Nieuws
Vanwege promotie afgelopen jaar van het 3e en de U19-2, beiden naar de overgangsklasse, zijn er komende zaalcompetitie zes teams die spelen met een schotklok en jurytafel. Naast deze twee spelen ook het 1e, 2e, U19-1 en U17-1 met een schotklok en jurytafel. Vanwege deze uitbreiding zoeken we 10 á 15 extra vrijwilligers.
Om elke wedstrijd in goede banen te leiden zijn er naast de scheidsrechters die de bond toewijst een drietal functionarissen nodig die Unitas zelf moet regelen:
1) de juryvoorzitter draagt de verantwoordelijkheid voor de jurytafel. Hij ziet erop toe dat alle taken, die aan de jurytafel zijn toevertrouwd, op een juiste wijze worden uitgevoerd en de daarbij behorende regels in acht worden genomen.
2) de schotklokbediener zorgt voor een juiste en adequate bediening van de schotklok.
3) de tijdwaarnemer zorgt voor een juiste en adequate bediening van het tijd- en scorebord.
Samen met de scheidsrechters en de collega juryleden draag je ervoor zorg dat de wedstrijd soepel verloopt. Het is een verantwoordelijke, maar ook een hele dankbare taak.
Er is een cursistenmap beschikbaar waarin alle regels duidelijk worden uitgelegd.
Hoeveel tijd kost het:
De teams spelen ongeveer 1 keer in de 2 weken thuis, je bent tijdens het zaalseizoen in roulatie 3 á 4 maal bij een wedstrijd actief in de functie die jij graag wilt uitvoeren.
Verwacht wordt dat je 30 minuten voor de wedstrijd aanwezig bent.
Help jij de vereniging, ben jij geïnteresseerd of heb je nog vragen neem dan contact op met Maarten Bakker op: korfballeaguemanager@ckvunitas.nl of 06-21806288 (graag via WhatsApp)
Webshop
Archief
- september 2026
- augustus 2026
- juli 2026
- juni 2026
- mei 2026
- april 2026
- maart 2026
- februari 2026
- januari 2026
- december 2025
