Kruistabellen
Korfbal League 2 KL2
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AWDTV / IJskouddebeste 1 | 22-16 | 27-22 | 26-18 | 16-13 | 21-18 | 21-17 | 24-21 | 25-20 | 22-14 | |
2 | DSC 1 | 25-26 | 23-20 | 26-22 | 26-23 | 24-19 | 18-19 | 25-12 | 23-16 | 26-13 | |
3 | TOP / IAA fresh 1 | 26-23 | 20-18 | 17-18 | 29-24 | 24-14 | 26-24 | 24-13 | 26-17 | 21-13 | |
4 | Unitas / Perspectief 1 | 23-16 | 16-21 | 17-17 | 22-23 | 23-28 | 20-18 | 23-16 | 24-21 | 30-16 | |
5 | Mid-Frysl?n / ReduRisk 1 | 19-26 | 31-20 | 15-14 | 19-18 | 21-22 | 18-14 | 32-16 | 34-22 | 32-20 | |
6 | Dalto / Klaverblad Verzekeringen 1 | 23-30 | 17-24 | 19-21 | 26-22 | 18-20 | 27-22 | 31-21 | 23-18 | 24-17 | |
7 | TOP (A) 1 | 26-28 | 12-12 | 18-22 | 22-24 | 22-17 | 24-25 | 26-21 | 27-14 | 18-9 | |
8 | Oost-Arnhem 1 | 21-27 | 20-25 | 21-19 | 20-28 | 30-25 | 24-21 | 26-30 | 26-21 | 30-19 | |
9 | Avanti / Post Makelaardij 1 | 16-23 | 18-21 | 18-18 | 17-22 | 27-22 | 20-20 | 26-22 | 17-24 | 22-26 | |
10 | Tempo 1 | 17-28 | 19-32 | 17-24 | 15-26 | 16-19 | 13-23 | 14-17 | 15-21 | 20-17 |
Reserve Korfbal League 2 RKL2
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blauw-Wit (A) 3 | 26-25 | 25-19 | 20-20 | 19-17 | 23-21 | 22-18 | 22-14 | 23-18 | 24-20 | |
2 | Unitas / Perspectief 2 | 27-29 | 23-17 | 24-22 | 23-19 | 20-17 | 24-23 | 27-16 | 25-17 | 24-20 | |
3 | DSC 2 | 21-17 | 23-21 | 20-11 | 18-18 | 21-17 | 14-18 | 21-15 | 15-9 | 28-20 | |
4 | TOP / IAA fresh 2 | 24-24 | 19-12 | 17-21 | 25-22 | 20-15 | 30-16 | 15-16 | 22-13 | 28-29 | |
5 | PKC / Vertom 3 | 22-22 | 18-25 | 17-16 | 20-19 | 20-19 | 17-13 | 16-18 | 20-19 | 25-15 | |
6 | Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2 | 20-22 | 22-16 | 15-10 | 17-23 | 20-14 | 18-22 | 16-9 | 20-13 | 37-13 | |
7 | Wageningen 2 | 14-25 | 16-18 | 25-27 | 16-25 | 17-21 | 20-20 | 27-15 | 27-25 | 23-17 | |
8 | LDODK / Rinsma Modeplein 3 | 16-20 | 16-20 | 17-31 | 19-27 | 18-13 | 13-16 | 25-21 | 21-22 | 17-13 | |
9 | Tempo 2 | 14-22 | 18-31 | 19-20 | 17-46 | 16-24 | 22-20 | 16-18 | 20-14 | 34-20 | |
10 | Fiks 2 | 18-28 | 20-26 | 22-24 | 17-22 | 16-28 | 15-26 | 21-24 | 19-18 | 24-24 |
Reserve overgangsklasse ROKB
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dalto / Klaverblad Verzekeringen 4 | 25-12 | 29-18 | 24-17 | 23-15 | 25-13 | 21-12 | 29-23 | |
2 | TOP / IAA fresh 3 | 15-22 | 22-20 | 25-13 | 25-16 | 20-14 | 21-16 | 25-13 | |
3 | AWDTV / IJskouddebeste 2 | 19-23 | 23-21 | 19-16 | 18-11 | 29-10 | 16-15 | 24-17 | |
4 | DVO / Transus 4 | 13-20 | 16-23 | 19-16 | 14-11 | 17-16 | 13-15 | 30-15 | |
5 | GG / RMcD Huis Emma 3 | 15-18 | 11-23 | 15-13 | 12-16 | 21-19 | 17-15 | 14-10 | |
