Nieuws

19-08

Hieronder vind je het wedstrijd programma voor de eerste helft van het veld seizoen. De autorijders en scheidsrechters worden zsm aan dit overzicht toegevoegd.
Er kunnen nog wel enkele kleine wijzigingen plaats vinden in het programma

Thuis Uit Locatie (Scheidsrechter) Aanvang Vertrek
 
08-09-2018
Unitas/Perspectief E6Sparta (N) E5 Het Slingerbos 09:00  
Sparta (N) E1Unitas/Perspectief E2 Sportpark Luxool in NIJKERK GLD   09:00 08:00
    Rijden:  Floris Aikema, Elin Wever
Unitas/Perspectief E5Exakwa E3 Het Slingerbos ( Neline van der Zanden )   10:00  
Dindoa E1Unitas/Perspectief E1 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   10:00 09:00
    Rijden:  Annemijn Den Hartog, Daan van der Beek
Unitas/Perspectief E3MIA E2 Het Slingerbos ( Joel Poppe )   10:00  
Unitas/Perspectief F1MIA F1 Het Slingerbos 10:00  
Unitas/Perspectief E4DOS Kampen/Veltman E2 Het Slingerbos ( Marilyn Bouw )   10:00  
Amicitia C1Unitas/Perspectief C1 Sportpark Het Midden in VRIEZENVEEN   10:15 00:08
    Rijden:  Anniek Zakonski, Arne Luijendijk, Gydo Pos
Unitas/Perspectief D3Oranje Zwart D1 Het Slingerbos ( Marco Jansen )   11:00  
Sparta (N) C1Unitas/Perspectief C2 Sportpark Luxool in NIJKERK GLD   11:00 10:00
    Rijden:  Arjan Veenendaal, Damian Parera, Floor van Gelder
Unitas/Perspectief E7Spirit E4 Het Slingerbos 11:00  
ODIK D3Unitas/Perspectief D5 Sportpark Oosterbos in BARNEVELD   11:00 10:00
    Rijden:  Elena de Ruiter, Emma Sophie Slingerland
Unitas/Perspectief 2Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2 Het Slingerbos ( KNKV )   11:15  
Hellas '63 B3Unitas/Perspectief B3 Sportpark De Wiltsangh in NUNSPEET   11:15 10:30
    Rijden:  Aniek Noordanus, Isabelle Vrijhof, Dafne Haagswoud, Floortje Bos
Unitas/Perspectief D4MIA D4 Het Slingerbos ( Thomas Spijkerboer )   12:00  
ASVD D1Unitas/Perspectief D1 Veld ASVD in DRONTEN   12:00 11:00
    Rijden:  Indy van Uxem, Linde Rijnfrank, Renske de Rooij
Unitas/Perspectief D2Sparta (Zw) D2 Het Slingerbos ( Jonne Tönjes )   12:00  
Wit-Blauw/Green Organics A1Unitas/Perspectief A3 Sportpark Hagenbroek in KAMPEN   12:30 11:15
    Rijden:  Dennis Verhoef, Lars Den Hartigh, Daphne Kuyer
Unitas/Perspectief B1DOS Kampen/Veltman B1 Het Slingerbos ( KNKV )   12:45  
Unitas/Perspectief B2Woudenberg B2 Het Slingerbos ( Jeroen Commandeur )   13:00  
Unitas/Perspectief C3Spirit C2 Het Slingerbos ( Matté  Lipke )   13:00  
Udiros 2Unitas/Perspectief 4 Sportcomplex Nieuwehorne in NIEUWEHORNE   14:00  
Unitas/Perspectief 3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2 Het Slingerbos ( KNKV )   14:00  
Unitas/Perspectief A2Juventa A1 Het Slingerbos ( Bjarne de Jong )   14:15  
Unitas/Perspectief 1OWK 1 Het Slingerbos ( KNKV )   15:30  
Spirit 4Unitas/Perspectief 5 Sportcomplex Overhorst in VOORTHUIZEN   17:00  
Unitas/Perspectief A1Groen Geel A1 Het Slingerbos ( KNKV )   17:00  
Unitas/Perspectief E6Sparta (Zw) E4 Het Slingerbos ( Ruben Weijburg )   10:00  
Unitas/Perspectief E7Sparta (N) E5 Het Slingerbos ( Stella Barneveld )   09:00  
Unitas/Perspectief F1Sparta (N) F2 Het Slingerbos ( Dennis Verhoef )   10:00  
DOS Kampen/Veltman F1Unitas/Perspectief F2 De Maten in KAMPEN   10:00  
 
