Nieuws

04-11

Het programma voor het aankomend zaalseizoen is beschikbaar. 

Thuis Uit Locatie (Scheidsrechter) Aanvang Vertrek
 
17-11-2018
SCO 1Unitas/Perspectief 1 De Steense in WOLVEGA   20:00  
DSC 3Unitas/Perspectief 2 De Vijfkamp in EINDHOVEN   18:45  
LDODK/Rinsma Modeplein B1Unitas/Perspectief B1 Kortezwaag in GORREDIJK   12:15 10:15
    Rijden:  Iris ten Hove, Jonathan  Rekers, Lois  Reijerse
 
20-11-2018
Regio '72 MW1Unitas/Perspectief MW1 De Koekoek in VAASSEN   21:30  
 
24-11-2018
Unitas/Perspectief 1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1 De Sypel ( KNKV )   20:30  
Unitas/Perspectief 2SKF 2 De Sypel ( KNKV )   18:45  
SKF 3Unitas/Perspectief 3 SKF-hal in VEENENDAAL   20:55  
Synergo 5Unitas/Perspectief 4 Loevenhoutsedijk in UTRECHT   14:10  
Unitas/Perspectief A1SKF A1 De Sypel ( KNKV )   15:45  
Unitas/Perspectief A2DOS Kampen/Veltman A1 De Sypel ( KNKV )   17:15  
Unitas/Perspectief B1Fiducia B1 De Sypel ( KNKV )   14:15  
Hellas '63 B1Unitas/Perspectief B2 De Brake in NUNSPEET   14:40 13:40
    Rijden:  Claudia Gerlofsma, Jay Vrolijk, Levi Alberts, Manon Van De Pol
Unitas/Perspectief B3Antilopen/Lancyr Deelen B3 De Sypel ( Mark Wijnholds )   13:00  
KVZ C1Unitas/Perspectief C1 Hanzehal in ZUTPHEN   13:10 11:30
    Rijden:  Sanne vd Velde, Anniek Zakonski, Arne Luijendijk
Unitas/Perspectief C2DOS Kampen/Veltman C1 De Sypel ( Maike van den Berg )   12:00  
Dindoa C3Unitas/Perspectief C3 Dindoa-hal in ERMELO   12:00 11:00
    Rijden:  Bastiaan Kats, Micha Bos, Esmay Wijnholds
Wageningen D1Unitas/Perspectief D1 Het Binnenveld in WAGENINGEN   11:10 09:45
    Rijden:  Femke Ten Hove, Indy van Uxem, Jamie Plet
Dindoa D3Unitas/Perspectief D2 Dindoa-hal in ERMELO   11:00 10:15
    Rijden:  Siemen Bergman, Emmy Meijer, Fiona Enklaar
Unitas/Perspectief D3Hellas '63 D1 De Sypel ( Mart Postma )   11:00  
Unitas/Perspectief D4Spirit D4 De Sypel ( Julia Kattouw )   10:00  
Dindoa D4Unitas/Perspectief D5 Dindoa-hal in ERMELO   10:00 09:15
    Rijden:  Iris Goedvree, Sophie Eisen, Elena de Ruiter
Wageningen E1Unitas/Perspectief E1 Het Binnenveld in WAGENINGEN   10:05  
    Rijden:  Annemijn Den Hartog, Daan van der Beek
Sparta (Zw) E1Unitas/Perspectief E2 Het Anker in ZWOLLE   11:30 10:30
    Rijden:  Floris Aikema, Elin Wever
Spirit E2Unitas/Perspectief E4 't Trefpunt in VOORTHUIZEN   09:00 08:00
    Rijden:  Mineke de Rooij, Simon Berg
Oranje Zwart E4Unitas/Perspectief E7 ZBC-hal in ZWOLLE   13:15 12:00
    Rijden:  Amber Kamphorst, Jochem Veerman
Unitas/Perspectief E8Apeldoorn E3 De Sypel ( Tessa De Vos )   09:00  
Woudenberg F2Unitas/Perspectief F2 De Camp in WOUDENBERG   10:00 09:00
    Rijden:  Lieve Van Der Bij, Liv van Velzen
Unitas/Perspectief F3Revival F1 De Sypel ( Ismay Pos )   09:00  
 
27-11-2018
Unitas/Perspectief MW1Elburg MW1 De Bogen ( Mark de Vogel )   20:15  
 
01-12-2018
Rohda 1Unitas/Perspectief 1 Ookmeer in AMSTERDAM   19:00  
Rohda 2Unitas/Perspectief 2 Ookmeer in AMSTERDAM   20:30  
Unitas/Perspectief 3ODIK 3 De Sypel ( KNKV )   14:45  
Unitas/Perspectief 4DVO/Accountor 7 De Sypel ( Tjardo Dijkstra )   13:30  
Unitas/Perspectief 5Exakwa 4 De Sypel ( Bjarne de Jong )   15:00  
Oranje Wit (D) A1Unitas/Perspectief A1 Oranje Withal in DORDRECHT   16:15 14:00
    Rijden:  Annelie de Korte, Kjell Jacobi, Sabine Verhoef, Jeanne Westerduin
Oranje Zwart A1Unitas/Perspectief A2 ZBC-hal in ZWOLLE   17:00 15:30
    Rijden:  Sanne van Deenen, Daphne Kraaijenhof, Joel Poppe
Dindoa A3Unitas/Perspectief A3 Dindoa-hal in ERMELO   14:00 13:00
    Rijden:  Anouk Reimink, Daphne Kuyer, Ismay Pos
DOS Kampen/Veltman B1Unitas/Perspectief B1 De Reeve in KAMPEN   15:30 14:15
    Rijden:  Mandy Hendrickx, Marit Roozeboom, Nils Aikema
Unitas/Perspectief B2Sparta (Zw) B2 De Sypel ( Mark Kreikamp )   14:00  
De Corvers B1Unitas/Perspectief B3 Kerkelanden in HILVERSUM   13:30 12:15
    Rijden:  Aniek Noordanus, Dafne Haagswoud, Iris Bartels,  
Unitas/Perspectief C1De Meeuwen C1 De Sypel ( Matté Lipke )   12:30  
Exakwa C2Unitas/Perspectief C2 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   12:00 10:50
    Rijden:  Thom Munnik, Arjan Veenendaal, Damian Parera, Floor van Gelder
Unitas/Perspectief C3De Eemvogels C1 De Sypel ( Anouk van Bussel )   13:00  
Oranje Zwart C2Unitas/Perspectief C4 ZBC-hal in ZWOLLE   15:00 13:45
    Rijden:  Thirza Nijmeijer, Anniek de Visser, Emma Werkman
Unitas/Perspectief D1KVZ D1 De Sypel ( Jelmer van der Beek )   11:30  
Antilopen/Lancyr Deelen D4Unitas/Perspectief D2 Sportcentrum Buiningpark in LEUSDEN   14:40 13:40
    Rijden:  Emma Bakkenes, Jula Jansen, Lucas Poel
Wolderwijd D1Unitas/Perspectief D3 De Horst in ZEEWOLDE   12:40 11:45
    Rijden:  Luna Schilderman, Annika Van Der Velde, Bas-Pieter Visscher
De Meeuwen D5Unitas/Perspectief D4 Meeuwen-hal in PUTTEN   11:00 10:00
    Rijden:  Bregt van der Heijden, Chris Leeuwangh, Elisa Van Der Ploeg
Unitas/Perspectief D5Elburg D2 De Sypel ( Johan Lagemaat )   12:00  
Unitas/Perspectief E3DOS Kampen/Veltman E1 De Sypel ( Neline van der Zanden )   10:30  
DOC E1Unitas/Perspectief E4 Zandzee in BUSSUM   14:30 12:45
    Rijden:  Jesse Corn� Kamphorst, Lieke Jonker
Unitas/Perspectief E5Sparta (N) E4 De Sypel ( Marco Jansen )   10:30  
DKOD E2Unitas/Perspectief E6 MFC Doelum in RENKUM   15:00 13:30
    Rijden:  Amy Fasen, Colin Enklaar
Unitas/Perspectief E7Sparta (Zw) E6 De Sypel ( Tom Noordanus )   09:30  
Unitas/Perspectief E8Wolderwijd E1 De Sypel ( Twan Hop )   09:30  
Spirit F1Unitas/Perspectief F1 't Trefpunt in VOORTHUIZEN   09:00 08:00
    Rijden:  Anna van Lochem, Joah Godschalk
Unitas/Perspectief F2Telstar/dé Register Makelaar F1 De Sypel ( Ilse Wiegersma )   09:30  
MIA F5Unitas/Perspectief F3 Fit Academie Bokkeduinen in AMERSFOORT   12:00 10:45
    Rijden:  Milana Fernandes, Rosanne Kok
 