6 | KCC / CK Kozijnen 3 | 26-27 | 13-15 | 29-18 | 20-18 | 18-16 | 20-15 | 26-22 | |
7 | SDO / Fiable 2 | 15-30 | 14-16 | 9-22 | 23-19 | 15-16 | 21-17 | 14-13 | |
8 | Unitas / Perspectief 3 | 20-32 | 19-23 | 12-21 | 16-29 | 20-20 | 23-19 | 22-14 |
Reserve 2e klasse R2D
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ASVD 3 | 18-22 | 26-21 | 24-22 | 22-15 | 26-13 | 29-20 | |
2 | NRC '22 2 | 20-21 | 22-14 | 25-10 | 18-12 | 17-7 | 22-5 | |
3 | NKC '51 3 | 12-16 | 17-17 | 17-16 | 16-12 | 14-11 | 22-8 | |
4 | ODIK / JansenvdGrift 2 | 14-19 | 12-15 | 11-15 | 20-11 | 25-17 | 20-15 | |
5 | Amicitia 3 | 16-17 | 9-22 | 20-11 | 14-15 | 17-10 | 13-10 | |
6 | Unitas / Perspectief 4 | 16-25 | 15-15 | 13-14 | 21-23 | 13-18 | 16-13 | |
7 | DOS-WK 2 | 12-32 | 6-21 | 15-18 | 16-32 | 16-19 | 16-21 |
Reserve 4e klasse R4E
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas / Perspectief 5 | 28-8 | 30-10 | 21-11 | 30-12 | 39-8 | 46-4 | 37-9 | |
2 | Huizen 3 | 13-31 | 22-9 | 17-15 | 21-10 | 16-14 | 24-6 | 21-12 | |
3 | RDZ 3 | 10-28 | 15-13 | 17-15 | 15-12 | 19-11 | 21-15 | 19-13 | |
4 | MIA 5 | 14-27 | 8-18 | 19-12 | 27-8 | 20-16 | 28-8 | 15-9 | |
5 | Reehorst '45 3 | 14-30 | 14-14 | 20-20 | 16-19 | 13-12 | 23-8 | 16-9 | |
6 | Telstar / Schoonderbeek 4 | 11-42 | 16-18 | 12-22 | 21-16 | 9-11 | 22-14 | 13-11 | |
7 | Elburg 3 | 8-37 | 10-27 | 9-28 | 7-17 | 14-15 | 12-11 | 11-6 | |
8 | Sparta (N) / Djops 3 | 4-28 | 4-16 | 12-15 | 8-12 | 13-14 | 10-11 | 11-7 |
Senioren BK S-021
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIA 10 | 17-13 | 17-15 | 19-12 | 16-6 | 19-14 | |
2 | Telstar / Schoonderbeek 5 | 17-17 | 8-18 | 19-11 | 13-9 | 12-8 | |
3 | Unitas / Perspectief 6 | 10-14 | 7-14 | 15-10 | 16-13 | 13-7 | |
4 | Antilopen / Bloemendal Bouw 6 | 9-19 | 7-7 | 9-8 | 10-8 | 11-14 | |
5 | Sparta (N) / Djops 5 | 8-17 | 11-15 | 12-12 | 9-6 | 5-5 | |
6 | Fiducia 6 | 8-25 | 13-17 | 16-18 | 11-15 | 8-12 |
Senioren BK S-022
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta (N) / Djops 4 | 16-12 | 13-18 | 14-14 | 22-10 | 19-6 | 20-11 | |
2 | Tweemaal Zes 4 | 11-15 | 15-11 | 22-16 | 20-11 | 17-11 | 17-13 | |
3 | Viking 4 | 11-15 | 18-18 | 12-17 | 19-10 | 18-10 | 14-13 | |
4 | De Eemvogels 1 | 10-14 | 14-12 | 20-23 | 13-8 | 15-11 | 14-8 | |
5 | HKC (U) 4 | 12-10 | 10-21 | 14-20 | 13-14 | 14-9 | 9-11 | |
6 | Unitas / Perspectief 7 | 15-13 | 5-15 | 9-12 | 13-14 | 14-16 | 16-14 | |
7 | Arena 3 | 11-13 | 10-18 | 11-26 | 13-18 | 10-14 | 16-17 |
Midweek M-016
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Regio '72 MW1 | 17-8 | 16-14 | 14-6 | 11-8 | 13-8 | ||
