Programma
Hieronder vindt u het complete programma van alle Unitas teams. Op zoek naar het programma van een specifiek team? Ga dan naar de teampagina van dat team. Daar zijn ook de autorijders te vinden.
21 maart |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
Unitas / Perspectief MW1 | ASVD MW1 | 20:00 | G. (Gijs) van Garderen | De Sypel, Harderwijk | |
23 maart |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
AWDTV / IJskouddebeste 1 | Unitas / Perspectief 1 | 19:30 | Sportgebouw Bibian Mentel, Amsterdam | ||
Fortuna A1 | Unitas / Perspectief A1 | 16:00 | J (Jelle) Berk | Fortuna-hal, Delft | |
Wit-Blauw A1 | Unitas / Perspectief A2 | 12:30 | Sportpark Hagenbroek, Kampen | ||
TOP / IAA fresh B1 | Unitas / Perspectief B1 | 14:45 | B (Bennie) Tonnon | De Korf, Sassenheim | |
Wit-Blauw B1 | Unitas / Perspectief B2 | 10:00 | Sportpark Hagenbroek, Kampen | ||
Unitas / Perspectief B3 | Sparta (N) B3 | 12:00 | Willem van Garderen | Het Slingerbos, Harderwijk | |
Wit-Blauw B2 | Unitas / Perspectief B4 | 12:30 | Sportpark Hagenbroek, Kampen | ||
Dalto / Klaverblad Verzekeringen C1 | Unitas / Perspectief C1 | 11:00 | T. (Tycho) Schoonhoven | Hoenderdaal, Driebergen-rijsenburg | |
Unitas / Perspectief C2 | Wit-Blauw C2 | 11:00 | Corina Verhoef | Het Slingerbos, Harderwijk | |
Unitas / Perspectief C3 | Wit-Blauw C3 | 10:00 | Willem van Garderen | Het Slingerbos, Harderwijk | |
Wit-Blauw D1 | Unitas / Perspectief D1 | 09:00 | Sportpark Hagenbroek, Kampen | ||
Unitas / Perspectief D3 | Wit-Blauw D2 | 11:00 | Jos Aikema | Het Slingerbos, Harderwijk | |
Unitas / Perspectief D4 | Wit-Blauw D4 | 10:00 | Mark Groen | Het Slingerbos, Harderwijk | |
Wit-Blauw D3 | Unitas / Perspectief D5 | 11:00 | Sportpark Hagenbroek, Kampen | ||
26 maart |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
Sparta (N) 1 | Unitas / Perspectief 3 | 20:30 | Sportpark Luxool, Nijkerk gld | ||
Sparta (N) 2 | Unitas / Perspectief 5 | 19:15 | Sportpark Luxool, Nijkerk gld | ||
27 maart |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
Spirit MW1 | Unitas / Perspectief MW1 | 21:10 | J. (Jelle) de Kleuver | De Voorde, Voorthuizen | |
28 maart |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
Rood-Wit B1 | Unitas / Perspectief B2 | 19:00 | 17:35 | Sportpark Erica Terpstra, Wezep | |
30 maart |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
Unitas / Perspectief 1 | AWDTV / IJskouddebeste 1 | 19:30 | De Sypel, Harderwijk | ||
Telstar 3 | Unitas / Perspectief 4 | 15:30 | Sportpark Middelaar, Hoevelaken | ||
Unitas / Perspectief 5 | KVZ 3 | 12:15 | Willem van Garderen | Het Slingerbos, Harderwijk | |
Telstar 4 | Unitas / Perspectief 6 | 16:45 | Sportpark Middelaar, Hoevelaken | ||
Unitas / Perspectief 7 | Dindoa 7 | 12:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief A2 | Woudenberg A1 | 11:00 | Willem van Garderen | Het Slingerbos, Harderwijk | |
Dindoa A3 | Unitas / Perspectief A3 | 12:30 | 11:15 | De Zanderij (Dindoa), Ermelo | |
Albatros B1 | Unitas / Perspectief B1 | 21:45 | Sportcomplex Develstein, Zwijndrecht | ||
Dindoa B3 | Unitas / Perspectief B3 | 09:30 | 08:30 | De Zanderij (Dindoa), Ermelo | |
SKF C1 | Unitas / Perspectief C1 | 11:30 | 10:15 | Sportpark De Groene Velden, Veenendaal | |
Unitas / Perspectief C2 | Telstar C2 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief C3 | Telstar C3 | 10:00 | Willem van Garderen | Het Slingerbos, Harderwijk | |
Dindoa C3 | Unitas / Perspectief C4 | 09:30 | De Zanderij (Dindoa), Ermelo | ||
Dindoa C4 | Unitas / Perspectief C5 | 10:30 | De Zanderij (Dindoa), Ermelo | ||
SKF D1 | Unitas / Perspectief D1 | 10:30 | 09:05 | Sportpark De Groene Velden, Veenendaal | |
Sparta (N) D3 | Unitas / Perspectief D5 | 22:55 | Sportpark Luxool, Nijkerk gld | ||
