Nieuws
22-06
Geplaatst door Edwin de Groot op 22-06-2018. 2771 weergaven.
Beste leden van de senioren van Unitas-Perspectief,
Hierbij de definitieve teamindeling van de senioren 1 t/m 5 en de midweek.
Mochten er nog vragen zijn dan bieden wij als TC uiteraard de mogelijkheid om te reageren op de teamindeling.
Reacties ontvangen wij graag per mail via tc@ckvunitas-perspectief.nl
Met sportieve groet,
Technische Commissie
Selectie | Dames | Heren | Staf | |
1 | Danielle van de Glind | Mike van Boven | Trainer/coach 1 | Daniel de Bruijne |
2 | Floor Munnik | Thomas Hoekstra | Trainer/coach 1 | Evert Peters |
3 | Mandy van der Linden | Bjarne de Jong | Trainer/coach 2 | Erik van Hulsteijn |
4 | Mirjam Postma | Daan Reijgersberg | Teambegeleider 1 | Tjeerd Landman |
5 | Nynke Kramer | Matte Lipke | Teambegeleider 2 | Monique Kofflard |
6 | Ante Huijberts | Youri Aartsen | Fysio | Jeroen Dirksen |
7 | Maike van de Berg | Roy van Boven | Mentale beg. | Margreet Bos |
8 | Lucca Boehle | Mark Kreikamp | Analyze team | Erik Schuiling |
9 | Chantal Houtman | Mark Wijnholds | Analyze team | Harm Lokhorst |
10 | Anouk van Bussel | Jesse Aartsen | Analyze team | Jan Hoekstra |
11 | Ineke de Boer | Thomas Jongma | Analyze team | Kilian Bakker |
12 | Jolien Landman ( Blessure ) | Tjardo Dijkstra | ||
13 | Marleen Ruitenbeek ( Blessure ) | |||
Sen. 3 | Dames | Heren | Staf | |
1 | Dominique de Vogel | Martijn Huijberts | Trainer/coach | Jan Kok |
2 | Angela Gulje | Ronald Korevaar | Trainer/speler | Jelmer van de Beek |
3 | Lotte Engelsman | Arjen Houtman | ||
4 | Mirja Kok | Jelmer van der Beek | ||
5 | Afvaller selectie | |||
6 | Afvaller selectie | |||
Sen. 4 | Dames | Heren | Staf | |
1 | Joanne de Boer | Jari Tonjes | Trainer/coach | Kevin ter Maten |
2 | Ilse Slot | Jesse Roozeboom | Trainer/coach | Roy van Boven |
3 | Anna Beers | Tom Korevaar | ||
4 | Stella Barneveld | Mark de Vogel | ||
5 | Roos Ritmeester | Jesse de Ruigh | ||
6 | Friso Bom | |||
7 | Heike-Jan Musch | |||
8 | Rico van Drunen | |||
Sen. 5 | Dames | Heren | Staf | |
1 | Inge de Groot | Brian Bakker | Trainer/coach | Henk-jan Ouwerkerk |
2 | Odette van de Mheen | Marco Jansen | ||
3 | Eline van Straaten | Jeroen Commandeur | ||
4 | Neline van der Zanden | Kilian Bakker | ||
5 | Tessa van de Greijn | Mark Groen | ||
6 | Charlotte Landman | Johan Lagemaat | ||
Midweek | Dames | Heren | ||
1 | Wendy Groen | Erik Schuiling | ||
2 | Gerrieke Ijzerman | Henri Poel | ||
3 | Marcia van der Ende | Roel Schilderman | ||
4 | Adrienne Schimmel | Gerard Gerlofsma | ||
5 | Geraldine Boel |
Agenda
- 19-05-2024 Unitas/Pos Zonwering Kamp
- 20-05-2024 Unitas/Pos Zonwering Kamp
- 21-05-2024 S1 Clubhuis schoonmaken
- 24-05-2024 Klaverjascompetitie
- 27-05-2024 Midweek Clubhuis schoonmaken
- 28-05-2024 Schoolkorfbal
- 29-05-2024 Schoolkorfbal
- 03-06-2024 4x4 Clubhuis schoonmaken
- 06-06-2024 Kantine gesloten
- 08-06-2024 Funitas karaoke
- 10-06-2024 Recreanten Clubhuis schoonmaken
- 20-06-2024 Proeftraining gekorfbal
- 22-06-2024 Afsluitingsdag
Webshop
Archief
- mei 2024
- april 2024
- maart 2024
- februari 2024
- januari 2024
- december 2023
- november 2023
- oktober 2023
- september 2023
- augustus 2023