Nieuws archief van juni 2025
UPDATE: We hebben inmiddels meer informatie. Het verzoek is om 19:00 aanwezig te zijn. De wedstrijd start zo rond 19:15 en rond 20:30 is de wedstrijd afgelopen
Zien we jullie Dinsdag?
Het korfbalseizoen zit erop, maar we hebben nog wat leuks voor jullie in petto. Zet in je agenda: dinsdagavond 1 juli! Dan mogen wij als club namelijk het decor zijn voor televisieopnames. Er zal door een aantal van onze spelers een korfbalwedstrijd gespeeld worden tegen ...? Dat weten we zelf ook nog niet.
We weten wel, dat we een korfbalwedstrijd te zien krijgen en dan gelijk ook een kijkje achter de schermen van een grote tv-productie. Hoe gaaf is dat?
Vooralsnog gaan we ervan uit, dat jullie als publiek om 19.00 uur aanwezig moeten zijn. Het zou kunnen, dat dit nog verandert dus houd onze website en de socials in de gaten!
Tot dinsdag 1 juli!
Voor vragen kun je terecht bij Lara of Margreet
Yeehaw! Na maanden van intensieve voorbereiding trokken we van 7 t/m 9 juni met 148 cowboys en cowgirls van Unitas naar het Wilde Westen van… Elburg! Geen A-junioren dit jaar, maar van F tot en met B was iedereen van de partij. Ondanks het regenachtige weer hebben we er een onvergetelijk avontuur van gemaakt, vol sport, spel, lekke tenten en megaveel plezier. Tussen de bedrijven door hadden we nog voor een verrassing gezorgd, een echte rodeostier. Wie kan er het langst op blijven zitten? Ook het terrein bood onze Unitassers voldoende lol met een eigen storm/klauterbaan, voetbalgoals en een basket. Naast alle toffe spellen die we hadden bedacht een leuke aanvulling
Lees verder
Helaas zijn er dit jaar ook weer een aantal items blijven liggen in het clubhuis. Is één van de items van jou? Neem dan contact op met Ynske (+31 6 53419088)
Alles wat na 4 juli niet is opgehaald, gaat naar het goede doel.
Lees verder
Verloskundigenpraktijk De 9 Maanden is sponsor geworden van onze prachtige club. Hiermee zijn ze ook toegetreden tot de Unitas-familie.
Op de foto staat in het midden Merel Buijs, één van de eigenaren, samen met Sandra en Anita. Sandra en Anita zijn ook leden van de Unitas-familie die cliënt zijn bij De 9 Maanden.
Lees verder
Het seizoen 2024-2025 zit er inmiddels op en de technische commissie is al vanaf begin dit jaar bezig met de teamindeling voor het nieuwe seizoen. Wij zijn er trots op dat wij er komend jaarweer een extra seniorenteam mogen toevoegen aan onze vereniging: Unitas S8! Hier is het hele jaar keihard aan gewerkt door de verschillende TC leden en trainers, een mooie prestatie. Hieronder presenteert de TC de voorlopige teamindeling voor de seniorenteams voor het seizoen 2025/2026. Bij het maken van een voorlopige teamindeling zijn er nog behoorlijk wat onzekerheden. We krijgen nog steeds nieuwe aanmeldingen binnen waardoor onderstaande indeling een concept-indeling is. De definitieve indeling volgt in de eerste weken op de voorbereiding van het nieuwe veldseizoen.
Mochten er vragen/opmerkingen zijn dan kan je die stellen bij de Technische Commissie, bereikbaar via tc@ckvunitas.nl
Lees verder
Wim Wijnholds (61) voelt zich verbonden met wat de vereniging doet, wat maakt dat hij met Perspectief meer is dan een hoofdsponsor. “Ik ben wel competitief, maar ik vind het vooral goed dat kinderen leren samen spelen, omgaan met winst en verlies, samen als spelersgroep, supporters en vrijwilligers de schouders eronder zetten en mensen met visie een kans krijgen. Dat past bij mij als mens en dat mijn familie ook betrokken is bij deze club zorgt voor nog meer commitment.”