08-12-2018
Unitas/Perspectief 1Oost-Arnhem 1 De Sypel ( KNKV )   19:10  
Unitas/Perspectief 2Nic. 2 De Sypel ( KNKV )   17:25  
Dindoa 2Unitas/Perspectief 3 Dindoa-hal in ERMELO   16:55  
Unitas/Perspectief 4RDZ 2 De Sypel ( Peter van Uxem )   17:30  
MIA 7Unitas/Perspectief 5 Fit Academie Bokkeduinen in AMERSFOORT   13:10  
Unitas/Perspectief A1DOS '46 A1 De Sypel ( KNKV )   15:40  
Elburg A1Unitas/Perspectief A2 't Huiken in ELBURG   17:10 15:50
    Rijden:  Ruben Weijburg, Jonne Tönjes, Sam Scharft
Telstar/dé Register Makelaar A2Unitas/Perspectief A3 De Slag in HOEVELAKEN   17:00 15:50
    Rijden:  Dennis Verhoef, Tom Noordanus, Twan Hop
Unitas/Perspectief B1DOS '46 B1 De Sypel ( KNKV )   14:10  
Unitas/Perspectief B3DWS B2 De Sypel ( Dominique de Vogel )   13:00  
Fortissimo C1Unitas/Perspectief C1 De Oever in IJSSELSTEIN UT   11:05 09:30
    Rijden:  Gydo Pos, Isabelle Rijnfrank, Jelmer Postma
Elburg C1Unitas/Perspectief C2 't Huiken in ELBURG   14:00 13:00
    Rijden:  Wendela Plet, Imre Van Rossem, Jasper Vlieg, Marit Ten Hove
ASVD C3Unitas/Perspectief C4 't Dok in DRONTEN   14:10 13:00
    Rijden:  Emma Van Den Bor, Fleur Kattouw, Katja Admiraal
Unitas/Perspectief D1Dindoa D1 De Sypel ( Jesse de Ruigh )   12:00  
Unitas/Perspectief D2Telstar/dé Register Makelaar D2 De Sypel ( Roos Ritmeester )   11:00  
ASVD D2Unitas/Perspectief D3 't Dok in DRONTEN   13:10 12:15
    Rijden:  Boaz Oskam, Carine Nijmeijer, Fae Wever
Unitas/Perspectief D5ASVD D3 De Sypel ( Stella Barneveld )   10:00  
Unitas/Perspectief E1De Meeuwen E1 De Sypel ( Mirja Kok )   09:00  
Unitas/Perspectief E2MIA E1 De Sypel ( Joanne de Boer )   09:00  
ASVD E1Unitas/Perspectief E3 't Dok in DRONTEN   11:00 10:00
    Rijden:  Djalia Descendre, Ilay Fokkens
SKF E5Unitas/Perspectief E5 SKF-hal in VEENENDAAL   10:00 08:30
    Rijden:  Jasmijn van der Plas, Joelle van Drunen
Unitas/Perspectief E6Arena E2 De Sypel ( Ruben Weijburg )   09:00  
Wit-Blauw/Green Organics E5Unitas/Perspectief E7 De Reeve in KAMPEN   09:00 07:45
    Rijden:  Juliette Koornwinder, Suzanne Van Den Berg
Sparta (Zw) F1Unitas/Perspectief F1 Windesheim in ZWOLLE   13:00 11:45
    Rijden:  Meike van der Heijden, Nova Schilderman
SKF F2Unitas/Perspectief F2 SKF-hal in VEENENDAAL   10:00 08:45
    Rijden:  Emma van Meer, Loise Slikker
Spirit F3Unitas/Perspectief F3 't Trefpunt in VOORTHUIZEN   10:00 08:50
    Rijden:  Remco Grift, Tijs Jasper
 
