Kruistabellen

Overgangsklasse OKB

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Unitas / Perspectief 1   33-31 - 27-23 28-13 - 23-12 39-18
2 De Meeuwen 1 16-28   34-31 - - 30-20 27-27 37-21
3 DOS (W) 1 16-17 16-18   33-26 28-11 31-36 - 34-14
4 Wit-Blauw / Green Organics 1 24-21 18-29 22-19   22-21 17-18 27-28 -
5 AVO 1 - 16-20 19-23 19-21   24-23 - 25-23
6 OWK 1 24-26 - 27-27 26-21 21-25   17-19 -
7 Amicitia 1 12-34 17-28 19-19 - 18-20 21-23   24-26
8 ASVD 1 21-37 21-37 - 15-19 22-26 29-28 20-28  

Reserve hoofdklasse RHKB

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2   26-24 24-21 29-25 28-23 25-12 26-19 37-20
2 DeetosSnel 2 21-22   19-21 46-20 25-18 31-18 29-13 32-8
3 DSC 2 19-20 16-29   30-20 29-21 36-16 20-14 22-8
4 Unitas / Perspectief 2 26-27 19-21 24-33   30-21 26-20 26-18 36-22
5 LDODK / Rinsma Modeplein 3 20-27 22-16 22-21 24-24   17-19 29-17 21-17
6 SKF 2 17-34 19-23 15-31 22-26 21-19   23-22 26-20
7 PKC / SWKGroep 3 19-36 19-23 18-26 18-20 19-26 27-18   19-17
8 SCO 2 20-28 18-30 16-23 18-26 8-24 15-16 -  

Reserve 1e klasse R1C

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 SKF 3   - 25-14 20-16 34-19 30-19 32-17 31-11
2 Unitas / Perspectief 3 15-23   17-15 - 30-14 24-16 26-16 23-16
3 De Wâlden 2 11-19 20-23   - - 17-14 26-17 23-16
4 KVZ 2 12-18 22-16 12-18   18-24 22-18 - 25-19
5 DVO / Accountor 4 22-29 - 12-20 14-17   - 25-15 20-19
6 De Parabool 2 - 19-18 18-20 18-19 22-27   18-12 -
7 ROG 2 - 18-24 15-26 13-13 26-22 14-26   18-16
8 Nic. 3 16-25 17-13 - 18-20 12-12 15-17 -  

Reserve 4e klasse R4I

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 HKC (U) 4   16-21 - 14-12 18-10 19-12 12-12
2 Unitas / Perspectief 4 15-16   20-15 21-16 26-7 - 21-15
3 Antilopen / Lancyr Deelen 5 16-18 18-22   20-19 - 14-9 18-13
4 Dindoa 6 - 15-14 17-17   - 22-15 15-8
5 Exakwa 3 14-15 - 14-16 10-15   19-13 20-12
6 Synergo 6 15-20 16-19 - 9-20 12-17   17-13
7 Telstar / dé Register Makelaar 4 7-16 - 10-19 - 9-21 9-14  

Senioren BK S-014

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Unitas / Perspectief 5   23-15 26-9 18-17 28-11 - 23-9
2 Exakwa 4 -   17-9 16-12   15-6 13-9
3 ASVD 5 6-22       12-11 16-9 7-5
4 DOS Kampen / Veltman 5 12-19 12-21 7-8   18-18 20-12  
5 Emmeloord 3 4-19 10-12 9-9     11-7 12-3
6 Rood-Wit 4 7-20 5-15 - 12-24 9-9    
7 Oranje Zwart 7 5-26 3-10 6-10 7-19 11-10 10-11  

Midweek M-014

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Hellas '63 MW1   21-14 30-17 21-13   17-16 25-9
2 DWS MW1     13-13 22-20 21-12 19-10 25-17
3 Sparta (Zw) MW1 15-19     5-10 11-7 14-9 9-4
4 Unitas / Perspectief MW1 19-13 12-21 -   14-12 - 8-10
5 MIA MW1 12-28 14-14 7-13     14-11 -
6 ASVD MW1 13-16 14-25 5-13 11-10 11-9    
7 De Meeuwen MW2 11-24 10-18 10-15 10-16 6-9    

