Nieuws

25-07

Hallo allemaal,

In diverse regio’s van Nederland zijn de vakanties inmiddels begonnen, maar tot op heden heeft de kantinecommissie niet stil gezeten. We hebben tijdens de minicompetitie al van onze mooie locatie en lekkerheden kunnen genieten. In september hopen we wederom onze kantine open te stellen tijdens de wedstrijden op zaterdag en door de weeks op de dinsdagen en donderdagen.

Voordat we ook geen genieten van de zomervakantie hebben we alvast een rooster gemaakt voor het naseizoen. Het rooster ziet er als volgt uit:

Rooster zaterdagen:

Zaterdag 11 september 
Bar 09.00 – 12.00 uur   Caro Scheringa Suzanne van den Berg
12.00 – 15.00 uur   Gijs van der Heijden Mark van Vught
15.00 – 18.00 uur   Nelleke Weijenberg Angela Kamphorst
18.00 – 21.00 uur   Jesse Roozenboom Tessa de Vos
         
Keuken 09.30 – 12.30 uur   Germa Luyendijk Myrthe Fokkens
12.00 – 15.00 uur   Cora van der Heijden  Margreeth Gerlofsma
15.00 – 18.00 uur   Gea Munnik Gert van der Ploeg
18.00 – 21.00 uur   Inge van Uxem  Mark Groen
         
Zaterdag 18 september
Bar 09.00 – 12.00 uur   Caro Scheringa Wanda Bergman
12.00 – 15.00 uur   Annemiek Fidder Michelle Jansen
15.00 – 18.00 uur   Jan Tonny Visser Mirjam Rosendal
18.00 – 21.00 uur   Kars Pos Jan Hop
         
Keuken 09.30 – 12.30 uur   Leonie Enklaar Mirjam Houtman
12.00 – 15.00 uur   Inge van Uxem  Maryse Meijer
15.00 – 18.00 uur   Marlein Noordanus Suus (Ineke)
18.00 – 21.00 uur   Judith Hop Vanessa Pos
         
Zaterdag 25 september 
Bar 09.00 – 12.00 uur   Caro Scheringa Erika Wemes
12.00 – 15.00 uur   Christine Jonkhout Jeroen de Rooij
15.00 – 18.00 uur   Elske Maas Christiaan Kats
18.00 – 21.00 uur   Tjardo Dijkstra Twan Hop
         
Keuken 09.30 – 12.30 uur   Annet Bruijn Esther Langeberg
12.00 – 15.00 uur   Inge van Uxem Evert Schuit
15.00 – 18.00 uur   Cora van der Heijden  Dennis Schafthuizen
18.00 – 21.00 uur   Sicco Postma Lars den Hartigh
         
Zaterdag 2 oktober
Bar 09.00 – 12.00 uur   Caro Scheringa Isabelle Vrijhof
12.00 – 15.00 uur   Cindy Streefkerk Angela Gulje
15.00 – 18.00 uur   Friso Bom Ouders Suzanne Beelen
18.00 – 21.00 uur   Jesse Roozenboom Thomas Jongma
         
Keuken 09.30 – 12.30 uur   Ismay Pos Daphne Kuijer
12.00 – 15.00 uur   Inge van Uxem  Heleen Bakkenes
15.00 – 18.00 uur   Cora van der Heijden  Pauline van de Greijn
18.00 – 21.00 uur   Arjan Houtman Chantal Houtman
         
Zaterdag 9 oktober 
Bar 09.00 – 12.00 uur   Caro Scheringa Suzanne van den Berg
12.00 – 15.00 uur   Marieke Schilderman Mark van Vught
15.00 – 18.00 uur   Nelleke Weijenberg Angela Kamphorst
18.00 – 21.00 uur   Joelle Jongma Theresa van Schoonhoven
         
Keuken 09.30 – 12.30 uur   Germa Luyendijk Myrthe Fokkens
12.00 – 15.00 uur   Cora van der Heijden  Willem Kreikamp
15.00 – 18.00 uur   Gea Munnik Gert van der Ploeg
18.00 – 21.00 uur   Jan Tonny Visser Sandra Pipping + Sylvia Verbeek
         
Zaterdag 16 oktober
Bar 09.00 – 12.00 uur   Caro Scheringa Wanda Bergman
12.00 – 15.00 uur   Annemiek Fidder Michelle Jansen
15.00 – 18.00 uur   Marieke Schilderman Marian van der Beek
18.00 – 21.00 uur   Tjardo Dijkstra Twan Hop
         
Keuken 09.30 – 12.30 uur   Leonie Enklaar Jesse de Ruigh
12.00 – 15.00 uur   Cora Maryse Meijer
15.00 – 18.00 uur   Marlein Noordanus Aniek Noordanus
18.00 – 21.00 uur   Sicco Postma Lars den Hartigh
         