12-09-2018
Unitas/Perspectief MW1DWS MW1 Het Slingerbos ( Brian Bakker )   20:15  
 
15-09-2018
ODIK E2Unitas/Perspectief E6 Sportpark Oosterbos in BARNEVELD   09:00  
Sparta (N) E3Unitas/Perspectief E5 Sportpark Luxool in NIJKERK GLD   09:00 07:45
    Rijden:  Fee van der Plas, Joelle van Drunen
Rood-Wit D3Unitas/Perspectief D2 De Brink in WEZEP   09:15 08:15
    Rijden:  Emmy Meijer, Roan de Jong, Jula Jansen
Dindoa E4Unitas/Perspectief E7 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   09:30  
Spirit E1Unitas/Perspectief E3 Sportcomplex Overhorst in VOORTHUIZEN   10:00 08:45
    Rijden:  Djalia Descendre, Ilay Fokkens
Unitas/Perspectief D5DWS D2 Het Slingerbos 10:00  
Unitas/Perspectief D1Dindoa D1 Het Slingerbos ( Mark Kreikamp )   10:00  
Unitas/Perspectief E2De Meeuwen E1 Het Slingerbos ( Nynke Kramer )   10:00  
Rood-Wit E2Unitas/Perspectief E4 De Brink in WEZEP   10:30 09:15
    Rijden:  Mineke de Rooij, Lieke Jonker
De Meeuwen D5Unitas/Perspectief D4 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   10:30 09:30
    Rijden:  Bregt van der Heijden, Elisa Van Der Ploeg, Chris Leeuwangh
De Meeuwen C4Unitas/Perspectief C3 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   10:30 09:30
    Rijden:  Bastiaan Kats, Fleur Vrijhof, Jolijn Bakkenes
ASVD D3Unitas/Perspectief D3 Veld ASVD in DRONTEN   11:00 10:00
    Rijden:  Bas-Pieter Visscher, Boaz Oskam, Carine Nijmeijer
Unitas/Perspectief C4Elburg C3 Het Slingerbos ( Maike van den Berg )   11:00  
Unitas/Perspectief C1Dindoa C1 Het Slingerbos ( Jesse de Ruigh )   11:00  
Unitas/Perspectief E1Antilopen/Lancyr Deelen E1 Het Slingerbos ( Friso Bom )   11:00  
ASVD B1Unitas/Perspectief B1 Veld ASVD in DRONTEN   12:00 10:30
    Rijden:  Boaz Poppe, Iris ten Hove, Jonathan Rekers
Unitas/Perspectief A3Dindoa A3 Het Slingerbos ( Tom Korevaar )   12:00  
Unitas/Perspectief C2Exakwa C2 Het Slingerbos ( Jesse Roozeboom )   12:00  
Antilopen/Lancyr Deelen B4Unitas/Perspectief B2 Burgermeester Buiningpark in LEUSDEN   12:35 11:30
    Rijden:  Claudia Gerlofsma, Daan van der Velde, Jay Vrolijk, Levi Alberts
Unitas/Perspectief B3De Meeuwen B3 Het Slingerbos ( Mark de Vogel )   13:00  
Unitas/Perspectief 5De Meeuwen 5 Het Slingerbos ( Peter van Uxem )   13:30  
Oost-Arnhem 2Unitas/Perspectief 3 Oost-Arnhem Arena in ARNHEM   14:00  
KZ/Thermo4U 2Unitas/Perspectief 2 Sportpark De Koog in KOOG AAN DE ZAAN   14:30  
DOS '46 A1Unitas/Perspectief A1 Tussenboerslanden (Nijeveen) in NIJEVEEN   15:15 13:20
    Rijden:  Jeanne Westerduin, Kjell Jacobi, Linda Slot, Mees Andreae
Nic. 1Unitas/Perspectief 1 Sportpark De Wijert in GRONINGEN   15:30  
Rood-Wit A1Unitas/Perspectief A2 De Brink in WEZEP   17:00 15:40
Dindoa E5Unitas/Perspectief E6 De Zanderij in ERMELO   09:30 08:30
    Rijden:  Amy Fasen, Caithlynn Knoop
ODIK E2Unitas/Perspectief E7 Oosterbos in BARNEVELD   09:00 07:45
    Rijden:  Amber Kamphorst, Jochem Veerman
ODIK F1Unitas/Perspectief F1 Oosterbos in BARNEVELD   10:00 08:45
    Rijden:  Anna van Lochem, Milana Fernandes
Unitas/Perspectief F2Sparta (Zw) F1 Het Slingerbos 09:00  
 