11-12-2018
Unitas/Perspectief MW1Apeldoorn MW1 De Bogen ( Friso Bom )   20:15  
 
15-12-2018
Wageningen 1Unitas/Perspectief 1 Het Binnenveld in WAGENINGEN   19:30  
Blauw-Wit (A) 3Unitas/Perspectief 2 Blauw-Withal in AMSTERDAM   12:10  
Unitas/Perspectief 3Drachten/Van der Wiel 3 De Sypel ( KNKV )   18:05  
Sparta (N) 3Unitas/Perspectief 4 Watergoor in NIJKERK GLD   20:00  
Unitas/Perspectief 5Antilopen/Lancyr Deelen 6 De Sypel ( Peter van Uxem )   19:15  
AVO A1Unitas/Perspectief A1 Marsdijk in ASSEN   18:45 16:20
    Rijden:  Mees Andreae, Leroy Meyners, Linda Tertoogen, Ilse Wiegersma
Unitas/Perspectief A2Rood-Wit A1 De Sypel ( Kilian Bakker )   17:30  
Unitas/Perspectief A3Elburg A2 De Sypel ( Anouk van Bussel )   18:40  
Wageningen B1Unitas/Perspectief B1 Het Binnenveld in WAGENINGEN   18:00 16:20
    Rijden:  Sandy Klomps, Boaz Poppe, Yvo de Vries
Unitas/Perspectief B2DOS Kampen/Veltman B2 De Sypel ( Danielle van de Glind-Guchte )   17:00  
Dindoa B3Unitas/Perspectief B3 Dindoa-hal in ERMELO   15:15 14:20
    Rijden:  Louise lauw, Jana van den Bor, Kim Coppoolse
Unitas/Perspectief C1Drachten/Van der Wiel C1 De Sypel ( KNKV )   16:00  
Unitas/Perspectief C2Wolderwijd C1 De Sypel ( Tom Korevaar )   15:00  
Unitas/Perspectief C4Hellas '63 C2 De Sypel ( Jonne Tönjes )   14:00  
SKF D1Unitas/Perspectief D1 SKF-hal in VEENENDAAL   12:10 11:00
    Rijden:  Daan Zakonski, Joshua Parera, Linde Rijnfrank
De Meeuwen D4Unitas/Perspectief D2 Meeuwen-hal in PUTTEN   12:00 11:00
    Rijden:  Milana Buter, Roan de Jong, Tirza Fidder
Unitas/Perspectief D3Oranje Zwart D1 De Sypel ( Thomas Spijkerboer )   13:00  
Unitas/Perspectief D4Exakwa D4 De Sypel ( Joel Poppe )   12:00  
Sparta (Zw) D2Unitas/Perspectief D5 Windesheim in ZWOLLE   11:00 10:00
    Rijden:  Emily Slikker, Emma Sophie Slingerland, Myrthe Dalen
Antilopen/Lancyr Deelen E1Unitas/Perspectief E1 Sportcentrum Buiningpark in LEUSDEN   10:00 08:45
    Rijden:  Ellen Blom, Maik Wijnholds
Spirit E1Unitas/Perspectief E2 't Trefpunt in VOORTHUIZEN   09:00 08:00
    Rijden:  Mats Luijendijk, Myrthe Jansen
Unitas/Perspectief E3Sparta (Zw) E2 De Sypel ( Marilyn Bouw )   11:00  
Unitas/Perspectief E4De Meeuwen E2 De Sypel ( Boaz Poppe )   11:00  
Unitas/Perspectief E5De Meeuwen E4 De Sypel ( Jonathan Rekers )   10:00  
ODIK E3Unitas/Perspectief E6 Veluwehal in BARNEVELD   10:00 09:00
    Rijden:  Caithlynn Knoop, Mirthe van Vugt
Unitas/Perspectief E7Exakwa E5 De Sypel ( Nils Aikema )   10:00  
Dindoa E4Unitas/Perspectief E8 Dindoa-hal in ERMELO   09:00  
Unitas/Perspectief F1Hellas '63 F1 De Sypel ( Ante Huijberts )   09:00  
Unitas/Perspectief F2MIA F3 De Sypel ( Lotte van der Beek )   09:00  
Unitas/Perspectief F3Regio '72 F2 De Sypel ( Justin Terpstra )   10:00  
 
18-12-2018
Sparta (Zw) MW3Unitas/Perspectief MW1 De Prinsenhof in HASSELT   20:00  
 
22-12-2018
Unitas/Perspectief 1AW/DTV 1 De Sypel ( KNKV )   20:00  
Unitas/Perspectief 2AW/DTV 2 De Sypel ( KNKV )   18:15  
Sparta (N) E1Unitas/Perspectief E1 Watergoor in NIJKERK GLD   09:00 08:00
    Rijden:  Sven van Uxem, Annemijn Den Hartog
Dindoa E5Unitas/Perspectief E7 Dindoa-hal in ERMELO   09:00 08:00
    Rijden:  Jochem Veerman, Suzanne Van Den Berg
Telstar/dé Register Makelaar E3Unitas/Perspectief E8 De Slag in HOEVELAKEN   11:00  
 
05-01-2019
Unitas/Perspectief A3Dindoa A3 De Bogen ( Heike Jan Musch )   14:00  
Unitas/Perspectief C2Sparta (N) C1 De Bogen ( Ronald Korevaar )   13:00  
Unitas/Perspectief C3ODIK C3 De Bogen ( Marleen Ruitenbeek )   12:00  
Unitas/Perspectief C4DOS Kampen/Veltman C3 De Bogen ( Jeroen Commandeur )   11:00  
MIA D3Unitas/Perspectief D4 Fit Academie Bokkeduinen in AMERSFOORT   10:00 09:00
    Rijden:  Iris Sanders, Jasmijn Jongstra, Jente Westdorp
Elburg D2Unitas/Perspectief D5 't Huiken in ELBURG   11:00 09:00
    Rijden:  Sem Heres, Patricia van Meekeren, Renske van den Bor
Unitas/Perspectief E6Antilopen/Lancyr Deelen E3 De Bogen ( Mandy Hendrickx )   10:00  
De Meeuwen F2Unitas/Perspectief F1 Meeuwen-hal in PUTTEN   09:00 08:00
    Rijden:  Puc Van De Greijn, Anna van Lochem
 
08-01-2019
Unitas/Perspectief MW1Dindoa MW1 De Bogen ( Kilian Bakker )   20:15  
 
12-01-2019
AW/DTV 1Unitas/Perspectief 1 Zeeburgereiland in AMSTERDAM   20:00  
AW/DTV 2Unitas/Perspectief 2 Zeeburgereiland in AMSTERDAM   18:15  
Unitas/Perspectief 3ASVD 2 De Sypel ( KNKV )   15:35  
ODIK 4Unitas/Perspectief 4 Veluwehal in BARNEVELD   13:10  
Sparta (N) 5Unitas/Perspectief 5 Watergoor in NIJKERK GLD   17:15  
DVO/Accountor A1Unitas/Perspectief A1 DVO-hal in BENNEKOM   17:50  
KIOS (R) A1Unitas/Perspectief A2 Buddingehof in RUINERWOLD   15:35  
Unitas/Perspectief A3Sparta (Zw) A2 De Sypel ( Erik Schuiling )   16:00  
AVO B1Unitas/Perspectief B1 Marsdijk in ASSEN   12:50 10:50
    Rijden:  Mandy Hendrickx, Marit Roozeboom, Nils Aikema
ODIK B1Unitas/Perspectief B2 Veluwehal in BARNEVELD   12:10 11:00
    Rijden:  Daan van der Velde, Michelle Kleen, Myrthe Foppen, Sander Maas
Unitas/Perspectief B3Synergo B3 De Sypel ( Maike van den Berg )   15:00  
Unitas/Perspectief C1ASVD C1 De Sypel ( Mark Kreikamp )   14:30  
Unitas/Perspectief C3Spirit C3 De Sypel ( Dominique de Vogel )   14:00  
Exakwa C5Unitas/Perspectief C4 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   14:10 13:00
    Rijden:  Melissa Polinder, Mirte Sol, Nina Smits
Unitas/Perspectief D1De Meeuwen D1 De Sypel ( Jesse de Ruigh )   13:30  
Unitas/Perspectief D2Antilopen/Lancyr Deelen D4 De Sypel ( Jesse Roozeboom )   12:30  
DOS Kampen/Veltman D2Unitas/Perspectief D3 Cellesbroek in KAMPEN   10:00 08:55
    Rijden:  Charlotte Koornwinder, Job Van Dijken, Kristel West
Unitas/Perspectief D4Sparta (N) D3 De Sypel ( Anouk van Bussel )   13:00  
Rood-Wit D3Unitas/Perspectief D5 Erica Terpstrahal in WEZEP   13:00 12:00
    Rijden:  Emily Slikker, Sophie Eisen, Elena de Ruiter
Unitas/Perspectief E1Antilopen/Lancyr Deelen E1 De Sypel ( Ineke de Boer )   11:30  
Unitas/Perspectief E2Dindoa E1 De Sypel ( Twan Hop )   10:30  
Unitas/Perspectief E3Exakwa E1 De Sypel ( Mart Postma )   10:30  
Dindoa E2Unitas/Perspectief E4 Dindoa-hal in ERMELO   09:00 08:00
    Rijden:  Lieke L Weijenberg, Marit Wemes
Unitas/Perspectief E5Antilopen/Lancyr Deelen E2 De Sypel ( Tom Noordanus )   11:30  
MIA E4Unitas/Perspectief E6 Fit Academie Bokkeduinen in AMERSFOORT   11:00 10:00
    Rijden:  Henk Methorst, Amy Fasen
Unitas/Perspectief E7Rood-Wit E4 De Sypel ( Julia Kattouw )   09:30  
Unitas/Perspectief E8ODIK E5 De Sypel ( Tessa De Vos )   10:30  
Unitas/Perspectief F1DOS Kampen/Veltman F1 De Sypel ( Ismay Pos )   09:30  
ODIK F3Unitas/Perspectief F3 Veluwehal in BARNEVELD   09:00 07:45
    Rijden:  Milana Fernandes, Remco Grift
 
