Nieuws

12-03
Thuis Uit Locatie (Scheidsrechter) Aanvang Vertrek
 
31-03-2018
Unitas/Perspectief 1SKF 1 Het Slingerbos ( KNKV )   15:30  
Unitas/Perspectief 2SKF 2 Het Slingerbos ( KNKV )   14:00  
Drachten/Van der Wiel 2Unitas/Perspectief 3 Sportcomplex Sportlaan in DRACHTEN   14:00  
Unitas/Perspectief 4DVO/Accountor 4 Het Slingerbos ( KNKV )   17:00  
SKF 5Unitas/Perspectief 5 Sportpark De Groene Velden in VEENENDAAL   14:05  
Unitas/Perspectief 6ODIK 5 Het Slingerbos 15:15  
Unitas/Perspectief A2Dindoa A2 Het Slingerbos ( Jesse Roozeboom )   13:45  
Drachten/Van der Wiel B1Unitas/Perspectief B1 Sportcomplex Sportlaan in DRACHTEN   12:40 10:30
    Rijden:  Annelie de Korte, Nils Aikema, Marit Roozeboom
Unitas/Perspectief B2Dindoa B2 Het Slingerbos ( Tom van de Berg )   12:30  
Elburg B3Unitas/Perspectief B3 Burg. Bode Sportpark in ELBURG   13:15 12:00
    Rijden:  Anouk Reimink, Claudia Gerlofsma, Ismay Pos
Unitas/Perspectief C1Amicitia C1 Het Slingerbos ( KNKV )   13:00  
Oranje Zwart C1Unitas/Perspectief C2 Sportpark De Marslanden in ZWOLLE   10:30 09:15
    Rijden:  Damian Parera, Sven Hop, Thom Baumer, Denk aan andere shirts!
Antilopen/Lancyr Deelen C3Unitas/Perspectief C3 Burgermeester Buiningpark in LEUSDEN   10:45 09:30
    Rijden:  Lydia Wingelaar, Micha Bos, Michelle Kleen
Unitas/Perspectief C4De Meeuwen C3 Het Slingerbos ( Jeroen Commandeur )   11:30  
Unitas/Perspectief C5RDZ C2 Het Slingerbos ( Marco Jansen )   10:30  
Unitas/Perspectief D1De Meeuwen D1 Het Slingerbos ( Roy van der Knaap )   12:00  
Unitas/Perspectief D3Wolderwijd D1 Het Slingerbos ( Annelieke Claessen )   11:30  
Unitas/Perspectief D4Sparta (Zw) D4 Het Slingerbos ( Odette van de Mheen )   10:30  
Woudenberg D3Unitas/Perspectief D5 Sportpark De Grift in WOUDENBERG   11:15 10:15
    Rijden:  Emma Sophie Slingerland, Iris Sanders, Levi Stojanovic
Exakwa E1Unitas/Perspectief E1 Sportpark Langezand in LELYSTAD   11:00 09:45
    Rijden:  Renske de Rooij, Daan Zakonski
Unitas/Perspectief E2Exakwa E2 Het Slingerbos ( Sabine Verhoef )   12:00  
De Meeuwen E4Unitas/Perspectief E3 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   10:00 09:00
    Rijden:  Bas-Pieter Visscher, Lieke Jonker
Unitas/Perspectief E4Antilopen/Lancyr Deelen E3 Het Slingerbos ( Ramin Jaafar )   11:00  
Sparta (N) E4Unitas/Perspectief E5 Sportpark Luxool in NIJKERK GLD   09:30 08:15
    Rijden:  Luana Berger, Fae Wever
Unitas/Perspectief E6MIA E5 Het Slingerbos ( Nynke Kramer )   10:00  
Sparta (N) E3Unitas/Perspectief E7 Sportpark Luxool in NIJKERK GLD   09:30 08:15
    Rijden:  Fee van der Plas, Ilay Fokkens
MIA F1Unitas/Perspectief F1 Veld MIA in AMERSFOORT   10:00 08:45
    Rijden:  Timo van der Beek, Djalia Descendre
Unitas/Perspectief F2Antilopen/Lancyr Deelen F1 Het Slingerbos ( Nena Ellermeijer )   11:00  
Unitas/Perspectief F3Exakwa F2 Het Slingerbos ( Floor Munnik )   10:00  
Dindoa F2Unitas/Perspectief F4 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   10:00 09:00
    Rijden:  Henk Methorst, Rosanne Kok
 
