Nieuws
De selectie van Unitas/Perspectief wordt vanaf komend seizoen versterkt door de komst van Jules Verweij. Jules heeft bij DVO alle jeugdteams doorlopen en vele successen behaald. Ook als selectiespeler maakte hij de nodige hoogtepunten mee, waaronder het spelen van de finale in de Reserve Korfballeague in 2018 én 2019.
Tijdens de goede gesprekken bleek al snel dat zijn persoonlijke ambities naadloos aansluiten bij de plannen en doelen van Unitas/Perspectief. Jules is een fysiek sterke allround-korfballer die met zijn kwaliteiten en mentaliteit uitstekend bij onze selectie past. Ook de ervaring die hij heeft met het trainen en spelen met veel weerstand bij een club in de Korfballeague zal hij meenemen naar Harderwijk.
Wij geloven dat hij zich, samen met de groep en de staf, nog verder zal ontwikkelen als korfballer en dat hij met plezier onderdeel zal zijn van onze talentvolle selectie. We zijn dan ook blij dat hij voor onze mooie vereniging heeft gekozen!
Welkom en heel veel succes Jules!
Technische commissie
Gerelateerd
Webshop
Archief
- juli 2025
- juni 2025
- mei 2025
- april 2025
- maart 2025
- februari 2025
- januari 2025
- december 2024
- november 2024
- oktober 2024