Unitas / Perspectief E3 | Dindoa E3 | 12:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief E4 | Dindoa E4 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief E5 | Dindoa E5 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief E6 | Dindoa E6 | 11:00 | Jelle van de Glind | Het Slingerbos, Harderwijk | |
Unitas / Perspectief F1 | Dindoa F1 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief F2 | Dindoa F2 | 11:00 | Wendy Groen | Het Slingerbos, Harderwijk | |
Wolderwijd F1 | Unitas / Perspectief F3 | 10:00 | Veld Wolderwijd, Zeewolde | ||
Unitas / Perspectief F4 | Spirit F3 | 11:00 | Corina Verhoef | Het Slingerbos, Harderwijk | |
Unitas / Perspectief F5 | Elburg F2 | 10:00 | Corina Verhoef | Het Slingerbos, Harderwijk | |
06 april |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
OVVO 2 | Unitas / Perspectief 3 | 14:30 | Sportpark Daalseweide, Maarssen | ||
Dindoa 3 | Unitas / Perspectief 4 | 13:45 | De Zanderij (Dindoa), Ermelo | ||
Unitas / Perspectief 5 | Noviomagum 3 | 16:35 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief 6 | DOS (W) 3 | 14:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief 7 | Wit-Blauw / Green Organics 5 | 15:45 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief A2 | Elburg A1 | 13:45 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
SKF A4 | Unitas / Perspectief A3 | 13:30 | 11:50 | Sportpark De Groene Velden, Veenendaal | |
Unitas / Perspectief B1 | DVO / Transus B1 | 12:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Weststellingwerf B1 | Unitas / Perspectief B2 | 12:30 | Sportpark Molenwiek, Wolvega | ||
Spirit B2 | Unitas / Perspectief B3 | 11:00 | 09:45 | Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen | |
Unitas / Perspectief B4 | DWS B1 | 12:45 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief C1 | Drachten / Van der Wiel C1 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief C2 | De Meeuwen C2 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Wit-Blauw / Green Organics C2 | Unitas / Perspectief C3 | 11:00 | 10:00 | Sportpark Hagenbroek, Kampen | |
Unitas / Perspectief C4 | ODIK / JansenvdGrift C5 | 11:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
MIA C3 | Unitas / Perspectief C5 | 10:00 | 09:00 | Veld MIA, Amersfoort | |
DVO / Transus D1 | Unitas / Perspectief D1 | 11:00 | 09:35 | Sportpark De Eikelhof, Bennekom | |
Unitas / Perspectief D2 | Spirit D1 | 10:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief D3 | Antilopen / Bloemendal Bouw D2 | 11:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
ASVD D2 | Unitas / Perspectief D4 | 12:00 | 11:00 | B. (Britt) van Wageningen | Veld ASVD, Dronten |
Unitas / Perspectief D5 | Telstar / Schoonderbeek D2 | 13:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief D6 | Regio '72 D1 | 12:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Spirit E1 | Unitas / Perspectief E1 | 10:00 | 09:00 | Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen | |
Unitas / Perspectief E2 | Dindoa E7 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Wolderwijd / DYZLE E2 | Unitas / Perspectief E3 | 10:00 | 09:10 | K (Karin) Kettenis | Veld Wolderwijd, Zeewolde |
Woudenberg E7 | Unitas / Perspectief E4 | 10:00 | 09:00 | Sportpark De Grift, Woudenberg | |
Unitas / Perspectief E5 | Spirit E3 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief E6 | De Meeuwen E8 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief F1 | Sparta (Zw) F1 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
ODIK / JansenvdGrift F1 | Unitas / Perspectief F2 | 10:00 | 09:00 | Sportpark Oosterbos, Barneveld | |
Unitas / Perspectief F3 | Dindoa F3 | 12:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief F4 | Elburg F3 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
RDZ F2 | Unitas / Perspectief F5 | 10:00 | 08:55 | Bisonpark, Zeist | |
