaan Houtman )   18:00  
d'Ommerdieck B1Unitas/Perspectief B3 De Schakel in NIEUWLEUSEN   14:30 13:00
    Rijden:  Mart Postma, Silvie Go, Sjoerd Gerlofsma
Unitas/Perspectief C1SKF C1 De Sypel ( Jesse Roozeboom )   17:15  
Unitas/Perspectief C2Wit-Blauw/Green Organics C1 De Sypel ( Bouke de Jong )   17:00  
Unitas/Perspectief D1Drachten/Van der Wiel D1 De Sypel ( Mark Kreikamp )   16:00  
Unitas/Perspectief D2Dindoa D2 De Sypel ( Marco Jansen )   13:00  
Unitas/Perspectief D3Telstar/dé Register Makelaar D2 De Sypel ( Michelle Kleen )   15:00  
Unitas/Perspectief D4ASVD D3 De Sypel ( Ramin Jaafar )   14:00  
Unitas/Perspectief D5Sparta (N) D4 De Sypel ( Klaske van der Horst )   12:00  
Unitas/Perspectief E1OVVO/De Kroon E1 De Sypel ( Floor Munnik )   11:00  
Unitas/Perspectief E2RDZ E1 De Sypel ( Tom van den Berg )   11:00  
Unitas/Perspectief E3Dindoa E2 De Sypel ( Jaimy Kastelein )   10:00  
Wit-Blauw/Green Organics E1Unitas/Perspectief E4 De Reeve in KAMPEN   10:00 09:00
    Rijden:  Jula Jansen, Milana Buter
Unitas/Perspectief E5Oranje Zwart E2 De Sypel ( Stella Barneveld )   09:00  
Unitas/Perspectief E6DOS '46 E3 De Sypel ( Michel Verhoef )   10:00  
Antilopen/Lancyr Deelen E6Unitas/Perspectief E7 De Korf in LEUSDEN   10:05 09:05
    Rijden:  Mirthe van Vugt, Siemen Bergman
Rood-Wit F1Unitas/Perspectief F1 Erica Terpstrahal in WEZEP   10:00 08:45
    Rijden:  Elin Wever, Mats Luijendijk
Unitas/Perspectief F4DOS Kampen/Veltman F1 De Sypel ( Ylja Maatkamp )   09:00  
 
14-12-2017
Unitas/Perspectief MW1Dindoa MW1 De Sypel 19:30  
 
16-12-2017
Unitas/Perspectief 1Rohda 1 De Sypel ( KNKV )   19:25  
Unitas/Perspectief 2Rohda 2 De Sypel ( KNKV )   17:40  
Unitas/Perspectief 3Drachten/Van der Wiel 2 De Sypel ( KNKV )   20:55  
SCO 4Unitas/Perspectief 4 De Steense in WOLVEGA   20:00  
DWS 2Unitas/Perspectief 5 Veluwehal in BARNEVELD   17:35  
KIOS '45 2Unitas/Perspectief 6 Möllincksslag in BERGENTHEIM   15:55  
Unitas/Perspectief A1Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1 De Sypel ( KNKV )   16:00  
Huizen A1Unitas/Perspectief A2 Sportcentrum De Meent in HUIZEN   14:10 12:35
    Rijden:  Anne Beers, Jeanne Westerduin, Joran Visser, Jonne Tönjes
Unitas/Perspectief B1De Meeuwen B1 De Sypel ( KNKV )   14:30  
EKC Nääs B1Unitas/Perspectief B2 Diekmanhal in ENSCHEDE   18:25 16:25
    Rijden:  Gerwin van de Werfhorst, Ilse Wilkeshuis, Leah Brandsen
LDODK/Rinsma Fashion C1Unitas/Perspectief C1 Kortezwaag in GORREDIJK   15:00 13:15
    Rijden:  Sandy Klomps, Sanne van der Velde, Boaz Poppe
Elburg C1Unitas/Perspectief C2 't Huiken in ELBURG   13:00 12:00
    Rijden:  Imre Van Rossem, Jelmer Postma, Lobke Jacobi
Unitas/Perspectief C3De Meeuwen C3 De Bogen ( Anouk van Bussel )   12:00  
Unitas/Perspectief C4Hellas '63 C3 De Bogen ( Annelieke Claessen )   13:00  
DVO/Accountor C5Unitas/Perspectief C5 DVO-hal in BENNEKOM   13:00 11:45
    Rijden:  Katja Admiraal, Marit Versteeg, Melissa Polinder
Heerenveen D1Unitas/Perspectief D1 Hoekstra hal in HEERENVEEN   11:00 09:30
    Rijden:  Marit Ten Hove, Wendela Plet, Esmay Wijnholds
Telstar/dé Register Makelaar D1Unitas/Perspectief D2 De Slag in HOEVELAKEN   16:00 15:00
    Rijden:  Emma Bakkenes, Jasper Vlieg, Myrthe Wolfs
Unitas/Perspectief D3Dindoa D3 De Bogen ( Annelie de Korte )   11:00  
Elburg D3Unitas/Perspectief D4 't Huiken in ELBURG   10:00 09:00
    Rijden:  Martijn Kistenman, Tirza Fidder, Tycho Kastelein
MIA D3Unitas/Perspectief D5 Fit Academie Bokkeduinen in AMERSFOORT   09:00 08:00
    Rijden:  Marlies Kok, Youri Schafthuizen, Boaz Oskam
Antilopen/Lancyr Deelen E1Unitas/Perspectief E1 De Korf in LEUSDEN   10:00 09:00
    Rijden:  Linde Rijnfrank, Renske de Rooij
Rood-Wit E1Unitas/Perspectief E3 Erica Terpstrahal in WEZEP   09:00 08:10
    Rijden:  Lieke Jonker, Myrthe Jansen
DOS Kampen/Veltman E3Unitas/Perspectief E5 De Reeve in KAMPEN   10:00 09:00
    Rijden:  Luana Berger, Sietse van Dijke
Sparta (Zw) E3Unitas/Perspectief E6 Windesheim in ZWOLLE   10:30 09:30
    Rijden:  Kristel West, Lize Kost
Unitas/Perspectief E7De Meeuwen E8 De Bogen ( Annemijn Koornwinder )   10:00  
Unitas/Perspectief F1Wit-Blauw/Green Organics F1 De Bogen ( Thomas Spijkerboer )   10:00  
Unitas/Perspectief F2MIA F2 De Bogen ( Marilyn Bouw )   09:00  
Unitas/Perspectief F3Rood-Wit F2 De Bogen ( Marit Roozeboom )   09:00  
ASVD F1Unitas/Perspectief F4 't Dok in DRONTEN   11:00 09:45
    Rijden:  Simon Berg, Amy Fasen
 