Lees verder
Donderdag 26 juni 2025 zal de contributie over het 2de kwartaal 2025 geïnd gaan worden met als omschrijving “Contributie 2de kw 2025 Unitas”
Mocht je vragen hebben met betrekking tot de inning van de contributie neem dan gerust contact met ons op via de mail met penningmeester@ckvunitas.nl
Graag onder vermelding van je naam en telefoonnummer.
Frank Wever
06-51153301
Penningmeester@ckvunitas.nl
Beste Unitassers/ouders/verzorgers,
Het einde van het seizoen is nu echt ten einde. Alle wedstrijden zijn gespeeld.
Helaas zijn nog niet alle tassen met sponsorkleding ingeleverd. Ook missen we van onderstaande teams de tassen met wedstrijdshirts:
- F1
- C1
- E6
- B2
- Senioren 6
De trainers die een polo en jas van de vereniging hebben, en deze nog niet hebben ingeleverd, moeten deze ook op onderstaande datum inleveren.
Maandag 23 juni aanstaande tussen 19.00 uur en 19.30 uur zijn wij aanwezig om de kleding in ontvangst te nemen.
ZATERDAG 21 JUNI IS DE AFSLUITINGSDAG, DAN KAN ER GEEN KLEDING INGELEVERD WORDEN!
Tot 23 juni!
Team Kleding
kleding@ckvunitas.nl
De selectie van Unitas/Perspectief wordt uitgebreid met de komst van Kris Boere. Kris, begonnen met korfballen bij Dos(W) en vanaf zijn 14e spelend voor Dalto, besloot in juni 2024 te stoppen bij Dalto en zich te richten op andere sporten. Na een sportief jaar, waarin hij een marathon liep en ook zijn broer in Canada bezocht, kreeg hij toch korfbalkriebels. Kris, momenteel aan het afstuderen in Strategisch HRM aan de Universiteit Utrecht, besloot zich te oriënteren op een comeback in de korfbalwereld en nam contact op met een tweetal clubs, waar Unitas/Perspectief er een van is. Als TC en bestuur waren we blij verrast met zijn stap om contact te zoeken en besloten kennis te maken, te luisteren naar zijn verhaal en te onderzoeken of er een match te maken was. De goede klik gaf een positief gevoel van twee kanten, waarna ook een goed gesprek met hoofdtrainer Erik van Brenk plaatsvond.
Kris, voormalig jeugdinternational met een WK- en EK-titel op zak, is een allround korfballer. Met zijn snelheid en atletisch vermogen past hij goed in het dynamische korfbal wat we bij Unitas/Perspectief voor ogen hebben. Kris over komend seizoen: “Ik kijk er naar uit om weer te korfballen, te gaan ontwikkelen en met Unitas een mooi seizoen te spelen!”
Welkom Kris! Veel succes en vooral plezier bij Unitas/Perspectief!
Technische commissie
Foto's: Marco Spelten & Hans Bömer
Speelde jij vroeger korfbal? Tijd om het weer op te pakken!
Unitas-Perspectief zoekt enthousiaste spelers (m/v) voor ons midweekteam!
Heb je eerder gekorfbald — ook al is het al een tijd geleden? Dan ben jij precies wie we zoeken!
Wat bieden wij?
- Gezelligheid & sportiviteit
- Wedstrijden doordeweeks. Hierdoor ben je zaterdags vrij om je kind(eren) aan te moedigen.
- Een warm welkom in een leuk team
Wat vragen wij?
- Korfbalervaring (hoe lang geleden ook)
- Enthousiasme en teamspirit
- Kun je niet elke week? Ook dan ben je van harte welkom!
Kom weer lekker meedoen, beweeg, lach en scoor met ons mee!
Meer info of aanmelden? Mail naar: tc@ckvunitas.nl
Thuiswedstrijden: woensdagavond (op het veld) en donderdagavond (in de zaal)
Tot snel op het veld!
Beste families, vrienden en supporters,
Nog vier nachtjes slapen en dan is het weer tijd voor onze jaarlijkse afsluitingsdag. Een gezellige en sportieve dag om dit korfbalseizoen af te sluiten. Wat kun je verwachten? Het familietoernooi, de kampioenenparade, een barbecue en een muzikale afsluiting.
