Nieuws

12-03
Thuis Uit Locatie (Scheidsrechter) Aanvang Vertrek
 
31-03-2018
Unitas/Perspectief 1SKF 1 Het Slingerbos ( KNKV )   15:30  
Unitas/Perspectief 2SKF 2 Het Slingerbos ( KNKV )   14:00  
Drachten/Van der Wiel 2Unitas/Perspectief 3 Sportlaan in DRACHTEN   14:00  
Unitas/Perspectief 4DVO/Accountor 4 Het Slingerbos ( KNKV )   17:00  
SKF 5Unitas/Perspectief 5 De Groene en in VEENENDAAL   14:05  
Unitas/Perspectief 6ODIK 5 Het Slingerbos 15:15  
Unitas/Perspectief A2Dindoa A2 Het Slingerbos ( Jesse Roozeboom )   13:45  
Drachten/Van der Wiel B1Unitas/Perspectief B1 Sportlaan in DRACHTEN   12:40 10:30
Unitas/Perspectief B2Dindoa B2 Het Slingerbos ( Tom van de Berg )   12:30  
Elburg B3Unitas/Perspectief B3 Burg. Bode in ELBURG   13:15 12:00
Unitas/Perspectief C1Amicitia C1 Het Slingerbos ( KNKV )   13:00  
Oranje Zwart C1Unitas/Perspectief C2 De Marslanden in ZWOLLE   10:30 09:15
Antilopen/Lancyr Deelen C3Unitas/Perspectief C3 Burg. Buiningpark in LEUSDEN   10:45 09:30
Unitas/Perspectief C4De Meeuwen C3 Het Slingerbos ( Jeroen Commandeur )   11:30  
Unitas/Perspectief C5RDZ C2 Het Slingerbos ( Marco Jansen )   10:30  
Unitas/Perspectief D1De Meeuwen D1 Het Slingerbos ( Roy van der Knaap )   12:00  
Unitas/Perspectief D3Wolderwijd D1 Het Slingerbos ( Annelieke Claessen )   11:30  
Unitas/Perspectief D4Sparta (Zw) D4 Het Slingerbos ( Odette van de Mheen )   10:30  
Woudenberg D3Unitas/Perspectief D5 De Grift in WOUDENBERG   11:15 10:15
Exakwa E1Unitas/Perspectief E1 Langezand in LELYSTAD   11:00 09:45
Unitas/Perspectief E2Exakwa E2 Het Slingerbos ( Sabine Verhoef )   12:00  
De Meeuwen E4Unitas/Perspectief E3 Putter Eng in PUTTEN   10:00 09:00
Unitas/Perspectief E4Antilopen/Lancyr Deelen E3 Het Slingerbos ( Ramin Jaafar )   11:00  
Sparta (N) E4Unitas/Perspectief E5 Luxool in NIJKERK GLD   09:30 08:15
Unitas/Perspectief E6MIA E5 Het Slingerbos ( Nynke Kramer )   10:00  
Sparta (N) E3Unitas/Perspectief E7 Luxool in NIJKERK GLD   09:30 08:15
MIA F1Unitas/Perspectief F1 MIA in AMERSFOORT   10:00 08:45
Unitas/Perspectief F2Antilopen/Lancyr Deelen F1 Het Slingerbos ( Nena Ellermeijer )   11:00  
Unitas/Perspectief F3Exakwa F2 Het Slingerbos ( Floor Munnik )   10:00  
Dindoa F2Unitas/Perspectief F4 De Zanderij in ERMELO   10:00 09:00
 
04-04-2018
MIA MW1Unitas/Perspectief MW1 MIA in AMERSFOORT   20:15  
 
11-04-2018
Unitas/Perspectief MW1OVVO/De Kroon MW1 Het Slingerbos ( Christiaan Houtman )   20:15  
 