21-12-2017
Antilopen/Lancyr Deelen MW1Unitas/Perspectief MW1 De Korf in LEUSDEN   20:00  
 
23-12-2017
Unitas/Perspectief 6Amicitia 4 De Sypel ( Tom Korevaar )   20:15  
Unitas/Perspectief A3Revival A1 De Sypel ( Friso Bom )   19:05  
Unitas/Perspectief B3DOS Kampen/Veltman B3 De Sypel ( Roy van der Knaap )   18:00  
Unitas/Perspectief C2Oranje Zwart C1 De Sypel ( Mike van Boven )   17:00  
Unitas/Perspectief C3Dindoa C4 De Sypel ( Mirja Kok )   16:00  
Unitas/Perspectief C5De Meeuwen C4 De Sypel ( Jeroen Commandeur )   15:00  
Unitas/Perspectief D2De Meeuwen D2 De Sypel ( Kjell Jacobi )   14:00  
Unitas/Perspectief D3ODIK D1 De Sypel ( Odette van de Mheen )   13:00  
Unitas/Perspectief D4Elburg D3 De Sypel ( Sabine Verhoef )   12:00  
Unitas/Perspectief D5DWS D3 De Sypel ( Nynke Kramer )   11:00  
Unitas/Perspectief E1Synergo E1 De Sypel ( Danielle van de Glind-Guchte )   10:00  
Unitas/Perspectief E5Elburg E4 De Sypel ( Gerwin van de Werfhorst )   10:00  
Unitas/Perspectief E6Sparta (Zw) E3 De Sypel ( Ilse Wilkeshuis )   09:00  
Sparta (Zw) F1Unitas/Perspectief F3 Windesheim in ZWOLLE   10:00 08:45
    Rijden:  Juliette Koornwinder, Marit Wemes
 
06-01-2018
Nic. 1Unitas/Perspectief 1 Alfa College in GRONINGEN   20:15  
Nic. 2Unitas/Perspectief 2 Alfa College in GRONINGEN   18:30  
Groen Geel 2Unitas/Perspectief 3 Groen-Geelhal in WORMER   17:10  
Unitas/Perspectief 4De Hoeve 3 De Bogen ( KNKV )   20:30  
Unitas/Perspectief 5Synergo 5 De Bogen ( Peter van Uxem )   19:20  
Unitas/Perspectief 6Wit-Blauw/Green Organics 4 De Bogen ( Jesse Roozeboom )   18:10  
DVO/Accountor A1Unitas/Perspectief A1 DVO-hal in BENNEKOM   14:40 13:00
    Rijden:  Nynke Kramer, Mees Andreae, Ilse Wiegersma, Nena Ellermeijer
Unitas/Perspectief A2MIA A1 De Bogen ( Jesse de Ruigh )   17:00  
Wit-Blauw/Green Organics A2Unitas/Perspectief A3 De Reeve in KAMPEN   15:20 13:45
    Rijden:  Dennis Verhoef, Daphne Kuyer, Deborah van Ark
DVO/Accountor B1Unitas/Perspectief B1 DVO-hal in BENNEKOM   13:10 11:30
    Rijden:  Joel Poppe, Kjell Jacobi, Marilyn Bouw
Unitas/Perspectief B2Dindoa B2 De Bogen ( Angela Gulje-Vierhout )   16:00  
Exakwa B3Unitas/Perspectief B3 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   15:00 14:00
    Rijden:  Twan Hop, Anouk Reimink, Claudia Gerlofsma,  
Unitas/Perspectief C1De Meeuwen C1 De Bogen ( Roy van der Knaap )   15:00  
Unitas/Perspectief C3Soesterkwartier C1 De Bogen ( Ineke de Boer )   13:00  
Oranje Zwart C2Unitas/Perspectief C4 ZBC-hal in ZWOLLE   14:10 13:00
    Rijden:  Isabelle Vrijhof, Neline van Amerongen, Nina Smits
DWS C2Unitas/Perspectief C5 Veluwehal in BARNEVELD   10:30 09:30
    Rijden:  Mirte Sol, Naomi Vlieg, Kim Coppoolse
Unitas/Perspectief D1LDODK/Rinsma Fashion D1 De Bogen ( Jelmer van der Beek )   14:00  
Unitas/Perspectief D2Spirit D1 De Bogen ( Michelle Kleen )   12:00  
De Eemvogels D1Unitas/Perspectief D3 Sportboulevard De Engh in SOEST   14:10 13:00
    Rijden:  Emma Van Den Bor, Luna Schilderman, Olivia Buter
DOS Kampen/Veltman D3Unitas/Perspectief D4 Cellesbroek in KAMPEN   09:00 08:00
    Rijden:  Chris Leeuwangh, Emma Werkman, Fiona Enklaar
Unitas/Perspectief E1De Meeuwen E1 De Bogen ( Tom van den Berg )   11:00  
Unitas/Perspectief E2DVO/Accountor E2 De Bogen ( Nena Ellermeijer )   11:00  
Unitas/Perspectief E3Rood-Wit E1 De Bogen ( Stijn Leeuwangh )   09:00  
Elburg E1Unitas/Perspectief E4 't Huiken in ELBURG   10:00 09:00
    Rijden:  Roan de Jong, Bregt van der Heijden
Unitas/Perspectief E5DOS Kampen/Veltman E3 De Bogen ( Frederique Kats )   09:00  
Unitas/Perspectief E6KIOS (R) E2 De Bogen ( Ramin Jaafar )   10:00  
De Eemvogels F1Unitas/Perspectief F2 Sportboulevard De Engh in SOEST   13:15 12:00
    Rijden:  Simon Palsgraaf, Ilse van der Heijden
Wit-Blauw/Green Organics F2Unitas/Perspectief F3 De Reeve in KAMPEN   09:00 07:45
    Rijden:  Suzanne Van Den Berg, Tim Meijer
Unitas/Perspectief F4Exakwa F2 De Bogen ( Floor Munnik )   10:00  
 
