Standen

                   
 
Hoofdklasse HKA
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Avanti / Post Makelaardij 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DeetosSnel 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DSC 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mid-Fryslân / Jansma Burdaard 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sparta (Zw) 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tempo 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Unitas / Perspectief 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wageningen 1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Reserve hoofdklasse RHKA
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Avanti / Post Makelaardij 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blauw-Wit (A) 3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DeetosSnel 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSC 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 LDODK / Rinsma Modeplein 3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tempo 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Unitas / Perspectief 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wageningen 2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Reserve 1e klasse R1B
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 AVO 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 De Wâlden 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drachten / Van der Wiel 3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heerenveen 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NKC '51 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 De Parabool 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Unitas / Perspectief 3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wêz Handich / DOW 2 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Reserve 3e klasse R3J
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Dindoa 5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOS (W) 3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HKC (U) 4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Meeuwen 4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MIA 3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tweemaal Zes 3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Unitas / Perspectief 4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Woudenberg 3 0 0 0 0 0 0 0 0
 
A-jeugd overgangsklasse AOKA
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 AVO A2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DVO / Accountor A2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Meeuwen A1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nic. / Hoogkerk A1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NKC '51 A1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SKF A1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Spirit A1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Unitas / Perspectief A1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
A-jeugd 2e klasse A2D
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Dindoa A2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOS Kampen / Veltman A2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Elburg A1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Meeuwen A2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood-Wit A1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Unitas / Perspectief A2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Wit-Blauw / Green Organics A1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
B-jeugd hoofdklasse BHKA
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 AVO B1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CSL B1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOS '46 B1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOS Kampen / Veltman B1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Drachten / Van der Wiel B1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Heerenveen B1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 LDODK / Rinsma Modeplein B1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Unitas / Perspectief B1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
C-jeugd hoofdklasse CHKA
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 ASVD C1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dindoa C1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVO / Accountor C1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heerenveen C1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 LDODK / Rinsma Modeplein C1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 De Meeuwen C1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Mid-Fryslân / Jansma Burdaard C1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Unitas / Perspectief C1 0 0 0 0 0 0 0 0
 
D-jeugd hoofdklasse DHKA
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Dindoa D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heerenveen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 LDODK / Rinsma Modeplein D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Meeuwen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SCO / Motip Dupli D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Unitas / Perspectief D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Woudenberg D1 0 0 0 0 0 0 0 0