A-jeugd overgangsklasse AOKA

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Harkema / Invicta / Frigro A1   30-22 - 25-17 29-22 47-14 - 43-7
2 De Meeuwen A1 17-22   - 24-21 28-17 43-21 28-15 27-22
3 DVO / Accountor A2 19-30 18-24   20-19 23-22 26-12 28-22 -
4 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A2 - 28-27 21-23   25-21 27-12 34-20 -
5 Unitas / Perspectief A1 19-26 - 21-16 21-21   32-14 32-12 42-12
6 AVO A2 10-30 16-20 16-22 - -   28-26 28-19
7 Oost-Arnhem A1 13-42 - 20-32 18-27 20-22 -   27-23
8 DOS '46 A2 12-31 12-20 19-23 11-26 - 27-20 22-24  

A-jeugd 2e klasse A2D

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 SKF A2   20-19 11-11 26-21 24-14 - 26-12 30-10
2 De Meeuwen A2 -   19-18 20-19 23-9 26-13 19-17 26-13
3 Dindoa A2 15-15 14-20   19-14 - 18-7 - -
4 Wolderwijd A1 15-16 - -   16-9 20-9 15-11 18-11
5 Telstar / dé Register Makelaar A1 18-22 10-22 12-9 17-15   - - 16-9
6 Unitas / Perspectief A2 12-19 17-21 20-19 14-13 14-12   14-19 -
7 Wageningen A3 - 14-15 8-20 - 10-11 19-16   21-11
8 MIA A1 17-21 - 6-16 8-20 9-14 13-14 12-16  

A-jeugd BK A-018

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Exakwa A2   - 11-10 14-8 17-9 31-7 26-12
2 EKVA A2 14-14   12-10 - 17-8 41-8 17-5
3 Unitas / Perspectief A3 - 10-9   26-6 11-9 27-10 21-8
4 Emmeloord A1 8-22 4-23 -   14-14 22-1 12-7
5 DOS Kampen / Veltman A3 9-9 3-12 - 11-12   22-5 -
6 Hellas '63 A2 10-8 - 4-29 9-16 15-22   15-12
7 ASVD A2 9-21 2-20 4-30 - 3-19 -  

B-jeugd hoofdklasse BHKA

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Heerenveen B1   30-10 19-14 27-17 24-6 35-15 27-13 7-1
2 DOS '46 B1 20-20   27-23 14-10 21-14 15-12 19-13 28-15
3 AVO B1 15-29 18-24   26-19 21-8 22-19 26-15 -
4 LDODK / Rinsma Modeplein B1 13-24 - 20-23   19-12 20-13 23-9 22-13
5 Dindoa B1 18-29 16-30 17-30 18-19   18-15 16-12 19-16
6 DOS Kampen / Veltman B1 13-23 11-12 14-15 21-20 -   15-13 20-13
7 Unitas / Perspectief B1 - 15-21 14-23 10-24 18-20 14-27   25-17
8 De Meeuwen B1 6-34 12-25 7-22 13-27 10-11 16-24 23-23  

B-jeugd BK B-024

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Woudenberg B2   18-9 - 16-13 13-6 17-5 19-5
2 MIA B2 12-7   5-5 13-15 13-10 10-8 11-3
3 Spirit B2 - 6-11   - 14-10 10-9 8-7
4 Midlandia B1 11-11 - 4-9   14-10 8-7 14-13
5 De Eemvogels B1 - 7-8 3-14 10-7   10-6 14-7
6 SKF B3 7-9 - 10-12 14-13 12-12   -
7 Unitas / Perspectief B2 11-12 3-6 - 8-15 - 7-8  

B-jeugd BK B-018

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 ASVD B2           17-3 -
2 Sparta (Zw) B2     7-6 11-2   7-2  
3 Rood-Wit B3 6-10     13-6 12-1    
4 DOS Kampen / Veltman B3 4-12       7-2 12-9  
5 Hellas '63 B3 1-11 3-19         5-4
6 Unitas / Perspectief B3 7-8 2-11 4-11 6-6 4-9    
7 Exakwa B4     1-8     2-3  