19-09-2018
Revival MW1Unitas/Perspectief MW1 Sportpark Overbeek in TERSCHUUR   20:00  
 
22-09-2018
Unitas/Perspectief 1KIOS (R) 1 Het Slingerbos ( KNKV )   15:30  
Unitas/Perspectief 2DeetosSnel 2 Het Slingerbos ( KNKV )   11:15  
Unitas/Perspectief 3Blauw-Wit (A) 4 Het Slingerbos ( KNKV )   14:00  
SCO 4Unitas/Perspectief 4 Sportcomplex De Hoolt-Tuun in OLDEHOLTPADE   17:00  
Dindoa 7Unitas/Perspectief 5 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   10:45  
Unitas/Perspectief A1Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1 Het Slingerbos ( KNKV )   17:00  
Unitas/Perspectief A2Dindoa A2 Het Slingerbos ( Heike Jan Musch )   15:45  
Unitas/Perspectief A3Elburg A2 Het Slingerbos ( Anouk van Bussel )   14:15  
Unitas/Perspectief B1DOS '46 B1 Het Slingerbos ( KNKV )   12:45  
De Meeuwen B4Unitas/Perspectief B2 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   13:15 12:15
    Rijden:  Myrthe Foppen, Manon Van De Pol, Michelle Kleen, Sandy Klomps
Unitas/Perspectief B3Spirit B3 Het Slingerbos ( Kilian Bakker )   13:00  
DOS Kampen/Veltman C1Unitas/Perspectief C1 Sportpark De Maten in KAMPEN   10:00 08:45
    Rijden:  Isabelle Rijnfrank, Jelmer Postma, Lobke Jacobi
Wolderwijd C1Unitas/Perspectief C2 Veld Wolderwijd in ZEEWOLDE   15:30 14:30
    Rijden:  Imre Van Rossem, Jasper Vlieg, Marit Ten Hove
Unitas/Perspectief C3ODIK C2 Het Slingerbos ( Ilse Wiegersma )   13:00  
Unitas/Perspectief C4Dindoa C3 Het Slingerbos ( Joanne de Boer )   12:00  
De Meeuwen D1Unitas/Perspectief D1 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   09:30 08:30
    Rijden:  Thirza Wolfs, Joshua Parera, Rim Peters
Unitas/Perspectief D2Hellas '63 D2 Het Slingerbos ( Ruben Ten Hove )   12:00  
Unitas/Perspectief D3Exakwa D5 Het Slingerbos ( Dennis Verhoef )   11:00  
Revival D1Unitas/Perspectief D4 Sportpark Overbeek in TERSCHUUR   10:30 09:30
    Rijden:  Iris Sanders, Jasmijn Jongstra, Jente Westdorp
Hellas '63 D3Unitas/Perspectief D5 Sportpark De Wiltsangh in NUNSPEET   10:30 09:45
    Rijden:  Iris Goedvree, Sophie Eisen
MIA E1Unitas/Perspectief E1 Veld MIA in AMERSFOORT   11:00 09:45
    Rijden:  Ellen Blom, Maik Wijnholds
Telstar/Dé Register Makelaar E1Unitas/Perspectief E2 Sportpark Middelaar in HOEVELAKEN   10:00 08:45
    Rijden:  Mats Luijendijk, Myrthe Jansen
Unitas/Perspectief E3Telstar/Dé Register Makelaar E2 Het Slingerbos ( Lars Den Hartigh )   10:00  
Unitas/Perspectief E4Dindoa E3 Het Slingerbos ( Twan Hop )   10:00  
Unitas/Perspectief E5De Meeuwen E5 Het Slingerbos ( Mart Postma )   10:00  
Unitas/Perspectief E6Spirit E2 Het Slingerbos 09:00  
Hellas '63 E1Unitas/Perspectief E6 De Wiltsangh in NUNSPEET   09:30 08:30
    Rijden:  Colin Enklaar, Henk Methorst
Unitas/Perspectief E7Spirit E2 Het Slingerbos ( Ismay Pos )   09:00  
Wolderwijd E1Unitas/Perspectief E7 Veld Wolderwijd in ZEEWOLDE   12:00  
Unitas/Perspectief F1De Meeuwen F1 Het Slingerbos 09:00  
MIA F3Unitas/Perspectief F1 MIA in AMERSFOORT   11:00 09:45
    Rijden:  Meike van der Heijden, Nova Schilderman
ASVD F1Unitas/Perspectief F2 ASVD in DRONTEN   10:00  
 