Belangrijke informatie voor de deelnemers aan het familietoernooi:
De deelnemende teams hebben inmiddels een e-mail ontvangen met extra details. Het speel-, en fluitschema is te vinden in de Tournify-app of via de website: https://www.tournify.nl/live/familietoernooifunitas2025 .
Teams kunnen zich zaterdagochtend vanaf 09:30 uur inschrijven bij de jurytafel. De uiterlijke aanmeldtijd per team staat in de eerder verstuurde mail, namelijk een half uur voor de eerste wedstrijd (fluiten). Vergeet niet 20 euro contant (liefst gepast) mee te nemen.
Lees vooraf de spelregels nog even door, zorg voor een goede nachtrust en dan zien we jullie zaterdag graag fris en fruitig op het veld.
Tot dan!
Funitas
P.s. We zoeken nog extra hulp bij het kinderbuffet en na de barbecue. Wil je helpen? Meld je aan bij Nelleke via 06-13475008. Samen maken we er een geslaagde afsluitingsdag van.
Het is bijna zover: onze gezellige en sportieve afsluitingsdag! Zoals jullie al eerder hebben gelezen, sluiten we de dag traditiegetrouw af met een heerlijke BBQ en het kidsbuffet
Let op! De deadline voor opgave voor de BBQ en het kidsbuffet is morgen (17 juni) . Waarom zo vroeg? Vanwege de drukte bij de slager moeten wij de bestellingen tijdig doorgeven. Op het laatste moment bijbestellen is helaas niet mogelijk. Zorg dus dat je erbij bent en geef je op tijd op! Hierbij de link om je op te geven de BBQ!
Daarnaast zoeken we nog extra helpende handjes om de dag soepel te laten verlopen. Wil je helpen? Meld je aan bij Nelleke (06-13475008).
Afgelopen zaterdag mochten we de 1/2 finalisten van de B/C/D jeugd weer verwekomen op ons mooie sportpark. Byzonder was het dat onze eigen C1 hun wedstrijd mocht afwerken tegen KZ. Zoals hieronder te lezen valt hebben ze het net niet gered, maar wat een mooie prestatie van ze.
Vooraf hadden we best wat uitdagingen om deze dag met onze vrijwilligers in te vullen (veel teams weekend weg, B2 NK spelen in Tilburg en kampioen worden!!!!) maar wat een leuke dag hebben we gehad met een fantastische groep mensen. Alle dank vanuit het bestuur voor jullie inzet, op naar volgend jaar!!!
Unitas/Perspectief C1 mocht op zaterdag 14 juni op ons eigen veld strijden voor een plek in de finale van het Nederlands Kampioenschap. Net als in de zaal was Koog Zaandijk C1 de tegenstander. In de zaal kon onze C1 een helft lang goed mee, maar wist KZ de tweede helft uit een ander vaatje te tappen met een grote overwinning van de ploeg uit Koog aan de Zaan tot gevolg.
Lees verder
Zaterdag 14 juni was het zover: de spelers, speelsters en staf van onze B2 mochten voor de tweede keer dit seizoen deelnemen aan het NK 1e klasse voor B-jeugd. In alle vroegte vertrok het team van Mark en Mandy samen met een mooie groep supporters naar Tilburg.
Lees verder
Zaterdag 21 juni is het weer tijd voor onze jaarlijkse traditie: afsluitingsdag! Dit jaar herhalen we het succesvolle familietoernooi van vorig jaar. Gedurende de dag worden er wedstrijden gespeeld om uiteindelijk die beker met jouw familie omhoog te houden.
Je wordt op 22 juni om 09:30 verwacht om je aan te melden met je team. Om 10:00 zullen de eerste wedstrijden gespeeld worden.
Natuurlijk is er ook weer een kampioenenparade. Hier worden alle korfbaltoppers van afgelopen jaar gehuldigd voor al het publiek! Dit gebeurt om 15:30 uur.