14-04-2018
Unitas/Perspectief 1Swift (M) 1 Het Slingerbos ( KNKV )   15:30  
Unitas/Perspectief 2Wageningen 2 Het Slingerbos ( KNKV )   14:00  
Unitas/Perspectief 3Hoogkerk 2 Het Slingerbos ( KNKV )   17:00  
ODIK 3Unitas/Perspectief 4 Oosterbos in BARNEVELD   12:30  
Rigtersbleek/Cottus 3Unitas/Perspectief 5 Rigtersbleekcomplex in ENSCHEDE   17:00  
Dindoa 7Unitas/Perspectief 6 De Zanderij in ERMELO   14:00  
DOS '46 A1Unitas/Perspectief A1 Tussenboerslanden in NIJEVEEN   14:15 00:12
Unitas/Perspectief A2ZKC '19 A1 Het Slingerbos ( Martijn Huijberts )   14:45  
Unitas/Perspectief A3Telstar/dé Register Makelaar A2 Het Slingerbos ( Ronald Korevaar )   13:15  
Spirit B1Unitas/Perspectief B1 Overhorst in VOORTHUIZEN   11:15 09:45
Unitas/Perspectief B3Exakwa B2 Het Slingerbos ( Danielle van de Glind-Guchte )   12:00  
ASVD C1Unitas/Perspectief C1 ASVD in DRONTEN   13:15 12:15
Unitas/Perspectief C2Rood-Wit C1 Het Slingerbos ( Kim Senneker )   13:00  
Unitas/Perspectief C3Dindoa C3 Het Slingerbos ( Dominique de Vogel )   11:00  
Spirit C2Unitas/Perspectief C4 Overhorst in VOORTHUIZEN   12:45 11:30
Woudenberg C2Unitas/Perspectief C5 De Grift in WOUDENBERG   11:15 10:00
Groen Geel D1Unitas/Perspectief D1 Trickelsoord in WORMER   10:30 09:00
Unitas/Perspectief D2DWS D1 Het Slingerbos ( Maike van den Berg )   10:00  
Antilopen/Lancyr Deelen D2Unitas/Perspectief D3 Burg. Buiningpark in LEUSDEN   14:30 13:30
DOS Kampen/Veltman D3Unitas/Perspectief D4 De Maten in KAMPEN   11:45 10:30
Unitas/Perspectief D5DWS D3 Het Slingerbos ( Marco Jansen )   10:00  
Unitas/Perspectief E1De Meeuwen E1 Het Slingerbos ( Lucca Boehle )   12:00  
DOS Kampen/Veltman E1Unitas/Perspectief E2 De Maten in KAMPEN   10:30 09:15
Unitas/Perspectief E3Antilopen/Lancyr Deelen E5 Het Slingerbos ( Jaimy Kastelein )   11:00  
De Meeuwen E5Unitas/Perspectief E4 Putter Eng in PUTTEN   11:00 10:00
Unitas/Perspectief E5Soesterkwartier E2 Het Slingerbos ( Anouk van Bussel )   12:00  
De Meeuwen E6Unitas/Perspectief E6 Putter Eng in PUTTEN   09:00 08:00
Unitas/Perspectief E7ODIK E4 Het Slingerbos ( Lars Den Hartigh )   10:00  
Unitas/Perspectief F1De Meeuwen F1 Het Slingerbos ( Stella Barneveld )   10:00  
Spirit F1Unitas/Perspectief F2 Overhorst in VOORTHUIZEN   10:45 09:30
Wit-Blauw/Green Organics F2Unitas/Perspectief F3 Hagenbroek in KAMPEN   10:00 08:45
Unitas/Perspectief F4Spirit F2 Het Slingerbos ( Roos Ritmeester )   11:00  
 
18-04-2018
De Meeuwen MW2Unitas/Perspectief MW1 Putter Eng in PUTTEN   20:15 19:30
 