C-jeugd hoofdklasse CHKA

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 De Meeuwen C1   - 19-12 14-9 13-8 19-6 17-11 -
2 LDODK / Rinsma Modeplein C1 9-12   - 12-7 17-8 17-9 11-9 12-10
3 Dindoa C1 7-12 5-13   15-8 13-11 - 10-8 22-8
4 Amicitia C1 11-11 - 13-10   10-6 13-12 8-8 11-3
5 ASVD C1 - 7-8 - 8-10   7-5 18-13 18-9
6 Heerenveen C1 7-12 6-15 11-8 - 10-12   12-12 18-7
7 Unitas / Perspectief C1 8-15 11-14 9-15 8-7 - -   18-8
8 CSL C1 9-24 11-24 7-18 - 13-18 4-15 -  

C-jeugd BK C-021

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Sparta (Zw) C1   6-3 9-6   3-6 19-7 4-2
2 Wit-Blauw / Green Organics C1     9-8 5-5 6-6 11-5 5-2
3 Unitas / Perspectief C2 7-10 6-6   10-6 - - 13-6
4 Dindoa C3 7-8 8-6 -   2-7 7-3 12-3
5 Exakwa C2 3-6 5-7 4-9 7-8   8-9 -
6 Rood-Wit C2 6-10 7-7 4-17 10-6 5-5    
7 DOS Kampen / Veltman C2 4-7   7-10 7-8 4-13 13-9  

C-jeugd BK C-025

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Sparta (N) C2     13-6 7-2 11-5 16-2 12-5
2 Antilopen / Lancyr Deelen C2 3-7   11-4 - 9-5 15-3 14-4
3 De Meeuwen C4 3-9 10-2   3-4 5-4 10-3 -
4 DWS C1 4-3 5-6 3-3   2-4 8-2 4-2
5 Dindoa C4 4-10 8-16   4-4     5-1
6 Spirit C3 - 5-11 4-6 7-4 3-6   -
7 Unitas / Perspectief C3 0-6 4-5 3-13 - 6-9 5-5  

C-jeugd BK C-026

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Spirit C4   11-4 11-4 8-4 13-1 - -
2 Telstar / dé Register Makelaar C3 3-8   8-8 10-6 8-3 11-5 8-4
3 ODIK C2 - 5-5   - 11-7 11-1 9-2
4 Sparta (N) C3 6-5 3-7 3-6   - 12-3 7-0
5 Revival C1 2-9 - 3-8 4-10   4-2 4-9
6 Unitas / Perspectief C4 1-8 6-13 3-14 - 1-1   3-2
7 Antilopen / Lancyr Deelen C3 2-8 1-6 4-4 4-8 2-6 3-8  

D-jeugd hoofdklasse DHKA

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 LDODK / Rinsma Modeplein D1   11-9 14-5 16-6 20-4 - 16-7 23-3
2 Heerenveen D1 5-18   15-8 8-9 - 20-3 12-9 -
3 De Meeuwen D1 - 9-9   12-14 15-5 11-8 13-12 25-13
4 Unitas / Perspectief D1 - 10-14 5-16   10-6 9-7 - 20-9
5 Apeldoorn D1 4-13 9-11 - 6-9   10-10 8-7 14-8
6 NKC '51 D1 4-23 4-14 7-13 9-5 -   8-7 12-4
7 Devinco D1 8-15 - - 6-14 4-10 9-15   13-12
8 AVO D1 11-18 5-16 4-18 - 5-22 - 8-14  

D-jeugd BK D-022

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Sparta (N) D1   6-4 7-3 6-3 15-1 10-1 -
2 Exakwa D2 -   8-5 1-5 8-2 13-2 8-3
3 Unitas / Perspectief D2 4-6 8-6   - - 11-3 15-7
4 Wit-Blauw / Green Organics D1 5-9 - 3-6   7-1 10-5 16-3
5 ASVD D1 4-10 4-8 1-6 8-2   - -
6 De Meeuwen D3 - 1-7 1-9 3-11 1-9   5-0
7 Dindoa D3 1-16 3-14 1-15 - 8-12 1-6  