04-04-2018
MIA MW1Unitas/Perspectief MW1 Veld MIA in AMERSFOORT   20:15  
 
11-04-2018
Unitas/Perspectief MW1OVVO/De Kroon MW1 Het Slingerbos ( Christiaan Houtman )   20:15  
 
14-04-2018
Unitas/Perspectief 1Swift (M) 1 Het Slingerbos ( KNKV )   15:30  
Unitas/Perspectief 2Wageningen 2 Het Slingerbos ( KNKV )   14:00  
Unitas/Perspectief 3Hoogkerk 2 Het Slingerbos ( KNKV )   17:00  
ODIK 3Unitas/Perspectief 4 Sportpark Oosterbos in BARNEVELD   12:30  
Rigtersbleek/Cottus 3Unitas/Perspectief 5 Rigtersbleekcomplex in ENSCHEDE   17:00  
Dindoa 7Unitas/Perspectief 6 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   14:00  
DOS '46 A1Unitas/Perspectief A1 Tussenboerslanden (Nijeveen) in NIJEVEEN   14:15 00:12
    Rijden:  Mike van Boven, Floor Munnik, Matt� Lipke, Sabine Verhoef
Unitas/Perspectief A2ZKC '19 A1 Het Slingerbos ( Martijn Huijberts )   14:45  
Unitas/Perspectief A3Telstar/d Register Makelaar A2 Het Slingerbos ( Ronald Korevaar )   13:15  
Spirit B1Unitas/Perspectief B1 Sportcomplex Overhorst in VOORTHUIZEN   11:15 09:45
    Rijden:  Joel Poppe, Linda Slot, Kjell Jacobi
Unitas/Perspectief B3Exakwa B2 Het Slingerbos ( Danielle van de Glind-Guchte )   12:00  
ASVD C1Unitas/Perspectief C1 Veld ASVD in DRONTEN   13:15 12:15
    Rijden:  Lo s Reijerse, Sandy Klomps, Sanne van der Velde
Unitas/Perspectief C2Rood-Wit C1 Het Slingerbos ( Kim Senneker )   13:00  
Unitas/Perspectief C3Dindoa C3 Het Slingerbos ( Dominique de Vogel )   11:00  
Spirit C2Unitas/Perspectief C4 Sportcomplex Overhorst in VOORTHUIZEN   12:45 11:30
    Rijden:  Nienke de Rooij, Neline van Amerongen, Nina Smits
Woudenberg C2Unitas/Perspectief C5 Sportpark De Grift in WOUDENBERG   11:15 10:00
    Rijden:  Dafne Haagswoud, Iris Bartels, Jana van den Bor
Groen Geel D1Unitas/Perspectief D1 Sportpark Trickelsoord in WORMER   10:30 09:00
    Rijden:  Marit Ten Hove, Wendela Plet, Ruben Blom
Unitas/Perspectief D2DWS D1 Het Slingerbos ( Maike van den Berg )   10:00  
Antilopen/Lancyr Deelen D2Unitas/Perspectief D3 Burgermeester Buiningpark in LEUSDEN   14:30 13:30
    Rijden:  Sanne Jonker, Bastiaan Kats, Kyona Schmidt
DOS Kampen/Veltman D3Unitas/Perspectief D4 Sportpark De Maten in KAMPEN   11:45 10:30
    Rijden:  Chris Leeuwangh, Emma Werkman, Emmy Meijer
Unitas/Perspectief D5DWS D3 Het Slingerbos ( Marco Jansen )   10:00  
Unitas/Perspectief E1De Meeuwen E1 Het Slingerbos ( Lucca Boehle )   12:00  
DOS Kampen/Veltman E1Unitas/Perspectief E2 Sportpark De Maten in KAMPEN   10:30 09:15
    Rijden:  Annemijn Den Hartog, Daan van der Beek
Unitas/Perspectief E3Antilopen/Lancyr Deelen E5 Het Slingerbos ( Jaimy Kastelein )   11:00  
De Meeuwen E5Unitas/Perspectief E4 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   11:00 10:00
    Rijden:  Jula Jansen, Milana Buter
Unitas/Perspectief E5Soesterkwartier E2 Het Slingerbos ( Anouk van Bussel )   12:00  
De Meeuwen E6Unitas/Perspectief E6 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   09:00 08:00
    Rijden:  Colin Enklaar, Kristel West
Unitas/Perspectief E7ODIK E4 Het Slingerbos ( Lars Den Hartigh )   10:00  
Unitas/Perspectief F1De Meeuwen F1 Het Slingerbos ( Stella Barneveld )   10:00  
Spirit F1Unitas/Perspectief F2 Sportcomplex Overhorst in VOORTHUIZEN   10:45 09:30
    Rijden:  Meike van der Heijden, Nova Schilderman
Wit-Blauw/Green Organics F2Unitas/Perspectief F3 Sportpark Hagenbroek in KAMPEN   10:00 08:45
    Rijden:  Tim Meijer, Juliette Koornwinder
Unitas/Perspectief F4Spirit F2 Het Slingerbos ( Roos Ritmeester )   11:00  
 
