Nieuws
11-10
Geplaatst door Niels van der Beek op 11-10-2017. 1705 weergaven.
update met scheidsrechters!!
Hieronder staan de oefenwedstrijden in voorbereiding op de zaalcompetitie. De teams moeten zelf voor vervoer zorgen. We willen geen oefenwedstrijden afzeggen dus bij te weinig spelers werken we gewoon met invallers.
Oefenwedstrijden zaal 2017 | ||||||||
Unitas 1 | 28-okt | AVO 1-Unitas/Perspectief 1 | ||||||
04-nov | SKF 1-Unitas/Perspectief 1 | SKF-hal 20.15 uur | ||||||
Unitas 2 | 28-okt | AVO 2-Unitas/Perspectief 2 | ||||||
04-nov | SKF 2-Unitas/Perspectief 2 | SKF-hal 18.45 uur | ||||||
Unitas 3 | 28-okt | Unitas/Perspectief 3-Regio 1 | Sypel 17.00 | Peter van Uxem | ||||
Unitas 4 | 28-okt | Unitas/Perspectief 4-Regio 2 | Sypel 15.30 | |||||
04-nov | Dindoa 3-Unitas/Perspectief 4 | Dindoahal 20.00 uur | ||||||
Unitas 5 | 28-okt | Unitas/Perspectief 5-Wolderwijd 1 | Sypel 14.15 | Sicco Postma | ||||
04-nov | Dindoa 5-Unitas/Perspectief 5 | Dindoahal 16.15 uur | ||||||
Unitas 6 | 28-okt | Unitas/Perspectief 6-Wolderwijd 2 | Sypel 13.00 uur | Robbert-Jan Verboom | ||||
04-nov | Unitas/Perspectief 6-Dindoa 6 | Sypel 17.30 uur | Ronald Korevaar | |||||
Unitas A1 | 28-okt | Trainingsweekend | ||||||
04-nov | SKF A1-Unitas/Perspectief A1 | SKF-hal 17.30 uur | ||||||
Unitas A2 | 28-okt | Victum A1-Unitas/Perspectief A2 | Houten 12.00 uur | |||||
04-nov | Fiducia A1-Unitas/Perspectief A2 | Vleuten 10.50 uur | ||||||
Unitas A3 | 04-nov | Unitas/Perspectief A3-Dindoa A3 | Sypel 16.15 uur | Bouke de Jong | ||||
Unitas B1 | 28-okt | ZKV B1-Unitas/Perspectief B1 | Zaandam 14.00 uur | |||||
04-nov | SKF B1-Unitas/Perspectief B1 | SKF-hal 16.15 uur | ||||||
Unitas B2 | 04-nov | Dindoa B2-Unitas/Perspectief B2 | Dindoahal 14.00 uur | |||||
Unitas B3 | 04-nov | Unitas/Perspectief B3-Dindoa B3 | Sypel 15.00 uur | Christiaan Houtman | ||||
Unitas C1 | 28-okt | Unitas/Perspectief C1-Wolderwijd B1 | Sypel 12.00 uur | Martijn Huijberts | ||||
04-nov | SKF C1-Unitas/Perspectief C1 | SKF-hal 15.00 uur | ||||||
Unitas C2 | 28-okt | Unitas/Perspectief C2-Wolderwijd C1 | Sypel 11.00 uur | Mark Kreikamp | ||||
04-nov | Dindoa C2-Unitas/Perspectief C2 | Dindoahal 13.00 uur | ||||||
Unitas C3 | 04-nov | Unitas/Perspectief C3-Dindoa C3 | Sypel 13.00 uur | Friso Bom | ||||
Unitas C4 | 04-nov | Unitas/Perspectief C4-Dindoa C4 | Sypel 14.00 uur | Tom Korevaar | ||||
Unitas D1 | 04-nov | SKF D1-Unitas/Perspectief D1 | SKF-hal 12.50 uur | |||||
Unitas D2 | 28-okt | Unitas/Perspectief D2-Wolderwijd D1 | Sypel 10.00 uur | Sabine Verhoef | ||||
Unitas D3 | 04-nov | Unitas/Perspectief D3-Dindoa D3 | Sypel 11.00 uur | Tom van den Berg | ||||
Unitas D4 | 04-nov | Unitas/Perspectief D4-Dindoa D4 | Sypel 12.00 uur | Nynke Kramer | ||||
Unitas D5 | ||||||||
Unitas E1 | 04-nov | Nova E1-Unitas/Perspectief E1 | Bilthoven 11.00 uur | |||||
04-nov | Dindoa E1-Unitas/Perspectief E1 | Dindoahal 11.00 uur | ||||||
Unitas E2 | 04-nov | Unitas/Perspectief E2-De Meeuwen E2 | Sypel 10.00 uur | Kjell Jacobi | ||||
Uniitas E3 | 04-nov | Unitas/Perspectief E3-De Meeuwen E3 | Sypel 10.00 uur | Daphne Kuyer | ||||
Unitas E4 | 04-nov | Unitas/Perspectief E4-Dindoa E4 | Sypel 9.00 uur | Lars den Hartigh | ||||
Unitas E5 | 04-nov | Unitas/Perspectief E5-Dindoa E5 | Sypel 9.00 uur | Dennis Verhoef | ||||
Unitas E6 | 28-okt | Unitas/Perspectief E6-Wolderwijd E1 | Sypel 9.00 uur | Johan Lagemaat | ||||
Unitas E7 | ||||||||
Unitas F1 | 04-nov | Dindoa F1-Unitas/Perspectief F1 | Dindoahal 10.00 uur | |||||
Unitas F2 | 28-okt | Unitas/Perspectief F2-Wolderwijd F1 | Sypel 9.00 uur | Frederique Kats | ||||
04-nov | Dindoa F2-Unitas/Perspectief F2 | Dindoahal 10.00 uur | ||||||
Unitas F3 | 04-nov | Dindoa F3-Unitas/Perspectief F3 | Dindoahal 10.00 uur | |||||
Unitas F4 |