11-01-2018
Unitas/Perspectief MW1MIA MW2 De Sypel ( Christiaan Houtman )   20:15  
 
13-01-2018
AW/DTV 1Unitas/Perspectief 1 Gaasperdam in AMSTERDAM   17:00  
AW/DTV 2Unitas/Perspectief 2 Gaasperdam in AMSTERDAM   15:15  
Unitas/Perspectief 3DOS '46 3 De Sypel ( KNKV )   19:30  
Unitas/Perspectief 4Sparta (Zw) 3 De Sypel ( KNKV )   18:10  
SKF 4Unitas/Perspectief 5 SKF-hal in VEENENDAAL   20:40  
AW/DTV A1Unitas/Perspectief A1 Gaasperdam in AMSTERDAM   13:30 11:40
    Rijden:  Mike van Boven, Floor Munnik, Matté Lipke, Sabine Verhoef
Unitas/Perspectief A2Victum/War Child A2 De Sypel ( Martijn Huijberts )   17:00  
DOS '46 B1Unitas/Perspectief B1 De Eendracht in NIJEVEEN   12:15 10:45
    Rijden:  Marit Roozeboom, Thomas Spijkerboer, Linda Slot
Unitas/Perspectief B2De Meeuwen B2 De Sypel ( Bouke de Jong )   16:00  
Unitas/Perspectief B3Elburg B3 De Sypel ( Kilian Bakker )   15:00  
Unitas/Perspectief C1Drachten/Van der Wiel C1 De Sypel ( Roy van Boven )   14:00  
Unitas/Perspectief C2Elburg C1 De Sypel ( Kim Senneker )   12:00  
Dindoa C4Unitas/Perspectief C3 Dindoa-hal in ERMELO   12:00 11:00
    Rijden:  Hidde Wever, Jay Vrolijk, Jolijn Bakkenes
Unitas/Perspectief C4DOS Kampen/Veltman C3 De Sypel ( Brian Bakker )   11:00  
Unitas/Perspectief D1ASVD D1 De Sypel ( Ronald Korevaar )   13:00  
Spirit D3Unitas/Perspectief D3 De Voorde in VOORTHUIZEN   10:00 09:00
    Rijden:  Sanne Jonker, Tirza Tempelman, Annika Van Der Velde, Annika Van Der Velde
Unitas/Perspectief D4Exakwa D4 De Sypel ( Jaimy Kastelein )   10:00  
Spirit D5Unitas/Perspectief D5 De Voorde in VOORTHUIZEN   09:00 08:00
    Rijden:  Elisa Van Der Ploeg, Emma Sophie Slingerland, Iris Sanders, Lucas Poel
Synergo E1Unitas/Perspectief E1 De Dreef in UTRECHT   10:00 09:00
    Rijden:  Rim Peters, Daan Zakonski
Unitas/Perspectief E2Reehorst '45 E1 De Sypel ( Johan Lagemaat )   09:00  
Exakwa E2Unitas/Perspectief E3 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   11:00 10:00
    Rijden:  Sven van Uxem, Bas-Pieter Visscher
ASVD E2Unitas/Perspectief E4 't Dok in DRONTEN   11:00 10:00
    Rijden:  Job Van Dijken, Jula Jansen
DOC E2Unitas/Perspectief E7 Zandzee in BUSSUM   13:30 12:30
    Rijden:  Joelle de Korte, Illay Fokkens
Unitas/Perspectief F1De Meeuwen F1 De Sypel ( Lars Den Hartigh )   09:00  
Sparta (N) F1Unitas/Perspectief F2 Watergoor in NIJKERK GLD   10:00 09:00
    Rijden:  Jesse Corn� Kamphorst, Meike van der Heijden
Unitas/Perspectief F4Sparta (Zw) F3 De Sypel ( Roos Ritmeester )   09:00  
 