19-01-2019
Unitas/Perspectief 1SCO 1 De Sypel ( KNKV )   20:30  
Unitas/Perspectief 2DSC 3 De Sypel ( KNKV )   18:45  
OVVO/De Kroon 3Unitas/Perspectief 3 OVVO-hal in MAARSSEN   19:00  
Unitas/Perspectief 4Victum 4 De Sypel ( Matté Lipke )   17:15  
Wolderwijd 1Unitas/Perspectief 5 De Horst in ZEEWOLDE   12:45  
Unitas/Perspectief A1LDODK/Rinsma Modeplein A1 De Sypel ( KNKV )   15:45  
Unitas/Perspectief A2Exakwa A1 De Sypel ( Tjardo Dijkstra )   14:20  
ODIK A2Unitas/Perspectief A3 Veluwehal in BARNEVELD   14:00  
Unitas/Perspectief B1LDODK/Rinsma Modeplein B1 De Sypel ( KNKV )   13:00  
Unitas/Perspectief B2Sparta (N) B1 De Sypel ( Mark Wijnholds )   12:00  
Soesterkwartier B1Unitas/Perspectief B3 Midland in AMERSFOORT   11:00 09:50
    Rijden:  Naomi Vlieg, Marit Versteeg, Marit van Gens
LDODK/Rinsma Modeplein C1Unitas/Perspectief C1 Kortezwaag in GORREDIJK   14:00 12:00
    Rijden:  Lobke Jacobi, Nienke de Rooij, Ruben Blom
Revival C1Unitas/Perspectief C3 Veluwehal in BARNEVELD   13:00 11:45
    Rijden:  Jolijn Bakkenes, Kyona Schmidt, Minne Westdorp
Telstar/dé Register Makelaar D1Unitas/Perspectief D1 De Slag in HOEVELAKEN   16:00 15:00
    Rijden:  Rim Peters, Thirza Wolfs, Daan Zakonski
Revival D1Unitas/Perspectief D2 Veluwehal in BARNEVELD   11:00 10:00
    Rijden:  Youri Schafthuizen, Emmy Meijer, Fiona Enklaar
Unitas/Perspectief D3Exakwa D2 De Sypel ( Roos Ritmeester )   11:00  
Unitas/Perspectief D5Exakwa D6 De Sypel ( Stella Barneveld )   10:00  
DVO/Accountor E1Unitas/Perspectief E1 DVO-hal in BENNEKOM   12:30 11:15
    Rijden:  Ellen Blom, Maik Wijnholds
Woudenberg E2Unitas/Perspectief E2 De Camp in WOUDENBERG   10:00 09:00
    Rijden:  Timo van der Beek, Elin Wever
Rood-Wit E1Unitas/Perspectief E3 Erica Terpstrahal in WEZEP   10:00 08:45
    Rijden:  Ilse van der Heijden, Nienke Streefkerk
Unitas/Perspectief E4Telstar/dé Register Makelaar E2 De Sypel ( Joanne de Boer )   09:00  
Unitas/Perspectief E6Spirit E4 De Sypel ( Ruben Weijburg )   09:00  
MIA E5Unitas/Perspectief E8 Fit Academie Bokkeduinen in AMERSFOORT   11:00  
Tweemaal Zes F1Unitas/Perspectief F2 De Vierstee in MAARTENSDIJK   11:30 10:15
    Rijden:  Lieve Van Der Bij, Liv van Velzen
Unitas/Perspectief F3DWS F1 De Sypel ( Ilse Wiegersma )   09:00  
 
22-01-2019
Unitas/Perspectief MW1De Meeuwen MW3 De Bogen ( Tom Korevaar )   20:15  
 
26-01-2019
Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1Unitas/Perspectief 1 Hoenderdaal in DRIEBERGEN-RIJSENBURG   19:30  
Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2Unitas/Perspectief 2 Hoenderdaal in DRIEBERGEN-RIJSENBURG   17:45  
Unitas/Perspectief 3Oost-Arnhem 2 De Sypel ( KNKV )   16:35  
DOS (W) 3Unitas/Perspectief 4 De Vierstee in MAARTENSDIJK   17:40  
Unitas/Perspectief 5Spirit 4 De Sypel ( Peter van Uxem )   17:10  
Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1Unitas/Perspectief A1 Hoenderdaal in DRIEBERGEN-RIJSENBURG   16:05  
Emmeloord A1Unitas/Perspectief A2 Bosbadhal in EMMELOORD   16:20  
Unitas/Perspectief A3Sparta (N) A2 De Sypel ( Johan Lagemaat )   16:00  
De Meeuwen B1Unitas/Perspectief B1 Meeuwen-hal in PUTTEN   18:20 17:00
    Rijden:  Iris ten Hove, Jonathan  Rekers, Loïs  Reijerse
Antilopen/Lancyr Deelen B2Unitas/Perspectief B2 Sportcentrum Buiningpark in LEUSDEN   16:30 15:15
    Rijden:  Sjoerd Gerlofsma, Sem Wijnholds, Sophie vd Mars, Thom Baumer
Unitas/Perspectief C1Heerenveen C1 De Sypel ( KNKV )   15:30  
ODIK C1Unitas/Perspectief C2 Veluwehal in BARNEVELD   11:00 09:45
    Rijden:  Myrthe Wolfs, Rutger Palsgraaf, Sven Hop, Thom Munnik
Unitas/Perspectief C3De Meeuwen C5 De Sypel ( Jeroen Commandeur )   15:00  
Unitas/Perspectief D1DVO/Accountor D1 De Sypel ( Jelmer van der Beek )   14:30  
Unitas/Perspectief D2RDZ D2 De Sypel ( Neline van der Zanden )   13:30  
Unitas/Perspectief D4Hellas '63 D2 De Sypel ( Thomas Spijkerboer )   12:30  
Unitas/Perspectief E1SKF E1 De Sypel ( Marco Jansen )   11:30  
Unitas/Perspectief E2Apeldoorn E1 De Sypel ( Ante Huijberts )   10:30  
Unitas/Perspectief E3Wit-Blauw/Green Organics E1 De Sypel ( Joel Poppe )   10:30  
Unitas/Perspectief E4DOC E1 De Sypel ( Jonne Tönjes )   11:30  
Unitas/Perspectief E5Soesterkwartier E1 De Sypel ( Boaz Poppe )   09:30  
Unitas/Perspectief E8Spirit E6 De Sypel ( Marilyn Bouw )   10:30  
Sparta (N) F2Unitas/Perspectief F1 Watergoor in NIJKERK GLD   09:00 08:00
    Rijden:  Joah Godschalk, Meike van der Heijden
Unitas/Perspectief F2De Meeuwen F3 De Sypel ( Mirja Kok )   09:30  
 
