Kruistabellen

Kenonz Korfbal League Kenonz KL

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 PKC / Vertom 1   17-17     28-18 23-16 36-16 30-15   33-20
2 Fortuna / Delta Logistiek 1     28-27 26-21   27-27   23-13 27-15  
3 DVO / Transus 1 20-21     22-20 29-27     21-18   24-18
4 LDODK / Rinsma Modeplein 1 24-21   28-28   28-19   21-29 24-18   23-19
5 KZ / Thermo4U 1   25-19   18-23   15-14 25-18   27-27  
6 DOS '46 1 19-26   12-18 17-24     21-16   20-17 26-13
7 Blauw-Wit (A) 1   23-26 20-34   23-23 22-19       30-14
8 KCC / CK Kozijnen 1   23-23 26-25   13-32 13-22 21-20   21-16  
9 GG / RMcD Huis Emma 1 20-28 24-30 13-23 21-20     21-25     22-17
10 Unitas / Perspectief 1 18-25 16-23     17-24     20-23 21-23  

Reserve Korfbal League RKL

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Fortuna / Delta Logistiek 2   28-16     22-20 29-23 30-21   23-14  
2 DVO / Transus 2     14-13     18-17   14-14 22-20 26-21
3 PKC / Vertom 2 12-8     20-19   25-24 23-11 16-15   29-20
4 Blauw-Wit (A) 2 19-27 16-20         31-21 21-18   19-16
5 GG / RMcD Huis Emma 2 23-23 19-23 21-22 18-25       16-15 21-20  
6 KCC / CK Kozijnen 2 21-27 20-21   17-21 17-20   21-16     22-17
7 DOS '46 2   25-23 19-24 19-20 20-24     23-15 26-19  
8 Unitas / Perspectief 2 20-29   22-21   23-21 10-24       24-22
9 LDODK / Rinsma Modeplein 2   15-21 15-13 20-23   16-26   21-18   20-21
10 KZ / Thermo4U 2 16-22     19-30 26-26   18-21   21-22  

Reserve overgangsklasse ROKB

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Mid-Frysl?n / ReduRisk 2   24-28 19-16   23-16 26-24  
2 De Meervogels 2       17-16 18-17    
3 Heerenveen 3   21-20   31-20 23-21   13-17
4 Unitas / Perspectief 3 14-22         26-21 21-20
5 SDO / Fiable 2     14-11 10-13   29-20  
6 AVO 2 22-14 17-17 17-18        
7 Sparta (Zw) 2 13-20 15-21   20-17 22-22 23-27  

Reserve 2e klasse R2F

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Telstar / Schoonderbeek 3   22-13 13-14 27-20   29-16    
2 Dindoa 4     23-20 17-14 33-13   19-12 18-10
3 ASVD 4 19-21     21-13     20-15 26-17
4 Unitas / Perspectief 4         16-11 18-18   17-16
5 SKF 5 10-19   9-17     14-12 17-14  
6 Tiel '72 3   21-18 15-21       13-14  
7 Animo 3 17-20 20-21   16-16        
8 Zwaluwen 2 13-18     13-15 14-17 20-28 14-17  

Senioren BK S-007

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Regio '72 2   15-24 18-15 22-10   24-6 21-14
2 Sparta (N) 4       19-7 26-12   24-14
3 Unitas / Perspectief 5   17-13   17-8   18-10  
4 Sparta (Zw) 6     9-9   16-8 10-8  
5 Wit-Blauw / Green Organics 4 15-24   19-12     16-16 17-13
6 Exakwa 4   6-16     16-10   15-15
7 DOS Kampen / Unique Waterontharders 4 11-20   13-18 13-19      

Senioren BK S-022

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Dindoa 6         20-10 16-15 30-1
2 Spirit 5 11-11   14-13 11-13 10-8    
3 Unitas / Perspectief 6 8-11     16-10 10-9   10-6
4 Telstar / Schoonderbeek 5 8-22         11-21 9-8
5 Antilopen / Lancyr Deelen 6   16-8   9-14      
6 ODIK 4   7-9 11-15   10-15   12-12
7 Sparta (N) 5   10-13   8-15 11-16    

Midweek M-015

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Unitas / Perspectief MW1       15-10 13-11      
2 Telstar / Schoonderbeek MW1 12-13   12-12 12-10       13-9
3 Dindoa MW1 9-13       16-7   20-10  
4 MIA MW2 4-18   10-19     14-7   11-9
5 Spirit MW1 14-13 3-5 8-16 4-14   7-5   11-10
6 DOS (W) MW1   11-8 10-10 12-15     9-7  
7 RDZ MW1 11-19 7-12   11-11 12-20      
8 DWS MW1 7-10 7-18       9-14 7-13  

