Verslagenarchief van januari 2025
In de tiende speelronde van de Kenonz Korfbal League stond er een wellicht allesbepalende speelronde op het programma voor Unitas/Perspectief tegen hekkensluiter KCC/CK Kozijnen. Na negen wedstrijden stond Unitas/Perspectief op de negende plaats met twee punten, KCC/CK Kozijnen puntloos onderaan stond. Een overwinning voor Unitas/Perspectief betekende zicht houden op de veilige achtste plaats, terwijl KCC/CK Kozijnen de punten heel hard nodig had om directe degradatie te ontlopen.
Lees verder
In de aankomende weken staan er een aantal belangrijke wedstrijden voor Unitas/Perspectief op het programma, waarbij er eerst mocht worden aangetreden tegen DOS’46/VDK Groep in Nijeveen. In de afgelopen weken waren de Harderwijkers niet in staat om punten af te snoepen van play-off kandidaten PKC/Vertom, LDODK/Rinsma Modeplein en DVO/Transus. Het publiek zag een wisselend Unitas/Perspectief waarbij goede fases met veel controle werden afgewisseld met periodes waarin men elkaar niet kon vinden en veel fouten maakte. DOS’46/VDK Groep beleefde tot nog toe een wisselend seizoen met pieken en dalen. Er werd in de eerste speelronde gewonnen van PKC/Vertom, maar er werd later verloren van HKC/Creon Kozijnen. Hierdoor stonden de Nijeveners in de middenmoot van de Korfbal League en lagen er absoluut kansen voor Unitas/Perspectief.
Lees verder
Na de wedstrijd van vorige week tegen LDODK/Rinsma Modeplein stond er dit weekend wederom voor Unitas/Perspectief een play-off kandidaat te wachten; ditmaal DVO/Transus. Unitas/Perspectief hervatte vorige week de competitie niet al te goed en was niet bij machte om het de tegenstander moeilijk te maken. Voor DVO/Transus was het de eerste wedstrijd in het nieuwe jaar doordat zij gebruik maakten van de optie om het duel van vorige week te verplaatsen naar een doordeweekse dag. Het was voor Unitas/Perspectief de laatste wedstrijd voor een reeks met belangrijke duels en men wilde met name met een goed gevoel daarnaartoe werken. DVO/Transus begon als koploper aan de wedstrijd tegen de Harderwijkers en legde over het algemeen goed spel op de mat. In de wedstrijd tegen HKC/Creon Kozijnen had de ploeg van Richard van Vloten het echter zeer lastig, wat wellicht hoop bood op een stunt van de ploeg van vertrekkend hoofdcoach Marc Houtman.
Lees verder
In de eerste wedstrijd van het nieuwe kalenderjaar stond voor Unitas/Perspectief de return tegen LDODK/Rinsma Modeplein op het programma. In de eerste competitieronde speelden beide teams ook tegen elkaar en toen waren de ploegen erg aan elkaar gewaagd: de wedstrijd eindigde in 14-12 in het nadeel van Unitas/Perspectief. In de vorige speelronde voor het kerstreces had Unitas/Perspectief tevens vertrouwen opgedaan tegen PKC/Vertom en kon men lang bij blijven tegen de huidige kampioen van de Kenonz Korfbal League. LDODK/Rinsma Modeplein gaf in de vorige competitieronde in de slotfase de overwinning uit handen en speelde gelijk tegen KZ/Keukensale.com.
Lees verder