29-01-2019
Unitas/Perspectief MW1Regio '72 MW1 De Bogen ( Jesse Roozeboom )   20:15  
 
02-02-2019
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 1Unitas/Perspectief 1 De Twine in GROU   19:30  
SKF 2Unitas/Perspectief 2 SKF-hal in VEENENDAAL   18:30  
Unitas/Perspectief 3SKF 3 De Sypel ( KNKV )   17:05  
Unitas/Perspectief 4Synergo 5 De Sypel ( Peter van Uxem )   18:15  
Unitas/Perspectief 5Sparta (N) 5 De Sypel ( Ronald Korevaar )   19:30  
SKF A1Unitas/Perspectief A1 SKF-hal in VEENENDAAL   16:50  
DOS Kampen/Veltman A1Unitas/Perspectief A2 De Reeve in KAMPEN   16:45  
Fiducia B1Unitas/Perspectief B1 Europahal in VLEUTEN   17:30 16:00
    Rijden:  Sandy Klomps, Boaz Poppe, Yvo de Vries
Unitas/Perspectief B2Hellas '63 B1 De Sypel ( Friso Bom )   16:00  
Antilopen/Lancyr Deelen B3Unitas/Perspectief B3 Sportcentrum Buiningpark in LEUSDEN   17:50 16:40
    Rijden:  Floortje Bos, Aniek Noordanus, Dafne Haagswoud
Unitas/Perspectief C1KVZ C1 De Sypel ( Bjarne de Jong )   15:00  
DOS Kampen/Veltman C1Unitas/Perspectief C2 Cellesbroek in KAMPEN   12:00 10:45
    Rijden:  Wendela Plet, Arjan Veenendaal, Damian Parera, Floor van Gelder
Unitas/Perspectief C3Dindoa C3 De Sypel ( Mark de Vogel )   14:00  
Unitas/Perspectief D1Wageningen D1 De Sypel ( Mark Kreikamp )   13:00  
Unitas/Perspectief D2Dindoa D3 De Sypel ( Heike Jan Musch )   12:00  
Hellas '63 D1Unitas/Perspectief D3 De Brake in NUNSPEET   13:45 13:00
    Rijden:  Levi Stojanovic, Annika Van Der Velde, Luna Schilderman
Spirit D4Unitas/Perspectief D4 De Voorde in VOORTHUIZEN   09:30 08:30
    Rijden:  Luana Berger, Tom de Jonge, Bregt van der Heijden
Unitas/Perspectief D5Dindoa D4 De Sypel ( Justin Terpstra )   11:00  
Unitas/Perspectief E1Wageningen E1 De Sypel ( Marleen Ruitenbeek )   10:00  
Unitas/Perspectief E2Sparta (Zw) E1 De Sypel ( Boaz Poppe )   10:00  
Sparta (N) E2Unitas/Perspectief E4 Watergoor in NIJKERK GLD   09:00 08:00
    Rijden:  Mineke de Rooij, Simon Berg
Spirit E3Unitas/Perspectief E5 't Trefpunt in VOORTHUIZEN   09:00 08:00
    Rijden:  Sietse van Dijke, Simon Palsgraaf
Unitas/Perspectief E7Oranje Zwart E4 De Sypel ( Mandy Hendrickx )   09:00  
Unitas/Perspectief E8Telstar/dé Register Makelaar E3 De Sypel ( Jonathan Rekers )   10:00  
Unitas/Perspectief F2Woudenberg F2 De Sypel ( Lotte van der Beek )   09:00  
Revival F1Unitas/Perspectief F3 Veluwehal in BARNEVELD   10:05 09:15
    Rijden:  Rosanne Kok, Tijs Jasper
 
06-02-2019
Elburg MW1Unitas/Perspectief MW1 MFC Aperloo in 'T HARDE   21:15  
 
09-02-2019
Unitas/Perspectief 1Rohda 1 De Sypel ( KNKV )   16:15  
Unitas/Perspectief 2Rohda 2 De Sypel ( KNKV )   14:30  
ODIK 3Unitas/Perspectief 3 Veluwehal in BARNEVELD   14:20  
DVO/Accountor 7Unitas/Perspectief 4 DVO-hal in BENNEKOM   15:45  
Exakwa 4Unitas/Perspectief 5 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   18:35  
Unitas/Perspectief A1Oranje Wit (D) A1 De Sypel ( KNKV )   12:45  
Unitas/Perspectief A2Oranje Zwart A1 De Sypel ( Peter van Uxem )   16:00  
Sparta (N) A2Unitas/Perspectief A3 Watergoor in NIJKERK GLD   16:30  
Unitas/Perspectief B1DOS Kampen/Veltman B1 De Sypel ( KNKV )   11:15  
Sparta (Zw) B2Unitas/Perspectief B2 Windesheim in ZWOLLE   13:30 12:15
    Rijden:  Jay Vrolijk, Levi Alberts, Manon Van De Pol, Michelle Kleen
Unitas/Perspectief B3De Corvers B1 De Sypel ( Kjell Jacobi )   15:00  
De Meeuwen C1Unitas/Perspectief C1 Meeuwen-hal in PUTTEN   13:00 12:00
    Rijden:  Sam Spijkerboer, Sanne vd Velde, Anniek Zakonski
Unitas/Perspectief C2Exakwa C2 De Sypel ( Kilian Bakker )   14:00  
De Eemvogels C1Unitas/Perspectief C3 Sportboulevard De Engh in SOEST   14:10 13:00
    Rijden:  Levi van Garderen, Lydia Wingelaar, Lars Aikema,  
Unitas/Perspectief C4Oranje Zwart C2 De Sypel ( Danielle van de Glind-Guchte )   13:00  
KVZ D1Unitas/Perspectief D1 Hanzehal in ZUTPHEN   11:05 09:45
    Rijden:  Renske de Rooij, Femke Ten Hove, Indy van Uxem
Unitas/Perspectief D3Wolderwijd D1 De Sypel ( Mart Postma )   12:00  
Unitas/Perspectief D4De Meeuwen D5 De Sypel ( Tom Noordanus )   11:00  
DOS Kampen/Veltman E1Unitas/Perspectief E3 De Reeve in KAMPEN   09:00 07:45
    Rijden:  Tanja Wingelaar, Tim Meijer
Sparta (N) E4Unitas/Perspectief E5 Watergoor in NIJKERK GLD   09:00 08:00
    Rijden:  Sterre van Vliet, Fee van der Plas
Unitas/Perspectief E6DKOD E2 De Sypel ( Ismay Pos )   10:00  
Sparta (Zw) E6Unitas/Perspectief E7 Windesheim in ZWOLLE   10:30 09:15
    Rijden:  Tobias van Dalen, Amber Kamphorst
Wolderwijd E1Unitas/Perspectief E8 De Horst in ZEEWOLDE   11:30  
Unitas/Perspectief F1Spirit F1 De Sypel ( Julia Kattouw )   10:00  
Telstar/dé Register Makelaar F1Unitas/Perspectief F2 De Slag in HOEVELAKEN   15:00 14:00
    Rijden:  Sarah van Meer, Loise Slikker
Unitas/Perspectief F3MIA F5 De Sypel ( Tessa De Vos )   10:00  
 