A-jeugd overgangsklasse AOKA

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Unitas / Perspectief A1   19-16     24-13 28-8   31-7
2 Heerenveen A1 11-19     25-17 24-19   32-16  
3 Amicitia A1 11-27 13-14   15-13       18-9
4 De Meeuwen A1 16-13       14-14 26-15    
5 Dindoa A1     22-20       24-11 24-11
6 Nic. / Hoogkerk A1   17-26 12-20 19-15 16-15   18-7  
7 Apeldoorn A1 11-35   14-17 15-26 7-19     18-12
8 AVO A2   13-24 10-12 4-20   13-19    

A-jeugd 1e klasse A1C

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 MIA A1   15-12   11-8 14-12 18-13  
2 ODIK A1       18-12 18-17 9-15 19-14
3 Unitas / Perspectief A2 15-14 12-16   13-16     20-14
4 Woudenberg A1     15-16     16-14 20-18
5 KVZ A1 13-9   11-12 14-14   16-8  
6 Juventa A2   12-16 11-12       17-14
7 Devinco A1 12-18       8-8    

A-jeugd BK A-009

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Exakwa A2   17-6   15-9 22-4   15-13
2 Noveas A1     17-14 20-23 24-10 22-9 17-12
3 Oranje Zwart A1 9-22     12-13   24-10 16-7
4 Elburg A2     14-18     19-7 19-8
5 Rood-Wit A2   13-13 8-14 21-14      
6 Hellas '63 A1 11-22     12-11 8-9    
7 Unitas / Perspectief A3 16-16 12-23     15-26    

B-jeugd hoofdklasse BHKA

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 De Meeuwen B1       16-13 22-10 17-10   26-10
2 LDODK / Rinsma Modeplein B1 20-20     29-9 25-9 10-14    
3 DOS '46 B1 11-19 12-20       27-19   19-15
4 Unitas / Perspectief B1     20-17       15-12 24-12
5 Dindoa B1 19-20 15-31 14-21 33-7   12-12 15-10  
6 Heerenveen B1 11-16 14-30   15-9     24-10  
7 OVVO B1 10-18 14-31 12-19 14-11       23-14
8 AVO B1   9-34 11-17 10-24 7-19 17-16    

B-jeugd BK B-016

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 De Meeuwen B3   7-2   5-2 8-7   8-3
2 MIA B2     8-4 5-7 6-5    
3 Spirit B2 8-11     10-6 9-6   12-5
4 Sparta (N) B2         4-7 4-5  
5 Dindoa B2   6-9         11-3
6 Unitas / Perspectief B2 6-11 6-14 11-8 6-10      
7 SKF B4   4-7   4-15   6-4  

B-jeugd BK B-018

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Elburg B1   14-6   23-1 20-3    
2 Hellas '63 B1     9-4 11-2   13-3  
3 Revival B1 5-13           19-11
4 De Meeuwen B4   7-12 5-4   4-3   6-5
5 Exakwa B4     4-6     6-4  
6 Unitas / Perspectief B3 5-17   3-7 6-5 3-8   9-7
7 Spirit B3 8-19 7-8 5-9   11-5    

C-jeugd hoofdklasse CHKA

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Heerenveen C1   16-5   13-7   22-8 19-4
2 Unitas / Perspectief C1     10-6     14-2  
3 OVVO C1 4-15     13-6   - 11-10
4 LDODK / Rinsma Modeplein C1 5-15 8-12     14-7   10-4
5 MIA C1 7-18 5-9 4-5 6-16   9-6 6-6
6 Apeldoorn C1   6-12 5-7 7-4     14-13
7 Dindoa C1 5-17 5-8     0-6    

C-jeugd 1e klasse C1A

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7 8
1 Sparta (Zw) C1   10-7 10-2   8-7 12-3    
2 De Meeuwen C1     9-4 9-6   14-6 11-9  
3 Exakwa C1   8-15   4-3 8-7     -
4 Unitas / Perspectief C2 8-11         15-4   8-4
5 Rood-Wit C1   11-6   9-12     12-7  
6 NKC '51 C1 10-16   7-9       9-6  
7 DOS Kampen / Unique Waterontharders C1 6-14   5-16 3-8 10-11     9-7
8 KVZ C1 5-18 5-10   10-7 4-8 5-10    