17-01-2018
SKF MW1Unitas/Perspectief MW1 SKF-hal in VEENENDAAL   21:10  
 
20-01-2018
Unitas/Perspectief 1Wageningen 1 De Sypel ( KNKV )   18:30  
Unitas/Perspectief 2Blauw-Wit (A) 3 De Sypel ( KNKV )   16:45  
Tweemaal Zes 2Unitas/Perspectief 3 De Vierstee in MAARTENSDIJK   18:45  
ASVD 4Unitas/Perspectief 4 't Dok in DRONTEN   16:15  
Unitas/Perspectief 5DOS (W) 3 De Sypel ( Erik Schuiling )   20:00  
Unitas/Perspectief A1DOS '46 A1 De Sypel ( KNKV )   15:00  
Fortissimo A1Unitas/Perspectief A2 De Oever in IJSSELSTEIN UT   17:10 15:25
    Rijden:  Danella van Drunen, Sam Scharft, Ramin Jaafar, Luuk Wilkeshuis
Unitas/Perspectief A3Elburg A3 De Sypel ( Anouk van Bussel )   12:00  
Unitas/Perspectief B1Spirit B1 De Sypel ( KNKV )   13:30  
KVZ B2Unitas/Perspectief B2 Hanzehal in ZUTPHEN   14:30 13:00
    Rijden:  Mike Huizinga, Ruben Ten Hove, Sophie van de Mars
Hellas '63 B2Unitas/Perspectief B3 De Brake in NUNSPEET   15:10 14:10
    Rijden:  Floortje Bos, Ismay Pos, Julia Kattouw
DOS '46 C1Unitas/Perspectief C1 De Eendracht in NIJEVEEN   12:00 10:45
    Rijden:  Ferdi Meyer, Iris ten Hove, Jonathan Rekers
Unitas/Perspectief C2Hellas '63 C2 De Sypel ( Mike van Boven )   11:00  
Unitas/Perspectief C3Spirit C3 De Sypel ( Marco Jansen )   10:00  
Exakwa C3Unitas/Perspectief C4 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   13:00 12:00
    Rijden:  Tessa De Vos, Tim Klaassen, Britt Klinge
Revival C1Unitas/Perspectief C5 Veluwehal in BARNEVELD   13:00 12:00
    Rijden:  Iris Bartels, Jana van den Bor, Katja Admiraal
Amicitia D1Unitas/Perspectief D1 De Stamper in VRIEZENVEEN   10:00 08:15
    Rijden:  Indy van Uxem, Jordan Busscher, Ruben Blom
Sparta (Zw) D3Unitas/Perspectief D4 Windesheim in ZWOLLE   11:30 10:30
    Rijden:  Emmy Meijer, Jasmijn Jongstra, Marc van Loo
Unitas/Perspectief E1Exakwa E1 De Sypel ( Annelieke Claessen )   09:00  
Spirit E1Unitas/Perspectief E2 't Trefpunt in VOORTHUIZEN   10:00 09:00
    Rijden:  Maik Wijnholds, Thirza Wolfs
Exakwa E8Unitas/Perspectief E5 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   09:00 08:00
    Rijden:  Tanja Wingelaar, Tom de Jonge
Hellas '63 E3Unitas/Perspectief E6 De Brake in NUNSPEET   13:15 12:30
    Rijden:  Mineke de Rooij, Colin Enklaar
DWS E1Unitas/Perspectief E7 't Kamphuis in KOOTWIJKERBROEK   10:00  
    Rijden:  Mirthe van Vugt, Siemen Bergman
Exakwa F1Unitas/Perspectief F1 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   09:00 07:45
    Rijden:  Nienke Streefkerk, Timo van der Beek
Unitas/Perspectief F2ODIK F2 De Sypel ( Stella Barneveld )   09:00  
Unitas/Perspectief F3De Meeuwen F4 De Sypel ( Ylja Maatkamp )   09:00  
 
25-01-2018
Unitas/Perspectief MW1De Meeuwen MW2 De Sypel ( Peter van Uxem )   20:15  
 