21-04-2018
KVS/Maritiem 1Unitas/Perspectief 1 Cas van Dijkpark in 'S-GRAVENHAGE   15:30  
KVS/Maritiem 2Unitas/Perspectief 2 Cas van Dijkpark in 'S-GRAVENHAGE   13:45  
Sparta (Zw) 2Unitas/Perspectief 3 Stadshagen in ZWOLLE   14:00  
Unitas/Perspectief 4OVVO/De Kroon 3 Het Slingerbos ( KNKV )   15:30  
Unitas/Perspectief 5ASVD 4 Het Slingerbos 17:00  
DWS 4Unitas/Perspectief 6 Sportveld DWS in KOOTWIJKERBROEK   12:00  
Unitas/Perspectief A1ZKV (Za) A1 Het Slingerbos ( KNKV )   12:30  
Unitas/Perspectief A3ODIK A2 Het Slingerbos ( Tom Korevaar )   14:00  
Unitas/Perspectief B1DOS '46 B1 Het Slingerbos ( KNKV )   11:00  
Spirit B2Unitas/Perspectief B2 Overhorst in VOORTHUIZEN   11:45 10:30
Rood-Wit B2Unitas/Perspectief B3 De Brink in WEZEP   11:45 10:30
Unitas/Perspectief C1Dindoa C1 Het Slingerbos ( Jesse de Ruigh )   10:00  
DOS Kampen/Veltman C2Unitas/Perspectief C2 De Maten in KAMPEN   12:00 11:00
Unitas/Perspectief C3Sparta (N) C2 Het Slingerbos ( Bouke de Jong )   13:00  
Reehorst '45 C2Unitas/Perspectief C4 't Schuttersveld in EDE GLD   10:00 08:45
Unitas/Perspectief C5Spirit C3 Het Slingerbos ( Ineke de Boer )   12:00  
KZ/Hiltex D1Unitas/Perspectief D1 De Koog in KOOG AAN DE ZAAN   11:00 09:30
De Meeuwen D2Unitas/Perspectief D2 Putter Eng in PUTTEN   11:05 10:00
Unitas/Perspectief D3Dindoa D4 Het Slingerbos ( Mirja Kok )   13:00  
Unitas/Perspectief D4Exakwa D4 Het Slingerbos ( Angela Gulje-Vierhout )   12:00  
Sparta (N) D4Unitas/Perspectief D5 Luxool in NIJKERK GLD   09:00 08:10
Unitas/Perspectief E1Rood-Wit E1 Het Slingerbos ( Mike van Boven )   10:00  
Dindoa E1Unitas/Perspectief E2 De Zanderij in ERMELO   10:45 09:45
Unitas/Perspectief E3MIA E2 Het Slingerbos ( Frederique Kats )   11:00  
Dindoa E2Unitas/Perspectief E4 De Zanderij in ERMELO   10:45 09:45
Dindoa E5Unitas/Perspectief E5 De Zanderij in ERMELO   09:30 08:30
Unitas/Perspectief E6Revival E1 Het Slingerbos ( Michel Verhoef )   10:00  
Antilopen/Lancyr Deelen E7Unitas/Perspectief E7 Burg. Buiningpark in LEUSDEN   12:10 10:45
KVZ F1Unitas/Perspectief F1 Zuidveen in ZUTPHEN   10:00 08:30
Unitas/Perspectief F2Wolderwijd F1 Het Slingerbos ( Dennis Verhoef )   10:00  
Unitas/Perspectief F3Dindoa F3 Het Slingerbos ( Johan Lagemaat )   11:00  
De Meeuwen F3Unitas/Perspectief F4 Putter Eng in PUTTEN   10:15 09:15
 
28-04-2018
Nieuwerkerk 1Unitas/Perspectief 1 De Kleine Vink in NIEUWERKERK AD IJSSEL   15:30  
Unitas/Perspectief 3Nic. 3 Het Slingerbos ( KNKV )   14:00  
Dindoa 4Unitas/Perspectief 4 De Zanderij in ERMELO   10:30  
Unitas/Perspectief 5SDO (W) 2 Het Slingerbos ( Jelmer van der Beek )   12:30  
LDODK/Rinsma Modeplein A1Unitas/Perspectief A1 Kortezwaag in GORREDIJK   12:00 00:09
Elburg A1Unitas/Perspectief A2 Burg. Bode in ELBURG   12:30 00:11
Unitas/Perspectief B1AVO B1 Het Slingerbos ( Mark Kreikamp )   11:00  
Zwaluwen B1Unitas/Perspectief B2 Hengelder in ZEVENAAR   11:00 09:15
ODIK D1Unitas/Perspectief D2 Oosterbos in BARNEVELD   10:00 09:00
 