18-04-2018
De Meeuwen MW2Unitas/Perspectief MW1 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   20:15 19:30
 
21-04-2018
KVS/Maritiem 1Unitas/Perspectief 1 Cas van Dijkpark in 'S-GRAVENHAGE   15:30  
KVS/Maritiem 2Unitas/Perspectief 2 Cas van Dijkpark in 'S-GRAVENHAGE   13:45  
Sparta (Zw) 2Unitas/Perspectief 3 Stadshagen in ZWOLLE   14:00  
Unitas/Perspectief 4OVVO/De Kroon 3 Het Slingerbos ( KNKV )   15:30  
Unitas/Perspectief 5ASVD 4 Het Slingerbos 17:00  
DWS 4Unitas/Perspectief 6 Sportveld DWS in KOOTWIJKERBROEK   12:00  
Unitas/Perspectief A1ZKV (Za) A1 Het Slingerbos ( KNKV )   12:30  
Unitas/Perspectief A3ODIK A2 Het Slingerbos ( Tom Korevaar )   14:00  
Unitas/Perspectief B1DOS '46 B1 Het Slingerbos ( KNKV )   11:00  
Spirit B2Unitas/Perspectief B2 Sportcomplex Overhorst in VOORTHUIZEN   11:45 10:30
    Rijden:  Annemijn Koornwinder, Gerwin van de Werfhorst, Ilse Wilkeshuis
Rood-Wit B2Unitas/Perspectief B3 De Brink in WEZEP   11:45 10:30
    Rijden:  Floortje Bos, Julia Kattouw, Marit Hamberg
Unitas/Perspectief C1Dindoa C1 Het Slingerbos ( Jesse de Ruigh )   10:00  
DOS Kampen/Veltman C2Unitas/Perspectief C2 Sportpark De Maten in KAMPEN   12:00 11:00
    Rijden:  Anniek Zakonski, Imre Van Rossem, Jelmer Postma
Unitas/Perspectief C3Sparta (N) C2 Het Slingerbos ( Bouke de Jong )   13:00  
Reehorst '45 C2Unitas/Perspectief C4 Sportcomplex 't Schuttersveld in EDE GLD   10:00 08:45
    Rijden:  Isabele Vrijhof, Tessa De Vos, Tim Klaassen
Unitas/Perspectief C5Spirit C3 Het Slingerbos ( Ineke de Boer )   12:00  
KZ/Hiltex D1Unitas/Perspectief D1 Sportpark De Koog in KOOG AAN DE ZAAN   11:00 09:30
    Rijden:  Esmay Wijnholds, Arne Luijendijk, Jordan Busscher
De Meeuwen D2Unitas/Perspectief D2 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   11:05 10:00
    Rijden:  Myrthe Wolfs, Rutger Palsgraaf, Arjan Veenendaal
Unitas/Perspectief D3Dindoa D4 Het Slingerbos ( Mirja Kok )   13:00  
Unitas/Perspectief D4Exakwa D4 Het Slingerbos ( Angela Gulje-Vierhout )   12:00  
Sparta (N) D4Unitas/Perspectief D5 Sportpark Luxool in NIJKERK GLD   09:00 08:10
    Rijden:  Lucas Poel, Lynn de Vries, Rachel Jansen
