Nieuws

02-10

Beste trainers, zoals jullie gemerkt hebben in de email is er voor jullie een VOG aangevraagd. Als bestuur hebben wij ervoor gekozen om voor alle jeugdtrainers een gratis VOG aan te vragen. Een VOG is een Bewijs omtrent Goed Gedrag. Je kan met je DigiD inloggen en vult de benodigde gegevens aan. De COVOG beoordeelt de aanvraag en na goedkeuring ontvangt de vrijwilliger de VOG per post toegestuurd.

Wat is een VOG?
Een VOG is een verklaring van het ministerie van Veiligheid en Justitie waaruit blijkt dat het gedrag uit het verleden van een persoon geen bezwaar oplevert voor het gevraagde doel, bijvoorbeeld het werken met minderjarigen bij een sportvereniging. Hoewel het moeilijk is om 100 procent te voorkomen dat seksuele intimidatie plaatsvindt, is er wel een aantal maatregelen die sportverenigingen kunnen nemen om de kans op ongewenst gedrag te verkleinen. Het vragen van een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) van personen met een functie binnen de club is één van die maatregelen. Het verplicht stellen van een VOG geeft meer zekerheid over het verleden van bijvoorbeeld (nieuwe) trainers, leiders of verzorgers.

Een kopie van deze VOG kan afgegeven worden aan Harold Guljé of aan één van de JTC leden. Mochten er vragen zijn kan je altijd contact opnemen met Harold Guljé, h.gulje@hotmail.com


Webshop

Archief

Reclame