27-01-2018
Unitas/Perspectief 1Tweemaal Zes 1 De Sypel ( KNKV )   18:30  
Unitas/Perspectief 2KZ/Hiltex 3 De Sypel ( KNKV )   16:45  
Nic. 3Unitas/Perspectief 3 Lewenborg in GRONINGEN   18:45  
Oranje Zwart 3Unitas/Perspectief 4 ZBC-hal in ZWOLLE   17:20  
Unitas/Perspectief 5Antilopen/Lancyr Deelen 5 De Sypel ( Peter van Uxem )   20:00  
Unitas/Perspectief 6Juventa 5 De Sypel ( Friso Bom )   12:00  
Unitas/Perspectief A1De Meeuwen A1 De Sypel ( KNKV )   15:05  
HKC (U) A1Unitas/Perspectief A2 Hoograven in UTRECHT   11:10 09:30
    Rijden:  Rico van Drunen, Daphne Kraaijenhof, Anne Beers, Jeanne Westerduin
Revival A1Unitas/Perspectief A3 Veluwehal in BARNEVELD   15:50 14:20
    Rijden:  Johan Lagemaat, Jaimy Kastelein, Michel Verhoef
Unitas/Perspectief B1Harkema/Frigro/Invicta B1 De Sypel ( KNKV )   13:35  
Elburg B1Unitas/Perspectief B2 't Huiken in ELBURG   15:00 14:00
    Rijden:  Gerwin van de Werfhorst, Leah Brandsen, Mike Huizinga
ASVD C1Unitas/Perspectief C1 't Dok in DRONTEN   14:35 13:20
    Rijden:  Gydo Pos, Loís Reijerse, Sandy Klomps
DWS C1Unitas/Perspectief C3 Veluwehal in BARNEVELD   16:00 15:00
    Rijden:  Lars Aikema, Lydia Wingelaar, Micha Bos
Sparta (Zw) C2Unitas/Perspectief C4 Windesheim in ZWOLLE   13:00 12:00
    Rijden:  Daan van der Velde, Demi De Vries, Isabelle Vrijhof
Unitas/Perspectief C5SKF C6 De Sypel ( Michelle Kleen )   11:00  
DOS '46 D1Unitas/Perspectief D1 Ezinge in MEPPEL   13:00 11:45
    Rijden:  Marit Ten Hove, Sam Spijkerboer, Wendela Plet
Unitas/Perspectief D2Sparta (N) D1 De Sypel ( Nynke Kramer )   10:00  
Telstar/dé Register Makelaar D3Unitas/Perspectief D5 De Slag in HOEVELAKEN   15:00 14:00
    Rijden:  Marlies Kok, Youri Schafthuizen, Boaz Oskam
Unitas/Perspectief E2SKF E2 De Sypel ( Anouk van Bussel )   09:00  
ASVD E1Unitas/Perspectief E3 't Dok in DRONTEN   12:30 11:30
    Rijden:  Lieke Jonker, Myrthe Jansen
Unitas/Perspectief E4Hellas '63 E2 De Sypel ( Michel Verhoef )   09:00  
Elburg E2Unitas/Perspectief E6 't Huiken in ELBURG   09:00 08:00
    Rijden:  Elena de Ruiter, Kristel West
Dindoa F1Unitas/Perspectief F1 Dindoa-hal in ERMELO   09:00 08:00
    Rijden:  Djalia Descendre, Elin Wever
Spirit F2Unitas/Perspectief F2 't Trefpunt in VOORTHUIZEN   09:00 07:45
    Rijden:  Nova Schilderman, Simon Palsgraaf
Wolderwijd F1Unitas/Perspectief F4 De Horst in ZEEWOLDE   11:30 10:30
    Rijden:  Caithlynn Knoop, Henk Methorst
 
03-02-2018
Groen Geel 1Unitas/Perspectief 1 Groen-Geelhal in WORMER   19:00  
DVO/Accountor 3Unitas/Perspectief 2 DVO-hal in BENNEKOM   16:30  
Unitas/Perspectief 3TOP/SolarCompleet 4 De Sypel ( KNKV )   19:45  
Unitas/Perspectief 4NKC '51 4 De Sypel ( KNKV )   18:25  
DOS Kampen/Veltman 4Unitas/Perspectief 6 De Reeve in KAMPEN   16:20  
Groen Geel A1Unitas/Perspectief A1 Groen-Geelhal in WORMER   15:30 13:25
    Rijden:  Tom van de Berg, Nynke Kramer, Mees Andreae, Ilse Wiegersma
Unitas/Perspectief A2OVVO/De Kroon A2 De Sypel ( Tom Korevaar )   17:15  
Unitas/Perspectief A3De Meeuwen A4 De Sypel ( Angela Gulje-Vierhout )   16:00  
AVO B1Unitas/Perspectief B1 Marsdijk in ASSEN   13:30 11:30
    Rijden:  Nils Aikema, Marit Roozeboom, Annelie de Korte
Unitas/Perspectief B3Wit-Blauw/Green Organics B2 De Sypel ( Mirja Kok )   15:00  
Unitas/Perspectief C1KVZ C1 De Sypel ( Martijn Huijberts )   14:00  
Dindoa C3Unitas/Perspectief C2 Dindoa-hal in ERMELO   12:00 11:00
    Rijden:  Manon Van De Pol, Myrthe Foppen, Sven Hop
ODIK C3Unitas/Perspectief C5 Veluwehal in BARNEVELD   09:20 08:20
    Rijden:  Marit Versteeg, Melissa Polinder, Mirte Sol
Unitas/Perspectief D1Juventa D1 De Sypel ( Ronald Korevaar )   13:00  
Antilopen/Lancyr Deelen D1Unitas/Perspectief D2 De Korf in LEUSDEN   14:25 13:15
    Rijden:  Rutger Palsgraaf, Thom Munnik, Emma Bakkenes
Antilopen/Lancyr Deelen D2Unitas/Perspectief D3 De Korf in LEUSDEN   13:20 12:15
    Rijden:  Bastiaan Kats, Charlotte Koornwinder, Emma Van Den Bor
ASVD D3Unitas/Perspectief D4 't Dok in DRONTEN   13:05 12:00
    Rijden:  Martijn Kistenman, Tirza Fidder, Tycho Kastelein
Unitas/Perspectief D5Revival D1 De Sypel ( Jeroen Commandeur )   12:00  
Dindoa E1Unitas/Perspectief E1 Dindoa-hal in ERMELO   10:00 09:15
    Rijden:  Femke Ten Hove, Renske de Rooij
Unitas/Perspectief E3DOS Kampen/Veltman E1 De Sypel ( Floor Munnik )   11:00  
Hellas '63 E2Unitas/Perspectief E4 De Brake in NUNSPEET   13:15 12:30
    Rijden:  Milana Buter, Roan de Jong
Wit-Blauw/Green Organics E3Unitas/Perspectief E5 De Reeve in KAMPEN   09:00 08:00
    Rijden:  Fae Wever, Lieke L Weijenberg
Unitas/Perspectief E6Exakwa E6 De Sypel ( Dennis Verhoef )   11:00  
ODIK E3Unitas/Perspectief E7 Veluwehal in BARNEVELD   10:00  
    Rijden:  Joelle de Korte, Ilay Fokkens
Unitas/Perspectief F1Hellas '63 F1 De Sypel ( Daan Reijgersberg )   10:00  
Unitas/Perspectief F2De Meeuwen F2 De Sypel ( Sabine Verhoef )   10:00  
Unitas/Perspectief F3Sparta (Zw) F1 De Sypel ( Odette van de Mheen )   09:00  
Unitas/Perspectief F4Oranje Zwart F1 De Sypel ( Kjell Jacobi )   09:00  
 