2 | Unitas / Perspectief MW1 | 13-17 | 15-11 | 13-12 | 16-4 | 23-11 | ||
3 | Dindoa MW1 | 13-15 | 10-12 | 16-13 | 14-11 | 15-9 | ||
4 | De Meeuwen MW2 | 7-11 | 6-12 | 9-10 | 11-8 | 15-4 | 10-8 | |
5 | Spirit MW1 | 7-14 | 8-12 | 6-11 | 13-12 | 8-9 | ||
6 | DWS MW1 | 9-11 | 16-11 | 11-11 | 10-19 | 12-18 | ||
7 | ASVD MW1 | 14-15 | 14-18 | 12-19 | 10-13 | 8-15 | 14-16 |
A-jeugd hoofdklasse AHKA
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVO / Transus A1 | 24-23 | 17-14 | 32-21 | 15-9 | 17-14 | 26-18 | 27-21 | |
2 | Unitas / Perspectief A1 | 17-14 | 22-16 | 19-14 | 25-24 | 17-20 | 17-14 | 25-18 | |
3 | KZ / Keukensale.com A1 | 9-21 | 18-17 | 22-16 | 21-14 | 20-15 | 21-19 | 25-17 | |
4 | LDODK / Rinsma Modeplein A1 | 11-23 | 17-17 | 14-21 | 28-20 | 23-17 | 23-21 | 28-8 | |
5 | Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1 | 12-26 | 17-21 | 22-27 | 27-18 | 13-10 | 16-15 | 16-15 | |
6 | TOP / IAA fresh A1 | 14-17 | 11-15 | 19-23 | 19-15 | 24-23 | 19-12 | 24-11 | |
7 | DOS '46 / VDK Groep A1 | 19-34 | 29-29 | 28-20 | 14-22 | 15-30 | 19-23 | 25-15 | |
8 | AVO A1 | 12-27 | 15-25 | 16-26 | 20-22 | 11-23 | 23-19 | 18-23 |
A-jeugd 1e klasse A1B
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juventa A1 | 15-9 | 19-12 | 18-13 | 24-8 | 17-8 | 19-7 | 33-5 | |
2 | De Meeuwen A2 | 10-12 | 21-14 | 21-17 | 14-8 | 14-8 | 16-15 | 28-5 | |
3 | KVZ A1 | 25-15 | 15-14 | 18-13 | 12-15 | 15-15 | 12-6 | 20-3 | |
4 | Elburg A1 | 21-18 | 13-13 | 8-18 | 27-12 | 22-12 | 29-19 | 22-8 | |
5 | Unitas / Perspectief A2 | 17-14 | 13-16 | 16-22 | 16-15 | 12-8 | 20-10 | 27-7 | |
6 | Devinco A1 | 13-22 | 10-15 | 9-9 | 12-17 | 11-9 | 23-9 | 21-8 | |
7 | Apeldoorn A1 | 15-23 | 12-20 | 11-9 | 15-15 | 12-17 | 13-13 | 22-10 | |
8 | NRC '22 A1 | 6-36 | 2-16 | 5-25 | 9-21 | 4-13 | 6-18 | 10-19 |
A-jeugd BK A-010
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | De Meeuwen A3 | 14-7 | 10-3 | 20-3 | 18-7 | 20-8 | |
2 | Regio '72 A2 | 5-21 | 14-11 | 17-5 | 10-10 | 9-7 | |
3 | Unitas / Perspectief A3 | 5-11 | 6-6 | 15-7 | 8-10 | 8-10 | |
4 | DOS Kampen / Unique Waterontharders A3 | 9-16 | 10-10 | 10-9 | 14-6 | 10-8 | |
5 | ASVD A2 | 9-14 | 9-18 | 12-13 | 13-10 | 8-6 | |
6 | Exakwa A4 | 4-15 | 7-10 | 5-15 | 18-8 | 13-7 |
A-jeugd BK A-017
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Telstar / Schoonderbeek A2 | 15-12 | 10-3 | 11-14 | 12-8 | 17-5 | 13-9 | |
2 | De Vinken A1 | 10-7 | 13-13 | 16-8 | 16-7 | 16-5 | 19-8 | |
3 | Nova A1 | 9-5 | 11-12 | 8-10 | 12-4 | 15-5 | 17-3 | |
4 | Unitas / Perspectief A4 | 7-12 | 9-8 | 6-12 | 7-9 | 13-11 | 23-7 | |