13-02-2019
Apeldoorn MW1Unitas/Perspectief MW1 De Schier in UDDEL   20:30  
 
16-02-2019
Oost-Arnhem 1Unitas/Perspectief 1 Valkenhuizen in ARNHEM   16:00  
Nic. 2Unitas/Perspectief 2 Alfa College in GRONINGEN   20:00  
Unitas/Perspectief 3Dindoa 2 De Sypel ( KNKV )   19:15  
RDZ 2Unitas/Perspectief 4 Dijnselburg in ZEIST   14:30  
Unitas/Perspectief 5MIA 7 De Sypel ( Tom Korevaar )   18:00  
DOS '46 A1Unitas/Perspectief A1 De Eendracht in NIJEVEEN   14:45  
Unitas/Perspectief A2Elburg A1 De Bogen ( Jesse de Ruigh )   18:10  
Unitas/Perspectief A3Telstar/dé Register Makelaar A2 De Bogen ( Dominique de Vogel )   17:00  
DOS '46 B1Unitas/Perspectief B1 De Eendracht in NIJEVEEN   13:15 11:40
    Rijden:  Iris ten Hove, Jonathan  Rekers, Loïs  Reijerse
DWS B2Unitas/Perspectief B3 Veluwehal in BARNEVELD   11:00 09:45
    Rijden:  Iris Bartels, Jana van den Bor, Kim Coppoolse
Unitas/Perspectief C1Fortissimo C1 De Bogen ( Jelmer van der Beek )   16:00  
Unitas/Perspectief C2Elburg C1 De Bogen ( Jeroen Commandeur )   15:00  
ODIK C3Unitas/Perspectief C3 Veluwehal in BARNEVELD   13:00 11:45
    Rijden:  Fleur Vrijhof, Marc van Loo, Bastiaan Kats
Unitas/Perspectief C4Exakwa C5 De Bogen ( Marco Jansen )   14:00  
Dindoa D1Unitas/Perspectief D1 Dindoa-hal in ERMELO   13:00 12:15
    Rijden:  Jamie Plet, Joshua Parera, Linde Rijnfrank
Telstar/dé Register Makelaar D2Unitas/Perspectief D2 De Slag in HOEVELAKEN   16:00 15:00
    Rijden:  Emma Bakkenes, Jula Jansen, Lucas Poel
Unitas/Perspectief D3ASVD D2 De Bogen ( Johan Lagemaat )   13:00  
Unitas/Perspectief D4MIA D3 De Bogen ( Neline van der Zanden )   12:00  
De Meeuwen E1Unitas/Perspectief E1 Meeuwen-hal in PUTTEN   10:00 09:00
    Rijden:  Daan van der Beek, Sven van Uxem
MIA E1Unitas/Perspectief E2 Fit Academie Bokkeduinen in AMERSFOORT   10:00 09:00
    Rijden:  Floris Aikema, Mats Luijendijk
Unitas/Perspectief E3ASVD E1 De Bogen ( Twan Hop )   09:00  
Unitas/Perspectief E4Spirit E2 De Bogen ( Joel Poppe )   11:00  
Unitas/Perspectief E5SKF E5 De Bogen ( Ruben Weijburg )   11:00  
Arena E2Unitas/Perspectief E6 't Gastland in RHENEN   12:30 11:00
    Rijden:  Caithlynn Knoop, Colin Enklaar
Unitas/Perspectief E7Wit-Blauw/Green Organics E5 De Bogen ( Thomas Spijkerboer )   10:00  
Apeldoorn E3Unitas/Perspectief E8 Zuiderpark in APELDOORN   09:30  
Unitas/Perspectief F1Sparta (Zw) F1 De Bogen ( Ilse Wiegersma )   10:00  
Unitas/Perspectief F2SKF F2 De Bogen ( Jonne Tönjes )   10:00  
Unitas/Perspectief F3Spirit F3 De Bogen ( Marilyn Bouw )   09:00  
 
02-03-2019
Unitas/Perspectief 1Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1 De Sypel ( KNKV )   16:15  
Unitas/Perspectief 2Dalto/Klaverblad Verzekeringen 2 De Sypel ( KNKV )   14:30  
Antilopen/Lancyr Deelen 6Unitas/Perspectief 5 Sportcentrum Buiningpark in LEUSDEN   10:45  
Unitas/Perspectief A1Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1 De Sypel ( KNKV )   12:45  
Unitas/Perspectief B1De Meeuwen B1 De Sypel ( KNKV )   11:15  
Sparta (N) C1Unitas/Perspectief C2 Watergoor in NIJKERK GLD   12:00 11:00
    Rijden:  Imre Van Rossem, Jasper Vlieg, Marit Ten Hove, Myrthe Wolfs
Emmeloord C2Unitas/Perspectief C4 Bosbadhal in EMMELOORD   12:00 10:45
    Rijden:  Olivia Buter, Sanne Jonker,  , Thirza Nijmeijer
Unitas/Perspectief D2De Meeuwen D4 De Sypel ( Jesse Roozeboom )   10:00  
ASVD D3Unitas/Perspectief D5 't Dok in DRONTEN   13:10 12:15
    Rijden:  Emma Sophie Slingerland, Iris Goedvree, Myrthe Dalen
De Meeuwen F3Unitas/Perspectief F2 Meeuwen-hal in PUTTEN   09:00 08:00
    Rijden:  Lieve Van Der Bij, Liv van Velzen
DWS F1Unitas/Perspectief F3 't Kamphuis in KOOTWIJKERBROEK   09:00  
    Rijden:  Milana Fernandes, Remco Grift
 
