Standen

                   
 
Overgangsklasse OKA
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 SKF 1 14 12 0 2 24 280 225 55
2 DOS (W) 1 14 7 5 2 19 242 223 19
3 Unitas / Perspectief 1 14 8 2 4 18 257 222 35
4 Nic. 1 14 8 0 6 16 293 276 17
5 OWK 1 14 6 1 7 13 231 241 -10
6 Antilopen / Lancyr Deelen 1 14 4 1 9 9 234 266 -32
7 KIOS (R) 1 14 3 1 10 7 246 280 -34
8 HKV / Ons Eibernest 1 14 3 0 11 6 216 266 -50
 
Reserve ereklasse REKB
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 PKC / SWKGroep 2 10 9 0 1 18 207 151 56
2 KZ / Thermo4U 2 10 8 0 2 16 193 160 33
3 DVO / Accountor 2 10 5 2 3 12 168 165 3
4 DeetosSnel 2 10 3 1 6 7 159 166 -7
5 Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2 10 2 1 7 4 155 184 -29
6 Unitas / Perspectief 2 10 1 0 9 2 159 215 -56
 
Reserve overgangsklasse ROKA
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 DSC 3 14 13 0 1 26 284 193 91
2 Oost-Arnhem 2 14 8 2 4 18 229 231 -2
3 Mid-Fryslân / Jansma Burdaard 2 14 7 3 4 17 224 221 3
4 Wageningen 2 14 8 1 5 17 226 210 16
5 Blauw-Wit (A) 4 14 7 2 5 14 255 218 37
6 Unitas / Perspectief 3 14 2 4 8 8 217 237 -20
7 KZ / Thermo4U 3 14 2 4 8 8 223 266 -43
8 HKV / Ons Eibernest 2 14 1 0 13 2 189 271 -82
 
Reserve 3e klasse R3K
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Dindoa 5 14 13 0 1 26 265 151 114
2 DOS Kampen / Veltman 3 14 13 0 1 26 236 171 65
3 ASVD 3 14 7 0 7 14 203 193 10
4 Udiros 2 14 6 0 8 12 218 199 19
5 Unitas / Perspectief 4 14 6 0 8 12 204 200 4
6 De Hoeve / Due Amici Fitness 3 14 5 0 9 10 185 200 -15
7 SCO 4 14 4 0 10 8 184 251 -67
8 Oranje Zwart 3 14 2 0 12 2 136 266 -130
 
Senioren BK vj S-062
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Wolderwijd 1 6 6 0 0 12 79 61 18
2 Unitas / Perspectief 5 6 4 0 2 8 77 71 6
3 MIA 7 6 2 0 4 4 67 65 2
4 Spirit 4 6 0 0 6 0 64 90 -26
 
Midweek veld vj M-031
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 DWS MW1 6 4 0 2 8 77 68 9
2 MIA MW1 6 3 0 3 6 75 81 -6
3 Unitas / Perspectief MW1 6 2 1 3 5 74 72 2
4 Spirit MW1 6 2 1 3 5 63 68 -5
 
A-jeugd hoofdklasse AHKA
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 DVO / Accountor A1 14 10 2 2 22 269 213 56
2 DOS '46 A1 14 10 1 3 21 287 217 70
3 TOP / SolarCompleet A1 14 9 2 3 20 253 209 44
4 KZ / Thermo4U A1 14 8 0 6 16 258 219 39
5 Dalto / Klaverblad Verzekeringen A1 14 7 1 6 15 241 235 6
6 AVO A1 14 5 0 9 10 210 258 -48
7 GG / IJskoud de Beste A1 14 4 0 10 8 198 252 -54
8 Unitas / Perspectief A1 14 0 0 14 0 173 286 -113
 
A-jeugd 2e klasse A2D
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Rood-Wit A1 14 13 0 1 26 276 169 107
2 De Meeuwen A2 14 11 1 2 23 230 161 69
3 Unitas / Perspectief A2 14 8 0 6 16 219 185 34
4 Juventa A1 14 6 1 7 13 173 180 -7
5 Dindoa A2 14 5 1 8 11 145 178 -33
6 Elburg A1 14 5 0 9 10 157 181 -24
7 KIOS (R) A1 14 5 0 9 10 218 273 -55
8 Oranje Zwart A1 14 1 1 12 3 148 239 -91
 