26-09-2018
De Meeuwen MW3Unitas/Perspectief MW1 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   20:15  
 
29-09-2018
Unitas/Perspectief 1Antilopen/Lancyr Deelen 1 Het Slingerbos ( KNKV )   17:00  
PKC/SWKGroep 2Unitas/Perspectief 2 Sportpark Oostpolder in PAPENDRECHT   14:00  
Unitas/Perspectief 3DSC 3 Het Slingerbos ( KNKV )   17:00  
Dindoa 5Unitas/Perspectief 4 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   13:30  
Unitas/Perspectief 5Dindoa 7 Het Slingerbos ( Ronald Korevaar )   14:00  
Unitas/Perspectief A1TOP/SolarCompleet A1 Het Slingerbos ( KNKV )   14:00  
Unitas/Perspectief A2De Meeuwen A2 Het Slingerbos ( Dominique de Vogel )   12:30  
Elburg A2Unitas/Perspectief A3 Burg. Bode Sportpark in ELBURG   11:00 09:50
    Rijden:  Ismay Pos, Mart Postma, Twan Hop
Unitas/Perspectief B1LDODK/Rinsma Modeplein B1 Het Slingerbos ( KNKV )   12:45 10:50
Unitas/Perspectief B2De Meeuwen B4 Het Slingerbos ( Mirja Kok )   11:00  
Spirit B3Unitas/Perspectief B3 Sportcomplex Overhorst in VOORTHUIZEN   11:00 09:50
    Rijden:  Britt Klinge, Iris Bartels, Tessa De Vos, Jana van den Bor
Unitas/Perspectief C1DOS Kampen/Veltman C1 Het Slingerbos ( KNKV )   11:45  
Unitas/Perspectief C2Wolderwijd C1 Het Slingerbos ( Lotte van der Beek )   11:00  
Dindoa C3Unitas/Perspectief C4 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   11:00  
    Rijden:  Katja Admiraal, Melissa Polinder, Mirte Sol
Unitas/Perspectief D1De Meeuwen D1 Het Slingerbos ( Ineke de Boer )   10:45  
Hellas '63 D2Unitas/Perspectief D2 Sportpark De Wiltsangh in NUNSPEET   10:30 09:30
    Rijden:  Lucas Poel, Tirza Fidder, Fiona Enklaar
Exakwa D5Unitas/Perspectief D3 Sportpark Langezand in LELYSTAD   10:00 09:00
    Rijden:  Annika Van Der Velde, Fae Wever, Job Van Dijken
Unitas/Perspectief D4Revival D1 Het Slingerbos ( Boaz Poppe )   10:00  
Unitas/Perspectief D5Hellas '63 D3 Het Slingerbos 09:00  
Unitas/Perspectief E1MIA E1 Het Slingerbos ( Danielle van de Glind-Guchte )   09:45  
Unitas/Perspectief E2Telstar/Dé Register Makelaar E1 Het Slingerbos ( Iris ten Hove )   10:45  
Telstar/Dé Register Makelaar E2Unitas/Perspectief E3 Sportpark Middelaar in HOEVELAKEN   11:00 09:45
    Rijden:  Ilse van der Heijden, Nienke Streefkerk
Exakwa E2Unitas/Perspectief E4 Sportpark Langezand in LELYSTAD   10:00 08:45
    Rijden:  Lieke L Weijenberg, Marit Wemes
De Meeuwen E5Unitas/Perspectief E5 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   10:00 09:00
    Rijden:  Sietse van Dijke, Sterre van Vliet
Spirit E2Unitas/Perspectief E6 Sportcomplex Overhorst in VOORTHUIZEN   09:00 07:45
    Rijden:  Caithlynn Knoop, Henk Methorst
Unitas/Perspectief E6Hellas '63 E1 Het Slingerbos ( Jonathan Rekers )   10:00  
Spirit E2Unitas/Perspectief E7 Overhorst in VOORTHUIZEN   09:00 07:45
    Rijden:  Juliette Koornwinder, Suzanne Van Den Berg
Unitas/Perspectief E7Wolderwijd E1 Het Slingerbos 10:00  
De Meeuwen F1Unitas/Perspectief F1 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   09:00 08:00
    Rijden:  Anna van Lochem, Meike van der Heijden
Unitas/Perspectief F1MIA F3 Het Slingerbos ( Ante Huijberts )   09:45  
Unitas/Perspectief F2ASVD F1 Het Slingerbos 09:00  
 
