Nieuws
02-07
Geplaatst door Technische Commissie op 02-07-2020. 1200 weergaven.
In onderstaand schema vinden jullie de voorlopige teamindeling voor het nieuwe seizoen. Wijzigingen zijn onder voorbehoud.
Selectie 1/2 | Dames | Heren | Staf | ||||
1 | Anouk van Bussel | Daan Reijgersberg | Trainer/coach 1 | Marc Houtman | |||
2 | Chantal Houtman | Jesse Aartsen | Trainer/coach 2 | Jelmer van der Beek | |||
3 | Floor Munnik | Joran Visser | Teambegeleider 1 | Tjeerd Landman | |||
4 | Ilse Wiegersma | Jort Wiegersma | Teambegeleider 2 | Monique Kofflard | |||
5 | Ineke de Boer | Leroy Meijnders | Fysiotherapeut | Jeroen Dirksen | |||
6 | Jolien Landman | Mark Kreikamp | Fysiotherapeut | Tess Bruggeman | |||
7 | Lara Kreikamp | Mark Wijnholds | Mentale beg. | Margreet Bos | |||
8 | Lissa Dibbink | Matte Lipke | Analyze team | Erik Schuiling | |||
9 | Lucca Boehle | Mees Andrea | |||||
10 | Marleen Wijnholds | Mike van Boven | |||||
11 | Renee Havenaar | Thomas Hoekstra | |||||
12 | Sabine Verhoef | Youri Aartsen | |||||
Sen. 3 | Dames | Heren | Staf | ||||
1 | Afvaller selectie | Afvaller selectie | Trainer/coach | Harold Gulje | |||
2 | Afvaller selectie | Afvaller selectie | Trainer/coach | Jan Kok | |||
3 | Anne Beers | Arjen Houtman | |||||
4 | Ante Huijberts | Jesse Rozeboom | |||||
5 | Danella van Drunen | Jonne Tonjes | |||||
6 | Daphne Kraaijenhof | Thomas Jongma | |||||
7 | Dominique de Vogel | Tjardo Dijkstra | |||||
8 | Mirja Kok | ||||||
Sen. 4 | Dames | Heren | Staf | ||||
1 | Afvaller 3 | Afvaller 3 | Trainer/coach | Vacant | |||
2 | Afvaller 3 | Aron Belt | Trainingen | ||||
3 | Annemieke van Laar | Jesse de Ruigh | |||||
4 | Joanne de Boer | Mark de Vogel | |||||
5 | Liselotte van Laar | ||||||
Sen. 5 | Dames | Heren | Staf | ||||
1 | Carola Meijer | Arnold Bruinink | Trainer/coach | Henk-jan Ouwerkerk | |||
2 | Inge de Groot | Evert Schuit | |||||
3 | Odette van de Mheen | Mark Groen | |||||
4 | Tessa van de Greijn | Maurice kroes | |||||
Sen.6 | Dames | Heren | Staf | ||||
1 | Daphne Kuyer | Lars den Hartigh | Trainer/coach | Jan Hop | |||
2 | Isabelle Vrijhof | Levi Alberts | Trainer/coach | Sicco Postma | |||
3 | Ismay Pos | Mart Postma | |||||
4 | Leah Brandsen | Sjoerd Gerlofsma | |||||
5 | Tesse de Vos | Twan Hop | |||||
Midweek | Dames | Heren | |||||
1 | Adrienne Schimmel | Dennis koning | |||||
2 | Geraldine Boel | Erik Schuiling | |||||
3 | Gerrieke Ijzerman | Gerard Gerlofsma | |||||
4 | Marcia van der Ende | Henri Poel | |||||
5 | Wendy Groen | Marcel Zakonski | |||||
6 | Peter van Uxem | ||||||
7 | Roel Schilderman | ||||||
AR | Dames | Heren | |||||
1 | Angela Gulje | Hessel van de Bij | |||||
2 | Daniëlle van de Glind | Jelmer van de Beek | |||||
3 | Diana van Rijssen | Jeroen Commandeur | |||||
4 | Marit van de Wal | Marc Houtman | |||||
5 | Mirjam den Hartog | Martijn Huijberts | |||||
6 | Robbert-Jan Bouw | ||||||
7 | Ronald Korevaar | ||||||
Recreanten | Dames/Heren | Staf | |||||
1 | Baarsma, J | Trainer/coach | vacant | ||||
2 | Bakker, M | ||||||
3 | Benjamins, G | ||||||
4 | Brink, S | ||||||
5 | Gerlofsma, M | ||||||
6 | Greijn, M | ||||||
7 | Groeneveld, R | ||||||
8 | Holermans, N | ||||||
9 | Hout, S | ||||||
10 | Houtman, C | ||||||
11 | Hove, P | ||||||
12 | Jonkhout, C | ||||||
13 | Kreikamp, W | ||||||
14 | Marja van Lochem | ||||||
15 | Moes, H | ||||||
16 | Munnik, A | ||||||
17 | Wiegersma, H | ||||||
18 | Wijnholds, R | ||||||
19 | Zwaan, C | ||||||
Agenda
- 13-05-2024 S2 Clubhuis schoonmaken
- 18-05-2024 Unitas/Pos Zonwering Kamp
- 19-05-2024 Unitas/Pos Zonwering Kamp
- 20-05-2024 Unitas/Pos Zonwering Kamp
- 21-05-2024 S1 Clubhuis schoonmaken
- 24-05-2024 Klaverjascompetitie
- 27-05-2024 Midweek Clubhuis schoonmaken
- 28-05-2024 Schoolkorfbal
- 29-05-2024 Schoolkorfbal
- 03-06-2024 4x4 Clubhuis schoonmaken
- 06-06-2024 Kantine gesloten
- 10-06-2024 Recreanten Clubhuis schoonmaken
- 22-06-2024 Afsluitingsdag
Webshop
Archief
- mei 2024
- april 2024
- maart 2024
- februari 2024
- januari 2024
- december 2023
- november 2023
- oktober 2023
- september 2023
- augustus 2023