Nieuws
03-09
Geplaatst door Erik Schuiling op 03-09-2018. 1517 weergaven.
Onder dit bericht vind je het barschema voor de 1e helft van de veldcompetitie en wat dagen waarop er waarschijnlijk klaverjassen is.
Zoals elk jaar willen we je weer de kans geven om je zelf in te plannen. Doe dit voor 31 augustus. Daarna gaan we de open plekken invullen met alle overige leden en ouders.
Stuur een e-mail naar jelmervanderbeek@hotmail.com met het tijdstip waarop je graag bardienst wilt draaien.
Alvast dank voor de opgaves.
Groeten,
De kantinecommissie
Dinsdag 28-8 | 19.00-23.00 | Jesse Roozeboom |
Zaterdag 1-9 | 09.00-12.30 | Elske Maas |
11.30-14.00 | Bianca Clement | |
12.30-16.00 | Myrthe Fokkens | |
Donderdag 6-9 | 19.30-23.00 | Maarten v.d. Bosch |
Zaterdag 8-9 | 09.00-12.00 | Martine Buter & Margreet Gerlofsma & Ellen v.d. Pol |
12.00-15.00 | Fam v.d Heijden (Ilse), Bianca, Fam Smits | |
15.00-17.30 | Fam Andreae, Fam. De Jonge, Fam. Postma | |
17.30-20.00 | Fam Westerduin, Fam Bos | |
Woensdag 12-9 | 19.30-22.00 | Maarten v.d. Bosch |
Zaterdag 15-9 | 09.00-12.00 | Dominique de Vogel, Monique de Vogel |
12.00-15.00 | Fam. De Rooij, Fam van Dijke (Sietse) | |
15.00-17.30 | Fam van der Ploeg, Fam Weijenberg | |
Zaterdag 22-9 | 09.00-12.00 | Annemiek Fidder, Michelle Jansen (Jula), Maryse Meijer |
12.00-15.00 | Fam. Streefkerk, Fam. Descendre, Fam Baumer | |
15.00-17.30 | Fam Scharft, Fam Schilderman, Fam Kattouw, Fam van Dijken (Job) | |
17.30-20.00 | Tjardo Dijksta, Bjarne de Jong | |
Vrijdag 28-9 | 19.30-23.00 | Fam van den Berg (Suzanne) |
Zaterdag 29-9 | 09.00-12.00 | Bas Knoop, Christiaan Kats |
12.00-15.00 | Margreet Gerlofsma, Willem Kreikamp, Fam Vrolijk | |
15.00-17.30 | Bianca, Victoria Bruijn, Ellen Grashof, Fam Den Hartigh | |
17.30-20.00 | Jesse Roozeboom, Friso Bom, Fam Kraaijenhof | |
Woensdag 3-10 | 19.30-22.00 | Fam Jonker |
Zaterdag 6-10 | 09.00-12.00 | Marlein & Aniek Noordanus |
12.00-14.30 | Fam Rijnfrank, Fam Koornwinder | |
14.30-17.00 | Fam Reimink, Fam Schmidt | |
Zaterdag 13-10 | 09.00-11.30 | Margreet Gerlofsma, Fam West |
11.30-14.00 | Fam Luiendijk, Fam de Ruiter | |
Woensdag 17-10 | 19.30-22.00 | Michiel Bakkenes |
Zaterdag 20-10 | 09.30-12.30 | Bas Visscher & Bas Knoop |
12.30-15.30 | Fam Weijenberg, Fam Westdorp, Fam Wemes | |
15.30-18.30 | Heike-Jan Musch, Fam Versteeg, Dennis Verhoef | |
Vrijdag 26-10 | 19.30-23.00 | Mark Wijnholds |
Zaterdag 27-10 | 11.15-15.00 | Caro Scheringa |
Vrijdag 30-11 | 19.30-23.00 | 1x |
Vrijdag 21-12 | 19.30-23.00 | 1x |
Vrijdag 25-1 | 19.30-23.00 | 1x Myrthe Fokkens |
Vrijdag 22-2 | 19.30-23.00 | 1x |
Vrijdag 29-3 | 19.30-23.00 | 1x |
Agenda
- 19-05-2024 Unitas/Pos Zonwering Kamp
- 20-05-2024 Unitas/Pos Zonwering Kamp
- 21-05-2024 S1 Clubhuis schoonmaken
- 24-05-2024 Klaverjascompetitie
- 27-05-2024 Midweek Clubhuis schoonmaken
- 28-05-2024 Schoolkorfbal
- 29-05-2024 Schoolkorfbal
- 03-06-2024 4x4 Clubhuis schoonmaken
- 06-06-2024 Kantine gesloten
- 08-06-2024 Funitas karaoke
- 10-06-2024 Recreanten Clubhuis schoonmaken
- 20-06-2024 Proeftraining gekorfbal
- 22-06-2024 Afsluitingsdag
Webshop
Archief
- mei 2024
- april 2024
- maart 2024
- februari 2024
- januari 2024
- december 2023
- november 2023
- oktober 2023
- september 2023
- augustus 2023