03-10-2018
Unitas/Perspectief MW1De Meeuwen MW3 Het Slingerbos ( Friso Bom )   20:15  
 
06-10-2018
SKF 1Unitas/Perspectief 1 Sportpark De Groene Velden in VEENENDAAL   15:30  
Wageningen 2Unitas/Perspectief 3 Dolderstraat in WAGENINGEN   14:00  
Unitas/Perspectief 4ASVD 3 Het Slingerbos ( Peter van Uxem )   14:30  
Unitas/Perspectief 5Spirit 4 Het Slingerbos ( Erik Schuiling )   13:00  
AVO A1Unitas/Perspectief A1 Sportcomplex Marsdijk in ASSEN   12:50 10:30
    Rijden:  Ilse Wiegersma, Leroy Meyners, Danella van Drunen, Lois de Korte
Unitas/Perspectief A3Wit-Blauw/Green Organics A1 Het Slingerbos ( Bjarne de Jong )   12:15  
AVO B1Unitas/Perspectief B1 Sportcomplex Marsdijk in ASSEN   11:30 09:15
    Rijden:  Justin Terpstra, Marit Roozeboom, Annelie de Korte
Woudenberg B2Unitas/Perspectief B2 Sportpark De Grift in WOUDENBERG   11:15 10:00
    Rijden:  Sophie van de Mars, Thom Baumer, Sem Wijnholds, Sjoerd Gerlofsma
Unitas/Perspectief B3Hellas '63 B3 Het Slingerbos ( Daan Reijgersberg )   11:00  
Unitas/Perspectief C1Amicitia C1 Het Slingerbos ( Jesse de Ruigh )   11:00  
Unitas/Perspectief C2Sparta (N) C1 Het Slingerbos ( Tjardo Dijkstra )   12:00  
Spirit C2Unitas/Perspectief C3 Sportcomplex Overhorst in VOORTHUIZEN   12:00 10:45
    Rijden:  Levi van Garderen, Lydia Wingelaar, Kyona Schmidt
Unitas/Perspectief C4Exakwa C5 Het Slingerbos ( Matté  Lipke )   10:00  
Unitas/Perspectief D1ASVD D1 Het Slingerbos ( Mark Kreikamp )   10:00  
Sparta (Zw) D2Unitas/Perspectief D2 Stadshagen in ZWOLLE   10:00 09:00
    Rijden:  Emma Bakkenes, Milana Buter, Youri Schafthuizen
Oranje Zwart D1Unitas/Perspectief D3 Sportpark De Marslanden in ZWOLLE   10:00 09:00
    Rijden:  Charlotte Koornwinder, Levi Stojanovic, Kristel West
MIA D4Unitas/Perspectief D4 Veld MIA in AMERSFOORT   10:00 09:00
    Rijden:  Luana Berger, Marlies Kok, Tom de Jonge
Unitas/Perspectief D5ODIK D3 Het Slingerbos 09:00  
Unitas/Perspectief E1Dindoa E1 Het Slingerbos ( Jeroen Commandeur )   11:00  
Unitas/Perspectief E2Sparta (N) E1 Het Slingerbos ( Mark Wijnholds )   10:00  
MIA E2Unitas/Perspectief E3 Veld MIA in AMERSFOORT   10:00 08:45
    Rijden:  Tanja Wingelaar, Tim Meijer
Exakwa E3Unitas/Perspectief E5 Sportpark Langezand in LELYSTAD   10:00 07:45
    Rijden:  Jasmijn van der Plas, Joelle van Drunen
Sparta (N) E5Unitas/Perspectief E6 Sportpark Luxool in NIJKERK GLD   09:00 08:00
    Rijden:  Colin Enklaar, Mirthe van Vugt
Sparta (Zw) E4Unitas/Perspectief E6 Stadshagen in ZWOLLE   10:00 08:45
    Rijden:   ,  
Sparta (N) E5Unitas/Perspectief E7 Luxool in NIJKERK GLD   09:00 07:45
    Rijden:  Victoria Bruijn, Amber Kamphorst
Spirit E4Unitas/Perspectief E7 Sportcomplex Overhorst in VOORTHUIZEN   09:00 07:45
    Rijden:  Victoria Bruijn, Amber Kamphorst
Sparta (N) F2Unitas/Perspectief F1 Luxool in NIJKERK GLD   09:00 08:00
    Rijden:  Puc Van De Greijn, Simon Palsgraaf
MIA F1Unitas/Perspectief F1 Veld MIA in AMERSFOORT   11:00  
    Rijden:  Puc Van De Greijn, Simon Palsgraaf
Unitas/Perspectief F2DOS Kampen/Veltman F1 Het Slingerbos 09:00  
 
