Nieuws
Wij zijn een gezellig senioren team, met leeftijden variërend van 20 tot 30 jaar, en we willen graag beter worden! We zijn voorzien van een trainer. Maar wat ons nog ontbreekt, is een coach die ons kan motiveren en helpen groeien!
Heb jij een passie voor sport en lijkt het je leuk om ons team te coachen? We zoeken iemand die met veel enthousiasme en positieve energie ons kan aanmoedigen en ons kan helpen onze vaardigheden te verbeteren. Korfbalervaring of diepgaande kennis van het spel is niet nodig; jouw motivatie en plezier zijn wat ons team echt verder kan helpen.
Dus, ben jij of ken jij die coach die ons kan enthousiasmeren en kan helpen? Laat het ons dan weten, appen mag naar 06-12360940
Liefs,
Ruben, Jana, Wouter, Leyla, David, Lieke, Joanne, Sven, Leah, Daniël, Michael, Daphne, Yoica, Twan, Isabel en Ismay.
Agenda
Webshop
Archief
- juni 2025
- mei 2025
- april 2025
- maart 2025
- februari 2025
- januari 2025
- december 2024
- november 2024
- oktober 2024
- september 2024