07-02-2018
Dindoa MW1Unitas/Perspectief MW1 Dindoa-hal in ERMELO   21:00  
 
10-02-2018
Unitas/Perspectief 1SCO 1 De Sypel ( KNKV )   19:55  
Unitas/Perspectief 2TOP/SolarCompleet 3 De Sypel ( KNKV )   18:10  
Unitas/Perspectief 3LDODK/Rinsma Fashion 3 De Sypel ( KNKV )   16:30  
DOS Kampen/Veltman 3Unitas/Perspectief 4 De Reeve in KAMPEN   17:55  
Telstar/dé Register Makelaar 4Unitas/Perspectief 5 De Slag in HOEVELAKEN   19:35  
Amicitia 4Unitas/Perspectief 6 De Stamper in VRIEZENVEEN   15:30  
Unitas/Perspectief A1AVO A1 De Sypel ( KNKV )   14:45  
Elburg A3Unitas/Perspectief A3 't Huiken in ELBURG   17:00 15:40
    Rijden:  Roos Ritmeester, Frederique Kats, Konrad Kajzar
Unitas/Perspectief B1Drachten/Van der Wiel B1 De Sypel ( KNKV )   13:15  
Juventa B2Unitas/Perspectief B2 De Beek in HARDENBERG   15:00 13:15
    Rijden:  Tom Noordanus, Zhen Bleij, Annemijn Koornwinder,  
SKF C1Unitas/Perspectief C1 SKF-hal in VEENENDAAL   13:10 12:00
    Rijden:  Sanne van der Velde, Boaz Poppe, Ferdi Meyer
Wit-Blauw/Green Organics C1Unitas/Perspectief C2 Cellesbroek in KAMPEN   11:00 09:50
    Rijden:  Thom Baumer, Anniek Zakonski, Damian Parera
Spirit C3Unitas/Perspectief C3 De Voorde in VOORTHUIZEN   11:00 09:50
    Rijden:  Michelle Kleen, Nienke de Rooij, Dide Krolis
Unitas/Perspectief C5DVO/Accountor C5 De Sypel ( Ineke de Boer )   12:00  
Drachten/Van der Wiel D1Unitas/Perspectief D1 SNIJ Noord Hal in DRACHTEN   11:10 09:30
    Rijden:  Arne Luijendijk, Esmay Wijnholds, Jordan Busscher
Dindoa D2Unitas/Perspectief D2 Dindoa-hal in ERMELO   11:00 10:10
    Rijden:  Arjan Veenendaal, Fleur Kattouw, Floor van Gelder
Unitas/Perspectief D4Rood-Wit D3 De Sypel ( Annelie de Korte )   11:00  
OVVO/De Kroon E1Unitas/Perspectief E1 OVVO-hal in MAARSSEN   10:00 09:00
    Rijden:  Linde Rijnfrank, Rim Peters
RDZ E1Unitas/Perspectief E2 Dijnselburg in ZEIST   12:00 11:00
    Rijden:  Annemijn Den Hartog, Daan van der Beek
Dindoa E2Unitas/Perspectief E3 Dindoa-hal in ERMELO   10:00 09:15
    Rijden:  Floris Aikema, Sven van Uxem
Unitas/Perspectief E4Wit-Blauw/Green Organics E1 De Sypel ( Marilyn Bouw )   10:00  
Oranje Zwart E2Unitas/Perspectief E5 ZBC-hal in ZWOLLE   13:15 12:15
    Rijden:  Luana Berger, Sietse van Dijke
Unitas/Perspectief E7Antilopen/Lancyr Deelen E6 De Sypel ( Marit Roozeboom )   09:00  
Unitas/Perspectief F1Rood-Wit F1 De Sypel ( Thomas Spijkerboer )   10:00  
Dindoa F2Unitas/Perspectief F3 Dindoa-hal in ERMELO   09:00 08:00
    Rijden:  Puc Van De Greijn, Juliette Koornwinder
DOS Kampen/Veltman F1Unitas/Perspectief F4 De Reeve in KAMPEN   09:00 07:45
    Rijden:  Rosanne Kok, Simon Berg
 