10-10-2018
DWS MW1Unitas/Perspectief MW1 Sportveld DWS in KOOTWIJKERBROEK   20:00  
 
13-10-2018
DOS (W) 1Unitas/Perspectief 1 Veld DOS (W) in WESTBROEK   15:30  
KZ/Thermo4U 3Unitas/Perspectief 3 Sportpark De Koog in KOOG AAN DE ZAAN   16:00  
De Hoeve/Due Amici Fitness 3Unitas/Perspectief 4 Sportcomplex De Hoeve in DE HOEVE   14:00  
De Meeuwen 5Unitas/Perspectief 5 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   12:15  
KZ/Thermo4U A1Unitas/Perspectief A1 Sportpark De Koog in KOOG AAN DE ZAAN   14:30 12:30
    Rijden:  Sabine Verhoef, Robin van Meerveld, Linda Tertoogen, Jeanne Westerduin
Elburg A1Unitas/Perspectief A2 Burg. Bode Sportpark in ELBURG   11:00 09:40
Dindoa A3Unitas/Perspectief A3 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   12:45 11:50
    Rijden:  Julia Kattouw, Anouk Reimink, Tom Noordanus
De Meeuwen B1Unitas/Perspectief B1 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   12:30 11:15
    Rijden:  Lo s Reijerse, Ivo de Vries, Mandy Hendrickx
Unitas/Perspectief B2Antilopen/Lancyr Deelen B4 Het Slingerbos ( Ronald Korevaar )   12:00  
De Meeuwen B3Unitas/Perspectief B3 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   11:30 10:30
    Rijden:  Marit van Gens, Kim Coppoolse, Marit Versteeg, Naomi Vlieg
Dindoa C1Unitas/Perspectief C1 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   11:00 10:00
    Rijden:  Nienke de Rooij, Ruben Blom, Sam Spijkerboer
Exakwa C2Unitas/Perspectief C2 Sportpark Langezand in LELYSTAD   11:00 09:45
    Rijden:  Myrthe Wolfs, Rutger Palsgraaf, Sven Hop, Wendela Plet
Unitas/Perspectief C3De Meeuwen C4 Het Slingerbos ( Nynke Kramer )   11:00  
Elburg C3Unitas/Perspectief C4 Burg. Bode Sportpark in ELBURG   13:00  
    Rijden:  Nina Smits, Olivia Buter, Sanne Jonker
Dindoa D1Unitas/Perspectief D1 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   10:00 09:15
    Rijden:  Jamie Plet, Femke Ten Hove, Daan Zakonski
Unitas/Perspectief D2Rood-Wit D3 Het Slingerbos ( Mirja Kok )   12:00  
Unitas/Perspectief D3ASVD D3 Het Slingerbos ( Dominique de Vogel )   11:00  
Unitas/Perspectief D4De Meeuwen D5 Het Slingerbos ( Tom Korevaar )   10:00  
DWS D2Unitas/Perspectief D5 Sportveld DWS in KOOTWIJKERBROEK   10:30 09:30
    Rijden:  Elena de Ruiter, Emma Sophie Slingerland
Antilopen/Lancyr Deelen E1Unitas/Perspectief E1 Burgermeester Buiningpark in LEUSDEN   11:20 10:00
    Rijden:  Sven van Uxem, Annemijn Den Hartog
De Meeuwen E1Unitas/Perspectief E2 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   10:00 09:00
    Rijden:  Timo van der Beek, Elin Wever
Unitas/Perspectief E3Spirit E1 Het Slingerbos ( Julia Kattouw )   10:00  
Sparta (Zw) E2Unitas/Perspectief E4 Stadshagen in ZWOLLE   11:00 09:45
    Rijden:  Jesse Corné Kamphorst, Simon Berg
Unitas/Perspectief E5Sparta (N) E3 Het Slingerbos ( Ineke de Boer )   11:00  
Unitas/Perspectief E6ODIK E2 Het Slingerbos 09:00  
Unitas/Perspectief E6Dindoa E5 Het Slingerbos ( Stella Barneveld )   10:00  
Unitas/Perspectief E7ODIK E2 Het Slingerbos ( Neline van der Zanden )   09:00  
Unitas/Perspectief E7Dindoa E4 Het Slingerbos 10:00  
Unitas/Perspectief F1ODIK F1 Het Slingerbos ( Maike van den Berg )   11:00  
Unitas/Perspectief F1Telstar/Dé Register Makelaar F1 Het Slingerbos 11:00  
Sparta (Zw) F1Unitas/Perspectief F2 Stadshagen in ZWOLLE   09:00 07:45
    Rijden:  Milana Fernandes, Nova Schilderman
 
