Autorijders
Hieronder vindt u het autorijdersschema van alle Unitas teams. Klik op de wedstrijd voor meer details
30 maart |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Locatie | Autorijders |
Dindoa A3 | Unitas / Perspectief A3 | 12:30 | 11:15 |
De Zanderij (Dindoa), Ermelo |
Tirza Fidder Luna Schilderman Annika van der Velde Bregt van der Heijden |
Dindoa B3 | Unitas / Perspectief B3 | 09:30 | 08:30 |
De Zanderij (Dindoa), Ermelo |
|
SKF C1 | Unitas / Perspectief C1 | 11:30 | 10:15 |
Sportpark De Groene Velden, Veenendaal |
Meike van der Heijden Nova Schilderman Sterre van Vliet Timo van der Beek |
Dindoa C3 | Unitas / Perspectief C4 | 09:30 |
De Zanderij (Dindoa), Ermelo |
||
Dindoa C4 | Unitas / Perspectief C5 | 10:30 |
De Zanderij (Dindoa), Ermelo |
||
Sparta (N) D3 | Unitas / Perspectief D5 | 22:55 |
Sportpark Luxool, Nijkerk gld |
||
Wolderwijd F1 | Unitas / Perspectief F3 | 10:00 |
Veld Wolderwijd, Zeewolde |
||
06 april |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Locatie | Autorijders |
SKF A4 | Unitas / Perspectief A3 | 13:30 | 11:50 |
Sportpark De Groene Velden, Veenendaal |
Elisa van der Ploeg Emma Sophie Slingerland Fiona Enklaar Hannah Teekens |
Weststellingwerf B1 | Unitas / Perspectief B2 | 12:30 |
Sportpark Molenwiek, Wolvega |
||
Spirit B2 | Unitas / Perspectief B3 | 11:00 | 09:45 |
Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen |
|
Wit-Blauw / Green Organics C2 | Unitas / Perspectief C3 | 11:00 | 10:00 |
Sportpark Hagenbroek, Kampen |
Max Lekkerkerker Noortje Griep Puc van de Greijn Tatum Goosensen |
MIA C3 | Unitas / Perspectief C5 | 10:00 | 09:00 |
Veld MIA, Amersfoort |
Suzan van de Pol Carmijn Werensteijn Dendjena Kriekjes Franca Assen |
DVO / Transus D1 | Unitas / Perspectief D1 | 11:00 | 09:35 |
Sportpark De Eikelhof, Bennekom |
Aron Wemes Dion Zielhuis Lieve van der Bij |
ASVD D2 | Unitas / Perspectief D4 | 12:00 | 11:00 |
Veld ASVD, Dronten |
Sara van der Ven Sofie Klopman Aline Dijksterhuis |
Spirit E1 | Unitas / Perspectief E1 | 10:00 | 09:00 |
Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen |
Fayenne van den Berg Julia Pronk Nisa Maanach |
Wolderwijd / DYZLE E2 | Unitas / Perspectief E3 | 10:00 | 09:10 |
Veld Wolderwijd, Zeewolde |
Djoeke Schiewe Dieke Luijer |
Woudenberg E7 | Unitas / Perspectief E4 | 10:00 | 09:00 |
Sportpark De Grift, Woudenberg |
Eleonora Bruijn Luuk Sturkenboom |
ODIK / JansenvdGrift F1 | Unitas / Perspectief F2 | 10:00 | 09:00 |
Sportpark Oosterbos, Barneveld |
Thijs Benjamins Yara Gulje |
RDZ F2 | Unitas / Perspectief F5 | 10:00 | 08:55 |
Bisonpark, Zeist |
Maxim Raap Romee Hop |
20 april |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Locatie | Autorijders |
Nieuwerkerk A1 | Unitas / Perspectief A1 | 11:00 |
De Kleine Vink Veld, Nieuwerkerk ad ijssel |
||
De Meeuwen A2 | Unitas / Perspectief A2 | 11:00 | 09:30 |
Sportpark Putter Eng, Putten |
|
LDODK / Rinsma Modeplein B1 | Unitas / Perspectief B1 | 11:30 | 09:20 |
Sportpark Kortezwaag, Gorredijk |
|
De Meeuwen B3 | Unitas / Perspectief B4 | 12:30 | 11:15 |
Sportpark Putter Eng, Putten |
|
De Meeuwen C1 | Unitas / Perspectief C1 | 11:10 | 10:00 |
Sportpark Putter Eng, Putten |
Elin Wever Jana Oskam Jorik Blom Maik Wijnholds |