05-05-2018
Nieuwerkerk 2Unitas/Perspectief 2 De Kleine Vink in NIEUWERKERK AD IJSSEL   12:00  
Unitas/Perspectief A1Nieuwerkerk A1 Het Slingerbos ( KNKV )   12:30  
 
07-05-2018
Unitas/Perspectief 6DWS 4 Het Slingerbos 20:30  
 
12-05-2018
Unitas/Perspectief 1Valto 1 Het Slingerbos ( KNKV )   15:30  
Unitas/Perspectief 2Nic. 2 Het Slingerbos ( KNKV )   14:00  
Unitas/Perspectief 3DVO/Accountor 3 Het Slingerbos ( KNKV )   17:00  
Sparta (N) 3Unitas/Perspectief 4 Luxool in NIJKERK GLD   14:00  
DOS-WK 4Unitas/Perspectief 5 Wesselerbrink-noord in ENSCHEDE   17:00  
TOP/SolarCompleet A1Unitas/Perspectief A1 TOP Sassenheim in SASSENHEIM   11:30 00:09
Unitas/Perspectief A2Oranje Zwart A1 Het Slingerbos ( Roy van Boven )   13:30  
ODIK A2Unitas/Perspectief A3 Oosterbos in BARNEVELD   11:00 00:09
NKC '51 B1Unitas/Perspectief B1 Gagelman in NIJVERDAL   11:15 09:15
Unitas/Perspectief B2Wolderwijd B1 Het Slingerbos ( Kilian Bakker )   12:15  
Unitas/Perspectief B3Rood-Wit B2 Het Slingerbos ( Brian Bakker )   11:00  
Dindoa C1Unitas/Perspectief C1 De Zanderij in ERMELO   11:30 10:30
Unitas/Perspectief C2DOS Kampen/Veltman C2 Het Slingerbos ( Christiaan Houtman )   12:15  
Sparta (N) C2Unitas/Perspectief C3 Luxool in NIJKERK GLD   11:30 10:15
Unitas/Perspectief C4Reehorst '45 C2 Het Slingerbos ( Marco Jansen )   10:00  
Spirit C3Unitas/Perspectief C5 Overhorst in VOORTHUIZEN   12:30 11:15
Unitas/Perspectief D2De Meeuwen D2 Het Slingerbos ( Roy van der Knaap )   11:00  
Dindoa D4Unitas/Perspectief D3 De Zanderij in ERMELO   11:45 11:00
Exakwa D4Unitas/Perspectief D4 Langezand in LELYSTAD   14:00 13:00
Unitas/Perspectief D5Sparta (N) D4 Het Slingerbos ( Odette van de Mheen )   10:00  
Rood-Wit E1Unitas/Perspectief E1 De Brink in WEZEP   09:15 08:00
Unitas/Perspectief E2Dindoa E1 Het Slingerbos ( Nena Ellermeijer )   11:00  
MIA E2Unitas/Perspectief E3 MIA in AMERSFOORT   11:00 09:45
Unitas/Perspectief E4Dindoa E2 Het Slingerbos ( Jeroen Commandeur )   10:00  
Unitas/Perspectief E5Dindoa E5 Het Slingerbos ( Annelieke Claessen )   12:00  
Revival E1Unitas/Perspectief E6 Overbeek in TERSCHUUR   09:30 08:20
Unitas/Perspectief E7Antilopen/Lancyr Deelen E7 Het Slingerbos ( Anouk van Bussel )   12:00  
Unitas/Perspectief F1Dindoa F1 Het Slingerbos ( Maike van den Berg )   10:00  
Wolderwijd F1Unitas/Perspectief F2 Wolderwijd in ZEEWOLDE   10:00 09:00
Dindoa F3Unitas/Perspectief F3 De Zanderij in ERMELO   09:30 08:30
Unitas/Perspectief F4De Meeuwen F3 Het Slingerbos ( Ante Huijberts )   11:00  
 
16-05-2018
Unitas/Perspectief MW1DWS MW1 Het Slingerbos ( Peter van Uxem )   20:30  
 