16-10-2018
ODIK C2Unitas/Perspectief C3 Sportpark Oosterbos in BARNEVELD   18:00
    Rijden:  Esmay Wijnholds, Marc van Loo, Lars Aikema
 
17-10-2018
Unitas/Perspectief MW1Revival MW1 Het Slingerbos ( Mark de Vogel )   20:15  
 
18-10-2018
Oranje Zwart A1Unitas/Perspectief A2 Sportpark De Marslanden in ZWOLLE   18:45
 
20-10-2018
Unitas/Perspectief 1HKV/Ons Eibernest 1 Het Slingerbos ( KNKV )   15:30  
Unitas/Perspectief 3HKV/Ons Eibernest 2 Het Slingerbos ( KNKV )   14:00  
Unitas/Perspectief 4DOS Kampen/Veltman 3 Het Slingerbos ( Mark Wijnholds )   12:30  
Unitas/Perspectief A1DVO/Accountor A1 Het Slingerbos ( KNKV )   12:30  
Unitas/Perspectief A2KIOS (R) A1 Het Slingerbos ( Marco Jansen )   11:00  
Unitas/Perspectief B1Antilopen/Lancyr Deelen B1 Het Slingerbos ( KNKV )   11:15  
Unitas/Perspectief E4Wit-Blauw/Green Organics E4 Het Slingerbos ( Brian Bakker )   11:00  
Telstar/Dé Register Makelaar F1Unitas/Perspectief F1 Sportpark Middelaar in HOEVELAKEN   10:00  
    Rijden:  Puc Van De Greijn, Simon Palsgraaf
 
23-10-2018
Unitas/Perspectief 4Oranje Zwart 3 Het Slingerbos ( Peter van Uxem )   15:00  
 
27-10-2018
OWK 1Unitas/Perspectief 1 Sportpark Oostwold in OOSTWOLD GEM LEEK   19:00  
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 2Unitas/Perspectief 3 Reduzum in REDUZUM   14:00  
Unitas/Perspectief 4Udiros 2 Het Slingerbos ( Tjardo Dijkstra )   12:30  
Groen Geel A1Unitas/Perspectief A1 Sportpark Trickelsoord in WORMER   15:00 12:45
    Rijden:  Kjell Jacobi, Linda Slot, Mees Andreae, Ilse Wiegersma
Juventa A1Unitas/Perspectief A2 Sportpark Kruserbrink in HARDENBERG   11:00 09:00
DOS Kampen/Veltman B1Unitas/Perspectief B1 Sportpark De Maten in KAMPEN   10:00 08:30
    Rijden:  Annelie de Korte, Nils Aikema, Boaz Poppe