Unitas/Perspectief E1Rood-Wit E1 Het Slingerbos ( Mike van Boven )   10:00  
Dindoa E1Unitas/Perspectief E2 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   10:45 09:45
    Rijden:  Ellen Blom, Joshua Parera
Unitas/Perspectief E3MIA E2 Het Slingerbos ( Frederique Kats )   11:00  
Dindoa E2Unitas/Perspectief E4 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   10:45 09:45
    Rijden:  Roan de Jong, Bregt van der Heijden
Dindoa E5Unitas/Perspectief E5 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   09:30 08:30
    Rijden:  Lieke L Weijenberg, Sietse van Dijke
Unitas/Perspectief E6Revival E1 Het Slingerbos ( Michel Verhoef )   10:00  
Antilopen/Lancyr Deelen E7Unitas/Perspectief E7 Burgermeester Buiningpark in LEUSDEN   12:10 10:45
    Rijden:  Mirthe van Vugt, Siemen Bergman
KVZ F1Unitas/Perspectief F1 Sportcomplex Zuidveen in ZUTPHEN   10:00 08:30
    Rijden:  Elin Wever, Mats Luijendijk
Unitas/Perspectief F2Wolderwijd F1 Het Slingerbos ( Dennis Verhoef )   10:00  
Unitas/Perspectief F3Dindoa F3 Het Slingerbos ( Johan Lagemaat )   11:00  
De Meeuwen F3Unitas/Perspectief F4 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   10:15 09:15
    Rijden:  Amy Fasen, Simon Berg
 
28-04-2018
Nieuwerkerk 1Unitas/Perspectief 1 De Kleine Vink Veld in NIEUWERKERK AD IJSSEL   15:30  
Unitas/Perspectief 3Nic. 3 Het Slingerbos ( KNKV )   14:00  
Dindoa 4Unitas/Perspectief 4 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   10:30  
Unitas/Perspectief 5SDO (W) 2 Het Slingerbos ( Jelmer van der Beek )   12:30  
LDODK/Rinsma Modeplein A1Unitas/Perspectief A1 Sportpark Kortezwaag in GORREDIJK   12:00 00:09
    Rijden:  Tom van de Berg, Mees Andreae, Nynke Kramer, Ilse Wiegersma
Elburg A1Unitas/Perspectief A2 Burg. Bode Sportpark in ELBURG   12:30 00:11
    Rijden:  Anne Beers, Ruben Weijburg, Rico van Drunen, Ramin Jaafar
Unitas/Perspectief B1AVO B1 Het Slingerbos ( Mark Kreikamp )   11:00  
Zwaluwen B1Unitas/Perspectief B2 Sportpark Hengelder in ZEVENAAR   11:00 09:15
    Rijden:  Leah Brandsen, Mike Huizinga, Ruben Ten Hove
ODIK D1Unitas/Perspectief D2 Sportpark Oosterbos in BARNEVELD   10:00 09:00
    Rijden:  Emma Bakkenes, Fleur Kattouw, Floor van Gelder
 