Dan zal de grote finale gespeeld worden en het beste familieteam zal zich kronen tot winnaar! Vervolgens zal vanaf ongeveer 17:00 uur de dag beëindigd worden met een BBQ georganiseerd door de selectie en de kantinecommissie. Tijdens het eten zal er goeie muziek te horen zijn en wordt er zelfs nog een discobingo gespeeld!
Geef je voor zowel het familietoernooi als de BBQ!
(Let op! Opgeven voor familietoernooi kan tot 16 juni)
Het is helaas elk jaar weer een flinke zoektocht: voldoende trainers vinden voor al onze teams. En ook dit jaar zijn we er nog niet. Daarom doen we een beroep op jullie: ouders, oudere jeugdspelers, senioren, oud-leden – iedereen met hart voor onze club.
Met name voor de ‘’oudere leeftijdscategorieën'' zoeken we nog trainers: Kleur rood en oranje oftewel, de oude B en C. Maar ook voor de jongere jeugd kunnen we nog handjes gebruiken. We missen zeker nog tien trainers op verschillende teams.
Alle hulp is welkom! Een vaste trainer, samen met iemand anders, inval bij drukte, één keer per week – alles helpt. Wat je ook kunt bieden: we zijn er blij mee en denken graag met je mee over wat past.
Heb je interesse of twijfel je nog? Meld je bij Marleen Wijnholds (06 14 56 97 79) of mail naar jtc@ckvunitas.nl. Samen zorgen we dat ieder team goed aan het seizoen kan beginnen.
Want zonder trainers geen korfbal. Zo simpel is het.
Met trots kondigen we aan dat Van Wijnen Harderwijk-Zwolle zich per komend seizoen aansluit bij het sponsornetwerk van Unitas/Perspectief. Een gerenommeerde organisatie die, net als wij, gelooft in de kracht van samenwerken, ontwikkelen en bouwen aan een sterke toekomst.
Van Wijnen ontwikkelt, bouwt, renoveert, transformeert, restaureert en beheert. Het is een onderneming die al decennialang werkt aan duurzame leefomgevingen, met oog voor de mens en de maatschappij. Hun missie – bouwen aan ruimte voor een beter leven – sluit naadloos aan bij wat wij als vereniging nastreven: een veilige, sociale en stimulerende omgeving waarin mensen – jong en oud – zich kunnen ontwikkelen en bloeien, binnen en buiten het veld.
Bij zowel Van Wijnen als Unitas/Perspectief staan waarden als betrokkenheid, kwaliteit, verbinding en groei centraal. We vinden elkaar in de overtuiging dat bouwen begint met mensen: met vertrouwen, samenwerking en ambitie. Of het nu gaat om een woonwijk of een jeugdteam – samen bouwen we aan iets dat ertoe doet.
Wij zijn dan ook enorm enthousiast over deze samenwerking en kijken ernaar uit om, samen met Van Wijnen, verder te bouwen aan onze vereniging, aan onze leden, en aan de gemeenschap om ons heen.
Welkom bij de club, Van Wijnen!
Ik wil graag de ballensleutels weer ontvangen van de teams.
Er zijn nog een aantal teams die deze week door trainen of zelfs nog een wedstrijd spelen.
Mis je een bal, sleutel verdwenen laat het mij even weten op 0646393341
Na vele jaren als materialen man ga ik nog 1x de balans opmaken en alles overdragen aan mijn opvolger.
Ik heb 2 emmertjes opgehangen waar de sleutels in kunnen.
1. Bij de ingang aan het hek onder de brievenbus.
2. Boven op de tribune met het gezicht naar het veld in het midden.
Groet Maarten (0646393341)
Zaterdag 14 juni gaat nog een mooie korfbaldag worden. Onze B2 speelt op het NK 1e klasse in Tilburg en op ons eigen veld zullen er 3 halve finales voor de jeugd worden gespeeld waaronder een wedstrijd met onze eigen C1.
- 10.30 ODIK/JansenvdGrift D1 - DOS'46/VDK Groep D1
- 12.15 KZ/Keukensale.com C1 - Unitas/Perspectief C1
- 14.00 Fortuna B1 - LDODK/Rinsma Modeplein B1
Hopelijk zijn we getuige van drie fantastische wedstrijden!
