Nieuws

13-05

Dit seizoen zetten we bij korfbalvereniging Unitas een mooie stap vooruit

We gaan de presentatiegids in een vernieuwde opzet uitbrengen: een hogere oplage, meer content en een uitstraling die past bij het niveau en de ambities van een korfballeagueclub. Een gids waar we als vereniging trots op kunnen zijn en die laat zien wie we zijn, waar we voor staan en waar we naartoe willen.

De komende periode benaderen we onze sponsors met de vraag of zij hierin zichtbaar willen zijn. Samen met hen maken we dit mogelijk. 
Het kan daarbij ook voorkomen dat we jou als lid benaderen voor een kort interview, om jouw betrokkenheid of verhaal een mooie plek te geven in de gids.

Binnen de club nemen Mike van Boven en Jeroen van Loo hierin het voortouw. Houd je mail dus goed in de gaten als je betrokken bent, want we gaan hier met elkaar iets moois van maken.

Laten we samen onze club op een grootse manier presenteren.

 


Sponsoren