C-jeugd BK C-023

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Dindoa C2   5-5 8-5 9-8 20-4 5-4  
2 De Meeuwen C2       6-6 10-3   20-1
3 Sparta (N) C2   7-8   14-5 12-4    
4 Unitas / Perspectief C3 6-6   2-9   11-7 6-6 19-1
5 Antilopen / Lancyr Deelen C2 1-7         8-5  
6 MIA C3   3-12 1-8       8-3
7 Reehorst '45 C2 1-12 3-18 0-11   0-9    

C-jeugd BK C-024

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Elburg C1   10-1 23-1 17-3     16-6
2 De Meeuwen C3     10-11 10-4 10-3 13-2  
3 Sparta (Zw) C3   8-10       7-6  
4 Unitas / Perspectief C4     7-5   8-3 3-2  
5 Wolderwijd / DYZLE C1 4-14   8-11 9-7   5-2 7-4
6 Telstar / Schoonderbeek C2     9-9 6-5     7-6
7 Wit-Blauw / Green Organics C3 5-10 6-6   6-5      

C-jeugd BK C-025

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Spirit C3   7-3 6-1 11-4   9-3  
2 DWS C1     4-2   12-3   16-1
3 De Eemvogels C1       2-4 4-4   7-3
4 Dindoa C3   3-8     1-2 6-3 5-2
5 Unitas / Perspectief C5 2-16 4-9 4-8        
6 Soesterkwartier C1 0-13 1-9     4-4    
7 Sparta (N) C4 2-15   2-4     3-3  

D-jeugd hoofdklasse DHKA

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Unitas / Perspectief D1     10-9 10-10 8-7 16-7 12-8
2 Heerenveen D1 13-6   15-4 9-6 3-3    
3 Amicitia / AKC (Al) D1   14-5   8-3 13-5 10-7 15-6
4 Dindoa D1   13-13     10-6 8-8  
5 LDODK / Rinsma Modeplein D1 7-9           -
6 SCO / European Aerosols D1   3-11 5-13 8-10      
7 DOS '46 D1 6-11 8-13   2-6   6-13  

D-jeugd BK D-012

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 ASVD D1         11-3 14-5 13-4
2 Oranje Zwart D1 4-6     7-6 9-4 4-4 16-4
3 Unitas / Perspectief D2 4-9 3-5   16-7 4-2    
4 Elburg D1 5-9   6-6   17-6    
5 Dindoa D2   8-3         12-6
6 Sparta (N) D2   7-6 2-4 4-13 4-4    
7 Exakwa D2     5-10 2-6 1-15    

D-jeugd BK D-027

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Unitas / Perspectief D3     4-2 8-4 9-10 15-4 14-0
2 Telstar / Schoonderbeek D2 3-3     5-4 6-6   14-1
3 De Meeuwen D3 4-4 4-6     5-4    
4 Revival D1     6-6   10-4   9-2
5 Dindoa D3 5-3   6-10     6-2  
6 Woudenberg D3   3-9 2-12 1-8      
7 Antilopen / Lancyr Deelen D2     4-9 2-8 4-8 4-4  

D-jeugd BK D-029

nrTeam 1 2 3 4 5 6
1 DWS D1         8-2 9-0
2 Antilopen / Lancyr Deelen D3 5-6   5-4 10-4    
3 Unitas / Perspectief D4 2-4 4-15   3-2 5-2  
4 SKF D4 1-5   3-3      
5 ODIK D4 2-5     3-4   5-0
6 Sparta (N) D4   1-12 3-4 0-4    

D-jeugd BK D-014

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Wit-Blauw / Green Organics D3   8-5 6-5 12-3 9-2   18-4
2 Sparta (Zw) D3           12-0 15-1
3 Sparta (N) D3 1-8 3-6         2-2
4 Elburg D2   5-11     2-8   6-0
5 Exakwa D3     1-4 0-5   3-2  
6 Unitas / Perspectief D5 4-10 1-10 4-7 4-7      
7 ASVD D2     8-10   2-5 0-9  

E-jeugd BK E-035

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 ODIK E1     21-8 19-15 11-4    
2 DVO / Transus E1 7-11   13-8     10-8 9-3
3 SKF E1         8-6 17-8  
4 Unitas / Perspectief E1   17-17 10-13   14-9   19-10
5 De Meeuwen E1   8-9   15-9     10-6
6 Wageningen E1 7-14   10-14 14-18 10-8   12-16
7 Spirit E1 5-17 11-13 3-6        