10 april |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
Unitas / Perspectief MW1 | ASVD MW1 | 20:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
16 april |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
Unitas / Perspectief 1 | SKF 1 | 20:45 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief 2 | SKF 2 | 19:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
17 april |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
Dindoa MW1 | Unitas / Perspectief MW1 | 20:30 | De Zanderij (Dindoa), Ermelo | ||
20 april |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
LDODK / Rinsma Modeplein 1 | Unitas / Perspectief 1 | 19:00 | Sportpark Kortezwaag, Gorredijk | ||
LDODK / Rinsma Modeplein 2 | Unitas / Perspectief 2 | 17:30 | Sportpark Kortezwaag, Gorredijk | ||
Unitas / Perspectief 3 | SKF 2 | 15:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief 4 | Spirit 3 | 14:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Rheko 2 | Unitas / Perspectief 5 | 16:55 | Sportcomplex IJsselsingel, | ||
Antilopen / Bloemendal Bouw 6 | Unitas / Perspectief 6 | 14:00 | Burgermeester Buiningpark, Leusden | ||
Devinco 4 | Unitas / Perspectief 7 | 13:30 | Sportpark Rielerenk, Deventer | ||
Nieuwerkerk A1 | Unitas / Perspectief A1 | 11:00 | H.M. (Hannah) Teekens (reserve) | De Kleine Vink Veld, Nieuwerkerk ad ijssel | |
De Meeuwen A2 | Unitas / Perspectief A2 | 11:00 | 09:30 | Sportpark Putter Eng, Putten | |
Unitas / Perspectief A3 | MIA A4 | 15:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
LDODK / Rinsma Modeplein B1 | Unitas / Perspectief B1 | 11:30 | 09:20 | Sportpark Kortezwaag, Gorredijk | |
Unitas / Perspectief B2 | De Meeuwen B1 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief B3 | Sparta (N) / Djops B2 | 13:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
De Meeuwen B3 | Unitas / Perspectief B4 | 12:30 | 11:15 | Sportpark Putter Eng, Putten | |
De Meeuwen C1 | Unitas / Perspectief C1 | 11:10 | 10:00 | Sportpark Putter Eng, Putten | |
EKVA C1 | Unitas / Perspectief C2 | 11:15 | 10:00 | Fanny Blankers Koenpark, Almere | |
Unitas / Perspectief C3 | Exakwa C3 | 12:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Antilopen / Bloemendal Bouw C1 | Unitas / Perspectief C4 | 11:15 | 10:15 | Burgermeester Buiningpark, Leusden | |
Unitas / Perspectief C5 | Hemur Enge C1 | 11:20 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief D1 | SKF D1 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
ODIK / JansenvdGrift D1 | Unitas / Perspectief D2 | 10:00 | 08:45 | Sportpark Oosterbos, Barneveld | |
De Meeuwen D4 | Unitas / Perspectief D3 | 10:00 | 08:50 | Sportpark Putter Eng, Putten | |
Unitas / Perspectief D4 | DOS Kampen / Unique Waterontharders D2 | 10:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Dindoa D2 | Unitas / Perspectief D5 | 09:30 | 08:30 | De Zanderij (Dindoa), Ermelo | |
ODIK / JansenvdGrift D3 | Unitas / Perspectief D6 | 10:00 | 09:05 | Sportpark Oosterbos, Barneveld | |
Unitas / Perspectief E1 | Dindoa E1 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Spirit E2 | Unitas / Perspectief E2 | 10:30 | 09:30 | Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen | |
Unitas / Perspectief E3 | Spirit E5 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief E4 | ODIK / JansenvdGrift E6 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Elburg E3 | Unitas / Perspectief E5 | 11:00 | 10:05 | Burg. Bode Sportpark, Elburg | |
Elburg E4 | Unitas / Perspectief E6 | 12:00 | 11:05 | Burg. Bode Sportpark, Elburg | |
ASVD F4 | Unitas / Perspectief F1 | 11:00 | 10:00 | M. (Marloes) van Bleijswijk | Veld ASVD, Dronten |
Unitas / Perspectief F2 | Dindoa F1 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Rood-Wit F1 | Unitas / Perspectief F3 | 09:00 | 08:05 | Sportpark Erica Terpstra, Wezep | |
