Kruistabellen

Hoofdklasse HKB

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 AW / DTV 1   31-25 27-29 - 25-21 27-23 30-18 24-18
2 Wageningen 1 25-23   27-24 30-26   28-25 33-27 29-18
3 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1   23-25   21-22 32-24 23-20 29-19 37-22
4 Rohda 1 19-20 29-28 24-28     36-18   27-19
5 SCO 1 19-24 23-27 20-25 27-25     27-21 26-23
6 Oost-Arnhem 1   25-26 25-33 26-27 29-22   29-23 -
7 Mid-Fryslân / Jansma Burdaard 1 21-28   - 30-27 24-26 23-33   26-21
8 Unitas / Perspectief 1 25-28     19-27 21-27 26-31 24-25  

Reserve hoofdklasse RHKB

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2   26-10 22-17 36-24 34-15   24-17 43-20
2 SKF 2 -   29-28 32-24   29-19 26-20 23-15
3 DSC 3 21-25 27-22   23-23 29-18 26-20 23-22  
4 Unitas / Perspectief 2   36-24 24-28     19-22 25-25 39-19
5 Blauw-Wit (A) 3 20-25 22-23   12-13   29-22 19-18 25-23
6 AW / DTV 2 23-30 19-26 19-23 26-27 22-21   - 31-19
7 Rohda 2 15-25     25-35 21-26 25-20   31-20
8 Nic. 2 20-32 24-29 20-32 - 19-25   21-18  

Reserve 1e klasse R1C

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Oost-Arnhem 2   22-19 24-21   17-13 - 21-13  
2 OVVO / De Kroon 3 21-19     29-16 21-11 19-13   -
3 SKF 3   22-20   23-22 19-17   18-18 22-20
4 Unitas / Perspectief 3 21-23   22-23   - 24-18 18-17 26-9
5 Dindoa 2 23-27     18-19   29-11   32-9
6 ASVD 2 24-29 21-23 22-18   20-21      
7 ODIK 3   12-25 - 15-19 16-21 18-18   23-21
8 Drachten / Van der Wiel 3 15-23 19-22 16-32     22-25 19-11  

Reserve 4e klasse R4J

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 ODIK 4   20-13 26-10 27-14 15-9 18-8 -  
2 Victum 4 16-14       25-11 20-11 29-7 11-5
3 Unitas / Perspectief 4   11-16   14-17 20-19     21-10
4 RDZ 2 12-24 13-15 -   17-16   - 18-12
5 DVO / Accountor 7     16-17     11-12 22-15 11-10
6 Sparta (N) 3   - 13-18 10-17 12-18     12-12
7 DOS (W) 3 10-30 16-14 19-19 17-17   12-10    
8 Synergo 5 7-30   10-13   - 8-17 24-17  

Senioren BK S-033

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Sparta (N) 5   19-10 12-17 19-11 16-12   18-11
2 Unitas / Perspectief 5 8-6     12-9 - 20-15 15-12
3 Wolderwijd 1   17-16   14-11 11-15 8-17 -
4 Exakwa 4 - 12-21 12-12   15-11   17-14
5 MIA 7   15-10       11-8 14-9
6 Spirit 4 9-13   14-13 12-13 12-8    
7 Antilopen / Lancyr Deelen 6 12-15   10-14 12-13   12-9  

Midweek M-010

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Elburg MW1     8-6 18-12 20-13 26-10  
2 Dindoa MW1 8-21   13-9   16-10   23-13
3 Regio '72 MW1 11-15     12-11 17-9 13-4 16-4
4 Sparta (Zw) MW3 13-19   11-13     16-11 15-12
5 Apeldoorn MW1   5-9   10-20   7-9 10-13
6 Unitas / Perspectief MW1 5-22 13-15 9-18   9-14   19-13
7 De Meeuwen MW3 6-31 6-15     9-18    

A-jeugd hoofdklasse AHKB

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 DOS '46 A1       23-18 25-22 26-17 - 36-22
2 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1 27-26     29-29 23-22 20-16 30-8  
3 DVO / Accountor A1 25-29 23-15   22-20 27-22   27-19 -
4 AVO A1   24-25 25-21   - 22-21 25-19 29-16
5 LDODK / Rinsma Modeplein A1   27-21 17-27 22-23   26-14   28-24
6 SKF A1 20-28 - 21-19       25-25 20-18
7 Unitas / Perspectief A1 22-35       17-28 23-26   31-18
8 Oranje Wit (D) A1 19-32 18-27 20-21       22-24  