05-03-2019
Unitas/Perspectief MW1Sparta (Zw) MW3 De Bogen ( Friso Bom )   20:15  
 
09-03-2019
Unitas/Perspectief 1Wageningen 1 De Sypel ( KNKV )   20:00  
Unitas/Perspectief 2Blauw-Wit (A) 3 De Sypel ( KNKV )   18:15  
Drachten/Van der Wiel 3Unitas/Perspectief 3 SNIJ Noord Hal in DRACHTEN   16:50  
Unitas/Perspectief 4Sparta (N) 3 De Sypel ( Mark Wijnholds )   16:00  
Unitas/Perspectief A1AVO A1 De Sypel ( KNKV )   16:30  
Rood-Wit A1Unitas/Perspectief A2 Erica Terpstrahal in WEZEP   17:30  
Elburg A2Unitas/Perspectief A3 't Huiken in ELBURG   16:00  
Unitas/Perspectief B1Wageningen B1 De Sypel ( KNKV )   15:00  
DOS Kampen/Veltman B2Unitas/Perspectief B2 De Reeve in KAMPEN   14:30 13:15
    Rijden:  Daan vd Velde, Myrthe Foppen, Sander Maas, Claudia Gerlofsma
Unitas/Perspectief B3Dindoa B3 De Sypel ( Matté Lipke )   15:00  
Drachten/Van der Wiel C1Unitas/Perspectief C1 SNIJ Noord Hal in DRACHTEN   12:10 10:10
    Rijden:  Arne Luijendijk, Gydo Pos, Isabelle Rijnfrank
Wolderwijd C1Unitas/Perspectief C2 De Horst in ZEEWOLDE   12:40 11:40
    Rijden:  Rutger Palsgraaf, Thom Munnik, Sven Hop, Arjan Veenendaal
Hellas '63 C2Unitas/Perspectief C4 De Brake in NUNSPEET   12:00 11:00
    Rijden:  Anniek de Visser, Emma Werkman, Emma Van Den Bor,  
Unitas/Perspectief D1SKF D1 De Sypel ( Tjardo Dijkstra )   13:45  
Oranje Zwart D1Unitas/Perspectief D3 ZBC-hal in ZWOLLE   15:00 14:00
    Rijden:  Bas-Pieter Visscher, Boaz Oskam, Carine Nijmeijer
Exakwa D4Unitas/Perspectief D4 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   10:00 09:00
    Rijden:  Chris Leeuwangh, Elisa Van Der Ploeg, Iris Sanders
Unitas/Perspectief D5Sparta (Zw) D2 De Sypel ( Mirja Kok )   14:00  
Unitas/Perspectief E1Sparta (N) E1 De Sypel ( Maike van den Berg )   12:45  
Unitas/Perspectief E2Spirit E1 De Sypel ( Lotte van der Beek )   13:00  
Sparta (Zw) E2Unitas/Perspectief E3 Het Anker in ZWOLLE   11:45 10:30
    Rijden:  Djalia Descendre, Ilay Fokkens
De Meeuwen E2Unitas/Perspectief E4 Meeuwen-hal in PUTTEN   09:00 08:00
    Rijden:  Jesse Corn� Kamphorst, Lieke Jonker
De Meeuwen E4Unitas/Perspectief E5 Meeuwen-hal in PUTTEN   09:00 08:00
    Rijden:  Joelle van Drunen, Sietse van Dijke
Antilopen/Lancyr Deelen E3Unitas/Perspectief E6 Sportcentrum Buiningpark in LEUSDEN   09:00 07:45
    Rijden:  Henk Methorst, Mirthe van Vugt
Exakwa E5Unitas/Perspectief E7 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   09:00 08:00
    Rijden:  Jochem Veerman, Juliette Koornwinder
Unitas/Perspectief E8Dindoa E4 De Sypel ( Joanne de Boer )   13:00  
Hellas '63 F1Unitas/Perspectief F1 De Brake in NUNSPEET   10:00 09:00
    Rijden:  Nova Schilderman, Puc Van De Greijn
MIA F3Unitas/Perspectief F2 Fit Academie Bokkeduinen in AMERSFOORT   11:00 10:00
    Rijden:  Loise Slikker, Sarah van Meer
Regio '72 F2Unitas/Perspectief F3 De Koekoek in VAASSEN   15:30 14:15
    Rijden:  Rosanne Kok, Tijs Jasper
 
13-03-2019
Dindoa MW1Unitas/Perspectief MW1 Dindoa-hal in ERMELO   21:00  
 
16-03-2019
ASVD 2Unitas/Perspectief 3 't Dok in DRONTEN   16:15  
Unitas/Perspectief 4ODIK 4 De Sypel ( Bjarne de Jong )   19:30  
Unitas/Perspectief A1DVO/Accountor A1 De Sypel ( KNKV )   18:00  
Unitas/Perspectief A2KIOS (R) A1 De Sypel ( Jesse Roozeboom )   16:35  
Sparta (Zw) A2Unitas/Perspectief A3 Windesheim in ZWOLLE   15:45  
Unitas/Perspectief B1AVO B1 De Sypel ( KNKV )   15:15  
Unitas/Perspectief B2ODIK B1 De Sypel ( Mark de Vogel )   14:00  
Synergo B3Unitas/Perspectief B3 Loevenhoutsedijk in UTRECHT   11:00 09:45
    Rijden:  Louise lauw, Marit Versteeg, Marit van Gens
ASVD C1Unitas/Perspectief C1 't Dok in DRONTEN   13:00 11:45
    Rijden:  Jelmer Postma, Lobke Jacobi, Nienke de Rooij
Spirit C3Unitas/Perspectief C3 De Voorde in VOORTHUIZEN   10:10 09:00
    Rijden:  Micha Bos, Esmay Wijnholds, Jolijn Bakkenes
Unitas/Perspectief C4Emmeloord C2 De Sypel ( Ante Huijberts )   13:00  
De Meeuwen D1Unitas/Perspectief D1 Meeuwen-hal in PUTTEN   11:00 10:00
    Rijden:  Rim Peters, Thirza Wolfs, Daan Zakonski
Unitas/Perspectief D3DOS Kampen/Veltman D2 De Sypel ( Boaz Poppe )   12:00  
Hellas '63 D2Unitas/Perspectief D4 De Brake in NUNSPEET   10:30 09:45
    Rijden:  Marlies Kok, Jasmijn Jongstra, Jente Westdorp
Unitas/Perspectief D5Rood-Wit D3 De Sypel ( Jonathan Rekers )   11:00  
Dindoa E1Unitas/Perspectief E2 Dindoa-hal in ERMELO   09:00 08:00
    Rijden:  Myrthe Jansen, Timo van der Beek
Exakwa E1Unitas/Perspectief E3 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   09:00 08:00
    Rijden:  Ilse van der Heijden, Nienke Streefkerk
Unitas/Perspectief E4Dindoa E2 De Sypel ( Nils Aikema )   10:00  
Soesterkwartier E1Unitas/Perspectief E5 Midland in AMERSFOORT   09:00 08:00
    Rijden:  Simon Palsgraaf, Sterre van Vliet
Unitas/Perspectief E6MIA E4 De Sypel ( Justin Terpstra )   10:00  
Rood-Wit E4Unitas/Perspectief E7 Erica Terpstrahal in WEZEP   09:00 08:00
    Rijden:  Suzanne Van Den Berg, Tobias van Dalen
ODIK E5Unitas/Perspectief E8 Veluwehal in BARNEVELD   09:00  
Unitas/Perspectief F1De Meeuwen F2 De Sypel ( Roos Ritmeester )   09:00  
Unitas/Perspectief F3ODIK F3 De Sypel ( Mandy Hendrickx )   09:00  
 