EKVA C1 | Unitas / Perspectief C2 | 11:15 | 10:00 |
Fanny Blankers Koenpark, Almere |
Nienke Streefkerk Marit Wemes Sem Rijlaarsdam Simon Berg |
Antilopen / Bloemendal Bouw C1 | Unitas / Perspectief C4 | 11:15 | 10:15 |
Burgermeester Buiningpark, Leusden |
Suzanne Van Den Berg Caithlynn Knoop Yasmine Sijm Fimke Kooistra |
ODIK / JansenvdGrift D1 | Unitas / Perspectief D2 | 10:00 | 08:45 |
Sportpark Oosterbos, Barneveld |
Jelle Luijer Josephine Bakkenes Mila de Graaf Sem van de Glind |
De Meeuwen D4 | Unitas / Perspectief D3 | 10:00 | 08:50 |
Sportpark Putter Eng, Putten |
Sari van der Meer Vera den Hartigh Aaron van Guilik |
Dindoa D2 | Unitas / Perspectief D5 | 09:30 | 08:30 |
De Zanderij (Dindoa), Ermelo |
Ben de Jong Djani Flederus Fabienne Fasen |
ODIK / JansenvdGrift D3 | Unitas / Perspectief D6 | 10:00 | 09:05 |
Sportpark Oosterbos, Barneveld |
Amber van Putten Ebba Sonneveld Ella Jansen |
Spirit E2 | Unitas / Perspectief E2 | 10:30 | 09:30 |
Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen |
Yara Duits Sophie van den Hoorn |
Elburg E3 | Unitas / Perspectief E5 | 11:00 | 10:05 |
Burg. Bode Sportpark, Elburg |
Sander van de Pol Amber de Haan |
Elburg E4 | Unitas / Perspectief E6 | 12:00 | 11:05 |
Burg. Bode Sportpark, Elburg |
Amber Klaassen Laure Glind, van de Norah van der Zanden |
ASVD F4 | Unitas / Perspectief F1 | 11:00 | 10:00 |
Veld ASVD, Dronten |
Elin Duits Inez van der Heijden |
Rood-Wit F1 | Unitas / Perspectief F3 | 09:00 | 08:05 |
Sportpark Erica Terpstra, Wezep |
Fien van der Beek Yenthe van der Wal |
De Meeuwen F3 | Unitas / Perspectief F4 | 09:00 | 08:10 |
Sportpark Putter Eng, Putten |
Iwan Rahmani Jaidy de Groot |
11 mei |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Locatie | Autorijders |
HKC (U) A1 | Unitas / Perspectief A3 | 10:15 | 08:30 |
Sportpark Hoograven-Zuid, Utrecht |
Iris Goedvree Iris Sanders Jana van den Bor Jasmijn Jongstra |
Wit-Blauw / Green Organics B1 | Unitas / Perspectief B2 | 11:00 |
Sportpark Hagenbroek, Kampen |
||
Sparta (N) / Djops B3 | Unitas / Perspectief B4 | 11:15 | 10:10 |
Sportpark Luxool, Nijkerk gld |
|
LDODK / Rinsma Modeplein C1 | Unitas / Perspectief C1 | 11:00 | 09:15 |
Sportpark Kortezwaag, Gorredijk |
Mats Luijendijk Matthias Bakkenes Meike van der Heijden Sterre van Vliet |
Rood-Wit C2 | Unitas / Perspectief C3 | 10:00 | 09:00 |
Sportpark Erica Terpstra, Wezep |
Rylee Schotpoort Victoria Bruijn Amber Kamphorst Cecile Brands |
Dindoa C4 | Unitas / Perspectief C5 | 09:30 | 08:45 |
De Zanderij (Dindoa), Ermelo |
Juliette Koornwinder Lisanne Schuit Milana Fernandes Sara van Zuthem |
Antilopen / Bloemendal Bouw D1 | Unitas / Perspectief D2 | 11:10 | 10:00 |
Burgermeester Buiningpark, Leusden |
Timme de Poel Timo de Lange Bente Wetzels Joas van de Glind |
Exakwa D3 | Unitas / Perspectief D4 | 12:15 | 11:15 |
Sportpark Langezand, Lelystad |
Evi van den Berg Liv van Velzen Noeka de Groot |
De Meeuwen D3 | Unitas / Perspectief D6 | 10:00 | 09:05 |
Sportpark Putter Eng, Putten |
Esmee Engelgeer Fatima Vejselovic Hannah Kroes |
Woudenberg E5 | Unitas / Perspectief E3 | 11:00 | 10:00 |
Sportpark De Grift, Woudenberg |
Sofee van der Heide Linne Sonneveld |
De Meeuwen E3 | Unitas / Perspectief E5 | 09:15 | 08:15 |