A-jeugd 2e klasse A2D

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 DOS Kampen / Veltman A1     14-14   15-17   16-8 16-6
2 Exakwa A1 11-15   19-16 -   18-9 16-3 25-8
3 Emmeloord A1   14-14   24-19 18-9   15-9 22-13
4 Rood-Wit A1 18-24 16-24 21-20     21-12   24-13
5 Unitas / Perspectief A2 19-24 13-15   21-21   19-19 -  
6 Oranje Zwart A1 12-18   10-15   15-21   11-9  
7 Elburg A1 12-19     16-16 14-13 11-11    
8 KIOS (R) A1   12-23   12-25 14-19 14-15 7-7  

A-jeugd BK A-025

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 ODIK A2   12-12 17-16   21-12 - 15-9
2 Sparta (Zw) A2 8-11     18-7 11-6    
3 Telstar / dé Register Makelaar A2       9-6   17-16 13-8
4 Dindoa A3 8-14 - 7-8   10-11   16-10
5 Elburg A2 12-18 8-15 6-16     11-10  
6 Sparta (N) A2 8-19 8-12   8-12     12-8
7 Unitas / Perspectief A3   9-13 - 11-15 8-8 10-13  

B-jeugd hoofdklasse BHKA

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 DOS '46 B1   32-23 -     30-6 31-9 47-12
2 Wageningen B1 23-26   18-18 18-14 17-13 - 27-6 34-9
3 Unitas / Perspectief B1 10-24         21-18 25-20 31-25
4 De Meeuwen B1 14-35 15-28 16-17     23-16 20-19 22-15
5 AVO B1 9-32 11-24 15-10 13-31   19-15 - 22-21
6 LDODK / Rinsma Modeplein B1   13-16 15-20 15-17 18-16   26-14 19-14
7 DOS Kampen / Veltman B1 10-25   12-19 19-19 17-11      
8 Fiducia B1 12-31   21-25 - 29-20   19-22  

B-jeugd BK B-003

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 DOS Kampen / Veltman B2   4-4 8-7       22-6
2 Sparta (N) B1 -   13-7   7-5   12-4
3 Hellas '63 B1 10-9     -   15-10 23-6
4 ODIK B1 10-12 10-11     14-9 10-3  
5 Antilopen / Lancyr Deelen B2 6-14 11-16 3-13 -   12-9  
6 Unitas / Perspectief B2 10-11 6-19 6-16       14-4
7 Sparta (Zw) B2 5-19     5-10 4-13 5-12  

B-jeugd BK B-044

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 DWS B2   6-2 7-4 7-4 11-5 9-6  
2 Antilopen / Lancyr Deelen B3 5-4   6-3 7-5   9-6 11-4
3 Unitas / Perspectief B3 8-12 9-7     5-3 15-7  
4 Soesterkwartier B1     5-4   9-4   9-2
5 Synergo B3   9-12   12-8   - 10-4
6 De Corvers B1     1-5 7-10 5-7   4-2
7 Dindoa B3 2-5   5-6 - 7-9    

C-jeugd hoofdklasse CHKA

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Heerenveen C1     17-8 7-6 21-8     23-4
2 ASVD C1 11-12     9-10 20-9     17-8
3 De Meeuwen C1   10-13   8-8 - 17-10 14-6 14-6
4 LDODK / Rinsma Modeplein C1 5-15 4-9       11-2   19-6
5 KVZ C1     12-20 6-17   9-8 9-10 19-8
6 Unitas / Perspectief C1 6-11 10-23 7-10   9-8   10-9 -
7 Drachten / Van der Wiel C1 4-16 12-20 6-18 7-12 4-11      
8 Fortissimo C1 6-22 10-12       8-13 13-18  

C-jeugd BK C-002

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 ODIK C1   17-5 -   8-4 19-13 14-8
2 Elburg C1     8-4 14-6 7-13   12-8
3 Exakwa C2 7-10 6-10   11-5     18-4
4 DOS Kampen / Veltman C1 11-16 8-6         10-4
5 Wolderwijd C1 9-11   4-6 10-9   10-11  
6 Sparta (N) C1 4-5 11-12 9-9 6-7 -    
7 Unitas / Perspectief C2   - 4-8 6-9 5-12 4-9  

C-jeugd BK C-041

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Unitas / Perspectief C3   8-3 10-5 8-5   4-3 11-6
2 De Meeuwen C5     10-5 5-5 7-1   15-3
3 Spirit C3   -   8-7 0-4 13-3 6-1
4 De Eemvogels C1 6-6 5-4     4-4 8-3 6-4
5 Revival C1 2-2 6-5 4-9        
6 Dindoa C3 5-7 4-5   - 2-2   5-0
7 ODIK C3 - 3-10 4-10   0-4    