5 | Antilopen / Bloemendal Bouw A2 | 7-14 | 10-7 | 8-12 | 13-7 | 10-10 | 15-9 | |
6 | Sparta (N) / Djops A3 | 6-9 | 8-24 | 6-10 | 6-12 | 9-11 | 8-3 | |
7 | MIA A4 | 4-14 | 9-12 | 6-13 | 4-9 | 6-15 | 12-9 |
B-jeugd hoofdklasse BHKA
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVO / Transus B1 | 18-7 | 21-11 | 23-11 | 24-8 | 19-13 | 34-14 | |
2 | Unitas / Perspectief B1 | 23-24 | 21-18 | 14-13 | 18-7 | 21-11 | 17-9 | |
3 | LDODK / Rinsma Modeplein B1 | 15-24 | 13-20 | 20-10 | 19-17 | 20-19 | 20-18 | |
4 | SKF B1 | 10-18 | 13-17 | 20-11 | 19-5 | 18-18 | 16-11 | |
5 | DOS '46 / VDK Groep B1 | 9-26 | 8-14 | 15-12 | 11-18 | 14-16 | 16-14 | |
6 | Dindoa B1 | 17-14 | 18-20 | 18-23 | 14-11 | 17-19 | 22-16 | |
7 | Heerenveen B1 | 6-21 | 14-23 | 20-14 | 17-18 | 17-23 | 16-10 |
B-jeugd 2e klasse B2A
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas / Perspectief B2 | 11-7 | 9-7 | 15-4 | 15-12 | 12-8 | 11-10 | 17-4 | |
2 | ZKC '19 B1 | 11-8 | 7-5 | 5-5 | 8-6 | 13-14 | 11-7 | 18-7 | |
3 | Weststellingwerf B2 | 8-13 | 11-12 | 12-9 | 12-10 | 14-15 | 17-5 | 23-12 | |
4 | Elburg B1 | 4-16 | 2-7 | 10-5 | 10-7 | 10-12 | 12-7 | 26-6 | |
5 | ASVD B1 | 5-19 | 9-14 | 10-14 | 12-10 | 10-3 | 7-7 | 17-8 | |
6 | De Meeuwen B2 | 8-11 | 6-8 | 10-13 | 8-11 | 14-12 | 7-8 | 11-5 | |
7 | DOS Kampen / Unique Waterontharders B1 | 6-23 | 7-15 | 8-17 | 9-9 | 6-10 | 8-11 | 9-8 | |
8 | Harich B1 | 5-18 | 6-14 | 8-14 | 5-17 | 9-13 | 5-21 | 8-9 |
B-jeugd BK B-010
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dindoa B2 | 12-8 | 12-7 | 8-7 | 9-5 | 14-8 | 7-6 | |
2 | Unitas / Perspectief B3 | 5-12 | 6-9 | 8-7 | 5-2 | 10-6 | 11-10 | |
3 | Hellas '63 B1 | 11-11 | 8-15 | 8-12 | 12-9 | 16-4 | 12-3 | |
4 | Rood-Wit B2 | 11-13 | 10-14 | 10-15 | 9-5 | 13-5 | 13-3 | |
5 | Exakwa B3 | 4-8 | 4-8 | 7-7 | 6-8 | 4-1 | 9-4 | |
6 | Wit-Blauw / Green Organics B2 | 7-13 | 4-14 | 9-10 | 6-17 | 3-7 | 6-6 | |
7 | Sparta (Zw) B2 | 8-15 | 3-6 | 6-8 | - | 6-6 | 3-9 |
B-jeugd BK B-011
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elburg B2 | 7-4 | 7-5 | 10-3 | 5-0 | 7-6 | 10-4 | |
2 | De Meeuwen B4 | 8-9 | 6-8 | 6-4 | 9-6 | 16-1 | ||
3 | Unitas / Perspectief B4 | 6-8 | 3-8 | 8-2 | 8-6 | 8-9 | 10-6 | |
4 | Exakwa B4 | 6-11 | 2-14 | 3-9 | 6-4 | 6-3 | ||
5 | ASVD B2 | 7-11 | 7-11 | 10-4 | 3-4 | 8-4 | 13-6 | |
6 | Oranje Zwart B1 | 8-5 | 6-8 | 12-10 | 5-6 | 3-5 | 5-8 | |
7 | Emmeloord B1 | 6-9 | 5-13 | 5-10 | 8-12 | 5-10 | 2-8 |
C-jeugd hoofdklasse CHKA
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDODK / Rinsma Modeplein C1 | 16-10 | 16-6 | 7-10 | 14-7 | 16-7 | 15-7 | 18-5 | |
2 | Unitas / Perspectief C1 | 14-17 | 16-6 | 16-16 | 11-6 | 12-6 | 15-8 | 14-3 | |