De Meeuwen F3 | Unitas / Perspectief F4 | 09:00 | 08:10 | Sportpark Putter Eng, Putten | |
Unitas / Perspectief F5 | Spirit F3 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
24 april |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
Unitas / Perspectief MW1 | De Meeuwen MW2 | 20:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
04 mei |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
Unitas / Perspectief 1 | Mid-Frysl?n / ReduRisk 1 | 15:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief 2 | Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2 | 14:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief A1 | TOP / IAA fresh A1 | 15:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
11 mei |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
Unitas / Perspectief 1 | DOS '46 / VDK Groep 1 | 17:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief 2 | DOS '46 / VDK Groep 2 | 15:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Tempo 2 | Unitas / Perspectief 3 | 14:00 | Sportcomplex Zegersloot, Alphen aan den rijn | ||
DOS Kampen / Unique Waterontharders 3 | Unitas / Perspectief 4 | 13:00 | Sportpark De Maten, Kampen | ||
Unitas / Perspectief 5 | DVO / Transus 6 | 13:45 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief 6 | Sparta (N) / Djops 4 | 15:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
DOS Kampen / Unique Waterontharders 6 | Unitas / Perspectief 7 | 14:20 | Sportpark De Maten, Kampen | ||
Unitas / Perspectief A1 | Fortuna A1 | 14:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief A2 | Dindoa A2 | 12:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
HKC (U) A1 | Unitas / Perspectief A3 | 10:15 | Sportpark Hoograven-Zuid, Utrecht | ||
Unitas / Perspectief B1 | DOS '46 / VDK Groep B1 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Wit-Blauw / Green Organics B1 | Unitas / Perspectief B2 | 11:00 | Sportpark Hagenbroek, Kampen | ||
Unitas / Perspectief B3 | Antilopen / Bloemendal Bouw B3 | 12:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Sparta (N) / Djops B3 | Unitas / Perspectief B4 | 11:15 | 10:10 | Sportpark Luxool, Nijkerk gld | |
LDODK / Rinsma Modeplein C1 | Unitas / Perspectief C1 | 11:00 | 09:15 | Sportpark Kortezwaag, Gorredijk | |
Unitas / Perspectief C2 | Sparta (N) / Djops C1 | 10:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Rood-Wit C2 | Unitas / Perspectief C3 | 10:00 | 09:00 | Sportpark Erica Terpstra, Wezep | |
Unitas / Perspectief C4 | De Meeuwen C4 | 11:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Dindoa C4 | Unitas / Perspectief C5 | 09:30 | 08:45 | De Zanderij (Dindoa), Ermelo | |
Unitas / Perspectief D1 | De Meeuwen D1 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Antilopen / Bloemendal Bouw D1 | Unitas / Perspectief D2 | 11:10 | 10:00 | Burgermeester Buiningpark, Leusden | |
Unitas / Perspectief D3 | MIA D2 | 12:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Exakwa D3 | Unitas / Perspectief D4 | 12:15 | 11:15 | Sportpark Langezand, Lelystad | |
Unitas / Perspectief D5 | Wolderwijd / DYZLE D1 | 11:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
De Meeuwen D3 | Unitas / Perspectief D6 | 10:00 | 09:05 | Sportpark Putter Eng, Putten | |
Unitas / Perspectief E1 | De Meeuwen E1 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief E2 | Wolderwijd / DYZLE E1 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Woudenberg E5 | Unitas / Perspectief E3 | 11:00 | 10:00 | Sportpark De Grift, Woudenberg | |
Unitas / Perspectief E4 | Spirit E7 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
De Meeuwen E3 | Unitas / Perspectief E5 | 09:15 | 08:15 | Sportpark Putter Eng, Putten | |
Sparta (N) / Djops E4 | Unitas / Perspectief E6 | 10:00 | 09:10 | Sportpark Luxool, Nijkerk gld | |