05-05-2018
Nieuwerkerk 2Unitas/Perspectief 2 De Kleine Vink Veld in NIEUWERKERK AD IJSSEL   12:00  
Unitas/Perspectief A1Nieuwerkerk A1 Het Slingerbos ( KNKV )   12:30  
 
07-05-2018
Unitas/Perspectief 6DWS 4 Het Slingerbos 20:30  
 
12-05-2018
Unitas/Perspectief 1Valto 1 Het Slingerbos ( KNKV )   15:30  
Unitas/Perspectief 2Nic. 2 Het Slingerbos ( KNKV )   14:00  
Unitas/Perspectief 3DVO/Accountor 3 Het Slingerbos ( KNKV )   17:00  
Sparta (N) 3Unitas/Perspectief 4 Sportpark Luxool in NIJKERK GLD   14:00  
DOS-WK 4Unitas/Perspectief 5 Sportpark Wesselerbrink-noord in ENSCHEDE   17:00  
TOP/SolarCompleet A1Unitas/Perspectief A1 Sportcomplex TOP Sassenheim in SASSENHEIM   11:30 00:09
    Rijden:  Mike van Boven, Floor Munnik, Matt� Lipke, Sabine Verhoef
Unitas/Perspectief A2Oranje Zwart A1 Het Slingerbos ( Roy van Boven )   13:30  
ODIK A2Unitas/Perspectief A3 Sportpark Oosterbos in BARNEVELD   11:00 00:09
    Rijden:  Johan Lagemaat, Dennis Verhoef, Roos Ritmeester
NKC '51 B1Unitas/Perspectief B1 Sportpark Gagelman in NIJVERDAL   11:15 09:15
    Rijden:  Thomas Spijkerboer, Kjell Jacobi, Marilyn Bouw
Unitas/Perspectief B2Wolderwijd B1 Het Slingerbos ( Kilian Bakker )   12:15  
Unitas/Perspectief B3Rood-Wit B2 Het Slingerbos ( Brian Bakker )   11:00  
Dindoa C1Unitas/Perspectief C1 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   11:30 10:30
    Rijden:  Boaz Poppe, Gydo Pos, Iris ten Hove
Unitas/Perspectief C2DOS Kampen/Veltman C2 Het Slingerbos ( Christiaan Houtman )   12:15  
Sparta (N) C2Unitas/Perspectief C3 Sportpark Luxool in NIJKERK GLD   11:30 10:15
    Rijden:  Dide Krolis, Aniek Noordanus, Hidde Wever, Denk aan andere shirts!!!
Unitas/Perspectief C4Reehorst '45 C2 Het Slingerbos ( Marco Jansen )   10:00  
Spirit C3Unitas/Perspectief C5 Sportcomplex Overhorst in VOORTHUIZEN   12:30 11:15
    Rijden:  Katja Admiraal, Marit Versteeg, Melissa Polinder
Unitas/Perspectief D2De Meeuwen D2 Het Slingerbos ( Roy van der Knaap )   11:00  
Dindoa D4Unitas/Perspectief D3 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   11:45 11:00
    Rijden:  Olivia Buter, Annika Van Der Velde, Emma Van Den Bor
Exakwa D4Unitas/Perspectief D4 Sportpark Langezand in LELYSTAD   14:00 13:00
    Rijden:  Jasmijn Jongstra, Marc van Loo, Martijn Kisteman
Unitas/Perspectief D5Sparta (N) D4 Het Slingerbos ( Odette van de Mheen )   10:00  
Rood-Wit E1Unitas/Perspectief E1 De Brink in WEZEP   09:15 08:00
    Rijden:  Femke Ten Hove, Linde Rijnfrank
Unitas/Perspectief E2Dindoa E1 Het Slingerbos ( Nena Ellermeijer )   11:00  
MIA E2Unitas/Perspectief E3 Veld MIA in AMERSFOORT   11:00 09:45
    Rijden:  Myrthe Jansen, Sven van Uxem
Unitas/Perspectief E4Dindoa E2 Het Slingerbos ( Jeroen Commandeur )   10:00  
Unitas/Perspectief E5Dindoa E5 Het Slingerbos ( Annelieke Claessen )   12:00  
Revival E1Unitas/Perspectief E6 Sportpark Overbeek in TERSCHUUR   09:30 08:20
    Rijden:  Elena de Ruiter, Joelle van Drunen
Unitas/Perspectief E7Antilopen/Lancyr Deelen E7 Het Slingerbos ( Anouk van Bussel )   12:00  
Unitas/Perspectief F1Dindoa F1 Het Slingerbos ( Maike van den Berg )   10:00  
Wolderwijd F1Unitas/Perspectief F2 Veld Wolderwijd in ZEEWOLDE   10:00 09:00
    Rijden:  Simon Palsgraaf, Ilse van der Heijden
Dindoa F3Unitas/Perspectief F3 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   09:30 08:30
    Rijden:  Marit Wemes, Puc Van De Greijn
Unitas/Perspectief F4De Meeuwen F3 Het Slingerbos ( Ante Huijberts )   11:00  
 