3 | Dindoa C1 | 9-11 | 11-15 | 10-6 | 12-7 | 13-6 | 12-7 | 15-0 | |
4 | MIA C1 | 6-9 | 16-9 | 10-13 | 13-13 | 13-2 | 14-6 | 19-3 | |
5 | Sparta (Zw) C1 | 3-14 | 10-18 | - | 3-12 | 8-5 | 11-9 | 19-8 | |
6 | Heerenveen C1 | 4-18 | 7-13 | 5-15 | 7-10 | 8-8 | 9-8 | 7-1 | |
7 | Spirit C1 | 9-12 | 3-11 | 8-10 | 5-22 | 10-10 | 10-6 | 11-3 | |
8 | Apeldoorn C1 | 2-17 | 5-15 | 4-6 | 3-16 | 7-7 | 8-12 | 4-5 |
C-jeugd BK C-023
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIA C2 | 11-7 | 12-2 | 17-2 | 9-2 | 15-5 | 18-3 | |
2 | De Meeuwen C2 | 6-6 | 14-4 | 12-1 | 9-4 | 13-3 | 14-4 | |
3 | Sparta (N) / Djops C1 | 5-11 | 4-10 | 6-6 | 8-5 | 8-5 | 8-6 | |
4 | DVO / Transus C3 | 6-11 | 3-12 | 7-7 | 10-7 | 10-5 | 7-4 | |
5 | Unitas / Perspectief C2 | 3-7 | 5-15 | 6-9 | 9-8 | 9-5 | 7-3 | |
6 | RDZ C1 | 2-10 | 4-9 | 9-10 | 8-2 | 6-6 | 6-2 | |
7 | Dindoa C2 | 7-15 | 5-15 | 6-7 | 10-3 | 4-4 | 8-7 |
C-jeugd BK C-025
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas / Perspectief C3 | 7-8 | 12-0 | 8-6 | 7-7 | 11-8 | |
2 | ODIK / JansenvdGrift C4 | 5-10 | 9-6 | 10-2 | 8-2 | 7-0 | |
3 | Wolderwijd / DYZLE C2 | 3-9 | 9-7 | 7-6 | 12-1 | 9-4 | |
4 | MIA C4 | 3-11 | 5-6 | 13-5 | 6-2 | 3-12 | |
5 | Soesterkwartier C1 | 6-5 | 8-8 | 2-5 | 0-4 | 9-5 | |
6 | Nova C1 | 2-8 | 7-8 | 3-9 | 4-9 | 4-6 |
C-jeugd BK C-026
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Revival C1 | 7-4 | 13-5 | 5-3 | 10-5 | 9-1 | 8-2 | |
2 | DWS C1 | 8-8 | 8-4 | 6-3 | 7-6 | 6-1 | 14-2 | |
3 | Telstar / Schoonderbeek C3 | 7-6 | 6-5 | 5-5 | 11-4 | 2-3 | 3-1 | |
4 | Sparta (N) / Djops C3 | 5-5 | 3-12 | 6-7 | 8-2 | 3-1 | 5-3 | |
5 | Unitas / Perspectief C4 | 5-8 | 4-9 | 1-4 | 5-9 | 8-4 | 5-0 | |
6 | De Meeuwen C4 | 2-8 | 5-6 | 7-7 | 1-3 | 8-8 | 9-6 | |
7 | ODIK / JansenvdGrift C3 | 3-7 | 2-6 | 0-8 | 4-3 | 3-9 | 4-1 |
C-jeugd BK C-027
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spirit C3 | 4-1 | 4-1 | 7-1 | 3-2 | 13-0 | 12-0 | |
2 | ODIK / JansenvdGrift C5 | 3-8 | 8-3 | 6-2 | 5-2 | 12-1 | 11-0 | |
3 | Unitas / Perspectief C5 | 3-4 | 1-7 | 3-3 | 2-6 | 12-2 | 7-0 | |
4 | Dindoa C4 | 4-3 | 3-4 | 1-4 | 1-4 | 5-2 | 5-1 | |
5 | Antilopen / Bloemendal Bouw C1 | 1-3 | 0-3 | 5-6 | 1-2 | 10-3 | 15-1 | |
6 | Sparta (N) / Djops C4 | 0-15 | 0-3 | 1-3 | 2-6 | 2-3 | 11-1 | |
7 | DWS C2 | 0-16 | 0-10 | 2-5 | 1-6 | 1-10 | 4-2 |
D-jeugd hoofdklasse DHKA
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weststellingwerf D1 | 14-10 | 10-9 | 11-4 | 16-5 | 14-5 | 7-5 | 14-2 | |
2 | De Meeuwen D1 | 5-10 | 8-6 | 9-6 | 11-4 | 7-7 | 11-8 | 15-7 | |
3 | ODIK / JansenvdGrift D1 | 5-11 | 9-6 | 6-10 | 12-5 | 12-5 | 7-6 | 8-3 | |