A-jeugd BK vj A-046
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Sparta (Zw) A2 6 6 0 0 12 74 38 36
2 Dindoa A3 6 3 1 2 7 62 70 -8
3 Elburg A2 6 2 0 4 4 63 63 0
4 Unitas / Perspectief A3 6 0 1 5 1 44 72 -28
 
B-jeugd hoofdklasse BHKA
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 DOS '46 B1 14 14 0 0 28 366 133 233
2 LDODK / Rinsma Modeplein B1 14 9 0 5 18 185 200 -15
3 De Meeuwen B1 14 8 1 5 17 252 199 53
4 AVO B1 14 7 2 5 16 213 187 26
5 Unitas / Perspectief B1 14 8 0 6 16 213 209 4
6 DOS Kampen / Veltman B1 14 4 2 8 8 217 232 -15
7 Antilopen / Lancyr Deelen B1 14 3 1 10 7 128 223 -95
8 ASVD B1 14 0 0 14 0 119 310 -191
 
B-jeugd BK vj B-018
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Wit-Blauw / Green Organics B1 6 4 1 1 9 60 49 11
2 Hellas '63 B2 6 3 1 2 7 52 49 3
3 DOS Kampen / Veltman B3 6 2 1 3 5 47 52 -5
4 Unitas / Perspectief B2 6 1 1 4 3 50 59 -9
 
B-jeugd BK vj B-068
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Elburg B2 6 6 0 0 12 72 28 44
2 Unitas / Perspectief B3 6 3 0 3 6 36 38 -2
3 Sparta (Zw) B3 6 2 0 4 4 28 52 -24
4 DOS Kampen / Veltman B4 6 1 0 5 2 28 46 -18
 
C-jeugd 1e klasse C1B
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Exakwa C1 6 6 0 0 12 78 39 39
2 Dindoa C1 6 4 0 2 8 72 51 21
3 Unitas / Perspectief C1 6 2 0 4 4 58 60 -2
4 Victum C1 6 0 0 6 0 32 90 -58
 
C-jeugd BK vj C-025
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Dindoa C2 6 6 0 0 12 48 16 32
2 De Meeuwen C3 6 3 0 3 6 44 50 -6
3 Unitas / Perspectief C2 6 2 0 4 4 35 44 -9
4 MIA C2 6 1 0 5 2 27 44 -17
 
C-jeugd BK vj C-051
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Unitas / Perspectief C3 6 4 1 1 9 35 18 17
2 De Meeuwen C5 6 4 0 2 8 32 31 1
3 Exakwa C4 6 3 1 2 7 31 24 7
4 Spirit C3 6 0 0 6 0 21 46 -25
 
C-jeugd BK vj C-078
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Sparta (Zw) C2 6 4 1 1 9 41 25 16
2 Oranje Zwart C2 6 4 0 2 8 39 36 3
3 Unitas / Perspectief C4 6 2 0 4 4 27 27 0
4 Hellas '63 C2 6 1 1 4 3 17 36 -19
 
D-jeugd gewenningsklasse DHK-GA
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Heerenveen D1 6 5 0 1 10 77 25 52
2 Telstar / dé Register Makelaar D1 6 5 0 1 10 60 35 25
3 Unitas / Perspectief D1 6 1 1 4 3 30 78 -48
4 ASVD D1 6 0 1 5 1 33 62 -29
 
D-jeugd BK vj D-028
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 De Meeuwen D3 6 4 0 2 8 41 39 2
2 Spirit D2 6 3 1 2 7 46 39 7
3 Dindoa D2 6 2 1 3 5 47 49 -2
4 Unitas / Perspectief D2 6 1 2 3 4 36 43 -7
 
D-jeugd BK vj D-043
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Elburg D1 6 4 1 1 9 39 26 13
2 Rood-Wit D2 6 4 1 1 9 54 42 12
3 De Meeuwen D4 6 1 2 3 4 36 45 -9
4 Unitas / Perspectief D3 6 0 2 4 2 29 45 -16
 