C-jeugd BK C-052

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Oranje Zwart C2   -   6-4   6-3  
2 Hellas '63 C2 1-4   2-6   7-5 5-3  
3 DOS Kampen / Veltman C3 4-7       7-5 6-3 10-4
4 Unitas / Perspectief C4 5-4 5-6 10-3     -  
5 Emmeloord C2 2-7 1-6 3-7       5-4
6 Exakwa C5   2-3 4-2 5-9 5-6   3-1
7 ASVD C3 4-6 4-4   1-6 2-3    

D-jeugd hoofdklasse DHKB

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 SKF D1   10-5 12-11   - 12-6 22-1 24-1
2 DVO / Accountor D1     10-9 13-7 10-6     18-8
3 De Meeuwen D1   -   10-2 13-7 27-7   26-3
4 Dindoa D1 5-14 7-9 6-8   7-6   -  
5 Telstar / dé Register Makelaar D1 8-14 4-11 6-14       9-4  
6 Wageningen D1 7-24 4-12   5-11 9-10   11-11 -
7 Unitas / Perspectief D1   5-11 5-19 6-11   7-11   8-5
8 KVZ D1 3-26     3-14 8-14 8-13 3-8  

D-jeugd BK D-038

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Unitas / Perspectief D2   7-6     14-3 15-2 23-5
2 Telstar / dé Register Makelaar D2 -   6-5 7-2   11-2  
3 De Meeuwen D4 0-8       7-7 12-5 17-1
4 Revival D1 1-13 4-9 7-7       7-4
5 Dindoa D3 5-9 4-8 8-6 1-3     5-2
6 Antilopen / Lancyr Deelen D4 3-18     5-4 -   10-6
7 RDZ D2   1-12   2-2   8-6  

D-jeugd BK D-046

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Unitas / Perspectief D3     6-4 - 15-4 10-4 6-1
2 DOS Kampen / Veltman D2 7-7   11-7 9-2 14-8 13-4  
3 Exakwa D2   7-5   7-3 - 8-1 17-4
4 ASVD D2 7-8       11-3 8-0 11-6
5 Oranje Zwart D1   7-15 2-12     9-2 8-2
6 Wolderwijd D1 5-12 -   5-3     5-4
7 Hellas '63 D1 6-6 -   5-11      

D-jeugd BK D-050

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Unitas / Perspectief D4   - 2-4 4-2 4-2 9-4 8-1
2 MIA D3 5-6   5-4 4-8   4-0 6-2
3 Hellas '63 D2   6-1   - 8-2    
4 Sparta (N) D3         8-2 7-4 3-1
5 Exakwa D4   1-6 2-10 5-4     8-1
6 Spirit D4 4-7 0-5 2-8   5-3    
7 De Meeuwen D5 2-7 2-7     2-3 2-2  

D-jeugd BK D-072

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Dindoa D4   3-2 2-6 7-1 5-3   7-2
2 Elburg D2 7-9       4-4   17-2
3 Sparta (Zw) D2 5-2 6-9     6-2   5-2
4 Rood-Wit D3   0-7 3-5   6-4 10-4 3-5
5 ASVD D3   3-8   2-3   2-0  
6 Exakwa D6 6-6 5-8 2-4 7-4      
7 Unitas / Perspectief D5 2-13 7-9     1-4 5-7  

E-jeugd BK E-003

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Unitas / Perspectief E1     13-7   16-5 20-7 22-7
2 DVO / Accountor E1 9-14     11-8 14-8 24-4  
3 Wageningen E1 12-22 19-12   9-12   26-12 19-6
4 Sparta (N) E1 4-16 8-11 17-21   14-16 13-11  
5 Antilopen / Lancyr Deelen E1 10-18 5-14 8-15     13-4  
6 SKF E1   6-19     9-8   14-10
7 De Meeuwen E1 8-23 2-18   8-11 1-15 10-12  

E-jeugd BK E-010

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Sparta (Zw) E1   15-7   5-5 17-3 26-5 24-2
2 MIA E1     9-11 9-8 8-7 13-5 31-3
3 Dindoa E1 8-21 6-13       9-8 16-3
4 Unitas / Perspectief E2 8-7 4-17 13-10     10-7  
5 Spirit E1 8-19     16-11   11-8 28-4
6 Apeldoorn E1   5-10 6-11       20-4
7 Woudenberg E2 0-24   11-24 5-20 9-22 3-9  

E-jeugd BK E-021

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Exakwa E1     14-9 18-14 10-5    
2 DOS Kampen / Veltman E1 13-8     5-4 9-5 10-12 19-6
3 Wit-Blauw / Green Organics E1   9-6   17-11 10-6    
4 Rood-Wit E1 12-14   16-8   7-4 7-8 11-7
5 ASVD E1 3-8   10-6     9-7 16-2
6 Sparta (Zw) E2 7-8 1-11 9-16 4-20      
7 Unitas / Perspectief E3 7-16 4-8 7-19   4-21 6-16  