18-05-2018
De Meeuwen A4Unitas/Perspectief A3 Putter Eng in PUTTEN   19:30 18:30
Unitas/Perspectief D1KZ/Hiltex D1 Het Slingerbos 19:30  
 
23-05-2018
SKF MW1Unitas/Perspectief MW1 De Groene en in VEENENDAAL   21:00  
 
26-05-2018
Sporting Trigon 1Unitas/Perspectief 1 Zoeterwoudsesingel in LEIDEN   15:30  
Groen Geel 2Unitas/Perspectief 2 Trickelsoord in WORMER   14:30  
Wageningen 3Unitas/Perspectief 3 Hollandseweg in WAGENINGEN   15:00  
Unitas/Perspectief 4Wageningen 6 Het Slingerbos ( KNKV )   14:45  
Unitas/Perspectief 5KVZ 4 Het Slingerbos 16:15  
ODIK 5Unitas/Perspectief 6 Oosterbos in BARNEVELD   12:30  
Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1Unitas/Perspectief A1 De Woerd in DRIEBERGEN-RIJSENBURG   12:30 00:10
Rood-Wit A1Unitas/Perspectief A2 De Brink in WEZEP   11:15 00:09
Unitas/Perspectief A3De Meeuwen A4 Het Slingerbos ( Tom Korevaar )   13:15  
Unitas/Perspectief B1Invicta/Frigro/Harkema B1 Het Slingerbos ( KNKV )   12:00  
Unitas/Perspectief B2Rood-Wit B1 Het Slingerbos ( Jesse Roozeboom )   10:00  
Unitas/Perspectief B3Elburg B3 Het Slingerbos ( Erik Schuiling )   13:15  
Amicitia C1Unitas/Perspectief C1 Het Midden in VRIEZENVEEN   11:15 09:30
Unitas/Perspectief C2Oranje Zwart C1 Het Slingerbos ( Bouke de Jong )   12:15  
Unitas/Perspectief C3Antilopen/Lancyr Deelen C3 Het Slingerbos ( Mirja Kok )   11:15  
De Meeuwen C3Unitas/Perspectief C4 Putter Eng in PUTTEN   10:15 09:15
RDZ C2Unitas/Perspectief C5 Bisonpark in ZEIST   10:30 09:15
De Meeuwen D1Unitas/Perspectief D1 Putter Eng in PUTTEN   10:00 09:00
Unitas/Perspectief D2ODIK D1 Het Slingerbos ( Angela Gulje-Vierhout )   12:15  
Wolderwijd D1Unitas/Perspectief D3 Wolderwijd in ZEEWOLDE   12:45 12:00
Sparta (Zw) D4Unitas/Perspectief D4 Stadshagen in ZWOLLE   12:00 11:00
Unitas/Perspectief D5Woudenberg D3 Het Slingerbos ( Lars Den Hartigh )   11:15  
Unitas/Perspectief E1Exakwa E1 Het Slingerbos ( Kjell Jacobi )   11:00  
Exakwa E2Unitas/Perspectief E2 Langezand in LELYSTAD   11:00 09:45
Unitas/Perspectief E3De Meeuwen E4 Het Slingerbos ( Thomas Spijkerboer )   10:00  
Antilopen/Lancyr Deelen E3Unitas/Perspectief E4 Burg. Buiningpark in LEUSDEN   13:00 11:45
Unitas/Perspectief E5Sparta (N) E4 Het Slingerbos ( Roos Ritmeester )   11:00  
MIA E5Unitas/Perspectief E6 MIA in AMERSFOORT   12:00 10:45
Unitas/Perspectief E7Sparta (N) E3 Het Slingerbos ( Marilyn Bouw )   10:00  
SKF F1Unitas/Perspectief F1 De Groene en in VEENENDAAL   11:00 09:30
Antilopen/Lancyr Deelen F1Unitas/Perspectief F2 Burg. Buiningpark in LEUSDEN   13:00 11:45
Exakwa F2Unitas/Perspectief F3 Langezand in LELYSTAD   10:00 08:45
Unitas/Perspectief F4Dindoa F2 Het Slingerbos ( Marit Roozeboom )   10:00  
 