16-05-2018
Unitas/Perspectief MW1DWS MW1 Het Slingerbos ( Peter van Uxem )   20:30  
 
18-05-2018
De Meeuwen A4Unitas/Perspectief A3 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   19:30 18:30
    Rijden:  Deborah van Ark, Frederique Kats, Stella Barneveld
Unitas/Perspectief D1KZ/Hiltex D1 Het Slingerbos 19:30  
 
23-05-2018
SKF MW1Unitas/Perspectief MW1 Sportpark De Groene Velden in VEENENDAAL   21:00  
 
26-05-2018
Sporting Trigon 1Unitas/Perspectief 1 Sportpark Zoeterwoudsesingel in LEIDEN   15:30  
Groen Geel 2Unitas/Perspectief 2 Sportpark Trickelsoord in WORMER   14:30  
Wageningen 3Unitas/Perspectief 3 Hollandseweg in WAGENINGEN   15:00  
Unitas/Perspectief 4Wageningen 6 Het Slingerbos ( KNKV )   14:45  
Unitas/Perspectief 5KVZ 4 Het Slingerbos 16:15  
ODIK 5Unitas/Perspectief 6 Sportpark Oosterbos in BARNEVELD   12:30  
Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1Unitas/Perspectief A1 Sportpark De Woerd in DRIEBERGEN-RIJSENBURG   12:30 00:10
    Rijden:  Tom van de Berg, Mees Andreae, Nynke Kramer, Ilse Wiegersma
Rood-Wit A1Unitas/Perspectief A2 De Brink in WEZEP   11:15 00:09
    Rijden:  Luuk Wilkeshuis, Jonne T�njes, Joran Visser, Sam Scharft
Unitas/Perspectief A3De Meeuwen A4 Het Slingerbos ( Tom Korevaar )   13:15  
Unitas/Perspectief B1Invicta/Frigro/Harkema B1 Het Slingerbos ( KNKV )   12:00  
Unitas/Perspectief B2Rood-Wit B1 Het Slingerbos ( Jesse Roozeboom )   10:00  
Unitas/Perspectief B3Elburg B3 Het Slingerbos ( Erik Schuiling )   13:15  
Amicitia C1Unitas/Perspectief C1 Sportpark Het Midden in VRIEZENVEEN   11:15 09:30
    Rijden:  Jonathan Rekers, Sem Wijnholds, Lo s Reijerse
Unitas/Perspectief C2Oranje Zwart C1 Het Slingerbos ( Bouke de Jong )   12:15  
Unitas/Perspectief C3Antilopen/Lancyr Deelen C3 Het Slingerbos ( Mirja Kok )   11:15  
De Meeuwen C3Unitas/Perspectief C4 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   10:15 09:15
    Rijden:  Britt Klinge, Daan van der Velde, Neline van Amerongen