14-02-2018
Spirit MW1Unitas/Perspectief MW1 Veluwehal in BARNEVELD   20:00  
 
17-02-2018
Rohda 1Unitas/Perspectief 1 Ookmeer in AMSTERDAM   21:30  
Rohda 2Unitas/Perspectief 2 Ookmeer in AMSTERDAM   20:15  
Drachten/Van der Wiel 2Unitas/Perspectief 3 SNIJ Noord Hal in DRACHTEN   17:35  
Unitas/Perspectief 4SCO 4 De Bogen ( KNKV )   20:30  
Unitas/Perspectief 5DWS 2 De Bogen ( Peter van Uxem )   19:20  
Unitas/Perspectief 6KIOS '45 2 De Bogen ( Jesse Roozeboom )   18:10  
Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1Unitas/Perspectief A1 Hoenderdaal in DRIEBERGEN-RIJSENBURG   16:30 14:55
    Rijden:  Nena Ellermeijer, Mike van Boven, Matté Lipke, Sabine Verhoef
Unitas/Perspectief A2Huizen A1 De Bogen ( Friso Bom )   17:00  
Sparta (N) A3Unitas/Perspectief A3 Watergoor in NIJKERK GLD   14:00 12:40
    Rijden:  Lars Den Hartigh, Stella Barneveld, Dennis Verhoef
De Meeuwen B1Unitas/Perspectief B1 Meeuwen-hal in PUTTEN   15:10 14:00
    Rijden:  Joel Poppe, Kjell Jacobi, Linda Slot
Unitas/Perspectief B2EKC Nääs B1 De Bogen ( Mark de Vogel )   16:00  
Wit-Blauw/Green Organics B2Unitas/Perspectief B3 De Reeve in KAMPEN   11:00 10:00
    Rijden:  Marit Hamberg, Mart Postma, Silvie Go
Unitas/Perspectief C1LDODK/Rinsma Fashion C1 De Bogen ( Jelmer van der Beek )   15:00  
Unitas/Perspectief C3Antilopen/Lancyr Deelen C3 De Bogen ( Brian Bakker )   13:00  
Hellas '63 C3Unitas/Perspectief C4 De Brake in NUNSPEET   12:10 11:00
    Rijden:  Neline van Amerongen, Nina Smits, Tessa De Vos
De Meeuwen C4Unitas/Perspectief C5 Meeuwen-hal in PUTTEN   12:00 11:00
    Rijden:  Naomi Vlieg, Dafne Haagswoud, Kim Coppoolse
Unitas/Perspectief D1Heerenveen D1 De Bogen ( Daan Reijgersberg )   14:00  
Unitas/Perspectief D2Telstar/dé Register Makelaar D1 De Bogen ( Kjell Jacobi )   12:00  
Dindoa D3Unitas/Perspectief D3 Dindoa-hal in ERMELO   11:00 10:10
    Rijden:  Jasper van Diepen, Kyona Schmidt, Luna Schilderman
Unitas/Perspectief D5MIA D3 De Bogen ( Ramin Jaafar )   11:00  
Unitas/Perspectief E1Antilopen/Lancyr Deelen E1 De Bogen ( Lars Den Hartigh )   10:00  
Unitas/Perspectief E2De Meeuwen E2 De Bogen ( Roos Ritmeester )   10:00  
Unitas/Perspectief E3Sparta (Zw) E1 De Bogen ( Stijn Leeuwangh )   09:00  
Exakwa E3Unitas/Perspectief E4 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   10:00  
    Rijden:  Bregt van der Heijden, Job Van Dijken
Elburg E4Unitas/Perspectief E5 't Huiken in ELBURG   09:00 08:00
    Rijden:  Tanja Wingelaar, Tom de Jonge
Wit-Blauw/Green Organics F1Unitas/Perspectief F1 De Reeve in KAMPEN   09:00 07:45
    Rijden:  Mats Luijendijk, Nienke Streefkerk
MIA F2Unitas/Perspectief F2 Fit Academie Bokkeduinen in AMERSFOORT   11:00 09:45
    Rijden:  Ilse van der Heijden, Jesse Corn� Kamphorst
Elburg F1Unitas/Perspectief F3 't Huiken in ELBURG   09:00 07:45
    Rijden:  Marit Wemes, Tim Meijer
 
24-02-2018
Unitas/Perspectief 6Regio '72 4 De Sypel ( Mark Kreikamp )   14:00  
Dalto/Klaverblad Verzekeringen A3Unitas/Perspectief A2 Hoenderdaal in DRIEBERGEN-RIJSENBURG   13:15 11:40
    Rijden:  Ramin Jaafar, Joran Visser, Jonne Tönjes, Luuk Wilkeshuis
Telstar/dé Register Makelaar A2Unitas/Perspectief A3 De Slag in HOEVELAKEN   16:30 15:00
    Rijden:  Daphne Kuyer, Johan Lagemaat, Johan Lagemaat, Sam Scharft
Unitas/Perspectief B3Exakwa B3 De Sypel ( Roy van der Knaap )   13:00  
DOS '46 C4Unitas/Perspectief C2 De Eendracht in NIJEVEEN   15:45 14:30
    Rijden:  Danique van der Laan, Imre Van Rossem, Jelmer Postma
Unitas/Perspectief C4Spirit C2 De Sypel ( Michelle Kleen )   12:00  
Sparta (N) D4Unitas/Perspectief D5 Watergoor in NIJKERK GLD   10:00 09:00
    Rijden:  Lynn de Vries, Rachel Jansen, Carine Nijmeijer, Elisa Van Der Ploeg
De Meeuwen E2Unitas/Perspectief E2 Meeuwen-hal in PUTTEN   09:00 08:10
    Rijden:  Joshua Parera, Ellen Blom
Unitas/Perspectief E4Exakwa E3 De Sypel ( Michel Verhoef )   11:00  
Unitas/Perspectief E5Wolderwijd E1 De Sypel ( Stella Barneveld )   11:00  
Unitas/Perspectief E6Hellas '63 E3 De Sypel ( Ylja Maatkamp )   10:00  
Unitas/Perspectief E7ODIK E3 De Sypel ( Jaimy Kastelein )   10:00  
Unitas/Perspectief F4ASVD F1 De Sypel ( Johan Lagemaat )   09:00  
 