30-05-2018
Unitas/Perspectief MW1Hebbes MW1 Het Slingerbos ( Roy van der Knaap )   20:15  
 
02-06-2018
Unitas/Perspectief 1Fiks 1 Het Slingerbos ( KNKV )   15:30  
Unitas/Perspectief 2SCO 2 Het Slingerbos ( KNKV )   14:00  
Unitas/Perspectief 3De Hoeve/Due Amici Fitness 2 Het Slingerbos ( KNKV )   17:00  
De Meeuwen 4Unitas/Perspectief 4 Putter Eng in PUTTEN   14:15  
Blauw Zwart 2Unitas/Perspectief 5 't Lageveld in WIERDEN   14:00  
Unitas/Perspectief 6Dindoa 7 Het Slingerbos ( Ronald Korevaar )   13:00  
Unitas/Perspectief A1DVO/Accountor A1 Het Slingerbos ( KNKV )   12:30  
Unitas/Perspectief A2Juventa A1 Het Slingerbos ( Kilian Bakker )   14:30  
Telstar/dé Register Makelaar A2Unitas/Perspectief A3 Middelaar in HOEVELAKEN   13:30 00:12
LDODK/Rinsma Modeplein B1Unitas/Perspectief B1 Kortezwaag in GORREDIJK   11:00 09:00
Tweemaal Zes B1Unitas/Perspectief B2 FJH van Eck sportpark in MAARTENSDIJK   13:00 11:45
Exakwa B2Unitas/Perspectief B3 Langezand in LELYSTAD   13:00 11:45
Unitas/Perspectief C1ASVD C1 Het Slingerbos ( Jelmer van der Beek )   11:30  
Rood-Wit C1Unitas/Perspectief C2 De Brink in WEZEP   10:45 09:30
Dindoa C3Unitas/Perspectief C3 De Zanderij in ERMELO   10:00 09:00
Unitas/Perspectief C4Spirit C2 Het Slingerbos ( Danielle van de Glind-Guchte )   12:00  
Unitas/Perspectief C5Woudenberg C2 Het Slingerbos ( Ineke de Boer )   11:00  
Unitas/Perspectief D1Groen Geel D1 Het Slingerbos ( Mark Kreikamp )   10:30  
DWS D1Unitas/Perspectief D2 Sportveld DWS in KOOTWIJKERBROEK   11:00 10:00
Unitas/Perspectief D3Antilopen/Lancyr Deelen D2 Het Slingerbos ( Ramin Jaafar )   12:00  
Unitas/Perspectief D4DOS Kampen/Veltman D3 Het Slingerbos ( Brian Bakker )   11:00  
DWS D3Unitas/Perspectief D5 Sportveld DWS in KOOTWIJKERBROEK   11:00 10:00
De Meeuwen E1Unitas/Perspectief E1 Putter Eng in PUTTEN   09:30 08:30
Unitas/Perspectief E2DOS Kampen/Veltman E1 Het Slingerbos ( Jaimy Kastelein )   10:30  
Antilopen/Lancyr Deelen E5Unitas/Perspectief E3 Burg. Buiningpark in LEUSDEN   12:15 11:00
Unitas/Perspectief E4De Meeuwen E5 Het Slingerbos ( Lucca Boehle )   11:30  
Soesterkwartier E2Unitas/Perspectief E5 Soesterkwartier in AMERSFOORT   09:30 08:15
Unitas/Perspectief E6De Meeuwen E6 Het Slingerbos ( Dennis Verhoef )   10:00  
ODIK E4Unitas/Perspectief E7 Oosterbos in BARNEVELD   11:00 09:45
Unitas/Perspectief F1Rood-Wit F1 Het Slingerbos ( Stella Barneveld )   09:30  
Unitas/Perspectief F2Spirit F1 Het Slingerbos ( Floor Munnik )   10:00  
Unitas/Perspectief F3Wit-Blauw/Green Organics F2 Het Slingerbos ( Michel Verhoef )   09:30  
Spirit F2Unitas/Perspectief F4 Overhorst in VOORTHUIZEN   10:30 09:15