D-jeugd BK D-023

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Antilopen / Lancyr Deelen D2   8-9 - - 15-1 12-4 28-4
2 ODIK D1 6-7   10-2 7-5 - 15-2 -
3 DOS (W) D1 8-9 5-7   14-9 8-6 - 26-0
4 Spirit D1 6-14 - 8-10   12-2 13-6 15-0
5 Unitas / Perspectief D3 7-10 5-11 1-9 2-12   6-5 12-3
6 RDZ D1 6-7 5-13 7-3 5-11 -   15-1
7 Telstar / dé Register Makelaar D3 - 1-21 1-10 2-27 9-8 -  

D-jeugd BK D-026

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Dindoa D4   5-2 6-6 4-2 4-16 2-2 5-2 11-0
2 Spirit D3 5-3   3-1 6-5 4-4 3-3 7-2 11-1
3 De Meeuwen D5 5-6 -   6-4 6-4 6-3 4-3 6-3
4 Antilopen / Lancyr Deelen D3 3-3 4-4 -   - 11-2 8-3 13-6
5 MIA D4 1-4 - 3-9 -   10-4 12-2 11-1
6 Unitas / Perspectief D4 - 6-6 6-9 4-7 8-5   - 16-1
7 ODIK D3 6-6 1-7 3-9 0-3 9-8 -   -
8 SKF D5 6-9 0-10 - 0-3 6-12 5-7 1-2  

D-jeugd BK D-027

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Unitas / Perspectief D5   9-2 5-5 11-4   14-3 6-4 13-3
2 Huizen D2 5-3   -   6-2   7-4 9-2
3 Midlandia D2       14-2 18-1 11-0 - 19-4
4 Woudenberg D3   7-9 -   6-6 8-2 10-4 8-4
5 Sparta (N) D5 2-6 6-6 5-12 6-9   6-4 3-3  
6 De Eemvogels D1 0-2 3-4 1-10 4-12 1-10      
7 VIKO D2 4-5 0-4   2-5   4-7   7-4
8 ODIK D4 2-14 4-11 1-19   0-17 2-9 5-5  

E-jeugd BK E-033

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 MIA E1   10-12 17-9 20-7 10-10   11-6
2 Wageningen E1 7-15   13-13 16-12 16-14 12-8 -
3 Dindoa E1 9-7 11-7     11-7 19-13 -
4 SKF E1 12-13   13-10   20-7 10-15 15-7
5 De Meeuwen E1 9-12 16-17 7-7 12-14     9-5
6 DVO / Accountor E1 8-12 - 4-4 11-12 3-11   10-4
7 Unitas / Perspectief E1 - 9-21 1-6 14-12 10-15 7-13  

E-jeugd BK E-029

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Unitas / Perspectief E2   - 23-3 22-1 20-3 8-6 15-4
2 De Meeuwen E2 5-14   22-4   15-1 13-0  
3 Elburg E3 4-18 10-31   16-11 11-11 - 9-6
4 DOS Kampen / Veltman E1 3-11 7-18 7-9   8-4 6-0 7-5
5 Dindoa E3 - 4-22   8-11   3-4 12-5
6 Rood-Wit E2 1-11 1-10 5-8   6-9   6-4
7 Sparta (Zw) E2 0-17 8-21 7-8 6-3 -    

E-jeugd BK E-034

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 ODIK E1   18-17 12-9 21-10 12-10 29-6 30-12
2 Spirit E1 -   19-7 14-3 11-5 22-4 17-1
3 MIA E3 12-13     15-8 8-3 - 29-7
4 Exakwa E2 4-12 0-11 1-13   5-7 7-6 13-4
5 Sparta (N) E1 1-10 6-14 6-4     11-7 -
6 Unitas / Perspectief E3 9-23 19-21 8-19 8-14 -   17-13
7 De Meeuwen E3   9-16 - 6-10 9-7 10-23  

E-jeugd BK E-036

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 ODIK E3   24-6 2-10 7-9 12-6 10-9 13-9
2 Unitas / Perspectief E4 11-11   13-11 - 14-12 17-14 12-12
3 Wolderwijd E1 2-6 -   9-3 8-3 18-7 -
4 Dindoa E5 - 5-7 3-5   6-5 4-6 7-4
5 Woudenberg E4   15-16 9-14 9-7   - 13-7
6 Spirit E4 5-12 6-9     5-9   12-3
7 Sparta (N) E3 4-11 12-12 5-6 1-16 - 13-6  

