Nieuws

11-06

Met trots kondigen we aan dat Van Wijnen Harderwijk-Zwolle zich per komend seizoen aansluit bij het sponsornetwerk van Unitas/Perspectief. Een gerenommeerde organisatie die, net als wij, gelooft in de kracht van samenwerken, ontwikkelen en bouwen aan een sterke toekomst.

Van Wijnen ontwikkelt, bouwt, renoveert, transformeert, restaureert en beheert. Het is een onderneming die al decennialang werkt aan duurzame leefomgevingen, met oog voor de mens en de maatschappij. Hun missie – bouwen aan ruimte voor een beter leven – sluit naadloos aan bij wat wij als vereniging nastreven: een veilige, sociale en stimulerende omgeving waarin mensen – jong en oud – zich kunnen ontwikkelen en bloeien, binnen en buiten het veld.

Bij zowel Van Wijnen als Unitas/Perspectief staan waarden als betrokkenheid, kwaliteit, verbinding en groei centraal. We vinden elkaar in de overtuiging dat bouwen begint met mensen: met vertrouwen, samenwerking en ambitie. Of het nu gaat om een woonwijk of een jeugdteam – samen bouwen we aan iets dat ertoe doet.

Wij zijn dan ook enorm enthousiast over deze samenwerking en kijken ernaar uit om, samen met Van Wijnen, verder te bouwen aan onze vereniging, aan onze leden, en aan de gemeenschap om ons heen.

Welkom bij de club, Van Wijnen!