Dindoa F2 | Unitas / Perspectief F1 | 09:30 | 08:45 | De Zanderij (Dindoa), Ermelo | |
Unitas / Perspectief F2 | De Meeuwen F1 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
DOS Kampen / Unique Waterontharders F2 | Unitas / Perspectief F3 | 09:00 | 07:50 | Sportpark De Maten, Kampen | |
Unitas / Perspectief F4 | Wolderwijd / DYZLE F1 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
ODIK / JansenvdGrift F6 | Unitas / Perspectief F5 | 10:00 | 08:55 | Sportpark Oosterbos, Barneveld | |
15 mei |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
De Meeuwen MW2 | Unitas / Perspectief MW1 | 20:15 | Sportpark Putter Eng, Putten | ||
25 mei |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
DOS '46 / VDK Groep 1 | Unitas / Perspectief 1 | 19:00 | Tussenboerslanden (Nijeveen), Nijeveen | ||
DOS '46 / VDK Groep 2 | Unitas / Perspectief 2 | 17:15 | Tussenboerslanden (Nijeveen), Nijeveen | ||
Unitas / Perspectief 3 | Tempo 2 | 16:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief 4 | DOS Kampen / Unique Waterontharders 3 | 14:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Wageningen 6 | Unitas / Perspectief 5 | 13:05 | Binnenveld, Wageningen | ||
Sparta (N) / Djops 4 | Unitas / Perspectief 6 | 14:00 | Sportpark Luxool, Nijkerk gld | ||
Unitas / Perspectief 7 | DOS Kampen / Unique Waterontharders 6 | 13:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Fortuna A1 | Unitas / Perspectief A1 | 13:15 | Sportpark Kruithuisweg-Oost, Delft | ||
Dindoa A2 | Unitas / Perspectief A2 | 10:15 | 09:00 | De Zanderij (Dindoa), Ermelo | |
Unitas / Perspectief A3 | HKC (U) A1 | 15:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
DOS '46 / VDK Groep B1 | Unitas / Perspectief B1 | 14:30 | 12:40 | Tussenboerslanden (Nijeveen), Nijeveen | |
Unitas / Perspectief B2 | Wit-Blauw / Green Organics B1 | 11:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Antilopen / Bloemendal Bouw B3 | Unitas / Perspectief B3 | 10:00 | 08:50 | Burgermeester Buiningpark, Leusden | |
Unitas / Perspectief B4 | Sparta (N) / Djops B3 | 13:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief C1 | LDODK / Rinsma Modeplein C1 | 10:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Sparta (N) / Djops C1 | Unitas / Perspectief C2 | 11:00 | 10:00 | Sportpark Luxool, Nijkerk gld | |
Unitas / Perspectief C3 | Rood-Wit C2 | 11:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
De Meeuwen C4 | Unitas / Perspectief C4 | 11:00 | 10:00 | Sportpark Putter Eng, Putten | |
Unitas / Perspectief C5 | Dindoa C4 | 12:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
De Meeuwen D1 | Unitas / Perspectief D1 | 10:15 | 09:00 | Sportpark Putter Eng, Putten | |
Unitas / Perspectief D2 | Antilopen / Bloemendal Bouw D1 | 12:20 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
MIA D2 | Unitas / Perspectief D3 | 10:30 | 09:25 | Veld MIA, Amersfoort | |
Unitas / Perspectief D4 | Exakwa D3 | 11:10 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Wolderwijd / DYZLE D1 | Unitas / Perspectief D5 | 11:15 | M. (Matthijs) Mulder | Veld Wolderwijd, Zeewolde | |
Unitas / Perspectief D6 | De Meeuwen D3 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
De Meeuwen E1 | Unitas / Perspectief E1 | 10:00 | 09:00 | Sportpark Putter Eng, Putten | |
Wolderwijd / DYZLE E1 | Unitas / Perspectief E2 | 10:00 | 09:10 | Afgeschermd | Veld Wolderwijd, Zeewolde |
Unitas / Perspectief E3 | Woudenberg E5 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Spirit E7 | Unitas / Perspectief E4 | 10:30 | 09:30 | Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen | |
Unitas / Perspectief E5 | De Meeuwen E3 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief E6 | Sparta (N) / Djops E4 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief F1 | Dindoa F2 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