RDZ C2Unitas/Perspectief C5 Bisonpark in ZEIST   10:30 09:15
    Rijden:  Mirte Sol, Naomi Vlieg, Kim Coppoolse
De Meeuwen D1Unitas/Perspectief D1 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   10:00 09:00
    Rijden:  Sam Spijkerboer, Indy van Uxem, Marit Ten Hove
Unitas/Perspectief D2ODIK D1 Het Slingerbos ( Angela Gulje-Vierhout )   12:15  
Wolderwijd D1Unitas/Perspectief D3 Veld Wolderwijd in ZEEWOLDE   12:45 12:00
    Rijden:  Charlotte Koornwinder, Luna Schilderman, Tirza Tempelman
Sparta (Zw) D4Unitas/Perspectief D4 Stadshagen in ZWOLLE   12:00 11:00
    Rijden:  Fiona Enklaar, Tirza Fidder, Tycho Kastelein
Unitas/Perspectief D5Woudenberg D3 Het Slingerbos ( Lars Den Hartigh )   11:15  
Unitas/Perspectief E1Exakwa E1 Het Slingerbos ( Kjell Jacobi )   11:00  
Exakwa E2Unitas/Perspectief E2 Sportpark Langezand in LELYSTAD   11:00 09:45
    Rijden:  Maik Wijnholds, Thirza Wolfs
Unitas/Perspectief E3De Meeuwen E4 Het Slingerbos ( Thomas Spijkerboer )   10:00  
Antilopen/Lancyr Deelen E3Unitas/Perspectief E4 Burgermeester Buiningpark in LEUSDEN   13:00 11:45
    Rijden:  Job Van Dijken, Jula Jansen
Unitas/Perspectief E5Sparta (N) E4 Het Slingerbos ( Roos Ritmeester )   11:00  
MIA E5Unitas/Perspectief E6 Veld MIA in AMERSFOORT   12:00 10:45
    Rijden:  Mineke de Rooij, Lize Kost
Unitas/Perspectief E7Sparta (N) E3 Het Slingerbos ( Marilyn Bouw )   10:00  
SKF F1Unitas/Perspectief F1 Sportpark De Groene Velden in VEENENDAAL   11:00 09:30
    Rijden:  Nienke Streefkerk, Timo van der Beek
Antilopen/Lancyr Deelen F1Unitas/Perspectief F2 Burgermeester Buiningpark in LEUSDEN   13:00 11:45
    Rijden:  Jesse Corn� Kamphorst, Meike van der Heijden
Exakwa F2Unitas/Perspectief F3 Sportpark Langezand in LELYSTAD   10:00 08:45
    Rijden:  Suzanne Van Den Berg, Tim Meijer
Unitas/Perspectief F4Dindoa F2 Het Slingerbos ( Marit Roozeboom )   10:00  
 
30-05-2018
Unitas/Perspectief MW1Hebbes MW1 Het Slingerbos ( Roy van der Knaap )   20:15  
 
