Standen

                   
 
Overgangsklasse OKC
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Nieuwerkerk 1 8 8 0 0 16 152 103 49
2 Unitas / Perspectief 1 8 5 1 2 11 148 124 24
3 KVS / Maritiem 1 8 4 2 2 10 147 125 22
4 OVVO / De Kroon 1 8 5 0 3 10 130 136 -6
5 GKV / Enomics 1 8 3 0 5 6 136 136 0
6 BEP 1 8 2 1 5 5 114 146 -32
7 Vriendenschaar (H) 1 8 2 0 6 4 122 137 -15
8 Velocitas 1 8 1 0 7 2 122 164 -42
 
Reserve hoofdklasse RHKA
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 DSC 3 8 6 0 2 12 144 128 16
2 KVS / Maritiem 2 8 5 1 2 11 121 113 8
3 AW / DTV 2 8 5 1 2 9 138 125 13
4 BEP 2 8 4 1 3 9 139 125 14
5 Nieuwerkerk 2 8 3 2 3 8 117 108 9
6 Unitas / Perspectief 2 8 3 1 4 7 134 151 -17
7 GKV / Enomics 2 8 3 0 5 6 125 127 -2
8 OVVO / De Kroon 2 8 0 0 8 0 108 149 -41
 
Reserve overgangsklasse ROKA
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Blauw-Wit (A) 4 8 6 1 1 13 152 122 30
2 DOS '46 3 8 6 0 2 12 165 137 28
3 LDODK / Rinsma Modeplein 3 8 6 0 2 12 166 116 50
4 Sparta (Zw) 2 8 4 0 4 8 146 136 10
5 Drachten / Van der Wiel 2 8 4 0 4 8 121 122 -1
6 Nic. 2 8 3 0 5 6 118 167 -49
7 De Meeuwen 2 8 2 1 5 3 123 139 -16
8 Unitas / Perspectief 3 8 0 0 8 0 119 171 -52
 
Reserve 3e klasse R3G
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 De Meeuwen 4 8 7 1 0 13 166 92 74
2 Unitas / Perspectief 4 8 6 1 1 13 134 111 23
3 EKCA / CIBOD 2 8 5 0 3 10 114 109 5
4 MIA 5 8 4 1 3 9 105 94 11
5 Oranje Zwart 2 8 3 1 4 7 106 109 -3
6 TOP (V) 2 8 3 1 4 7 132 134 -2
7 Achilles (A) 2 8 0 1 7 1 69 133 -64
8 Elko 2 8 0 2 6 0 94 138 -44
 
A-jeugd overgangsklasse AOKA
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Invicta / Frigro / Harkema A1 8 8 0 0 16 197 101 96
2 Wageningen A1 8 6 0 2 12 176 116 60
3 De Meeuwen A1 8 6 0 2 12 140 100 40
4 Unitas / Perspectief A1 8 4 1 3 9 121 131 -10
5 Hoogkerk / Nic. A1 8 2 1 5 5 114 167 -53
6 OVVO / De Kroon A1 8 2 0 6 4 100 126 -26
7 DOS '46 A2 8 2 0 6 4 121 187 -66
8 Oost-Arnhem A1 8 1 0 7 2 101 142 -41
 
A-jeugd 2e klasse A2E
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Dindoa A2 8 7 1 0 15 119 63 56
2 Telstar / dé Register Makelaar A1 8 6 0 2 12 127 81 46
3 ODIK A1 8 4 1 3 9 87 86 1
4 Fortissimo A2 8 4 1 3 9 97 76 21
5 Koveni A1 8 2 2 4 6 77 98 -21
6 Synergo A1 8 3 1 4 5 90 100 -10
7 Unitas / Perspectief A2 8 1 2 5 4 89 112 -23
8 Antilopen / Lancyr Deelen A2 8 1 0 7 2 63 133 -70
 
B-jeugd hoofdklasse BHKA
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Drachten / Van der Wiel B1 8 8 0 0 16 152 75 77
2 LDODK / Rinsma Modeplein B1 8 6 0 2 12 128 103 25
3 Spirit B1 8 5 1 2 11 120 103 17
4 DOS '46 B1 8 5 1 2 11 110 108 2
5 AVO B1 8 4 0 4 8 111 104 7
6 DOS Kampen / Veltman B1 8 2 0 6 4 90 121 -31
7 Unitas / Perspectief B1 8 1 0 7 2 92 127 -35
8 De Meeuwen B1 8 0 0 8 0 72 134 -62
 
C-jeugd 1e klasse C1B
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Unitas / Perspectief C1 6 6 0 0 12 86 34 52
2 DOS Kampen / Veltman C1 6 3 0 3 6 43 38 5
3 Spirit C1 6 2 0 4 4 36 61 -25
4 Exakwa C1 6 1 0 5 2 30 62 -32
 
D-jeugd hoofdklasse DHKC
               
# Team G W GL V P + - +/-
1 Unitas / Perspectief D1 6 5 1 0 11 69 36 33
2 OVVO / De Kroon D1 6 5 1 0 11 66 38 28
3 Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1 6 3 1 2 7 46 38 8
4 De Meeuwen D1 6 2 1 3 5 54 57 -3
5 DVO / Accountor D1 6 2 0 4 4 42 50 -8
6 Dindoa D1 6 2 0 4 4 44 58 -14
7 Telstar / dé Register Makelaar D1 6 0 0 6 0 18 62 -44