Sportpark Putter Eng, Putten |
Eva Gerards Lianne Zomer |
Sparta (N) / Djops E4 | Unitas / Perspectief E6 | 10:00 | 09:10 |
Sportpark Luxool, Nijkerk gld |
Ties Groeneveld Rhod? Schreuders Benthe van Raalte |
Dindoa F2 | Unitas / Perspectief F1 | 09:30 | 08:45 |
De Zanderij (Dindoa), Ermelo |
Joshua Belt Nikolay Apijan |
DOS Kampen / Unique Waterontharders F2 | Unitas / Perspectief F3 | 09:00 | 07:50 |
Sportpark De Maten, Kampen |
Hanna van der Ven Anne Leijssenaar |
ODIK / JansenvdGrift F6 | Unitas / Perspectief F5 | 10:00 | 08:55 |
Sportpark Oosterbos, Barneveld |
Sofie Luijer Romee Hop |
25 mei |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Locatie | Autorijders |
Fortuna A1 | Unitas / Perspectief A1 | 13:15 |
Sportpark Kruithuisweg-Oost, Delft |
||
Dindoa A2 | Unitas / Perspectief A2 | 10:15 | 09:00 |
De Zanderij (Dindoa), Ermelo |
|
DOS '46 / VDK Groep B1 | Unitas / Perspectief B1 | 14:30 | 12:40 |
Tussenboerslanden (Nijeveen), Nijeveen |
|
Antilopen / Bloemendal Bouw B3 | Unitas / Perspectief B3 | 10:00 | 08:50 |
Burgermeester Buiningpark, Leusden |
|
Sparta (N) / Djops C1 | Unitas / Perspectief C2 | 11:00 | 10:00 |
Sportpark Luxool, Nijkerk gld |
Tygo Westerbroek Anna van Lochem Fee van der Plas Ilse van der Heijden |
De Meeuwen C4 | Unitas / Perspectief C4 | 11:00 | 10:00 |
Sportpark Putter Eng, Putten |
Nyana De Freitas Levi Aalderink Lisa Verbeek Meike van der Kamp |
De Meeuwen D1 | Unitas / Perspectief D1 | 10:15 | 09:00 |
Sportpark Putter Eng, Putten |
Loise Slikker Robbin Westerink Ruben Tel |
MIA D2 | Unitas / Perspectief D3 | 10:30 | 09:25 |
Veld MIA, Amersfoort |
Fae van Vliet Isa Wierbos Jamayra Hofman |
Wolderwijd / DYZLE D1 | Unitas / Perspectief D5 | 11:15 |
Veld Wolderwijd, Zeewolde |
Joes Jansen Lavelle Hobrink Lotte Hopman |
|
De Meeuwen E1 | Unitas / Perspectief E1 | 10:00 | 09:00 |
Sportpark Putter Eng, Putten |
Dani?l Bakkenes David Lammens Liz van de Glind |
Wolderwijd / DYZLE E1 | Unitas / Perspectief E2 | 10:00 | 09:10 |
Veld Wolderwijd, Zeewolde |
Jimme Wetzels Florian den Hollander |
Spirit E7 | Unitas / Perspectief E4 | 10:30 | 09:30 |
Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen |
Mila Karssen Levi Stam |
De Meeuwen F1 | Unitas / Perspectief F2 | 09:00 | 08:00 |
Sportpark Putter Eng, Putten |
Sep van der Bij Elise Groen |
Wolderwijd / DYZLE F1 | Unitas / Perspectief F4 | 10:00 | 09:10 |
Veld Wolderwijd, Zeewolde |
Naomi van Renselaar Sarah Dunsbergen |
01 juni |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Locatie | Autorijders |
TOP / IAA fresh A1 | Unitas / Perspectief A1 | 17:00 |
Sportcomplex TOP Sassenheim, Sassenheim |
||
Elburg A1 | Unitas / Perspectief A2 | 13:15 | 11:50 |
Burg. Bode Sportpark, Elburg |
|
DVO / Transus B1 | Unitas / Perspectief B1 | 12:45 | 11:05 |
Sportpark De Eikelhof, Bennekom |
|
DWS B1 | Unitas / Perspectief B4 | 11:00 |
Sportveld DWS, Kootwijkerbroek |
||
Drachten / Van der Wiel C1 | Unitas / Perspectief C1 | 13:00 | 11:00 |
Sportcomplex Sportlaan, Drachten |
Nova Schilderman Timo van der Beek Elin Wever Jana Oskam |
De Meeuwen C2 | Unitas / Perspectief C2 | 10:00 | 09:00 |
Sportpark Putter Eng, Putten |
Jesse Corn? Kamphorst Marit Wemes Nienke Streefkerk Sem Rijlaarsdam |