4 | Unitas / Perspectief D1 | 6-6 | 5-16 | 5-2 | 6-6 | 9-9 | 10-9 | 15-9 | |
5 | Heerenveen D1 | 8-8 | 8-10 | 3-6 | 9-6 | 8-6 | 4-7 | 8-3 | |
6 | DOS '46 / VDK Groep D1 | 7-11 | 6-9 | 4-5 | 9-3 | 6-7 | 6-5 | 4-4 | |
7 | LDODK / Rinsma Modeplein D1 | 2-6 | 6-9 | 11-7 | 7-8 | 3-3 | 9-10 | 19-8 | |
8 | Dindoa D1 | 3-13 | 10-14 | 5-10 | 6-10 | 4-8 | 3-8 | 2-6 |
D-jeugd BK D-011
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas / Perspectief D2 | 6-4 | 4-3 | 7-4 | 5-3 | 11-3 | 17-4 | |
2 | Wit-Blauw / Green Organics D1 | 2-4 | 5-7 | 7-1 | 6-4 | 4-3 | 9-4 | |
3 | DOS Kampen / Unique Waterontharders D1 | 3-11 | 2-2 | 5-6 | 12-4 | 12-2 | 9-3 | |
4 | Sparta (Zw) D1 | 3-5 | 5-7 | 3-4 | 3-5 | 5-5 | - | |
5 | Elburg D1 | 4-14 | 5-7 | 5-5 | 2-8 | 10-5 | 3-5 | |
6 | Rood-Wit D1 | 3-13 | 1-8 | 3-8 | 6-9 | 4-6 | 5-3 | |
7 | Oranje Zwart D1 | 8-10 | 2-12 | 7-13 | 6-3 | 4-9 | 5-12 |
D-jeugd BK D-026
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dindoa D3 | 10-6 | 7-5 | 15-6 | 6-3 | 16-3 | 17-3 | |
2 | Spirit D2 | 5-8 | 4-10 | 8-9 | 8-8 | 5-4 | 22-4 | |
3 | Unitas / Perspectief D3 | 6-11 | 5-6 | 7-6 | 4-9 | 9-6 | 20-2 | |
4 | Antilopen / Bloemendal Bouw D2 | 9-10 | 9-13 | 7-2 | 8-8 | 7-4 | 18-6 | |
5 | MIA D2 | 9-11 | 7-18 | 5-6 | 14-12 | 4-4 | 21-7 | |
6 | ODIK / JansenvdGrift D2 | 8-5 | 4-7 | 0-9 | 6-7 | 5-5 | 12-3 | |
7 | De Meeuwen D3 | 0-10 | 3-9 | 2-11 | 3-10 | 5-10 | 6-8 |
D-jeugd BK D-012
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Exakwa D1 | 8-6 | 9-7 | 8-4 | 7-2 | 11-6 | 12-5 | |
2 | ASVD D3 | 4-6 | 7-4 | 8-2 | 11-4 | 16-7 | 5-1 | |
3 | Sparta (Zw) D2 | 2-8 | 5-6 | 5-3 | 3-5 | 7-7 | 4-3 | |
4 | Wit-Blauw / Green Organics D2 | 2-7 | 5-8 | 3-2 | 6-9 | 5-3 | 11-8 | |
5 | Regio '72 D2 | 7-11 | 4-7 | 7-10 | 4-10 | 14-2 | 13-3 | |
6 | Apeldoorn D1 | 8-13 | 6-7 | 3-5 | 9-7 | 14-6 | 8-3 | |
7 | Unitas / Perspectief D4 | 3-17 | 5-9 | 4-7 | 5-7 | 9-4 | 6-6 |
D-jeugd BK D-013
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Exakwa D3 | 9-6 | 4-3 | 8-4 | 12-0 | 13-3 | 12-3 | |
2 | ASVD D1 | 8-6 | 6-4 | 9-3 | 7-4 | 13-9 | 18-3 | |
3 | DOS Kampen / Unique Waterontharders D2 | 4-5 | 2-4 | 7-9 | 9-3 | 6-2 | 3-3 | |
4 | Unitas / Perspectief D5 | 2-17 | 5-11 | 5-6 | 9-1 | 12-2 | 6-4 | |
5 | Dindoa D2 | 1-5 | 4-9 | 4-9 | 6-4 | 5-6 | 7-3 | |
6 | Wolderwijd / DYZLE D1 | 4-10 | 2-16 | 5-5 | 7-6 | 1-6 | 1-9 | |
7 | Rood-Wit D2 | 3-8 | 2-13 | 5-9 | 3-8 | 3-3 | 5-5 |
D-jeugd BK D-027
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | De Meeuwen D4 | 7-6 | 15-2 | 14-4 | 13-2 | 14-0 | 17-7 | |
2 | Woudenberg D2 | 6-3 | 16-1 | 14-3 | 14-3 | 22-5 | 21-3 | |