02-06-2018
Unitas/Perspectief 1Fiks 1 Het Slingerbos ( KNKV )   15:30  
Unitas/Perspectief 2SCO 2 Het Slingerbos ( KNKV )   14:00  
Unitas/Perspectief 3De Hoeve/Due Amici Fitness 2 Het Slingerbos ( KNKV )   17:00  
De Meeuwen 4Unitas/Perspectief 4 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   14:15  
Blauw Zwart 2Unitas/Perspectief 5 Sportpark 't Lageveld in WIERDEN   14:00  
Unitas/Perspectief 6Dindoa 7 Het Slingerbos ( Ronald Korevaar )   13:00  
Unitas/Perspectief A1DVO/Accountor A1 Het Slingerbos ( KNKV )   12:30  
Unitas/Perspectief A2Juventa A1 Het Slingerbos ( Kilian Bakker )   14:30  
Telstar/d Register Makelaar A2Unitas/Perspectief A3 Sportpark Middelaar in HOEVELAKEN   13:30 00:12
    Rijden:  Daphne Kuyer, Deborah van Ark, Frederique Kats
LDODK/Rinsma Modeplein B1Unitas/Perspectief B1 Sportpark Kortezwaag in GORREDIJK   11:00 09:00
    Rijden:  Annelie de Korte, Nils Aikema, Marilyn Bouw
Tweemaal Zes B1Unitas/Perspectief B2 FJH van Eck sportpark in MAARTENSDIJK   13:00 11:45
    Rijden:  Sophie van de Mars, Tom Noordanus, Zhen Bleij
Exakwa B2Unitas/Perspectief B3 Sportpark Langezand in LELYSTAD   13:00 11:45
    Rijden:  Mart Postma, Silvie Go, Twan Hop
Unitas/Perspectief C1ASVD C1 Het Slingerbos ( Jelmer van der Beek )   11:30  
Rood-Wit C1Unitas/Perspectief C2 De Brink in WEZEP   10:45 09:30
    Rijden:  Lobke Jacobi, Manon Van De Pol, Myrthe Foppen
Dindoa C3Unitas/Perspectief C3 De Zanderij (Dindoa) in ERMELO   10:00 09:00
    Rijden:  Jay Vrolijk, Jolijn Bakkenes, Fleur Vrijhof
Unitas/Perspectief C4Spirit C2 Het Slingerbos ( Danielle van de Glind-Guchte )   12:00  
Unitas/Perspectief C5Woudenberg C2 Het Slingerbos ( Ineke de Boer )   11:00  
Unitas/Perspectief D1Groen Geel D1 Het Slingerbos ( Mark Kreikamp )   10:30  
DWS D1Unitas/Perspectief D2 Sportveld DWS in KOOTWIJKERBROEK   11:00 10:00
    Rijden:  Isabelle Rijnfrank, Jamie Plet, Jasper Vlieg
Unitas/Perspectief D3Antilopen/Lancyr Deelen D2 Het Slingerbos ( Ramin Jaafar )   12:00  
Unitas/Perspectief D4DOS Kampen/Veltman D3 Het Slingerbos ( Brian Bakker )   11:00  
DWS D3Unitas/Perspectief D5 Sportveld DWS in KOOTWIJKERBROEK   11:00 10:00
    Rijden:  Youri Schafthuizen, Boaz Oskam, Elisa Van Der Ploeg
De Meeuwen E1Unitas/Perspectief E1 Sportpark Putter Eng in PUTTEN   09:30 08:30
    Rijden:  Renske de Rooij, Rim Peters
Unitas/Perspectief E2DOS Kampen/Veltman E1 Het Slingerbos ( Jaimy Kastelein )   10:30  
Antilopen/Lancyr Deelen E5Unitas/Perspectief E3 Burgermeester Buiningpark in LEUSDEN   12:15 11:00
    Rijden:  Bas-Pieter Visscher, Lieke Jonker
Unitas/Perspectief E4De Meeuwen E5 Het Slingerbos ( Lucca Boehle )   11:30  
Soesterkwartier E2Unitas/Perspectief E5 Veld Soesterkwartier in AMERSFOORT   09:30 08:15
    Rijden:  Tanja Wingelaar, Tom de Jonge
Unitas/Perspectief E6De Meeuwen E6 Het Slingerbos ( Dennis Verhoef )   10:00  
ODIK E4Unitas/Perspectief E7 Sportpark Oosterbos in BARNEVELD   11:00 09:45
    Rijden:  Fee van der Plas, Ilay Fokkens
Unitas/Perspectief F1Rood-Wit F1 Het Slingerbos ( Stella Barneveld )   09:30  
Unitas/Perspectief F2Spirit F1 Het Slingerbos ( Floor Munnik )   10:00  
Unitas/Perspectief F3Wit-Blauw/Green Organics F2 Het Slingerbos ( Michel Verhoef )   09:30  
Spirit F2Unitas/Perspectief F4 Sportcomplex Overhorst in VOORTHUIZEN   10:30 09:15
    Rijden:  Caithlynn Knoop, Henk Methorst,