De Meeuwen F1 | Unitas / Perspectief F2 | 09:00 | 08:00 | Sportpark Putter Eng, Putten | |
Unitas / Perspectief F3 | DOS Kampen / Unique Waterontharders F2 | 12:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Wolderwijd / DYZLE F1 | Unitas / Perspectief F4 | 10:00 | 09:10 | Z.H. (Zo?) Perez Koren | Veld Wolderwijd, Zeewolde |
Unitas / Perspectief F5 | ODIK / JansenvdGrift F6 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
29 mei |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
ASVD MW1 | Unitas / Perspectief MW1 | 20:00 | Afgeschermd | Veld ASVD, Dronten | |
01 juni |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
Mid-Frysl?n / ReduRisk 1 | Unitas / Perspectief 1 | 16:30 | Reduzum, Reduzum | ||
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 2 | Unitas / Perspectief 2 | 14:00 | Sportpark De Woerd, Driebergen-Rijsenburg | ||
Unitas / Perspectief 3 | OVVO 2 | 14:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief 4 | Dindoa 3 | 15:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief 5 | Zwaluwen 3 | 12:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
DOS (W) 3 | Unitas / Perspectief 6 | 13:45 | Veld DOS (W), Westbroek | ||
Wit-Blauw / Green Organics 5 | Unitas / Perspectief 7 | 12:30 | Sportpark Hagenbroek, Kampen | ||
TOP / IAA fresh A1 | Unitas / Perspectief A1 | 17:00 | Sportcomplex TOP Sassenheim, Sassenheim | ||
Elburg A1 | Unitas / Perspectief A2 | 13:15 | 11:50 | Burg. Bode Sportpark, Elburg | |
Unitas / Perspectief A3 | SKF A4 | 14:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
DVO / Transus B1 | Unitas / Perspectief B1 | 12:45 | 11:05 | Sportpark De Eikelhof, Bennekom | |
Unitas / Perspectief B2 | Weststellingwerf B1 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief B3 | Spirit B2 | 12:45 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
DWS B1 | Unitas / Perspectief B4 | 11:00 | Sportveld DWS, Kootwijkerbroek | ||
Drachten / Van der Wiel C1 | Unitas / Perspectief C1 | 13:00 | 11:00 | Sportcomplex Sportlaan, Drachten | |
De Meeuwen C2 | Unitas / Perspectief C2 | 10:00 | 09:00 | Sportpark Putter Eng, Putten | |
Unitas / Perspectief C3 | Wit-Blauw / Green Organics C2 | 10:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
ODIK / JansenvdGrift C5 | Unitas / Perspectief C4 | 11:00 | 10:00 | Sportpark Oosterbos, Barneveld | |
Unitas / Perspectief C5 | MIA C3 | 11:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief D1 | DVO / Transus D1 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Spirit D1 | Unitas / Perspectief D2 | 11:00 | 09:45 | Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen | |
Antilopen / Bloemendal Bouw D2 | Unitas / Perspectief D3 | 12:25 | 11:20 | Burgermeester Buiningpark, Leusden | |
Unitas / Perspectief D4 | ASVD D2 | 11:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Telstar / Schoonderbeek D2 | Unitas / Perspectief D5 | 10:45 | 09:35 | Sportpark Middelaar, Hoevelaken | |
Regio '72 D1 | Unitas / Perspectief D6 | 10:00 | 09:00 | Sportpark Oosterhof, Vaassen | |
Unitas / Perspectief E1 | Spirit E1 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Dindoa E7 | Unitas / Perspectief E2 | 10:30 | 09:45 | De Zanderij (Dindoa), Ermelo | |
Unitas / Perspectief E3 | Wolderwijd / DYZLE E2 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief E4 | Woudenberg E7 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Spirit E3 | Unitas / Perspectief E5 | 09:30 | 08:30 | Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen | |
De Meeuwen E8 | Unitas / Perspectief E6 | 09:00 | 08:00 | Sportpark Putter Eng, Putten | |
Sparta (Zw) F1 | Unitas / Perspectief F1 | 09:30 | 08:20 | Stadshagen, Zwolle | |
Unitas / Perspectief F2 | ODIK / JansenvdGrift F1 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Dindoa F3 | Unitas / Perspectief F3 | 09:30 | 08:45 | De Zanderij (Dindoa), Ermelo | |