E-jeugd BK E-037

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Woudenberg E1   13-9 13-8 13-7 14-6    
2 Unitas / Perspectief E2     9-11 16-6 17-10 13-1 21-0
3 MIA E2 3-13         18-0  
4 DKOD E1     11-13     10-4 9-4
5 Dindoa E1   8-20   14-14     20-6
6 DVO / Transus E3 2-18       3-3   7-6
7 SKF E5 3-19   5-17 8-17      

E-jeugd BK E-038

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Dindoa E3     7-7   15-2 21-3 21-4
2 ODIK E3 8-14   9-3       5-1
3 Antilopen / Lancyr Deelen E2   5-9   16-4     8-3
4 Woudenberg E6 3-10 3-4     9-5    
5 Sparta (N) E2   7-6 6-14     8-2  
6 MIA E4   5-19 3-12 2-17 5-3   7-3
7 Unitas / Perspectief E3 3-15     5-9 2-5    

E-jeugd BK E-039

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Telstar / Schoonderbeek E1   15-10 12-4 14-4     15-7
2 Spirit E2 10-10   15-7   10-1 12-4  
3 Dindoa E2         6-1   10-6
4 De Meeuwen E3   9-19 4-12   4-4 5-3  
5 SKF E7 6-19   1-9     4-4 4-4
6 Unitas / Perspectief E4 1-18   7-14 6-12      
7 ODIK E4   1-20   5-7   4-6  

E-jeugd BK E-041

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Unitas / Perspectief E5   9-6 10-4       16-3
2 Exakwa E2     6-6   7-3 16-5  
3 Woudenberg E7   4-9   5-4 7-3    
4 Dindoa E4 4-11 3-11     5-3   8-5
5 Hellas '63 E2 0-13     7-4   7-7  
6 Sparta (N) E4 1-21   2-12 5-5      
7 Wolderwijd / DYZLE E1 3-25 1-18 8-8   4-5 9-9  

E-jeugd BK E-040

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 MIA E3   12-7 17-7       11-5
2 Telstar / Schoonderbeek E2     4-8 11-3 12-4    
3 Revival E1   7-8   4-4   7-2  
4 De Meeuwen E4 5-5         10-4 3-1
5 Unitas / Perspectief E6 7-20   1-8 3-9     9-5
6 Woudenberg E5 6-16 4-8   8-5 4-9    
7 Wolderwijd / DYZLE E2 4-15 0-12 5-8     1-14  

E-jeugd BK E-043

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Dindoa E6         6-1 5-0 17-3
2 Spirit E4 7-8   5-5     10-4  
3 De Meeuwen E6 3-5 4-4   2-3   7-2  
4 ODIK E6 1-6 1-3     5-4   10-5
5 Unitas / Perspectief E7   1-3 1-8     9-2 7-5
6 Wageningen E9 5-4     11-4     7-8
7 MIA E6   6-21 2-15 7-2      

F-jeugd BK F-010

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 ASVD F4   8-7   10-7     14-6
2 ASVD F3     8-6 14-4 6-3   14-0
3 Hellas '63 F2 11-17     2-5 21-7   16-5
4 Sparta (Zw) F2   3-10     7-7 6-4  
5 Unitas / Perspectief F1 3-11   7-11        
6 De Meeuwen F2 4-16 6-11 1-7   4-8   3-6
7 Dindoa F4       3-8 14-16 2-4  

F-jeugd BK F-021

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 MIA F2         13-4 12-3 13-6
2 Antilopen / Lancyr Deelen F2     23-2 21-3     16-7
3 Unitas / Perspectief F2       13-8   14-5  
4 Telstar / Schoonderbeek F2 5-13   14-11     10-9 15-8
5 Sparta (N) F1   2-22 13-18 10-9   12-12 10-9
6 Dindoa F2 8-12 1-18         13-7
7 SKF F3 11-11   7-17   5-4    

F-jeugd BK F-020

nrTeam 1 2 3 4 5 6 7
1 Telstar / Schoonderbeek F1     16-10     24-3 26-2
2 Antilopen / Lancyr Deelen F1 15-10   9-9     17-6  
3 SKF F2       11-11 15-12    
4 MIA F1 4-22 4-24          
5 Dindoa F3 1-25   8-13 5-9   6-5  
6 Spirit F2   1-26 13-19       4-3
7 Unitas / Perspectief F3 4-19 1-28 1-23 6-12 6-11