D-jeugd BK vj D-097
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Hellas '63 D1 6 5 0 1 10 51 25 26
2 Unitas / Perspectief D4 6 4 0 2 8 49 29 20
3 Exakwa D4 6 2 0 4 4 26 58 -32
4 Sparta (Zw) D2 6 1 0 5 2 23 37 -14
 
D-jeugd BK vj D-131
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Unitas / Perspectief D5 6 6 0 0 12 62 21 41
2 Revival D2 6 4 0 2 8 28 33 -5
3 Sparta (N) D2 6 2 0 4 4 33 36 -3
4 MIA D4 6 0 0 6 0 21 54 -33
 
D-jeugd BK vj D-018
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Rood-Wit D1 6 5 1 0 11 58 35 23
2 Exakwa D3 6 2 1 3 5 28 30 -2
3 Sparta (Zw) D1 6 2 1 3 5 35 39 -4
4 Unitas / Perspectief D6 6 1 1 4 3 32 49 -17
 
E-jeugd BK vj E-015
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 De Meeuwen E1 6 5 0 1 10 81 58 23
2 Dindoa E1 6 4 1 1 9 64 57 7
3 Unitas / Perspectief E1 6 2 0 4 4 51 65 -14
4 MIA E2 6 0 1 5 1 62 78 -16
 
E-jeugd BK vj E-090
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Unitas / Perspectief E2 6 5 0 1 10 72 49 23
2 Spirit E2 6 4 0 2 8 52 38 14
3 De Meeuwen E3 6 3 0 3 6 59 60 -1
4 ODIK E4 6 0 0 6 0 51 87 -36
 
E-jeugd BK vj E-049
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Telstar / dé Register Makelaar E2 6 5 0 1 10 72 46 26
2 De Meeuwen E2 6 4 0 2 8 54 42 12
3 MIA E7 6 2 0 4 4 61 69 -8
4 Unitas / Perspectief E3 6 1 0 5 2 42 72 -30
 
E-jeugd BK vj E-109
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Sparta (N) E4 6 4 0 2 8 46 38 8
2 Unitas / Perspectief E4 6 4 0 2 8 57 57 0
3 De Meeuwen E4 6 3 1 2 7 77 56 21
4 Spirit E4 6 0 1 5 1 34 63 -29
 
E-jeugd BK vj E-174
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Spirit E6 6 5 0 1 10 82 40 42
2 Dindoa E4 6 4 0 2 8 77 38 39
3 De Eemvogels E1 6 2 0 4 4 43 68 -25
4 Unitas / Perspectief E5 6 1 0 5 2 39 95 -56
 
E-jeugd BK vj E-184
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Exakwa E5 6 5 0 1 10 49 20 29
2 Oranje Zwart E4 6 4 1 1 9 62 30 32
3 Unitas / Perspectief E6 6 2 1 3 5 45 43 2
4 Elburg E4 6 0 0 6 0 6 69 -63
 
E-jeugd BK vj E-218
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 ODIK E6 6 6 0 0 12 78 5 73
2 DWS E1 6 3 1 2 7 10 30 -20
3 Dindoa E6 6 1 1 4 3 16 30 -14
4 Unitas / Perspectief E7 6 1 0 5 2 10 49 -39
 
F-jeugd BK vj F-041
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Unitas / Perspectief F1 6 5 0 1 10 106 66 40
2 Elburg F1 6 4 0 2 8 119 64 55
3 De Meeuwen F2 6 3 0 3 6 70 84 -14
4 Hellas '63 F1 6 0 0 6 0 41 122 -81
 
F-jeugd BK vj F-106
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Wit-Blauw / Green Organics F2 6 5 0 1 10 83 45 38
2 Unitas / Perspectief F2 6 5 0 1 10 75 37 38
3 Exakwa F2 6 2 0 4 4 47 47 0
4 Sparta (Zw) F3 6 0 0 6 0 23 99 -76
 
F-jeugd BK vj F-105
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Wit-Blauw / Green Organics F1 6 4 1 1 9 80 55 25
2 Wolderwijd F1 6 4 1 1 9 61 40 21
3 Exakwa F1 6 3 0 3 6 80 40 40
4 Unitas / Perspectief F3 6 0 0 6 0 27 113 -86