Elburg F3 | Unitas / Perspectief F4 | 09:00 | 09:05 | Burg. Bode Sportpark, Elburg | |
Unitas / Perspectief F5 | RDZ F2 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
05 juni |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
Unitas / Perspectief MW1 | Dindoa MW1 | 20:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
08 juni |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
Unitas / Perspectief 1 | LDODK / Rinsma Modeplein 1 | 17:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief 2 | LDODK / Rinsma Modeplein 2 | 15:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
SKF 2 | Unitas / Perspectief 3 | 14:00 | Sportpark De Groene Velden, Veenendaal | ||
Spirit 3 | Unitas / Perspectief 4 | 15:30 | Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen | ||
Unitas / Perspectief 6 | Antilopen / Bloemendal Bouw 6 | 14:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief 7 | Devinco 4 | 15:45 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief A1 | Nieuwerkerk A1 | 14:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief A2 | De Meeuwen A2 | 12:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
MIA A4 | Unitas / Perspectief A3 | 14:00 | 12:35 | Veld MIA, Amersfoort | |
Unitas / Perspectief B1 | LDODK / Rinsma Modeplein B1 | 11:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
De Meeuwen B1 | Unitas / Perspectief B2 | 10:45 | 09:15 | Sportpark Putter Eng, Putten | |
Sparta (N) / Djops B2 | Unitas / Perspectief B3 | 14:15 | 13:10 | Sportpark Luxool, Nijkerk gld | |
Unitas / Perspectief B4 | De Meeuwen B3 | 16:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief C1 | De Meeuwen C1 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief C2 | EKVA C1 | 11:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Exakwa C3 | Unitas / Perspectief C3 | 13:50 | 12:45 | Sportpark Langezand, Lelystad | |
Unitas / Perspectief C4 | Antilopen / Bloemendal Bouw C1 | 14:45 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Hemur Enge C1 | Unitas / Perspectief C5 | 11:45 | 10:30 | Sportpark De Burgwal, Amerongen | |
SKF D1 | Unitas / Perspectief D1 | 11:00 | 09:35 | Sportpark De Groene Velden, Veenendaal | |
Unitas / Perspectief D2 | ODIK / JansenvdGrift D1 | 12:45 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief D3 | De Meeuwen D4 | 13:30 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
DOS Kampen / Unique Waterontharders D2 | Unitas / Perspectief D4 | 11:05 | 09:55 | Sportpark De Maten, Kampen | |
Unitas / Perspectief D5 | Dindoa D2 | 12:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief D6 | ODIK / JansenvdGrift D3 | 10:15 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Dindoa E1 | Unitas / Perspectief E1 | 09:30 | 08:45 | De Zanderij (Dindoa), Ermelo | |
Unitas / Perspectief E2 | Spirit E2 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Spirit E5 | Unitas / Perspectief E3 | 10:30 | 09:30 | Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen | |
ODIK / JansenvdGrift E6 | Unitas / Perspectief E4 | 10:00 | 09:00 | Sportpark Oosterbos, Barneveld | |
Unitas / Perspectief E5 | Elburg E3 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief E6 | Elburg E4 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief F1 | ASVD F4 | 10:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Dindoa F1 | Unitas / Perspectief F2 | 09:30 | 08:45 | De Zanderij (Dindoa), Ermelo | |
Unitas / Perspectief F3 | Rood-Wit F1 | 11:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Unitas / Perspectief F4 | De Meeuwen F3 | 12:00 | Het Slingerbos, Harderwijk | ||
Spirit F3 | Unitas / Perspectief F5 | 10:30 | 09:25 | Sportcomplex De Voorde, Voorthuizen | |
15 juni |
|||||
Thuis | Uit | Tijd | Vertrek | Scheids | Locatie |
Apeldoorn 4 | Unitas / Perspectief 5 | 14:00 | Sportpark Orderbos, Apeldoorn |