3 | Telstar / Schoonderbeek D2 | 2-16 | 5-5 | 2-9 | 12-10 | 10-8 | 5-4 | |
4 | Revival D1 | 5-6 | 4-9 | 5-2 | 5-3 | 4-9 | 8-1 | |
5 | ODIK / JansenvdGrift D3 | 3-16 | 5-16 | 6-8 | 6-5 | 7-8 | 26-3 | |
6 | Unitas / Perspectief D6 | 5-19 | 2-23 | 4-5 | 6-15 | 6-13 | 20-3 | |
7 | MIA D3 | 2-12 | 4-24 | 6-8 | 9-9 | 2-13 | 8-4 |
E-jeugd BK E-018
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elburg E1 | 7-7 | 19-9 | 8-8 | 24-4 | 9-4 | 15-8 | |
2 | DOS Kampen / Unique Waterontharders E1 | 15-16 | 15-10 | 9-8 | 11-7 | 11-9 | 11-7 | |
3 | Unitas / Perspectief E1 | 10-14 | 12-9 | 10-10 | 5-3 | 10-7 | 12-7 | |
4 | De Meeuwen E1 | 10-12 | 6-8 | 7-6 | 14-4 | 20-4 | 9-5 | |
5 | Exakwa E3 | 4-10 | 7-7 | 13-10 | 7-6 | 3-4 | 15-1 | |
6 | Dindoa E1 | 12-12 | 4-13 | 6-16 | 6-4 | 4-11 | 15-7 | |
7 | Sparta (Zw) E1 | 6-18 | 8-12 | 6-14 | 5-6 | 9-7 | 12-6 |
E-jeugd BK E-020
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dindoa E2 | 7-7 | 10-8 | 11-10 | 21-5 | 12-4 | 12-3 | |
2 | Unitas / Perspectief E2 | 6-14 | 7-9 | 18-12 | 23-10 | 13-12 | 20-7 | |
3 | ASVD E2 | 5-7 | 4-5 | 12-11 | 6-5 | 8-6 | 16-5 | |
4 | De Meeuwen E2 | 2-8 | 6-12 | 7-8 | 14-7 | 4-10 | 7-7 | |
5 | Hellas '63 E1 | 10-10 | 5-6 | 11-7 | 7-13 | 4-5 | 12-5 | |
6 | Rood-Wit E2 | 5-12 | 6-6 | 5-7 | 7-11 | 2-5 | 5-5 | |
7 | Exakwa E1 | 2-16 | 5-7 | 5-19 | 1-11 | 6-11 | 3-9 |
E-jeugd BK E-044
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dindoa E3 | 4-10 | 17-3 | 12-2 | 12-2 | 19-3 | 16-0 | |
2 | ODIK / JansenvdGrift E5 | 6-7 | 11-2 | 21-5 | 5-6 | 3-4 | 16-2 | |
3 | De Meeuwen E3 | 9-9 | 4-7 | 14-3 | 16-7 | 8-4 | 8-6 | |
4 | Spirit E4 | 2-17 | 3-6 | 2-7 | 9-2 | 7-6 | 9-7 | |
5 | Antilopen / Bloemendal Bouw E4 | 3-10 | 0-7 | 7-8 | 2-15 | 8-3 | 4-2 | |
6 | Elburg E2 | 3-14 | 3-15 | 3-14 | 4-5 | 2-7 | 11-11 | |
7 | Unitas / Perspectief E4 | 3-24 | 6-18 | 11-16 | 0-5 | 9-5 | 2-10 |
E-jeugd BK E-022
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ASVD E4 | 9-0 | 8-10 | 9-6 | 26-6 | 20-0 | 18-2 | |
2 | Dindoa E5 | 8-6 | 12-2 | 1-2 | 18-3 | 27-3 | 22-4 | |
3 | Unitas / Perspectief E3 | 7-12 | 3-4 | 16-2 | 17-3 | 21-2 | 24-3 | |
4 | Elburg E3 | 2-18 | 4-7 | 3-5 | 6-6 | 21-2 | 5-3 | |
5 | Wit-Blauw / Green Organics E2 | 5-13 | 5-18 | 7-13 | 3-6 | 11-4 | 11-4 | |
6 | Sparta (Zw) E6 | 1-13 | 0-10 | 0-17 | 0-6 | 2-2 | 4-2 | |
7 | Exakwa E5 | 1-12 | 1-17 | 2-11 | 8-14 | 2-5 | 5-0 |
E-jeugd BK E-023
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elburg E4 | ||||||||
2 | Exakwa E6 | ||||||||
3 | Exakwa E7 | ||||||||
4 | Oranje Zwart E2 | ||||||||
5 | Rood-Wit E4 | ||||||||
6 | Sparta (Zw) E4 | ||||||||
