Nieuws
Beste Unitassers,
Hieronder vinden jullie het zaalwachtrooster voor 2017-2018. Mocht je zijn ingedeeld en niet kunnen, probeer dan zelf even vervanging te regelen.
In principe kan iedereen als zaalwacht fungeren, het is niet moeilijk.
Heb je vragen, neem contact op via vrijwilligers@ckvunitas.nl of 06-12240925.
LET OP: er zijn dit jaar te weinig zaalwachten, dus in sommige shifts is niemand ingedeeld. Hier staat dan de naam van een team. De bedoeling is dat het team dan onderling zorgt dat er een zaalwacht is voor die shift.
Het is niet fijn dat er op deze manier gewerkt moet worden, maar op dit moment lijkt een andere optie niet mogelijk.
Iedereen succes en veel plezier komend zaalseizoen en alvast hartelijk bedankt voor de medewerking!
P.S. Wanneer er een vraagteken staat, betekent dit dat er nog niemand is gevonden. Staat er een naam met daarachter een vraagteken, dan heeft de persoon in kwestie nog geen bevestiging gegeven over aanwezigheid.
ROOSTER ZAALWACHT 2017-2018 | ||||||||||
DATUM | TIJD | LOCATIE | NAAM ZAALWACHT | Team | Team | Team | Team | Team | Team | Team |
25-11-2017 | 9:00-12:00 | Sypel | ? | F4 9:00 | F3 9:00 | F2 10:00 | F1 10:00 | E3 10:00 | E6 11:00 | E5 11:00 |
25-11-2017 | 12:00-15:30 | Sypel | Christian Nijmeijer | D5 12:00 | C4 13:00 | C3 14:00 | D1 15:00 | |||
25-11-2017 | 15:30-19:15 | Sypel | ? | D1 15:00 | C1 16:00 | B2 17:00 | A2 18:00 | |||
2-12-2017 | 9:00-11:00 | Sypel | Martin de Jonge | E5 9:00 | E4 9:00 | E7 10:00 | E1 10:00 | D3 10:55 | ||
2-12-2017 | 11:00-14:00 | Sypel | Helma Olofsen | D3 10:55 | D2 11:55 | C5 12:55 | ||||
9-12-2017 | 9:00-12:00 | Sypel | Marcel Zakonski | F4 9:00 | E5 9:00 | E3 10:00 | E6 10:00 | E2 11:00 | E1 11:00 | |
9-12-2017 | 12:00-15:00 | Sypel | Elske Maas | D5 12:00 | D2 13:00 | D4 14:00 | ||||
9-12-2017 | 15:00-18:00 | Sypel | Sicco Postma | D3 15:00 | D1 16:00 | C2 17:00 | ||||
9-12-2017 | 18:00-20:00 | Sypel | A2 | B2 18:00 | A2 19:00 | |||||
9-12-2017 | 17:15-18:15 | Sypel | C1 zelf of S4/S5? | C1 17:15 | ||||||
16-12-2017 | 9:00-12:00 | De Bogen | F2/F3 | F2 9:00 | F3 9:00 | F1 10:00 | E7 10:00 | |||
16-12-2017 | 12:00-14:00 | De Bogen | Bianca Clement? | D3 11:00 | C3 12:00 | C4 13:00 | ||||
23-12-2017 | 9:00-12:00 | Sypel | Christian Nijmeijer | E6 9:00 | E1 10:00 | E5 10:00 | D5 11:00 | |||
23-12-2017 | 12:00-15:00 | Sypel | D3 | D4 12:00 | D3 13:00 | D2 14:00 | ||||
23-12-2017 | 15:00-17:30 | Sypel | Jamie Wierda? | C5 15:00 | C3 16:00 | C2 17:00 | ||||
23-12-2017 | 17:30-20:15 | Sypel | Margreet Gelofsma | C2 17:00 | B3 18:00 | A3 19:05 | ||||
6-1-2018 | 9:00-12:00 | De Bogen | Martin de Jonge (half uur langer?) | E3 9:00 | E5 9:00 | E6 10:00 | F4 10:00 | E1 11:00 | E2 11:00 | |