Kan je er niet bij zijn? We zenden de wedstrijden uit op ons YouTube kanaal
Beste Unitassers/ouders/verzorgers,
Het einde van het seizoen is al weer bijna in zicht. Op 31 mei worden de laatste wedstrijden gespeeld. Daarna is het tijd om de tassen met wedstrijdshirts in te leveren.
Noteer onderstaande data alvast in je agenda!
Op maandag 2-6 en woensdag 11-6 zijn we aanwezig in de kleedkamers van 19.00 uur tot 20.30 uur. De (team)ouders kunnen de tassen dan in komen leveren. Graag van tevoren de shirts wassen en drogen (niet in de droger!), zodat ze aan het begin van het volgende seizoen direct gebruikt kunnen worden, en kijken of alle shirts in de tas zitten. Mocht er iets ontbreken, graag melden via de mail: kleding@ckvunitas.nl.
Spelers die in een team zitten die gesponsorde items hebben, zoals een tas, een trainingspak en/of inschietshirt, mogen dit zelf in komen leveren op de bovengenoemde dagen. Kijk van tevoren of er iets beschadigd of kapot is, dan kan je dat op dat moment aangeven.
De trainers die een polo en jas van de vereniging hebben, moeten deze ook op bovengenoemde dagen inleveren.
Wanneer er door beschadiging of kwijtraken nieuwe kleding besteld moet worden, dan zullen we dit doorberekenen aan de betreffende speler (of diens ouders/verzorgers) of het desbetreffende team.
Deze kosten zijn:
- Wedstrijdshirt € 45,00
- Inschietshirt € 35,00
- Trainingsbroek € 37,50
- Trainingsjack € 37,50
- Broekje € 20,00
- Rokje € 35,00
- Tas € 35,00
- Jas € 50,00
- Polo € 35,00
Laten we met z’n allen zuinig op de kleding zijn!
Alvast bedankt voor jullie medewerking.
Team Kleding
Op zaterdag 14 juni 2025 worden weer de halve finales van de B-, C- en D-jeugd Hoofdklasse gespeeld op het Slingerbos. Helaas zijn Marcel en Niels verhinderd, dus zijn we op zoek naar iemand , of een duo, die op deze dag de spelers kan voorstellen en een muziekje kan aanzetten voor de wedstrijd, in de rust en na de wedstrijd. De apparatuur wordt voor je geregeld. Kun jij ons helpen?
Voor meer informatie neem contact op met Niels van der Beek (06-10421624 ) of Erik Schuiling ( 06-51676727 )
Lieve leden en vrienden,
Zoals bekend staat op 21 juni aanstaande onze afsluitingsdag gepland.Overdag organiseren we het familietoernooi, en aan het einde van de dag sluiten we af met een gezellige BBQ. Deze dag belooft vol plezier, sport en lekker eten te zijn.
De BBQ zal verzorgd worden door de selectie, voor slechts € 12,50 per persoon geniet je van:
- Satéstokje
- Worstje
- Hamburger
- Gekruide kipfilet
Daarnaast serveren we heerlijke rundvlees- en aardappelsalades, en natuurlijk mag het stokbrood met kruidenboter niet ontbreken.
Kinderbuffet: Voor de kleine gasten is er een speciaal kinderbuffet. Voor € 5,- per kind kunnen ze genieten van frietjes met een snack, zodat ook zij een heerlijke afsluiting van de dag hebben.
De BBQ en het buffet worden rond 17:00 geopend.
Wij hopen dat jullie er allemaal bij kunnen zijn om samen het seizoen feestelijk af te sluiten. Neem je goed humeur mee, en wij zorgen voor de rest!
Aanmelden: Je kunt je aanmelden via onderstaande link:
https://app.clubcollect.com/forms/nl/ckv-unitas-pers/afsluitingsdag-unitas-22-juni-2024-tf53zg
Zaterdag 21 juni is het weer tijd voor onze jaarlijkse traditie: afsluitingsdag! Dit jaar herhalen we het succesvolle familietoernooi van vorig jaar.
Gedurende de dag worden er wedstrijden gespeeld om uiteindelijk die beker met jouw familie omhoog te houden. Natuurlijk is er ook weer een kampioenenparade en een heerlijke barbecue, waarvoor dank alvast naar de kantinecommissie en de selectie!