E-jeugd BK E-033

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Dindoa E2   7-9 15-3   12-7 16-6 25-3
2 DOC E1       10-5 4-4   12-4
3 De Meeuwen E2 5-9 9-7   7-8   13-4  
4 Sparta (N) E2 11-14   6-11   13-6 9-20 14-4
5 Unitas / Perspectief E4   4-9 1-7     9-7 3-11
6 Telstar / dé Register Makelaar E2 13-15 6-7 - 10-12     13-8
7 Spirit E2   8-10 4-7 3-16 4-15    

E-jeugd BK E-058

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Antilopen / Lancyr Deelen E2   7-5     11-1 20-3 12-2
2 SKF E5 9-10   7-10 4-16   6-5  
3 De Meeuwen E4 7-12       6-9 4-11 18-4
4 Unitas / Perspectief E5 10-14 5-13 10-13   6-6 9-2  
5 Sparta (N) E4   2-6 8-8 6-10   6-1 6-5
6 Soesterkwartier E1 1-16 8-11         12-5
7 Spirit E3 2-9 1-7 3-5 3-3   8-8  

E-jeugd BK E-087

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Antilopen / Lancyr Deelen E3     8-4 9-3 15-2   16-3
2 MIA E4 10-14   6-6 7-4 13-6 17-2 12-4
3 Arena E2       9-5 10-10 - 9-7
4 Spirit E4 2-20 8-13     7-4   8-4
5 DKOD E2 1-9 2-6 1-18     5-14  
6 Unitas / Perspectief E6 0-12   4-12 2-7 2-13    
7 ODIK E3 4-8 7-21   - 2-5 7-10  

E-jeugd BK E-111

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Rood-Wit E4       9-6 5-4 3-1  
2 Unitas / Perspectief E7 8-14   4-5 11-9 -   10-0
3 Exakwa E5 4-6     16-3   7-1 8-2
4 Oranje Zwart E4   2-4 7-6   0-3 6-4 9-7
5 Wit-Blauw / Green Organics E5 2-7 4-7 4-4        
6 Dindoa E5 4-6 3-10 4-4   5-4    
7 Sparta (Zw) E6 0-9 1-15 0-3   0-6 0-6  

E-jeugd BK E-103

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Telstar / dé Register Makelaar E3   13-6 9-8 10-0 - 14-2   29-0
2 Apeldoorn E3     7-5 6-5   9-0 7-1 9-1
3 Spirit E6   4-11     9-5 9-5 9-3  
4 Dindoa E4 4-7   6-6   7-1 6-1 15-1 10-0
5 Wolderwijd E1 1-12 4-13   0-6   7-6   9-1
6 MIA E5     1-8 1-5     8-4 13-0
7 ODIK E5 10-19 1-9 7-17   2-14 4-3    
8 Unitas / Perspectief E8 1-29 2-16 1-15   2-17   2-5  

F-jeugd BK F-014

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Unitas / Perspectief F1   20-16 10-7 18-5     17-7
2 Spirit F1 7-7   24-23   19-11 14-7  
3 Sparta (Zw) F1 10-11 17-4   24-5      
4 Hellas '63 F1   5-9     7-6 9-8 8-3
5 De Meeuwen F2 10-14 10-15   13-8   13-7 7-4
6 Sparta (N) F2 11-19   9-13 10-14 9-8   8-4
7 DOS Kampen / Veltman F1   6-23 5-20   8-10 8-11  

F-jeugd BK F-026

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Telstar / dé Register Makelaar F1       22-9 27-5 25-5  
2 Woudenberg F2 11-14     21-7 15-6 20-4 10-9
3 De Meeuwen F3 4-10 5-8     14-12 11-4  
4 MIA F3 4-18 12-7 7-5     13-5  
5 SKF F2     10-12 4-10     14-4
6 Tweemaal Zes F1     7-9 - 9-9   18-2
7 Unitas / Perspectief F2 1-34 7-18 6-17 5-20 13-24    

F-jeugd BK F-070

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Spirit F3     19-9 10-3   13-0 20-5
2 ODIK F3 17-17     13-5 4-6 11-4 13-2
3 Revival F1 11-13 1-7       4-2  
4 MIA F5 2-20 - 7-10     8-2  
5 DWS F1 2-14 0-13 8-15 3-6     5-4
6 Unitas / Perspectief F3 3-22   4-7 5-5 9-6   4-1
7 Regio '72 F2   2-6 7-16 6-11 0-4