23-03-2019
Unitas/Perspectief 3OVVO/De Kroon 3 De Sypel ( KNKV )   18:15  
Victum 4Unitas/Perspectief 4 Weteringhoek in HOUTEN   16:40  
Unitas/Perspectief 5Wolderwijd 1 De Sypel ( Mark Kreikamp )   19:25  
LDODK/Rinsma Modeplein A1Unitas/Perspectief A1 Kortezwaag in GORREDIJK   13:15  
Exakwa A1Unitas/Perspectief A2 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   13:00  
Unitas/Perspectief A3ODIK A2 De Sypel ( Marleen Ruitenbeek )   17:00  
Sparta (N) B1Unitas/Perspectief B2 Watergoor in NIJKERK GLD   11:00 10:00
    Rijden:  Sem Wijnholds, Sophie vd Mars, Thom Baumer, Jay Vrolijk
Unitas/Perspectief B3Soesterkwartier B1 De Sypel ( Ronald Korevaar )   16:00  
Unitas/Perspectief C1LDODK/Rinsma Modeplein C1 De Sypel ( Jesse de Ruigh )   15:00  
Unitas/Perspectief C3Revival C1 De Sypel ( Jeroen Commandeur )   14:00  
DOS Kampen/Veltman C3Unitas/Perspectief C4 De Reeve in KAMPEN   13:00 11:45
    Rijden:  Fleur Kattouw, Katja Admiraal, Melissa Polinder
Unitas/Perspectief D1Telstar/dé Register Makelaar D1 De Sypel ( Ineke de Boer )   13:00  
Unitas/Perspectief D2Revival D1 De Sypel ( Johan Lagemaat )   12:00  
Exakwa D6Unitas/Perspectief D5 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   10:00 09:00
    Rijden:  Patricia van Meekeren, Renske van den Bor, Sem Heres
Unitas/Perspectief E1DVO/Accountor E1 De Sypel ( Heike Jan Musch )   11:00  
Unitas/Perspectief E2Woudenberg E2 De Sypel ( Marco Jansen )   11:00  
Unitas/Perspectief E3Rood-Wit E1 De Sypel ( Neline van der Zanden )   10:00  
Telstar/dé Register Makelaar E2Unitas/Perspectief E4 De Slag in HOEVELAKEN   15:00 14:00
    Rijden:  Lieke L Weijenberg, Marit Wemes
Unitas/Perspectief E5Spirit E3 De Sypel ( Twan Hop )   10:00  
Spirit E4Unitas/Perspectief E6 't Trefpunt in VOORTHUIZEN   10:00 09:00
    Rijden:  Amy Fasen, Caithlynn Knoop
Unitas/Perspectief E7Dindoa E5 De Sypel ( Julia Kattouw )   09:00  
Unitas/Perspectief E8MIA E5 De Sypel ( Tessa De Vos )   10:00  
DOS Kampen/Veltman F1Unitas/Perspectief F1 De Reeve in KAMPEN   09:00 07:45
    Rijden:  Anna van Lochem, Joah Godschalk
Unitas/Perspectief F2Tweemaal Zes F1 De Sypel ( Ismay Pos )   09:00  
 
27-03-2019
De Meeuwen MW3Unitas/Perspectief MW1 Meeuwen-hal in PUTTEN   21:15  
 
30-03-2019
Oost-Arnhem 2Unitas/Perspectief 3 Valkenhuizen in ARNHEM   11:50  
Unitas/Perspectief 4DOS (W) 3 De Sypel ( Mark Wijnholds )   14:10  
Spirit 4Unitas/Perspectief 5 De Voorde in VOORTHUIZEN   16:25  
Unitas/Perspectief A2Emmeloord A1 De Sypel ( Matté Lipke )   13:00  
Unitas/Perspectief B2Antilopen/Lancyr Deelen B2 De Sypel ( Tjardo Dijkstra )   12:00  
Heerenveen C1Unitas/Perspectief C1 Hoekstra hal in HEERENVEEN   11:10 09:30
    Rijden:  Ruben Blom, Sam Spijkerboer, Anniek Zakonski,  
Unitas/Perspectief C2ODIK C1 De Sypel ( Tom Korevaar )   11:00  
De Meeuwen C5Unitas/Perspectief C3 Meeuwen-hal in PUTTEN   11:00 10:00
    Rijden:  Fleur Vrijhof, Kyona Schmidt, Levi van Garderen
Unitas/Perspectief C4ASVD C3 De Sypel ( Stella Barneveld )   10:00  
DVO/Accountor D1Unitas/Perspectief D1 DVO-hal in BENNEKOM   10:25 09:15
    Rijden:  Renske de Rooij, Femke Ten Hove, Indy van Uxem
RDZ D2Unitas/Perspectief D2 Dijnselburg in ZEIST   14:15 13:15
    Rijden:  Milana Buter, Roan de Jong, Siemen Bergman
Exakwa D2Unitas/Perspectief D3 Sportcentrum De Koploper in LELYSTAD   10:00 09:00
    Rijden:  Charlotte Koornwinder, Job Van Dijken, Kristel West
Sparta (N) D3Unitas/Perspectief D4 Watergoor in NIJKERK GLD   09:00 08:00
    Rijden:  Luana Berger, Marlies Kok, Tom de Jonge
SKF E1Unitas/Perspectief E1 SKF-hal in VEENENDAAL   10:00 08:45
    Rijden:  Ellen Blom, Maik Wijnholds
Apeldoorn E1Unitas/Perspectief E2 Zuiderpark in APELDOORN   09:30 08:15
    Rijden:  Elin Wever, Floris Aikema
Wit-Blauw/Green Organics E1Unitas/Perspectief E3 De Reeve in KAMPEN   10:00 08:45
    Rijden:  Tanja Wingelaar, Tim Meijer
Unitas/Perspectief E4Sparta (N) E2 De Sypel ( Jonne Tönjes )   09:00  
Antilopen/Lancyr Deelen E2Unitas/Perspectief E5 Sportcentrum Buiningpark in LEUSDEN   10:00 08:45
    Rijden:  Fee van der Plas, Joelle van Drunen
Unitas/Perspectief E6ODIK E3 De Sypel ( Thomas Spijkerboer )   09:00  
Spirit E6Unitas/Perspectief E8 't Trefpunt in VOORTHUIZEN   10:00  
Unitas/Perspectief F1Sparta (N) F2 De Sypel ( Joel Poppe )   09:00