Lees verder
De sponsorgroep van Unitas/Perspectief blijft groeien. Halverwege dit seizoen kwamen Mathias Hornstra (mede-eigenaar van iExist) en Ruben van Bloemendaal (mede-eigenaar van Adshine) in contact met onze vereniging. Zonder eerdere binding met de sport, maar met groot enthousiasme, besloten zij zich voor drie jaar aan Unitas/Perspectief te verbinden.
De vonk sloeg snel over, mede dankzij hun goede vriend Bouke de Jong, die zelf actief lid is van de vereniging. Wat begon met een kennismaking, groeide uit tot een langdurige samenwerking. Iexist en Adshine zullen komend seizoen zichtbaar zijn op het hoofdveld op sportcomplex Slingerbos in Harderwijk.
Lees verder
Eerder communiceerde we dat in de week van 9 juni de teamindeling gepubliceerd zou worden. De JTC is deze week bij elkaar gekomen en heeft nieuwe inzichten vanuit de bond gekregen met betrekking tot de gemiddelde leeftijden. Hierdoor hebben we meer tijd nodig om de teamindeling hierop aan te passen.
Lees verder
Het derde team van CKV Unitas/Perspectief heeft historie geschreven: promotie naar de Reserve Ereklasse!
In een spannende wedstrijd werd er uiteindelijk met 24-20 gewonnen van NKC'51 2.
De ploeg van Jan Kok en Harold Gulje zat er in het najaar al dichtbij, nu liet men zien wel met de druk om te kunnen gaan.
De afgelopen jaren zijn wij verwend met de grote successen van onze selectie. Deze overwinning zegt wellicht nog veel meer over de groei van de vereniging.
Unitas voegt zich bij het rijtje: Blauw-Wit, PKC, DVO en LDODK welke volgend jaar allen ook met het derde team in de Reserve Ereklasse uitkomen.
Namens een trots bestuur en TC: van harte gefeliciteerd! Wat een prachtige prestatie.
De laatste competitiewedstrijd van het seizoen stond voor Unitas/Perspectief op het programma: afsluiten op eigen terrein, onder een heerlijk zonnetje, met een goedgevulde tribune en een smakelijke daghap. Alles was aanwezig om er een mooie middag met een vermakelijke wedstrijd van te maken.
Lees verder
Beste leden,
Op zaterdag 28 juni organiseert de wijk Slingerbos een Rommelroute, en nodigen Unitas hiervoor uit! Dit is een geweldige kans om van je oude spullen af te komen én op een leuke manier met de buurt te verbinden.
Tussen 10:00 en 14:00u is er in de wijk de mogelijkheid om op verschillende plekken ‘rommel’ te verkopen. Ook het sportpark is een hotspot! Op de parkeerplaats zijn plekken om je spullen verkopen, maar ook een (gratis) bakje koffie/thee drinken en de jeugd kan lekker sporten.
Hoe kun je hierbij zijn?
Meld je uiterlijk woensdag 25 juni aan en kom op zaterdagochtend 28 juni met je spullen naar het sportpark (speelgoed, kleding, boeken, huishoudelijke items, etc.). Je mag natuurlijk zelf je kleedje meenemen, maar voor ca. €20,- heb je een kraampje.
Kom gezellig helpen op de dag zelf! Koffie/thee schenken of een activiteit verzorgen.
Deel dit bericht en nodig vrienden en familie uit.
De Rommelroute vindt plaats op zaterdag 28 juni tussen 10:00 en 14:00u.
Samen maken we er een succes van! Heb je vragen of wil je je aanmelden? Stuur een bericht naar Lara (lara@gaharderwijk.nl)
Gisteren hebben we weer genoten van een prachtige sportdag aan het Slingerbos. Het was dit keer een speciale dag met het afscheid van een aantal selectie spelers en trainers. Daarnaast was er een bijeenkomst van (oud) voorzitters van Unitas. Mooie verhalen werden gedeeld over onze prachtige club.
De dag stond ook in het teken van kampioenschappen, hieronder de feestvierders:
Lees verder