Zaterdag 23 oktober 
Bar 09.00 – 12.00 uur   Caro Scheringa Erika Wemes
12.00 – 15.00 uur   Christine Jonkhout Jeroen de Rooij
15.00 – 18.00 uur   Elske Maas Christiaan Kats
18.00 – 21.00 uur   Jesse Roozenboom Marleen Wijnolds
         
Keuken 09.30 – 12.30 uur   Annet Bruijn Esther Langeberg
12.00 – 15.00 uur   Cora van der Heijden  Evert Schuit
15.00 – 18.00 uur   Lisolotte van der Bij Annemiek vd Beek
18.00 – 21.00 uur   Gijs van der Heijden Mark Wijnolds
         
Zaterdag 30 oktober
Bar 09.00 – 12.00 uur   Caro Scheringa Isabelle Vrijhof
12.00 – 15.00 uur   Cindy Streefkerk Henry Poel
15.00 – 18.00 uur   Friso Bom Jorik Dijksterhuis
18.00 – 21.00 uur   Kars Pos Jan Hop
         
Keuken 09.30 – 12.30 uur   Ismay Pos Daphne Kuijer
12.00 – 15.00 uur   Inge van Uxem  Margreeth Gerlofsma
15.00 – 18.00 uur   Margareth Aartsen Lucy Middelbos
18.00 – 21.00 uur   Judith Hop Vanessa Pos

Rooster dinsdagen en donderdagen:

Dinsdag 24 augustus 
Bar + Keuken 1900 - 2200 uur   Henk vd Greijn
2200 - 0000 uur   Jan Kok
       
Donderdag 26 augustus
Bar + Keuken 1900 - 2200   Inge van Uxem 
2200 - 0100   Lara Kreikamp
       
Dinsdag 31 augustus 
Bar + Keuken 1900 - 2200 uur   Caro Scheringa
2200 - 0000 uur   Sabine Verhoef
       
Donderdag 2 september
Bar + Keuken 1900 - 2200   Jan Tonny Visser
2200 - 0100   Mark Kreikamp
       
Dinsdag 7 september
Bar + Keuken 1900 - 2200 uur   Jan van de Velde
2200 - 0000 uur   Jolien Landman
       
Donderdag 9 september
Bar + Keuken 1900 - 2200 uur   Jos Aikema
2200 - 0000 uur   Youri Aartsen
       
Dinsdag 14 september
Bar + Keuken 1900 - 2200 uur   Pieter Luijendijk
2200 - 0000 uur   Lucca & Thomas
       
Donderdag 16 september
Bar + Keuken 1900 - 2200 uur   Robert den Hartog
2200 - 0000 uur   Jesse Aartsen
       
Dinsdag 21 september
Bar + Keuken 1900 - 2200 uur   Caro Scheringa
2200 - 0000 uur   Lisa Dibbink
       
Donderdag 23 september
Bar + Keuken 1900 - 2200 uur   Inge van Uxem 
2200 - 0000 uur   Mike van Boven
       
Dinsdag 28 september
Bar + Keuken 1900 - 2200 uur   Caro Scheringa
2200 - 0000 uur   Rene Havenaar
       
Donderdag 30 september
Bar + Keuken 1900 - 2200 uur   Evert Schuit
2200 - 0000 uur   Marc Houtman
       
Dinsdag 5 oktober
Bar + Keuken 1900 - 2200 uur   Hessel van der Bij 
2200 - 0000 uur   Mike van boven
       
Donderdag 7 oktober 
Bar + Keuken 1900 - 2200 uur   Inge van Uxem 
2200 - 0000 uur   Jelmer vd Beek
       
Dinsdag 12 oktober
Bar + Keuken 1900 - 2200 uur   Maarten Bakker
2200 - 0000 uur   Daan Reijgersberg
       
Donderdag 14 oktober 
Bar + Keuken 1900 - 2200 uur   Gerard Gerlofsma
2200 - 0000 uur   Jort Wiegersma

 

Het rooster is gevuld met personen die aangegeven hebben wel een keer een kantinedienst te willen draaien.

Wil je de ingeplande datum en het tijdslot alvast reserveren in je agenda. Een week voordat je ingepland staat ontvang je nog een reminder.

 

Mocht je ingedeeld staan op een dag en/of tijdstip dat niet uitkomt, dan vragen we je dit zsm kenbaar te maken bij Vanessa van den Bor via het emailadres: kantine@sportparkslingerbos.nl

 

Vervolgens zal Vanessa kijken of jouw dienst geruild kan worden met een van de andere personen die ingedeeld staan.
We vernemen dan ook graag van je op welke andere datum je wél beschikbaar bent om een kantinedienst te draaien. 

Mocht je jouw naam niet tegenkomen in het rooster, maar wel een keer een kantinedienst willen draaien, geef dit dan aan bij Vanessa via het emailadres: kantine@sportparkslingerbos.nl

We zien je graag binnenkort in de kantine!

 

Fijne zomer,

Kantinecommissie