03-03-2018
Unitas/Perspectief 1Nic. 1 De Sypel ( KNKV )   20:00  
Unitas/Perspectief 2Nic. 2 De Sypel ( KNKV )   18:15  
Unitas/Perspectief A3Sparta (N) A3 De Sypel ( Brian Bakker )   15:15  
Unitas/Perspectief B1DVO/Accountor B1 De Sypel ( KNKV )   16:40  
Unitas/Perspectief C2Dindoa C3 De Sypel ( Angela Gulje-Vierhout )   14:15  
Antilopen/Lancyr Deelen C3Unitas/Perspectief C3 De Korf in LEUSDEN   11:00 10:00
    Rijden:  Aniek Noordanus, Fleur Vrijhof, Hidde Wever
Unitas/Perspectief D3Spirit D3 De Sypel ( Brian Bakker )   13:15  
Unitas/Perspectief E7DOC E2 De Sypel ( Dennis Verhoef )   10:00  
Rood-Wit F2Unitas/Perspectief F3 Erica Terpstrahal in WEZEP   10:00 08:45
    Rijden:  Puc Van De Greijn, Suzanne Van Den Berg
 
08-03-2018
Unitas/Perspectief MW1Antilopen/Lancyr Deelen MW1 De Sypel ( Peter van Uxem )   20:15  
 
10-03-2018
Unitas/Perspectief 3Groen Geel 2 De Sypel ( KNKV )   19:15  
De Hoeve 3Unitas/Perspectief 4 De Duker in NOORDWOLDE FR   17:40  
Synergo 5Unitas/Perspectief 5 De Dreef in UTRECHT   19:40  
Wit-Blauw/Green Organics 4Unitas/Perspectief 6 De Reeve in KAMPEN   14:05  
Unitas/Perspectief A1DVO/Accountor A1 De Sypel ( KNKV )   17:30  
MIA A1Unitas/Perspectief A2 Fit Academie Bokkeduinen in AMERSFOORT   14:00 12:30
    Rijden:  Danella van Drunen, Daphne Kraaijenhof, Jeanne Westerduin, Sam Scharft
Unitas/Perspectief A3Wit-Blauw/Green Organics A2 De Sypel ( Anouk van Bussel )   16:00  
Dindoa B2Unitas/Perspectief B2 Dindoa-hal in ERMELO   13:00 12:00
    Rijden:  Ilse Wilkeshuis, Zhen Bleij, Annemijn Koornwinder
Unitas/Perspectief B3d'Ommerdieck B1 De Sypel ( Tom Korevaar )   15:00  
De Meeuwen C1Unitas/Perspectief C1 Meeuwen-hal in PUTTEN   14:00 13:00
    Rijden:  Gydo Pos, Iris ten Hove, Jonathan Rekers
Hellas '63 C2Unitas/Perspectief C2 De Brake in NUNSPEET   10:15 09:15
    Rijden:  Lobke Jacobi, Manon Van De Pol, Myrthe Foppen
Soesterkwartier C1Unitas/Perspectief C3 Schuilenburg in AMERSFOORT   11:00 10:00
    Rijden:  Jay Vrolijk, Jolijn Bakkenes, Lars Aikema
Unitas/Perspectief C4Oranje Zwart C2 De Sypel ( Mike van Boven )   14:00  
Unitas/Perspectief C5DWS C2 De Sypel ( Nynke Kramer )   13:00  
LDODK/Rinsma Fashion D1Unitas/Perspectief D1 Kortezwaag in GORREDIJK   14:10 12:30
    Rijden:  Indy van Uxem, Ruben Blom, Sam Spijkerboer
Spirit D1Unitas/Perspectief D2 De Voorde in VOORTHUIZEN   11:00 10:00
    Rijden:  Isabelle Rijnfrank, Jamie Plet, Jasper Vlieg
Unitas/Perspectief D3De Eemvogels D1 De Sypel ( Sabine Verhoef )   12:00  
Unitas/Perspectief D4DOS Kampen/Veltman D3 De Sypel ( Nena Ellermeijer )   11:00  
De Meeuwen E1Unitas/Perspectief E1 Meeuwen-hal in PUTTEN   10:00 09:10
    Rijden:  Daan Zakonski, Rim Peters
DVO/Accountor E2Unitas/Perspectief E2 DVO-hal in BENNEKOM   11:30 10:30
    Rijden:  Thirza Wolfs, Maik Wijnholds
Sparta (Zw) E1Unitas/Perspectief E3 Windesheim in ZWOLLE   10:00 09:00
    Rijden:  Bas-Pieter Visscher, Lieke Jonker
Unitas/Perspectief E4Elburg E1 De Sypel ( Frederique Kats )   10:00  
KIOS (R) E2Unitas/Perspectief E6 Buddingehof in RUINERWOLD   13:00  
    Rijden:  Lize Kost, Mineke de Rooij
Unitas/Perspectief E7Spirit E3 De Sypel ( Ilse Wilkeshuis )   10:00  
Unitas/Perspectief F2De Eemvogels F1 De Sypel ( Dennis Verhoef )   09:00  
Unitas/Perspectief F3Wit-Blauw/Green Organics F2 De Sypel ( Annemijn Koornwinder )   09:00  
Exakwa F2Unitas/Perspectief F4 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   09:00 07:45
    Rijden:  Amy Fasen, Caithlynn Knoop
 
13-03-2018
MIA MW2Unitas/Perspectief MW1 Fit Academie Bokkeduinen in AMERSFOORT   21:30  
 
17-03-2018
Spirit C2Unitas/Perspectief C4 De Voorde in VOORTHUIZEN   11:00 10:00
    Rijden:  Tim Klaassen, Britt Klinge, Daan van der Velde
De Meeuwen E8Unitas/Perspectief E7 Meeuwen-hal in PUTTEN   09:00 08:15
    Rijden:  Siemen Bergman, Mirthe van Vugt