6-1-2018 | 12:00-15:00 | De Bogen | Helma Olofsen | D2 12:00 | C3 13:00 | D1 14:00 | ||||
6-1-2018 | 15:00-18:15 | De Bogen | Fam. Noordanus | C1 15:00 | B2 16:00 | A2 17:00 | ||||
13-1-2018 | 9:00-12:00 | Sypel | C4 | F4 9:00 | E2 9:00 | F1 9:00 | D4 10:00 | C4 11:00 | ||
13-1-2018 | 12:00-15:00 | Sypel | Sicco Postma | C2 12:00 | D1 13:00 | C1 14:00 | ||||
13-1-2018 | 15:00-18:15 | Sypel | B2 | B3 15:00 | B2 16:00 | A2 17:00 | ||||
20-1-2018 | 9:00-12:00 | Sypel | Marcel Zakonski | E1 9:00 | F3 9:00 | F2 9:00 | C3 10:00 | C2 11:00 | ||
20-1-2018 | 12:00-13:15 | Sypel | A3 zelf | A3 12:00 | ||||||
27-1-2018 | 9:00-12:00 | Sypel | Ingrid Veenendaal | E4 9:00 | E2 9:00 | D2 10:00 | C5 11:00 | |||
3-2-2018 | 9:00-12:00 | Sypel | Henk van de Greijn | F4 9:00 | F3 9:00 | F1 10:00 | F2 10:00 | E3 11:00 | E6 11:00 | |
3-2-2018 | 12:00-15:00 | Sypel | Christian Nijmeijer | D5 12:00 | D1 13:00 | C1 14:00 | ||||
3-2-2018 | 15:00-18:30 | Sypel | A3 | B3 15:00 | A3 16:00 | A2 17:15 | ||||
10-2-2018 | 9:00-11:00 | Sypel | F1 | E7 9:00 | F1 10:00 | E4 10:00 | ||||
10-2-2018 | 11:00-13:00 | Sypel | C5 | D4 11:00 | C5 12:00 | |||||
17-2-2018 | 9:00-12:00 | De Bogen | Lucas Blom | E3 9:00 | E1 10:00 | E2 10:00 | D5 11:00 | |||
17-2-2018 | 12:00-15:00 | De Bogen | Elske Maas | D2 12:00 | C3 13:00 | D1 14:00 | ||||
17-2-2018 | 15:00-18:15 | De Bogen | C1/Petra ten Hove? | C1 15:00 | B2 16:00 | A2 17:00 | ||||
24-2-2018 | 9:00-12:00 | Sypel | de Jonge | F4 9:00 | E7 10:00 | E6 10:00 | E4 11:00 | E5 11:00 | ||
24-2-2018 | 12:00-14:00 | Sypel | Margreet Gelofsma | C4 12:00 | B3 13:00 | |||||
3-3-2018 | 13:15-16:30 | Sypel | Sicco Postma | D3 13:15 | C2 14:15 | A3 15:15 | ||||
10-3-2018 | 9:00-12:00 | Sypel | D4/Marleen Werkman? | F2 9:00 | F3 9:00 | E7 10:00 | E4 10:00 | D4 11:00 | ||
10-3-2018 | 12:00-15:00 | Sypel | Bianca Clement? | D3 12:00 | C5 13:00 | C4 14:00 | ||||
10-3-2018 | 15:00-17:15 | Sypel | B3 | B3 15:00 | A3 16:00 |
Agenda
- 18-05-2024 Unitas/Pos Zonwering Kamp
- 19-05-2024 Unitas/Pos Zonwering Kamp
- 20-05-2024 Unitas/Pos Zonwering Kamp
- 21-05-2024 S1 Clubhuis schoonmaken
- 24-05-2024 Klaverjascompetitie
- 27-05-2024 Midweek Clubhuis schoonmaken
- 28-05-2024 Schoolkorfbal
- 29-05-2024 Schoolkorfbal
- 03-06-2024 4x4 Clubhuis schoonmaken
- 06-06-2024 Kantine gesloten
- 08-06-2024 Funitas karaoke
- 10-06-2024 Recreanten Clubhuis schoonmaken
- 20-06-2024 Proeftraining gekorfbal
- 22-06-2024 Afsluitingsdag
Webshop
Archief
- mei 2024
- april 2024
- maart 2024
- februari 2024
- januari 2024
- december 2023
- november 2023
- oktober 2023
- september 2023
- augustus 2023