E-jeugd BK E-039

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Woudenberg E5   - 7-5 2-11 4-2 12-5 10-0
2 MIA E6 6-7     4-3 12-7 5-4 11-0
3 Revival E1 6-6 8-5   6-11 - 9-1 7-3
4 Unitas / Perspectief E5 - 6-13 4-7   6-1 7-3 -
5 DWS E2   5-11 6-2 5-6   4-1 8-0
6 Spirit E6 4-8   3-5 - 2-9   5-3
7 ODIK E4 1-10 1-12 2-6 10-7   1-4  

E-jeugd BK E-038

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Wit-Blauw / Green Organics E2   14-3 10-10   11-1 16-6  
2 De Meeuwen E5 7-9   11-3 8-3 15-5 10-5  
3 Dindoa E7 - 4-9   5-4 11-1 - 7-0
4 Hellas '63 E1 6-11   6-2   13-7 8-7 6-1
5 Spirit E5 10-16 - 4-11 7-6   6-9 9-4
6 Unitas / Perspectief E6 3-15 7-7 9-10 5-11 -   9-0
7 Sparta (Zw) E6 0-11 3-8 2-10 1-12 1-3 -  

E-jeugd BK E-032

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Unitas / Perspectief E7   6-5 11-3 6-0 4-1 16-2 15-0
2 Exakwa E4 1-9   8-4 6-2 9-4   11-0
3 Sparta (Zw) E4 2-6 6-5     7-3 14-2 2-5
4 Elburg E5 - 2-11 4-5   1-1 6-1 5-0
5 Dindoa E6 5-8 -   5-6   14-1 10-1
6 Hellas '63 E2 - 3-8 3-11 1-4 4-6   -
7 Sparta (Zw) E7 0-14 6-8 2-4     0-7  

E-jeugd BK E-037

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 De Meeuwen E4     12-10 8-2 13-5 8-2 11-3
2 DWS E1 3-5   7-4 2-4 3-2 7-0 16-2
3 Spirit E3   3-5   14-5 11-6 13-8 6-0
4 Wolderwijd E2 11-8 3-5 10-6     1-4 11-0
5 Dindoa E4 4-6 - 4-10 6-3   7-4 4-2
6 MIA E7 1-8 3-7 3-6   3-6   6-2
7 Unitas / Perspectief E8 0-19 2-6 2-4 1-7 - -  

F-jeugd BK F-013

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Unitas / Perspectief F1   13-11 19-12 14-12 36-11 - -
2 Devinco F1 -   3-4 12-3 8-11 7-6 11-4
3 ASVD F1 8-16 6-3   9-12 7-7 - 9-4
4 DOS Kampen / Veltman F1 11-13 14-16 -   18-11 9-2 14-10
5 Wit-Blauw / Green Organics F1 13-11 - 9-12 -   14-16 10-8
6 Elburg F1 7-13 4-6 4-6 10-10 8-11   2-3
7 Sparta (Zw) F1 6-14 5-8 - 5-12 - 2-9  

F-jeugd BK F-014

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 De Meeuwen F2   11-6 31-8 16-3 - 32-5 18-0
2 Regio '72 F1 6-9   - 8-5 - 9-7 12-10
3 Wit-Blauw / Green Organics F2 - 15-20   - 8-5 20-8 14-14
4 Rood-Wit F1 4-14 4-5 4-15   6-3 - 11-3
5 Dindoa F1 2-12 3-16 6-11 8-7   8-8 -
6 Oranje Zwart F1 - 7-9 5-23 8-11 5-4   7-19
7 Unitas / Perspectief F2 3-23 4-11 14-15 8-10 5-6 -  

F-jeugd BK F-015

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Exakwa F1   - 10-5 10-4 26-5 11-3 -
2 Unitas / Perspectief F3 5-5   - 10-13 15-4 12-8 16-1
3 Sparta (Zw) F2 5-8 4-7   5-5 - 4-3 7-2
4 Exakwa F2 - 7-8 5-7   7-14 - 4-6
5 Oranje Zwart F2 4-14 8-8 3-12 7-6   5-2 -
6 Dindoa F2 3-8 5-9 - 6-9 6-2   6-5
7 DOS Kampen / Veltman F2 2-14 0-11 2-6 1-15 7-5 -