ODIK / JansenvdGrift C5 | Unitas / Perspectief C4 | 11:00 | 10:00 |
Sportpark Oosterbos, Barneveld |
Rosanne Kok Suzanne Beelen Suzanne Van Den Berg Yasmine Sijm |
Spirit D1 | Unitas / Perspectief D2 | 11:00 | 09:45 |
Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen |
Lima te Vaanholt Lo?s van der Beek Jelle Luijer Josephine Bakkenes |
Antilopen / Bloemendal Bouw D2 | Unitas / Perspectief D3 | 12:25 | 11:20 |
Burgermeester Buiningpark, Leusden |
Joep van de Kamp Noa Kamphorst Thijn Sturkenboom |
Telstar / Schoonderbeek D2 | Unitas / Perspectief D5 | 10:45 | 09:35 |
Sportpark Middelaar, Hoevelaken |
Mira van Oosterhout Rapha?l Stam Remco Grift |
Regio '72 D1 | Unitas / Perspectief D6 | 10:00 | 09:00 |
Sportpark Oosterhof, Vaassen |
Jade Straakenbroek Jenthe van de Greijn Lisa Groen |
Dindoa E7 | Unitas / Perspectief E2 | 10:30 | 09:45 |
De Zanderij (Dindoa), Ermelo |
Dennis Tilders Hanna Jansen |
Spirit E3 | Unitas / Perspectief E5 | 09:30 | 08:30 |
Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen |
Jolien Marsman Sijmen van Polen |
De Meeuwen E8 | Unitas / Perspectief E6 | 09:00 | 08:00 |
Sportpark Putter Eng, Putten |
Nola Bruinink Laure Glind, van de Amber Klaassen |
Sparta (Zw) F1 | Unitas / Perspectief F1 | 09:30 | 08:20 |
Stadshagen, Zwolle |
|
Dindoa F3 | Unitas / Perspectief F3 | 09:30 | 08:45 |
De Zanderij (Dindoa), Ermelo |
Lana Fokt Meike Westerink |
Elburg F3 | Unitas / Perspectief F4 | 09:00 | 09:05 |
Burg. Bode Sportpark, Elburg |
Jaidy de Groot Iwan Rahmani |
08 juni |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Locatie | Autorijders |
MIA A4 | Unitas / Perspectief A3 | 14:00 | 12:35 |
Veld MIA, Amersfoort |
Luana Berger Luna Schilderman Tirza Fidder Annika van der Velde |
De Meeuwen B1 | Unitas / Perspectief B2 | 10:45 | 09:15 |
Sportpark Putter Eng, Putten |
|
Sparta (N) / Djops B2 | Unitas / Perspectief B3 | 14:15 | 13:10 |
Sportpark Luxool, Nijkerk gld |
|
Exakwa C3 | Unitas / Perspectief C3 | 13:50 | 12:45 |
Sportpark Langezand, Lelystad |
Emma van Raalte Max Lekkerkerker Jochem Veerman Noortje Griep |
Hemur Enge C1 | Unitas / Perspectief C5 | 11:45 | 10:30 |
Sportpark De Burgwal, Amerongen |
Suzan van de Pol Thilde Wonink Carmijn Werensteijn Dendjena Kriekjes |
SKF D1 | Unitas / Perspectief D1 | 11:00 | 09:35 |
Sportpark De Groene Velden, Veenendaal |
Sara Heil Serena Erades Tobias den Hollander |
DOS Kampen / Unique Waterontharders D2 | Unitas / Perspectief D4 | 11:05 | 09:55 |
Sportpark De Maten, Kampen |
Puk Klein S?rah van As Eloise Lammens |
Dindoa E1 | Unitas / Perspectief E1 | 09:30 | 08:45 |
De Zanderij (Dindoa), Ermelo |
Fayenne van den Berg Julia Pronk Nisa Maanach |
Spirit E5 | Unitas / Perspectief E3 | 10:30 | 09:30 |
Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen |
Devi de Lange Lars Lenting |
ODIK / JansenvdGrift E6 | Unitas / Perspectief E4 | 10:00 | 09:00 |
Sportpark Oosterbos, Barneveld |
Sabine Offereins Yara van Hulst |
Dindoa F1 | Unitas / Perspectief F2 | 09:30 | 08:45 |
De Zanderij (Dindoa), Ermelo |
Lenthe Kerkvliet Yara Gulje |
Spirit F3 | Unitas / Perspectief F5 | 10:30 | 09:25 |
Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen |
Maxim Raap Romee Hop |