7 | Unitas / Perspectief E4 | ||||||||
8 | Wit-Blauw / Green Organics E3 |
E-jeugd BK E-045
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas / Perspectief E5 | 24-3 | 18-5 | 14-0 | 21-7 | 15-4 | 23-3 | |
2 | Spirit E5 | 6-28 | 10-6 | 7-1 | 1-5 | 10-6 | 8-1 | |
3 | Revival E2 | 7-10 | 19-12 | 6-3 | 19-8 | 10-8 | 4-6 | |
4 | Telstar / Schoonderbeek E2 | 2-18 | 4-5 | 2-3 | 8-7 | 7-3 | 14-2 | |
5 | De Meeuwen E5 | 4-20 | 9-10 | 7-7 | 9-12 | 10-4 | 18-0 | |
6 | Dindoa E8 | 4-18 | 7-5 | 8-9 | 3-8 | 4-8 | 10-1 | |
7 | DWS E2 | 1-19 | 2-15 | 1-18 | 2-2 | 1-4 | 0-3 |
E-jeugd BK E-046
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Revival E1 | 5-3 | 6-3 | 12-7 | 16-1 | 16-1 | 23-0 | |
2 | ODIK / JansenvdGrift E6 | 6-4 | 4-5 | 5-2 | 8-2 | 7-6 | 12-0 | |
3 | De Meeuwen E8 | 1-12 | 3-3 | 4-3 | 24-0 | 9-3 | 7-0 | |
4 | Woudenberg E7 | 4-6 | 4-6 | 2-3 | 6-7 | 11-6 | 19-0 | |
5 | Unitas / Perspectief E6 | 11-8 | 0-9 | 3-13 | 4-11 | 7-6 | 2-4 | |
6 | Sparta (N) / Djops E4 | 7-14 | 3-6 | 11-11 | 1-12 | 3-3 | 8-0 | |
7 | DWS E1 | 3-8 | 0-10 | 1-4 | 2-7 | 4-8 | 0-6 |
F-jeugd BK F-009
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ASVD F2 | 10-6 | 11-11 | 6-7 | 10-5 | 11-8 | 14-11 | |
2 | Unitas / Perspectief F1 | 15-9 | 11-12 | 10-9 | 11-10 | 16-13 | 17-9 | |
3 | Dindoa F2 | 7-8 | 14-12 | 11-14 | 9-5 | 10-5 | ||
4 | ASVD F1 | 6-9 | 6-7 | 9-15 | 9-6 | 30-7 | 10-7 | |
5 | Sparta (Zw) F1 | 3-11 | 7-3 | 8-6 | 8-4 | 9-11 | 8-7 | |
6 | Hellas '63 F1 | 9-17 | 4-6 | 11-19 | 13-18 | 7-17 | 10-14 | |
7 | Rood-Wit F1 | 7-13 | 4-9 | 5-20 | 5-7 | 6-9 | 9-11 |
F-jeugd BK F-019
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Telstar / Schoonderbeek F1 | 15-12 | 15-2 | 16-9 | 11-6 | 11-9 | 14-6 | |
2 | MIA F1 | 6-15 | 16-12 | 11-11 | 10-6 | 14-10 | 14-10 | |
3 | Dindoa F1 | 7-7 | 8-5 | 12-13 | 9-8 | 14-11 | 5-7 | |
4 | SKF F1 | 7-18 | 10-7 | 13-17 | 5-8 | 11-12 | 14-9 | |
5 | Wageningen F1 | 10-11 | 8-10 | 8-8 | 7-10 | 14-12 | 9-0 | |
6 | Unitas / Perspectief F2 | 8-11 | 12-13 | 5-6 | 8-9 | 10-9 | 11-7 | |
7 | De Meeuwen F1 | 5-16 | 5-14 | 7-14 | 4-5 | 7-15 | 5-10 |
F-jeugd BK F-010
nr | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ASVD F4 | 15-12 | 3-5 | 11-9 | 9-0 | 11-5 | 10-4 | |
2 | Elburg F1 | 10-13 | 11-6 | 16-7 | 23-7 | 18-3 | 21-5 | |
3 | DOS Kampen / Unique Waterontharders F1 | 10-3 | 6-10 | 9-15 | 18-3 | 14-3 | 16-2 | |
4 | ASVD F3 | 5-8 | 6-17 | 6-5 | 6-1 | 9-0 | 13-3 | |
5 | Dindoa F3 | 4-8 | 1-7 | 5-12 | 7-11 | 9-2 | 5-6 | |
6 | De Meeuwen F2 | 5-12 | 2-10 | 10-18 | 5-12 | 9-10 | 10-5 | |
7 | Unitas / Perspectief F3 | 4-6 | 17-17 | 6-8 | 6-14 | 5-12 | 5-9 |